обсуждаем финансовую отчетность

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10265
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

sopkaklo, да это ошибка в форме!!

Аватар користувача
Виксена_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 02 квітня 2014, 17:08
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Виксена_ubr »

Добрый день! В новой версии годового отчета нет додатка (раньше он был № 36) "Довідка про стан фінансових казначейських векселів". Его отменили?

1919
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 01 січня 2014, 14:32
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення 1919 »

EVGENIY, спасибо Вам большое за труд , сдала отчет, все нормально прошло в версии 6.01.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10265
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Виксена писав:Добрый день! В новой версии годового отчета нет додатка (раньше он был № 36) "Довідка про стан фінансових казначейських векселів". Его отменили?
Да, его удалили официально!
1919, Пожалуйста

sopkaklo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 13 січня 2015, 16:40

Повідомлення sopkaklo »

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста. Военкомат принудительно изъял автомобиль в АТО. При этом договора он не предоставил. Нужно ли делать дод.19 (в новой редакции), и что в таком случае писать в графу договор? Спасибо!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10265
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

LV писав:EVGENIY, спасибо за новые формы. Я сильно извиняюсь, но разве додаток 10 (форма №7) не стал обзацем восьмым вверху формы "(абзац дев'ятий підпункту 2.1.2 пункту 2.1)", на это вроде есть сообщение в проекте приказа?? Я когда правила сама форму, изменила на "восьмий", казна приняла, но может не заметили???
LV, Наконецто уже есть формы с изменениями, и как видим в них осталось как и было

Додаток 10
до Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів
(абзац дев'ятий підпункту 2.1.2 пункту 2.1)

kazna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 січня 2013, 09:23
Регіон: Киевская область
Звідки: Киевская область

Повідомлення kazna »

Євгеній, в зв"язку із "змінами"  буде нова місячна 7 форма, дод 10 на 1 лютого? Чекаю. ДЯКУЮ!!!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10265
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

kazna, Конечно будет, завтра сделаю, ну если не завтра то на выходных точно!

Цветочек
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 07 лютого 2013, 10:46

Повідомлення Цветочек »

Бюджетна установа (навчальний заклад) згіжно бюджетного кодексу та закону про освіту дозволено відкривати рахунки в банках для зарахування власних надходжень. рахунок відкрито, надходження ідуть , як відображати в квартальній звітності????

BuBaPro1990
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 02 жовтня 2014, 15:34
Контактна інформація:

Повідомлення BuBaPro1990 »

Здравствуйте подскажите пожалуйста в новой форме баланса которая за первый квартал амортизация добавилась только по нематериальным активам? никакой другой амортизации нет в нём?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10265
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Цветочек, а что уже есть механизм открытия таких счетов?? Я что то пропустил???

BuBaPro1990, Ну такие бланки, как есть !

BuBaPro1990
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 02 жовтня 2014, 15:34
Контактна інформація:

Повідомлення BuBaPro1990 »

EVGENIY, спасибо за ответ, а то у меня тут глав бух переживает что надо амортизацию считать, а у нас на предприятие нет нематериальных активов, получается и амортизации этой нет. Думаю может там какая другая есть которую я не досмотрела)

marica
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 06 квітня 2011, 20:55
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення marica »

EVGENIY, 
 Дуже дякую за квартальну звітність, є дуже велике прохання  - річна звітність, чекаю чергову реорганізацію. Якщо не важко, почаклуйте ще над нею.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10265
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

marica, Доброе утро! Вышлю вам на емейл, вам для какого офиса?

Цветочек
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 07 лютого 2013, 10:46

Повідомлення Цветочек »

EVGENIY писав:Цветочек, а что уже есть механизм открытия таких счетов?? Я что то пропустил???
Ми бюджетна установа, навчальний заклад. Згідно закону про освіту і бюджетного кодексу України маємо право на відкриття рахунків в державних банках для зарахування плати за навчання, (тобто спецфонд який раніше був ДКУ).Відкрили рахунок в банку , в ДКУ закрили і плата за навчання здійснюється на рахунок в банку.В ДКУ заперечувати нам не стали але й відповіді на питання як звітувати не знають. практика існує вже не в одному вузі.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10265
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Цветочек, Да такое право дали, но механизм реализации не придумали об єтом сразу же говорили вот цитат:
"Він також зазначив, що для реалізації принципу фінансової автономії вищих навчальних закладівна практиці, Кабінету міністрів необхідно затвердити два нормативних акта, що стосуватимуться власне самого порядку реалізації цього права та порядку контролю за використанням цих коштів.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news....-bankah"

