баланс

ASV
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 18 вересня 2014, 09:55

Повідомлення ASV »

Іще питання, теж по формі 6.

Металобрухт, отриманий від розбору ОЗ, був відразу зданий. Довідку в натур.формі не робила, тільки нарахувала доходи по спецфонду (364  711), кошти отримали (323  364). 

Чи потрібно було показувати рух по матеріальному рахунку (234 234) і якщо показувати, то куди ставити по надходженнях у форму 6, враховуючи що касові видатки не проводилися? Вибуття логічно, мабуть, поставити в 350 реалізація?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ASV писав:Підкажіть, будь ласка. 

форма 6 протягом року надійшли ТМЦ, передані головним розпорядником, надходження відобразила в р.230, куди вірно поставити вибуття: у рядок 310 на господарські потреби (на фактичні не списувалося, так як був задіяний 683 рах.) чи в 370 інші вибуття?
моё мнение нужно в 310, ведь они реально были списаны на хознужды

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ASV писав:Іще питання, теж по формі 6.

Металобрухт, отриманий від розбору ОЗ, був відразу зданий. Довідку в натур.формі не робила, тільки нарахувала доходи по спецфонду (364  711), кошти отримали (323  364). 

Чи потрібно було показувати рух по матеріальному рахунку (234 234) і якщо показувати, то куди ставити по надходженнях у форму 6, враховуючи що касові видатки не проводилися? Вибуття логічно, мабуть, поставити в 350 реалізація?
:57:
Казначейство у вас ні як не перевіре, тому куди подобається туди і ставте! Я би поставив 250 та 350! Хоча якщо ніде не поставите ніхто не поміте :)

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

Якщо списана деб.заборгованість висить на позабалансовому ( в балансі р.071), то в звіті її ще показувати в додатку 33?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

mamochka писав:[font='Noto Sans', sans-serif]Якщо списана деб.заборгованість висить на позабалансовому ( в балансі р.071), то в звіті її ще показувати в додатку 33?[/font]
В додатке 33 показываете только ту которая в ф7, этот вывод я сделал почитав додаток 36, там додаток 33 увязан только с формой 7!

Иришка
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Иришка »

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, в рядку 221 у балансі відображаємо марки і авансову чи тільки марки?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Иришка писав:Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, в рядку 221 у балансі відображаємо марки і авансову чи тільки марки?
Що таке "авансову"??  :57:
Рядок 220 "Інші кошти". Відображає суму коштів, що перебуває в грошових документах, які знаходяться в касі установи (поштових марках, сплачених проїзних документах, сплачених путівках до санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинку, коштів, що містяться в акредитивах, у чекових книжках та в інших грошових документах тощо), та про кошти в дорозі.

tanyaslavdon
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 146
З нами з: 07 травня 2015, 16:25
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення tanyaslavdon »

Добрый день!
Подскажите, в какую строку в Балансе отражать дебиторскую задолженность по зарплате по состоянию на 01.04.2016?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Татьяна писав:Добрый день!
Подскажите, в какую строку в Балансе отражать дебиторскую задолженность по зарплате по состоянию на 01.04.2016?
А як це так у вас вийшло? Всім коштів не вистачає а ви переплачуєте? Як пропустило казначейство такі платежі??

tanyaslavdon
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 146
З нами з: 07 травня 2015, 16:25
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення tanyaslavdon »

EVGENIY писав:
Татьяна писав:Добрый день!
Подскажите, в какую строку в Балансе отражать дебиторскую задолженность по зарплате по состоянию на 01.04.2016?
А як це так у вас вийшло? Всім коштів не вистачає а ви преплачуєте? Як пропустило казначейство такі платежі??
Это связано с перевыплатой средств за отпуск и увольнением сотрудника.  Все будет описано в Пояснительной записке. Смотрим на строку 187...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Татьяна писав:
EVGENIY писав:
Татьяна писав:Добрый день!
Подскажите, в какую строку в Балансе отражать дебиторскую задолженность по зарплате по состоянию на 01.04.2016?
А як це так у вас вийшло? Всім коштів не вистачає а ви преплачуєте? Як пропустило казначейство такі платежі??
Это связано с перевыплатой средств за отпуск и увольнением сотрудника.  Все будет описано в Пояснительной записке. Смотрим на строку 187...
А я смотрю на 
184 "Розрахунки з відшкодування завданих збитків". Відображається дебіторська заборгованість за сумами недостач і крадіжок коштів та матеріальних цінностей, сумами збитків від псування матеріальних цінностей, віднесеними на рахунок винних осіб, та іншими сумами, що підлягають утриманню в установленому порядку, яка відноситься до виконання кошторису;
думаю 187 нельзя так как там всё что не относится к выполнению сметы
Ну хотя я могу тоже заблуждаться, но склоняюсь к 184!

