Квартальна звітність до казначейства

Лена Сова
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 14 серпня 2013, 18:17
Регіон: Киевская область
Звідки: Полтавська
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Лена Сова »

galo4ka_81 писав:Дякую за відповідь. Ще одне питання:  Де  у формі 2-дс  відобразити вартість запасів, що надійшли
у 2-дс виходить що ніде, наскільки я вірно зрозуміла (якщо тільки ви їх не списували).

galo4ka_81
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 20 червня 2017, 10:04
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення galo4ka_81 »

Лена Сова писав:
galo4ka_81 писав:Дякую за відповідь. Ще одне питання:  Де  у формі 2-дс  відобразити вартість запасів, що надійшли
у 2-дс виходить що ніде, наскільки я вірно зрозуміла (якщо тільки ви їх не списували).
А у ф.1-дс  гр.4 р. 1420  "Фінансовий результат" це субрах 5511,5512. Тоді не виконується рівність "фінансовий результат на початок звітного періоду + профіцит/дефіцит за звітний період з ф.2-дс = фінансовий результат на кінець звітного періоду". Чи я щось не так розумію?

Лена Сова
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 14 серпня 2013, 18:17
Регіон: Киевская область
Звідки: Полтавська
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Лена Сова »

galo4ka_81 писав:
Лена Сова писав:
galo4ka_81 писав:Дякую за відповідь. Ще одне питання:  Де  у формі 2-дс  відобразити вартість запасів, що надійшли
у 2-дс виходить що ніде, наскільки я вірно зрозуміла (якщо тільки ви їх не списували).
А у ф.1-дс  гр.4 р. 1420  "Фінансовий результат" це субрах 5511,5512. Тоді не виконується рівність "фінансовий результат на початок звітного періоду + профіцит/дефіцит за звітний період з ф.2-дс = фінансовий результат на кінець звітного періоду". Чи я щось не так розуу мене
у мене казначейство звіряло форму 2-дс з формою 2м, з балансом не порівнювали. Перший раз при здачі звітності у мене всі форми одна з одню співпадали. Тепер коли прибрала амортизацію, то баланс іде з головною книгою, а 2-дс з 2м, але також не знаю чи вірно, звіт сказали принести після 29 червня.

galo4ka_81
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 20 червня 2017, 10:04
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення galo4ka_81 »

Лена Сова писав:
galo4ka_81 писав:
Лена Сова писав:
galo4ka_81 писав:Дякую за відповідь. Ще одне питання:  Де  у формі 2-дс  відобразити вартість запасів, що надійшли
у 2-дс виходить що ніде, наскільки я вірно зрозуміла (якщо тільки ви їх не списували).
А у ф.1-дс  гр.4 р. 1420  "Фінансовий результат" це субрах 5511,5512. Тоді не виконується рівність "фінансовий результат на початок звітного періоду + профіцит/дефіцит за звітний період з ф.2-дс = фінансовий результат на кінець звітного періоду". Чи я щось не так розуу мене
у мене казначейство звіряло форму 2-дс з формою 2м, з балансом не порівнювали. Перший раз при здачі звітності у мене всі форми одна з одню співпадали. Тепер коли прибрала амортизацію, то баланс іде з головною книгою, а 2-дс з 2м, але також не знаю чи вірно, звіт сказали принести після 29 червня.
:57: З кожним квартальним звітом ми будемо ставати розумнішими!! (Або взагалі буде каша в голові)

Maryna1989
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 04 лютого 2017, 19:17
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Maryna1989 »

Добрий ранок. Підскажіть чи можливий мінусовий фінансовий результат????????? в наслідок надходжень на 5411, був нарахований знос 1113, чи збільшились витрати 8014. Чи буде це вірно?????????????

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Maryna1989 писав:Добрий ранок. Підскажіть чи можливий мінусовий фінансовий результат????????? 
Звичайно ж можливий!

