звітність в dbf файлах до казначейства

євгенія31051962
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 вересня 2015, 18:00
Регіон: Донецкая область

Повідомлення євгенія31051962 »

Підкажіть будь-ласка, Форми xls файлів дозволяють формувати звітність в dbf файлах до казначейства? Як це працює? Як формувати, де зберігаються ці файли? Якщо dbf файли надаваати до казначейства, чи можуть вони через свою програму перевіряти звіт установи?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Прийом звітності в більшості регіонах не практикується через недосконалість програмного забезпечення.
Щодо формування з Microsoft Excel, то dbf-файл формується там де збережено файл xls.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

yaoleg писав:Прийом звітності в більшості регіонах не практикується через недосконалість програмного забезпечення.
Щодо формування з Microsoft Excel, то dbf-файл формується там де збережено файл xls.
І ще додам, в ексель файлах формуються тільки форми 7, дбф файли такі самі як при формуванні їх в програмах ДКСУ які є на їх сайті (до речі дуже не зручні), в ДКСУ теж програми формують тільки форми 7.
Невже я один в своєму казначействі приймав дбф файли, точніше мої клієнти завжди носили мені ексель все одно я відкривав ексель і дивився баланс на помилки і формував дбф. Потім ці дбф зручно завантажуються в zvp та Budgem і нічого вручну не потрібно заносити, це до речі порада казначеям :67:

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Так як цього року із заборгованістю все набагато легше, то й ввести вручну кільканадцять сум простіше ніж виловлювати помилки ще й у електронному вигляді. Та й проблема, що не всі бухгалтери погодяться на формування і здачу в Excel, тому що багато користуються стороннім програмним забезпеченням, яке дозволяє роздруковувати готовий звіт для подачі до органів ДКСУ.

P.S. Якщо не секрет, як Ви вирішували питання із щомісячним введенням розписів доходів, який надає фінуправління, бо ми їх вводимо вручну?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

yaoleg писав:Так як цього року із заборгованістю все набагато легше, то й ввести вручну кільканадцять сум простіше ніж виловлювати помилки ще й у електронному вигляді. Та й проблема, що не всі бухгалтери погодяться на формування і здачу в Excel, тому що багато користуються стороннім програмним забезпеченням, яке дозволяє роздруковувати готовий звіт для подачі до органів ДКСУ.

P.S. Якщо не секрет, як Ви вирішували питання із щомісячним введенням розписів доходів, який надає фінуправління, бо ми їх вводимо вручну?
Ну да я забыл, что сейчас с кредиторкой уже не такие напряги, наверно нужно убрать из екселя эту возможность чтоб файл быстрее открывался! Да помню решал я с финотделом про роспис, тоже пытался как то автоматизировать, даже ходил к ним смотрел их программу и вроде мы даже нашли как у них делать дбф файлы с росписом, но на этом всё остановилось (уже не помню причину), так что мы тоже ручками вносили!

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

шкода :54:

kazna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 січня 2013, 09:23
Регіон: Киевская область
Звідки: Киевская область

Повідомлення kazna »

Євгеній, добрий день допоможіть втягнути 7 ф. в "бережну" dbf . По місцевому бюджету я роблю без проблем, потрібно допомогти колезі по дер. бюджету. Дякую.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

kazna писав:Євгеній, добрий день допоможіть втягнути 7 ф. в "бережну" dbf . По місцевому бюджету я роблю без проблем, потрібно допомогти колезі по дер. бюджету. Дякую.
Доброго дня! А файли берете з екселя моєї розробки?? :7:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

kazna писав:Євгеній, добрий день допоможіть втягнути 7 ф. в "бережну" dbf . По місцевому бюджету я роблю без проблем, потрібно допомогти колезі по дер. бюджету. Дякую.
Где то у меня есть ещё ЗВП дома, попробую дома и напишу! А то я как то подзабыл в подробностях!

kazna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 січня 2013, 09:23
Регіон: Киевская область
Звідки: Киевская область

Повідомлення kazna »

Так, з екселя. ну нас не втягується.