tanyaslavdon
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 146
З нами з: 07 травня 2015, 16:25
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення tanyaslavdon »

EVGENIY писав:
184 "Розрахунки з відшкодування завданих збитків". Відображається дебіторська заборгованість за сумами недостач і крадіжок коштів та матеріальних цінностей, сумами збитків від псування матеріальних цінностей, віднесеними на рахунок винних осіб, та іншими сумами, що підлягають утриманню в установленому порядку, яка відноситься до виконання кошторису;
думаю 187 нельзя так как там всё что не относится к выполнению сметы
Ну хотя я могу тоже заблуждаться, но склоняюсь к 184!
А когда сотрудник их возместит?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Татьяна писав:
EVGENIY писав:
184 "Розрахунки з відшкодування завданих збитків". Відображається дебіторська заборгованість за сумами недостач і крадіжок коштів та матеріальних цінностей, сумами збитків від псування матеріальних цінностей, віднесеними на рахунок винних осіб, та іншими сумами, що підлягають утриманню в установленому порядку, яка відноситься до виконання кошторису;
думаю 187 нельзя так как там всё что не относится к выполнению сметы
Ну хотя я могу тоже заблуждаться, но склоняюсь к 184!
А когда сотрудник их возместит?
А зачем вы вобще её показываете? Возместит восстановите кассу! Как вы по учёту провели? Сделайте расчёт возмещения отпускных апрелем!

tanyaslavdon
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 146
З нами з: 07 травня 2015, 16:25
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення tanyaslavdon »

EVGENIY писав:
Татьяна писав:
EVGENIY писав:
184 "Розрахунки з відшкодування завданих збитків". Відображається дебіторська заборгованість за сумами недостач і крадіжок коштів та матеріальних цінностей, сумами збитків від псування матеріальних цінностей, віднесеними на рахунок винних осіб, та іншими сумами, що підлягають утриманню в установленому порядку, яка відноситься до виконання кошторису;
думаю 187 нельзя так как там всё что не относится к выполнению сметы
Ну хотя я могу тоже заблуждаться, но склоняюсь к 184!
А когда сотрудник их возместит?
А зачем вы вобще её показываете? Возместит восстановите кассу! Как вы по учёту провели? Сделайте расчёт возмещения отпускных апрелем!
Спасибо, отнесли на 184( это задолженность 2014 года( тянется с зоны АТО), и при возмещении она перечислится в бюджет)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Татьяна писав:
EVGENIY писав:
Татьяна писав:
EVGENIY писав:
184 "Розрахунки з відшкодування завданих збитків". Відображається дебіторська заборгованість за сумами недостач і крадіжок коштів та матеріальних цінностей, сумами збитків від псування матеріальних цінностей, віднесеними на рахунок винних осіб, та іншими сумами, що підлягають утриманню в установленому порядку, яка відноситься до виконання кошторису;
думаю 187 нельзя так как там всё что не относится к выполнению сметы
Ну хотя я могу тоже заблуждаться, но склоняюсь к 184!
А когда сотрудник их возместит?
А зачем вы вобще её показываете? Возместит восстановите кассу! Как вы по учёту провели? Сделайте расчёт возмещения отпускных апрелем!
Спасибо, отнесли на 184( это задолженность 2014 года( тянется с зоны АТО), и при возмещении она перечислится в бюджет)
Ну так подождите, она уже не относится к выполнению кошториса этого года! Вы её только сейчас решили показать?  :57:

tanyaslavdon
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 146
З нами з: 07 травня 2015, 16:25
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення tanyaslavdon »