И только вот проєкт изменений в бюджетний кодекс есть но опять же не принят ещё вроде

Законопроект вносить зміни до статей 13 та 43 Бюджетного кодексу, передбачивши: — вилучення коштів, отриманих державними і комунальними ВНЗ від плати за послуги, що надаються згідно з освітньою, науковою та навчально-виробничою діяльністю із видатків та доходів спеціального фонду бюджету; — надання можливості зараховувати ці кошти до позабюджетного фонду та розміщувати їх на поточних та/або депозитних рахунках державних банків.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news....oproekt

По моему мнению вы поторопились с открытием счетов, так как ещё очень много процедур должны придумать  в т.ч. изменения в отчётность и в порядок открытия таких счетов и ещё в очень много документов!!!

Цветочек
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 07 лютого 2013, 10:46

Повідомлення Цветочек »

EVGENIY писав:Да такое право дали, но механизм реализации не придумали об єтом сразу же говорили вот цитат: "Він також зазначив, що для реалізації принципу фінансової автономії вищих навчальних закладівна практиці, Кабінету міністрів необхідно затвердити два нормативних акта, що стосуватимуться власне самого порядку реалізації цього права та порядку контролю за використанням цих коштів.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news....-bankah "

И только вот проєкт изменений в бюджетний кодекс есть но опять же не принят ещё вроде

Законопроект вносить зміни до статей 13 та 43 Бюджетного кодексу, передбачивши: — вилучення коштів, отриманих державними і комунальними ВНЗ від плати за послуги, що надаються згідно з освітньою, науковою та навчально-виробничою діяльністю із видатків та доходів спеціального фонду бюджету; — надання можливості зараховувати ці кошти до позабюджетного фонду та розміщувати їх на поточних та/або депозитних рахунках державних банків.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news....oproekt

По моему мнению вы поторопились с открытием счетов, так как ещё очень много процедур должны придумать  в т.ч. изменения в отчётность и в порядок открытия таких счетов и ещё в очень много документов!!!
 Ми  ж не порушили закону? дозвіл на відкриття є і в законі про освіту і в бюджетному кодексі ,Розпорядник вищого рівня не заперечує, рахунок відкривали згідно порядку НБУ про відкриття рахунків. гроші вже на рахунку і потрібно звітувати... тепер в звіт за перший квартал мені потрібно показати в графі балансу залишок коштів на рахунках у банках? і оскільки механізму ще немає всі інші форми звіту заповнюю як і раніше?Ваша думка, як би Ви звітували в такій ситуації?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10265
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Цветочек, порушили ви закон чи ні я не можу сказати, думаю найближчим часом нададуть роз`яснення і тоді побачимо! Але я знаю як в нашій державі відбувається вирішення таких питань ось почнете здавати звіт я дам пораду щоб ставили на рахунки в банках наприклад, а тоді коли ваш головний розпорядник почне сдавати свій звіт до ДКСУ то там йому вже скажуть і подимуть бучу можливо навіть в мінфин зателефонують і знайдуть вихід але це все буде зроблено як завжди с запізненням і будете перероблять звіт так як вони скажуть!! Власне на мою думку зараз найпростіший варіант повернути кошти з рахунку в банку на дохідний рахунок назад в ДКСУ і до речі якщо ж питання так і не вірішать то побачите після квартального вас змусять так зробити! Ну а поки що звичайно вам необхідно буде показувати залишки на рахунку в банку, в 4.1 ні надходження ні видатки не показувати!

