Фактичні видатки

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
nyucsha писав:Доброго дня. Мене цікавлять такі питання:
1.  фактичні за І півріччя у формі 2 і 4 йдуть наростаючим підсумком?  
2. Картка аналітичного обліку фактичних наростаючим підсумком?
3.  Якщо ці форми які я перечислила йдуть наростаючим, то як вони будуть звірятися з головною книгою?
1. Да
2. да
3. Никак  :52:
Це вже бюджетна звітність! а ваша головна тепер тільки з фінансовою якось можна звірити і то це ще велике питання!
Підкажіть, будь-ласка, де вказано про те що кожного кварталу потрібно закривати рахунки 7 та 8 класу на 5511?

nyucsha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 25 червня 2015, 14:09
Регіон: Запорожская область

Повідомлення nyucsha »

Нова форма Балансу, де з активу та пасиву Балансу було абсолютно вилучено розділи доходів і витрат. Тож відтепер на звітну дату доходи і витрати варто списувати на фінансвоий результат звітного періоду.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

VOV писав:
EVGENIY писав:
nyucsha писав:Доброго дня. Мене цікавлять такі питання:
1.  фактичні за І півріччя у формі 2 і 4 йдуть наростаючим підсумком?  
2. Картка аналітичного обліку фактичних наростаючим підсумком?
3.  Якщо ці форми які я перечислила йдуть наростаючим, то як вони будуть звірятися з головною книгою?
1. Да
2. да
3. Никак  :52:
Це вже бюджетна звітність! а ваша головна тепер тільки з фінансовою якось можна звірити і то це ще велике питання!
Підкажіть, будь-ласка, де вказано про те що кожного кварталу потрібно закривати рахунки 7 та 8 класу на 5511?
Я видел ваш вопрос в одной из тем! Сказать честно я тоже думал зачем так делать где логика?? Вобщем скажу по секрету был "секретный семинар" в минфине, туда не все желающие попадали, вроде только главные распорядители! И вот там представители минфина вот таке сказали!! Сам в шоке!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
VOV писав:
EVGENIY писав:
nyucsha писав:Доброго дня. Мене цікавлять такі питання:
1.  фактичні за І півріччя у формі 2 і 4 йдуть наростаючим підсумком?  
2. Картка аналітичного обліку фактичних наростаючим підсумком?
3.  Якщо ці форми які я перечислила йдуть наростаючим, то як вони будуть звірятися з головною книгою?
1. Да
2. да
3. Никак  :52:
Це вже бюджетна звітність! а ваша головна тепер тільки з фінансовою якось можна звірити і то це ще велике питання!
Підкажіть, будь-ласка, де вказано про те що кожного кварталу потрібно закривати рахунки 7 та 8 класу на 5511?
Я видел ваш вопрос в одной из тем! Сказать честно я тоже думал зачем так делать где логика?? Вобщем скажу по секрету был "секретный семинар" в минфине, туда не все желающие попадали, вроде только главные распорядители! И вот там представители минфина вот таке сказали!! Сам в шоке!
Значить будемо чекати, може по факту щось вирішиться (дочекаємося другого квартального). Якби не закривати рахунки кожного кварталу то із звітністю та накопиченням фактичних взагалі б проблем не було, і можна було б жити непогано і з новим планом рахунків ;)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

А чого чекати? Ви думаєте вони в першому кварталі сказали закривати, а в другому скажуть не закривати?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:А чого чекати? Ви думаєте вони в першому кварталі сказали закривати, а в другому скажуть не закривати?
Я надіюсь що пояснять доцільність закриття, або дозволять не закривати коли побачать що форму 2-дс з наростаючими витратами і доходами зробити теоретично не можливо.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