EVGENIY писав:
Татьяна писав:
EVGENIY писав:
Татьяна писав:
EVGENIY писав:
184 "Розрахунки з відшкодування завданих збитків". Відображається дебіторська заборгованість за сумами недостач і крадіжок коштів та матеріальних цінностей, сумами збитків від псування матеріальних цінностей, віднесеними на рахунок винних осіб, та іншими сумами, що підлягають утриманню в установленому порядку, яка відноситься до виконання кошторису;
думаю 187 нельзя так как там всё что не относится к выполнению сметы
Ну хотя я могу тоже заблуждаться, но склоняюсь к 184!
А когда сотрудник их возместит?
А зачем вы вобще её показываете? Возместит восстановите кассу! Как вы по учёту провели? Сделайте расчёт возмещения отпускных апрелем!
Спасибо, отнесли на 184( это задолженность 2014 года( тянется с зоны АТО), и при возмещении она перечислится в бюджет)
Ну так подождите, она уже не относится к выполнению кошториса этого года! Вы её только сейчас решили показать?  :57:
Востаннє редагувалось 06 квітня 2016, 19:00 користувачем tanyaslavdon, всього редагувалось 1 раз.

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Підкажіть, чи потрібно змінювати фінансовий результат, коли на кінець 2015 року обліковувалась дебіторська заборгованість по КЕКВ 2271 (Відшкодування орендарем за теплопостачання), сплачено борг було в січні 2016 року. Цю суму ми повернули в бюджет, оскільки кредиторської заборгованості по КЕКВ 2271 не мали.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

rayrada писав:Підкажіть, чи потрібно змінювати фінансовий результат, коли на кінець 2015 року обліковувалась дебіторська заборгованість по КЕКВ 2271 (Відшкодування орендарем за теплопостачання), сплачено борг було в січні 2016 року. Цю суму ми повернули в бюджет, оскільки кредиторської заборгованості по КЕКВ 2271 не мали.
Я думаю нужно, иначе баланс не сойдётся!

Viktoriya15
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 30 серпня 2016, 11:18
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Viktoriya15 »

Подскажите,пожалуйста,куда в балансе ставить остатки  по загальному фонду на 0000 КЕКВ р.250 и р.429? И дод.18 по Кт р.130?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Viktoriya15 писав:Подскажите,пожалуйста,куда в балансе ставить остатки  по загальному фонду на 0000 КЕКВ р.250 и р.429? И дод.18 по Кт р.130?
остатков на КЕКВ 0000 не должно быть!

Viktoriya15
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 30 серпня 2016, 11:18
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Viktoriya15 »

Я знаю,что не должно,но у нас в прошлом кв такая ситуация была,как ее правильно показать

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Viktoriya15 писав:Я знаю,что не должно,но у нас в прошлом кв такая ситуация была,как ее правильно показать
Дело в том что казначеи в своей отчётности никак такое отразить не смогут, поэтому они скорее всего будут в отчётности восстанавливать кассовые (уменьшать кассовые) и вас скорее всего попросят сделать отчёт с восстановлеными кассовыми! Так как такая ситуация в порядке 44 не предусмотрена! И в порядке составления отчётности органами ДКСУ тоже!

Viktoriya15
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 30 серпня 2016, 11:18
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Viktoriya15 »

Если бы была нужная сумма кассовых,мы бы сняли,а так на тот момент их было меньше. ситуация вообще закрученная,казна помочь не может,никакой предложенный вариант ее не устраивает,уже перечитала все,что можно...но мне кажется,что,все таки,надо увеличить остаток на счете на эту сумму(ст.250 баланса),а вот с пассивом не уверена...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Viktoriya15 писав:Если бы была нужная сумма кассовых,мы бы сняли,а так на тот момент их было меньше. ситуация вообще закрученная,казна помочь не может,никакой предложенный вариант ее не устраивает,уже перечитала все,что можно...но мне кажется,что,все таки,надо увеличить остаток на счете на эту сумму(ст.250 баланса),а вот с пассивом не уверена...
Ну а как они сделали свой отчёт?? Куда то ж втулили?? Ещё раз повторяю в порядке такой случай не предусмотрен, выход у вас один делать так как показали в своём сведённом отчёте казначеи! Вобще по этому счёту не было кассовых? Можно ж восстановить левое КЕКВ!