Цветочек
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 07 лютого 2013, 10:46

Повідомлення Цветочек »

EVGENIY писав:порушили ви закон чи ні я не можу сказати, думаю найближчим часом нададуть роз`яснення і тоді побачимо! Але я знаю як в нашій державі відбувається вирішення таких питань ось почнете здавати звіт я дам пораду щоб ставили на рахунки в банках наприклад, а тоді коли ваш головний розпорядник почне сдавати свій звіт до ДКСУ то там йому вже скажуть і подимуть бучу можливо навіть в мінфин зателефонують і знайдуть вихід але це все буде зроблено як завжди с запізненням і будете перероблять звіт так як вони скажуть!! Власне на мою думку зараз найпростіший варіант повернути кошти з рахунку в банку на дохідний рахунок назад в ДКСУ і до речі якщо ж питання так і не вірішать то побачите після квартального вас змусять так зробити! Ну а поки що звичайно вам необхідно буде показувати залишки на рахунку в банку, в 4.1 ні надходження ні видатки не показувати!
Варіант з перерахування на рахунок в ДКУ ми розглядали, але напевно таки залишимо кошти в банку, подивимось що буде , дякую!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10265
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Цветочек, а с банковского счёта вы уже делали проплати какие нибудь??

Цветочек
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 07 лютого 2013, 10:46

Повідомлення Цветочек »

EVGENIY писав:а с банковского счёта вы уже делали проплати какие нибуныдь
ні проплат не було ніяких тільки повернення за навчання ( готівка по чеку) на зменшення надходжень 2015 року ( за навчання студентів які достроково закінчили).

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10265
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Цветочек писав:ні проплат не було ніяких
Це добре, тоді точно показувати просто як залишки в банку і все! От якби видатки ще були ось тут питаннь ще більше б виникало!

Цветочек
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 07 лютого 2013, 10:46

Повідомлення Цветочек »

EVGENIY писав:Це добре, тоді точно показувати просто як залишки в банку і все! От якби видатки ще були ось тут питаннь ще більше б виникало!
Дякую за відповіді!

Аватар користувача
Aleksa_10
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 06 січня 2012, 01:06
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов

Повідомлення Aleksa_10 »

EVGENIY, Спасибо за Ваш труд!!!
Нуждаюсь в вашей помощи 
Начала заполнять отчет и столкнулась с проблеммой: данные из Ф.4.1. не переносятся в баланс (р.261) автозаполнением.  Заполнила бланк Ф.4.1.КФК1, но данные из гр.5 р.010 (залишок на початок зв1тного року) не переносятся  в Ф1. Подскажите, что делать

Заранее благодарна
Александра 

BuBaPro1990
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 02 жовтня 2014, 15:34
Контактна інформація:

Повідомлення BuBaPro1990 »

всем здравствуйте, скажите нет ни у кого формы увязки по видаткам?

Аватар користувача
AnnaDanilenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 119
З нами з: 09 січня 2014, 17:54
Звідки: Киев

Повідомлення AnnaDanilenko »

В хорошем качестве для распечатки (красиво и удобно сверстано) вот тут  можно скачать текст ПОРЯДКА СО ВСЕМИ ИЗМЕНЕНИЯМИ, и все формы отчетности, включая те в которые внесли последние изменения и те, которые изложены в новой редакции. 

ПРИКАЗ об изменениях в ПОРЯДОК вступает в силу завтра 03.04.2015 г.!

BuBaPro1990, там есть таблица сопоставимости показателей форм отчетности  - додаток 36 - если вы об этом

tora
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 27 листопада 2014, 18:08
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення tora »

Подскажите, если у меня на внебалансе на 02 есть МНА переданые нам от Фонда милосердя. Я должна заполнять Додаток 19? Раньше не заполняли, сдавали пустым. Как правильно?

Аватар користувача
LV
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 04 грудня 2013, 13:25
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Бердянск

Повідомлення LV »

BuBaPro1990 писав:всем здравствуйте, скажите нет ни у кого формы увязки по видаткам?
есть формула: Фактич. расходы - остатки на нач.года по материалам + кредит.задолж.на нач.года + остатки на конец периода по материалам - кредит.задолж. на конец периода = кассовые расходы
Это всё можно оформить в Еxсel и каждый месяц себя проверять. :10:

Виксена
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 31 березня 2014, 10:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Виксена »

Добрый день! Нигде не могу найти новые формы финотчетности (у нас финуправа ежемесячно требует 2-м и 4-зм). Где можно на них хотя-бы глянуть? 
:57:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10265
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Виксена писав:Добрый день! Нигде не могу найти новые формы финотчетности (у нас финуправа ежемесячно требует 2-м и 4-зм). Где можно на них хотя-бы глянуть?
:57:
https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/minfin-vzhe-pidgotuvav-zmini-do-poryadku-skladannya-zvitnosti/

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”