євгенія31051962
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 вересня 2015, 18:00
Регіон: Донецкая область

Повідомлення євгенія31051962 »

EVGENIY писав:
yaoleg писав:Прийом звітності в більшості регіонах не практикується через недосконалість програмного забезпечення.
Щодо формування з Microsoft Excel, то dbf-файл формується там де збережено файл xls.
І ще додам, в ексель файлах формуються тільки форми 7, дбф файли такі самі як при формуванні їх в програмах ДКСУ які є на їх сайті (до речі дуже не зручні), в ДКСУ теж програми формують тільки форми 7.
Невже я один в своєму казначействі приймав дбф файли, точніше мої клієнти завжди носили мені ексель все одно я відкривав ексель і дивився баланс на помилки і формував дбф. Потім ці дбф зручно завантажуються в zvp та Budgem і нічого вручну не потрібно заносити, це до речі порада казначеям :67:
Підкажіть будь-ласка пошагово, як це зробити, дуже потрібно. ДЯКУЮ. :54:
"дбф файли, точніше мої клієнти завжди носили мені ексель все одно я відкривав ексель і дивився баланс на помилки і формував дбф. Потім ці дбф зручно завантажуються в zvp та Budgem і нічого вручну не потрібно заносити

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

євгенія31051962 писав:
EVGENIY писав:
yaoleg писав:Прийом звітності в більшості регіонах не практикується через недосконалість програмного забезпечення.
Щодо формування з Microsoft Excel, то dbf-файл формується там де збережено файл xls.
І ще додам, в ексель файлах формуються тільки форми 7, дбф файли такі самі як при формуванні їх в програмах ДКСУ які є на їх сайті (до речі дуже не зручні), в ДКСУ теж програми формують тільки форми 7.
Невже я один в своєму казначействі приймав дбф файли, точніше мої клієнти завжди носили мені ексель все одно я відкривав ексель і дивився баланс на помилки і формував дбф. Потім ці дбф зручно завантажуються в zvp та Budgem і нічого вручну не потрібно заносити, це до речі порада казначеям :67:
Підкажіть будь-ласка пошагово, як це зробити, дуже потрібно. ДЯКУЮ. :54:
"дбф файли, точніше мої клієнти завжди носили мені ексель все одно я відкривав ексель і дивився баланс на помилки і формував дбф. Потім ці дбф зручно завантажуються в zvp та Budgem і нічого вручну не потрібно заносити
Щось я не можу знайти копію своєї ЗВП, можете мені заархівувати свою і вислати e.tokarev@id.factor.ua

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ось цей пункт в програмі, необхідною умовою є настройка довідника установ, у вас він налаштован наче нормально! Пробуйте!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

kazna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 січня 2013, 09:23
Регіон: Киевская область
Звідки: Киевская область

Повідомлення kazna »

Спробували по одній установі,написало "процедуру виконано успішно", що далі робити незнаємо. У звіті не відображається. ( є тільки сам початок року всіх установ, він перетягується сам з місяця в місяць)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

kazna писав:Спробували по одній установі,написало "процедуру виконано успішно", що далі робити незнаємо. У звіті не відображається. ( є тільки сам початок року всіх установ, він перетягується сам з місяця в місяць)
Вы ж не забывайте отчёт в ГУ ДКСУ вы скидываете не по установам, а втягиваете файлы по установам, таким образом у фас формируется ф7 по установам, я вот не понмю то ли нужно её експортировать а потом импортировать! сейчас я попробую сделать отчёт и втянуть! Может вспомню!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Значит я разобрался :)
После того как с флешки импортировали, следующее
- Виконання - форма 7 - прийом форми 7 по установах - выбираем установу жмём ручки и всё

Теперь ещё о главном! Чтоб вся процедура проходила нормально у вас должен быть заполнен довидник установ с правильными КПОЛ, у вас сейчас там совсем не те КПОЛы! И ещё я увидел ошибочку когда файл формируется он формируется как 143 типа 14 год 3 квартал, вы переименуйте в 153!

kazna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 січня 2013, 09:23
Регіон: Киевская область
Звідки: Киевская область

Повідомлення kazna »

1. У самому довіднику поміняти кпол не дає( ставить дві цифри)пробували ставити під ту цифру що у довіднику. Пише процедуру вик. успішно 2. Коли робимо прийом форми 7 по установах-вибрати установу і ручки викидає попередження "program error".

kazna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 січня 2013, 09:23
Регіон: Киевская область
Звідки: Киевская область

Повідомлення kazna »

Каначеї, відгукніться, хто втягує в zvp dbf допоможіть розібратись, послідовно.