Viktoriya15
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 30 серпня 2016, 11:18
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Viktoriya15 »

Хорошо,спасибо.

ОльгаК
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 листопада 2015, 16:07
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ОльгаК »

Ильяшенко Александр писав:
EVGENIY писав:Мда, что то намудрено с этой дооценкой я так понимаю что вот это не есть дооценка
1.28
Збільшення первісної вартості об'єкта основних засобів, який продовжує використовуватись, а залишкова вартість його дорівнює нулю, на суму ліквідаційної вартості
101 - 122
401
А вот это дооценка
1.11
Відображення результатів дооцінки необоротних активів на суму: 
 
дооцінки первісної вартості
101 - 122
441
коригування суми зносу
441
131 - 133
Поэтому я думаю что в дооценках вы показываете ваш остаток на 441 счёте! Когда износ будет 100% то и капитала в дооценках не будет!
:57:
Доповню ще з моєї точки зору про протиріччя по дооцінці.
1. Згідно інструкції 611 дооцінка проводиться: Дт103-Кт441 (а не 401). При цьому 441 рахунок закривається лише на фінансовий результат (рахунок 431) . Тобто виникає ситуація, що балансова вартість зростає, а фонд -  залишається незмінним. Але, при цьому, в формі балансу ( наказу 44 -додаток 36 – Звірка показників) Фонд необоротних активів (рахунок 401) повинен дорівнювати балансовій (залишковій) вартості (рахунок 103 мінус рахунок 131).  Тобто, в бух.обліку може бути, що балансова вартість не дорівнює фонду, а от у звіті - в любому випадку повинно дорівнювати
2. Рахунок 441. Згідно інструкції 611:    рахунок 441 закривається на фін.результати (рахунок 431) при списанні, або пропорційно нарахованій амортизації. Тобто, якщо дооцінено і не списано до кінця року, то по ідеї на 441 рахунку повинен бути залишок. Але… при цьому…В наказі 44 рядок 370 балансу (капітал у дооцінках) повинен бути 0 (За цим рядком на початок та на кінець звітного року записів не повинно бути, оскільки суми переоцінок у кінці звітного року підсумковими оборотами переносяться на результат виконання кошторису)
І як правильно? Залишати частину коштів на рах 441 згідно інструкції 611 та Методичних рекомендацій  з бух обліку, чи робити так  як  в наказі № 44?

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

додаток 3 до річної звітності Звіт про рух грошових коштів, як і додаток 2 Звіт про фінансові результати - втягує з форм 4.1 - 4.3, тобто нічого вручну не вписувати - а рве видатки на 10 гривень.

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Просто_человек »

Запитання стосовно нової форми 1-дс:
в рядок 280 Внесений капітал необхідно переносити залишки із Балансу ф.№1 за рядками 330 + 340? чи тільки 330??
У кого які думки з цього приводу?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Просто_человек писав:Запитання стосовно нової форми 1-дс:
в рядок 280 Внесений капітал необхідно переносити залишки із Балансу ф.№1 за рядками 330 + 340? чи тільки 330??
У кого які думки з цього приводу?
Все що у вас на 5111! І ви диветесь старий баланс! Є ж проект з новою формою! На нього орієнтуйтесь, адже роз'яснення по заповненню є теж проект і вони саме к новому балансу який в проекті!
На субрахунку 5111 "Внесений капітал розпорядникам бюджетних коштів" ведеться облік формування капіталу розпорядників бюджетних коштів. Збільшення капіталу відображається внаслідок оприбуткування активів, закріплених на праві оперативного управління за розпорядником бюджетних коштів за рішеннями органу управління, на суму цільового фінансування на створення (придбання) необоротних активів, виділеного з відповідного бюджету. Зменшення капіталу відображається внаслідок операцій з вилучення активів за рішенням органу управління, а також віднесення до накопичених фінансових результатів вартості необоротних активів при їх списанні, на суму яких в попередніх звітних періодах було збільшено капітал.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Просто_человек »

Дякую)
це третій варіант 1-дс із тих, що я бачила...

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”