Maryna1989
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 04 лютого 2017, 19:17
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Maryna1989 »

Дякую, дякую)))) Ви мені дужу допомагаєте))))

Лесичка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Лесичка »

Доброго дня підскажіть за ІІ квартал, форми "Баланс" та "Звіт про фінансовий результат" на звітну дату складаються з наростаючим, тобто за 2 квартала разом?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

7. Звітним періодом для складання квартальної фінансової звітності є період, що починається 01 січня і закінчується в останній день звітного кварталу.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-zapovnennya-form-finansovoyi-zvitnosti-v-derzhavnomu-sektori/

Лесичка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Лесичка »

EVGENIY писав:7. Звітним періодом для складання квартальної фінансової звітності є період, що починається 01 січня і закінчується в останній день звітного кварталу.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-zapovnennya-form-finansovoyi-zvitnosti-v-derzhavnomu-sektori/
Дякую

Kovalchuk Irina
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 04 жовтня 2015, 21:54

Повідомлення Kovalchuk Irina »

Евгений! Подскажите, отчетность на сайте не обновлялась? скачивать ту, что была за 1 квартал?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Kovalchuk Irina писав:Евгений! Подскажите, отчетность на сайте не обновлялась? скачивать ту, что была за 1 квартал?
Не обновлялась! Такая же как и была за 1 квартал!

Ветер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 жовтня 2016, 16:40
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Ветер »

Евгений,подскажите, пожалуйста, по итогам работы за I квартал было списание основных средств и была проводка Дт5111- Кт 5512 на суму17818,00 грн.На эту суму  не совпадает  финансовый результат по балансу  по сравненю с главной книгой.В чем ошибка?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ветер писав:Евгений,подскажите, пожалуйста, по итогам работы за I квартал было списание основных средств и была проводка Дт5111- Кт 5512 на суму17818,00 грн.На эту суму  не совпадает  финансовый результат по балансу  по сравненю с главной книгой.В чем ошибка?
:46:

Ветер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 жовтня 2016, 16:40
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Ветер »

Это вы надо мной смеетесь или просто задумались ?

Ветер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 жовтня 2016, 16:40
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Ветер »

Это у вас наверное на нервной почве

Лена Сова
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 14 серпня 2013, 18:17
Регіон: Киевская область
Звідки: Полтавська
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Лена Сова »

Можливо хтось поділиться скан копіею журналу № 24 2017 року Шпаргалка при складання бюджетної і фінансової звітності у 2017 році?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

EVGENIY писав:
Ветер писав:Евгений,подскажите, пожалуйста, по итогам работы за I квартал было списание основных средств и была проводка Дт5111- Кт 5512 на суму17818,00 грн.На эту суму  не совпадает  финансовый результат по балансу  по сравненю с главной книгой.В чем ошибка?
:46:
Мало информации!! Вы как остатки переносили на новый план счетов?  Что у вас попало на 5111 остаточная стоимость?? Если остаточная то проводка ваша ненужна! Вот вам и ошибка!

Лена Сова
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 14 серпня 2013, 18:17
Регіон: Киевская область
Звідки: Полтавська
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Лена Сова »

Підскажіть чи повинен рядок 1420 "Фінансовий результат" форми 1дс Баланс співпадати з рядком 2390 "Профіцит\дефіцит" форми 2дс Звіт про фінансовий результат?

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

EVGENIY, подскажите, бланк отчета 1.0 и 1.1 отличаются, я в прошлый раз 1.0 сдавала

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

buhg писав:EVGENIY, подскажите, бланк отчета 1.0 и 1.1 отличаются, я в прошлый раз 1.0 сдавала
Лучше в 1.1 делайте я уже не помню чем отличаются!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

в версії 1.2 виправив формули в ф 2дс, код рядка 2555 не сумується в 2550

Аватар користувача
Ина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 10 січня 2012, 21:35
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ина »

Сегодня в казначействе сказали что звіт 2 дс за II квартал делать не наростающим, то есть показатели только II квартала. 
Или я что то не так поняла????? Отзовитесь кто что знает!!!!