VOV писав:
EVGENIY писав:А чого чекати? Ви думаєте вони в першому кварталі сказали закривати, а в другому скажуть не закривати?
Я надіюсь що пояснять доцільність закриття, або дозволять не закривати коли побачать що форму 2-дс з наростаючими витратами і доходами зробити теоретично не можливо.
А чому раніше вас не бентежило що не було в головній книзі рахунку касові видатки?? До речі в плані рахунків не має тепер рахунку ФАКТИЧНІ видатки, якщо в минулому плані рахунків він був то зараз ні слова про фактичні!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
VOV писав:
EVGENIY писав:А чого чекати? Ви думаєте вони в першому кварталі сказали закривати, а в другому скажуть не закривати?
Я надіюсь що пояснять доцільність закриття, або дозволять не закривати коли побачать що форму 2-дс з наростаючими витратами і доходами зробити теоретично не можливо.
А чому раніше вас не бентежило що не було в головній книзі рахунку касові видатки?? До речі в плані рахунків не має тепер рахунку ФАКТИЧНІ видатки, якщо в минулому плані рахунків він був то зараз ні слова про фактичні!
Та мене зовсім не бентежать слова якими називають цифри ;). Мене більше бентежить звідки їх брати і куди ставити. Проблем з "касовими" ніколи не було тому що їх можна брати з платіжних документів в будь якій ситуації. А от "фактичні" то їх лише з проведень бухгалтерського обліку, а це вже залежить від того як ці цифри "кочують" по рахунках з місяця в місяць.

Бухгалтерша
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 16 жовтня 2016, 22:14
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Бухгалтерша »

EVGENIY, підкажіть. будь ласка. Ми сплатили за електроенергію орендованої площі.Орендарям виставили рахунки.відшкодовано частину Суми. У картці касових видатків все зрозуміло. А у картці фактичних видатків щось запуталась...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Бухгалтерша писав:EVGENIY, підкажіть. будь ласка. Ми сплатили за електроенергію орендованої площі.Орендарям виставили рахунки.відшкодовано частину Суми. У картці касових видатків все зрозуміло. А у картці фактичних видатків щось запуталась...
Ну а як ви нараховуєте по собі?? 
Можна нарахувати на весь АКТ і потім зробити зменшення фактичних видатків на суму нарахованого орендарям! А можна на фактичні садити тільки суму яка припадає на вас!

Бухгалтерша
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 16 жовтня 2016, 22:14
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Бухгалтерша »

Бухгалтерша писав:
Бухгалтерша писав:
EVGENIY писав:
Бухгалтерша писав:EVGENIY, підкажіть. будь ласка. Ми сплатили за електроенергію орендованої площі.Орендарям виставили рахунки.відшкодовано частину Суми. У картці касових видатків все зрозуміло. А у картці фактичних видатків щось запуталась...
Ну а як ви нараховуєте по собі?? 
Можна нарахувати на весь АКТ і потім зробити зменшення фактичних видатків на суму нарахованого орендарям! А можна на фактичні садити тільки суму яка припадає на вас! 
Зменшити фактичні видатки на суму нараховану орендарям після проведеного відшкодування?

Svevas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 28 липня 2016, 20:04
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Svevas »

Евгений, в январе Вы писали, что при приобретении ОС касовые равны фактическим? Но в 2017 с новым планом счетов это разве актуально? Сейчас приобретение ОС идет на фактические или нет?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Svevas писав:Евгений, в январе Вы писали, что при приобретении ОС  касовые равны фактическим? Но в 2017 с новым планом счетов это разве актуально? Сейчас приобретение ОС идет на фактические или нет?
Сейчас в плане счетов нет понятия фактических выдаткив!

sobol
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 03 грудня 2019, 12:49
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення sobol »

Працюю в держ. установі. Зараз заповнюю журнал "Касові та фактичні видатки", що не заповнив минулий бухгалтер. В березні було виплачено ЄСВ на 0,01 грн меньше, ніж нараховано. Теперь не зходяться фактичні та касові видатки. Порадьте, будь ласка, що робити в цьому випадку?

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

sobol писав:Працюю в держ. установі. Зараз заповнюю журнал "Касові та фактичні видатки", що не заповнив минулий бухгалтер. В березні було виплачено ЄСВ на 0,01 грн меньше, ніж нараховано. Теперь не зходяться фактичні та касові видатки. Порадьте, будь ласка, що робити в цьому випадку?
Вирівняйте в цьому місяці

sobol
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 03 грудня 2019, 12:49
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення sobol »

Дякую за відповідь.
Розбирала видаткі далі, в квітні попередній бухгалтер все це вже зробив.

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”