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

Евгений, подскажите пожалуйста, можно ли сформировать dbf-файл с квартального отчета (ф2 и ф4) для занесения его на сайт е-дата?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

1nata писав:Евгений, подскажите пожалуйста, можно ли сформировать dbf-файл с квартального отчета (ф2 и ф4) для занесения его на сайт е-дата?
я сейчас над єтим работаю!

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

ОГРОМНОЕ СПАСИБО

chorik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 28 лютого 2011, 16:04
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 2 рази

Повідомлення chorik »

EVGENIY писав:
yaoleg писав:Так як цього року із заборгованістю все набагато легше, то й ввести вручну кільканадцять сум простіше ніж виловлювати помилки ще й у електронному вигляді. Та й проблема, що не всі бухгалтери погодяться на формування і здачу в Excel, тому що багато користуються стороннім програмним забезпеченням, яке дозволяє роздруковувати готовий звіт для подачі до органів ДКСУ.

P.S. Якщо не секрет, як Ви вирішували питання із щомісячним введенням розписів доходів, який надає фінуправління, бо ми їх вводимо вручну?
Ну да я забыл, что сейчас с кредиторкой уже не такие напряги, наверно нужно убрать из екселя эту возможность чтоб файл быстрее открывался! Да помню решал я с финотделом про роспис, тоже пытался как то автоматизировать, даже ходил к ним смотрел их программу и вроде мы даже нашли как у них делать дбф файлы с росписом, но на этом всё остановилось (уже не помню причину), так что мы тоже ручками вносили!
Фінуправління формує файли розписів ROTddmm?.bbb.DBF и уточнення до нього - RRTddmm?.bbb.DBF, є батнік який формує dbf файли для budgm, втягуємо як для звичайного звіту так і для 12000, звіряємо і все нормальок.

Аватар користувача
Джулианна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 93
З нами з: 26 жовтня 2011, 17:21
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Джулианна »

Де скачати річний звіт в екселі?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Джулианна писав:Де скачати річний звіт в екселі?
Вислав вам на емейл

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Джулианна писав:Де скачати річний звіт в екселі?
Мейлру сказав що такого емейлу не існує :( Дайте справжній я вам вишлю!

Аватар користувача
TinaM30
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 04 березня 2013, 22:32
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення TinaM30 »

EVGENIY писав:
kazna писав:Євгеній, добрий день допоможіть втягнути 7 ф. в "бережну" dbf . По місцевому бюджету я роблю без проблем, потрібно допомогти колезі по дер. бюджету. Дякую.
Доброго дня! А файли берете з екселя моєї розробки??  :7:
Добрий вечір, Євгеній! Допоможіть перетворити форму 7д в ДБФ, в мене нічого не получається. з макросами роблю так як пише
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

TinaM30 писав:
EVGENIY писав:
kazna писав:Євгеній, добрий день допоможіть втягнути 7 ф. в "бережну" dbf . По місцевому бюджету я роблю без проблем, потрібно допомогти колезі по дер. бюджету. Дякую.
Доброго дня! А файли берете з екселя моєї розробки??  :7:
Добрий вечір, Євгеній! Допоможіть перетворити форму 7д в ДБФ, в мене нічого не получається. з макросами роблю так як пише
Ну а что не получается? Включите макросы и нажмите кнопку создать дбф

Аватар користувача
TinaM30
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 04 березня 2013, 22:32
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення TinaM30 »

в 2003 офисе зашла в сервис.......уровень безопасности средний установила, зразу давлю на создать ДБФ загальний ф. держ.бюджет, вискакує вікно про макроси а файла нема дбф
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Всі файли нормально створюються. Увімкніть використання макросів для даного файлу!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

TinaM30 писав:в 2003 офисе зашла в сервис.......уровень безопасности средний установила, зразу давлю на создать ДБФ загальний ф. держ.бюджет, вискакує вікно про макроси а файла нема дбф
Ну вот же в предыдущем сообщении вы выложили скриншот где вопрос о макросах высвечивается при открытии файла! Так вот в том окошке выберите НЕ ОТКЛЮЧАТЬ МАКРОСЫ!!!

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”