Сдача фин отчетности за 2012 год

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

В мене інша проблема, я його ще 3 січня зробив, а казначейство не приймає раніше - строк 10. Купіть "Медок" і звіт у вас займе 2 дні. Найскладніше - це пояснювальна записка і лист до звіту - по 3-4 рази переробляю.

Аватар користувача
Wolf
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 04 квітня 2012, 21:23
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Подякували: 1 раз

Повідомлення Wolf »

user писав:Купіть "Медок" і звіт у вас займе 2 дні.

Soglasen 100%

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

а скільки коштує Медок? і що він уміє? мене цікавить чи можна вести облік по мат.цінностях (основні засоби, матеріали?)

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

Медок(мій електронний документ) - це програма чисто для подання звітності, усієї, починаючи з податкових накладних і закінчуючи річними до податкової, статистики, казначейства, які можна подавати в електронному вигляді. Так що бухгалтерію там вести не вийде. Вся фішка в тому що коли заводиш звіт він його перевіряє і видає повідомлення про помилку - такий-то рядок у формі 2 не від повідає такому-то у формі 5 чи балансі на таку то суму. Коштує зараз не знаю, думаю 1000-1500 + обслуговування на рік 1200. Якщо цікавить завтра уточню і Інтелект-Сервісі. В обслуговування входять безкоштовні оновлення всіх бланків(причому раніше чим в казначействі) і консультації по телефону. Якщо викликаєте спеца (який може зробити все що ви хочете, навіть річний звіт) це влітає в копійку - десь 200 грн за годину.

Аватар користувача
QWERTY_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 28 листопада 2010, 23:48
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростышев

Повідомлення QWERTY_ubr »

Natala1987 писав:Скажите, у вас тоже казначейства требуют сдать годовую отчетность в невыполнимые сроки? Нам в этом году затребовали сдать баланс до 11 января. Правомерно ли это и что можно сделать? Не ночевать же на работе... sad

а нам (казначейство) на область треба здати 18 числа, у вас одна установа у нас надцять, і терба ще звести все до кучі. Теж ночувати?

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

QWERTY, з Вами згодна, Natala1987, інколи треба ставити себе на місце інших, у всіх свої терміни

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

в казначействі теж не з медом, але повірте перевіряти значно легше, ніж зробити і зробити якісно. Дійсно терміни стислі. але "зводити" тільки додаток 15 , 16, крадіжки та власні надходження, все інше успішно тягнеться з "Казни", звичайно своїх "заковик" хватає, але ж "добре там, де нас немає":))) треба берегти нерви- свої і іншим.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Будемо трішечки толерантнішими та шануватимем чужу працю також . Мені вчора довелось ламати весь річний звіт, бо начальство із верхів приказало дозареєструвати іще якісь там борги. Довго я не могла прийти до тями, а потім зрештою подумала: "Ты кто такой?", щоб плутати чиїсь там грандіозні плани? Отож прийняла заспокійливого, помчала чимдуж в казначейство мельдувати борг та переробляти звіт. Шановні, від нас нічого не залежить та нічого в кінцевому результаті ми не вирішуємо. Отож маєм підлаштовуватись під державну роботу, інакше на наше місце наймуть когось там із десятка претендентів і буде нам щастя. Бо ж відомо: незамінних спеціалістів немає. Всім щасливо догуляти різдвяні свята! Христос народився!

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

Славімо його!!!

Стовідсотково підтримую і в недавньому минулому колег-казначеїв, бо знаю як переробляти вже зформований звіт і армію бухгалтерів бюджетних установ від яких звідусіль щось вимагають (до яких і зараз сама відношусь):)))

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”