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

вчера сдала отчет в свое казначейство (Полт.обл) приняли данные с наростающим за 1 полугодие.
если сделать 2дс только за 2й квартал - то какой фин.результат (дефицит/профицит) вы покажете в балансе - текущий за 2-й квартал? не логично

Аватар користувача
Ина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 10 січня 2012, 21:35
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ина »

1nata, СПАСИБО!
Сегодня иду сдавать и потом отпишусь.
А сверху формы 2 дс пишется  за II квартал или за I півріччя?

123Olga
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 13 червня 2017, 09:49
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення 123Olga »

Здравствуйте, помогите разобраться. Если мы списываем ежеквартально 7011 и 8011-8013, они же на начало 3 квартала 0,00, а в отчетности ставим везде суммы полугодовые по ф.2д и в отчете 2дс тоже ставим суммы по полугодию, это получается отчет с главной книгой не идут. правильно - или я ошибаюсь????

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

123Olga писав:Здравствуйте, помогите разобраться. Если мы списываем ежеквартально 7011 и 8011-8013, они же на начало 3 квартала 0,00, а в отчетности ставим везде суммы полугодовые по ф.2д и в отчете 2дс тоже ставим суммы по полугодию, это получается отчет с главной книгой не идут. правильно - или я ошибаюсь????
В даному випадку наше казначейство сказало, що можна не списувати щоквартально 7 та 8 клас а вести ці рахунки наростаючим до кінця року для того щоб форма 2-дс та фактичні видатки бюджетної звітності сходилися із бухгалтерським обліком. Прямої вказівки списувати ці рахунки ніде немає.

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Доброго дня. При перенесенні залишків зробила помилку: у балансі на початок року незавершені капітальні інвестиції у пасиві балансу замість цільового фінансування поставила у внесений капітал, звіт за І квартал здала і лише сьогодні побачила цю помилку. Як тепер це виправити?  :30:

123Olga
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 13 червня 2017, 09:49
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення 123Olga »

VOV писав:
123Olga писав:Здравствуйте, помогите разобраться. Если мы списываем ежеквартально 7011 и 8011-8013, они же на начало 3 квартала 0,00, а в отчетности ставим везде суммы полугодовые по ф.2д и в отчете 2дс тоже ставим суммы по полугодию, это получается отчет с главной книгой не идут. правильно - или я ошибаюсь????
В даному випадку наше казначейство сказало, що можна не списувати щоквартально 7 та 8 клас а вести ці рахунки наростаючим до кінця року для того щоб форма 2-дс та фактичні видатки бюджетної звітності сходилися із бухгалтерським обліком. Прямої вказівки списувати ці рахунки ніде немає.
Хорошо, а что писать в балансе где фин. результат (5511)?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

123Olga писав:
VOV писав:
123Olga писав:Здравствуйте, помогите разобраться. Если мы списываем ежеквартально 7011 и 8011-8013, они же на начало 3 квартала 0,00, а в отчетности ставим везде суммы полугодовые по ф.2д и в отчете 2дс тоже ставим суммы по полугодию, это получается отчет с главной книгой не идут. правильно - или я ошибаюсь????
В даному випадку наше казначейство сказало, що можна не списувати щоквартально 7 та 8 клас а вести ці рахунки наростаючим до кінця року для того щоб форма 2-дс та фактичні видатки бюджетної звітності сходилися із бухгалтерським обліком. Прямої вказівки списувати ці рахунки ніде немає.
Хорошо, а что писать в балансе где фин. результат (5511)?
Якщо Ви про радок форми 1-дс 1420 "Фінансовий результат" то  є чітке роз'яснення:

Відображається результат виконання кошторису (бюджету) розпорядником бюджетних коштів. Цей рядок складатиметься із сальдо субрахунку 5512 «Накопичений фінансовий результат виконання кошторису» на початок 2017 року плюс підсумкові дані Звіту про фінансові результати ф. № 2-дс розділу I рядка 2390 «Профіцит/дефіцит за звітний період»

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”