форма 4.1 и форма 7 спец

Готка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 07 червня 2014, 18:13
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення Готка »

Доброго дня підскажіть як увязати нараховано доходи з ф.4.1 і дебіторку.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10286
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Готка писав:Доброго дня підскажіть як увязати нараховано доходи з ф.4.1 і дебіторку.
Різниця між Нараховано і Надійшло і є ваша кредиторська або дебеторська заборгованість за доходами!

Готка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 07 червня 2014, 18:13
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення Готка »

EVGENIY писав:
Готка писав:Доброго дня підскажіть як увязати нараховано доходи з ф.4.1 і дебіторку.
Різниця між Нараховано і Надійшло і є ваша кредиторська або дебеторська заборгованість за доходами!
Та ладно? Ось у мене наприклад по військовій частині дебіторка за доходами (збитки) на початок зв. періоду 96789.41 на кінець 112565.55 . А по ф 4.1 нараховано та надійшдо по 6316.24. Явно щось не те якщо взяти різницю

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10286
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Готка писав:
EVGENIY писав:
Готка писав:Доброго дня підскажіть як увязати нараховано доходи з ф.4.1 і дебіторку.
Різниця між Нараховано і Надійшло і є ваша кредиторська або дебеторська заборгованість за доходами!
Та ладно? Ось у мене наприклад по військовій частині дебіторка за доходами (збитки) на початок зв. періоду 96789.41 на кінець 112565.55 . А по ф 4.1 нараховано та надійшдо по 6316.24. Явно щось не те якщо взяти різницю
Я незнаю что там у Вас но есть порядок 44, я конечно ответил в кратце и не указал на дебеторку и кредиторку на начало года, но суть я указал верно, вот что нам говорит порядок:

у рядку 010 "Доходи" відображається загальною сумою дебіторська, у тому числі нарахована сума відшкодування збитків, яка віднесена на рахунок винних осіб (нарахований і не отриманий дохід за надані послуги), та кредиторська (надходження оплати за надану послугу в сумі більшій, ніж була нарахована)

В тех формах ексель которіе віложені на сайте, есть лист Увязка вот на нём как раз и видно увязку формі 4.1, 4,2 и ф7 сф

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”