Квартальна звітність до казначейства

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

VOV писав:
Кузя писав:
VOV писав:Я так розумію що фактичні в формах №2, №4-1, №4-2, №4-3 за 2 квартал мають дорівнювати залишкам на рахунках 8 класу в бухгалтерському обліку станом на 1.07.2017 (якщо їх не списувати на 5511). 
Підкажіть я вірно розумію ситуацію, якщо ні то виправте.
Так, якщо не нараховували амортизацію.
А якщо нараховували то тоді як?
Вибачте, вже заплуталася, амортизація також 8 клас, тому відображаємо її по КЕКВ 2210 або 3110 у формі 2м. Я розумію так.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Кузя писав:
VOV писав:
Кузя писав:
VOV писав:Я так розумію що фактичні в формах №2, №4-1, №4-2, №4-3 за 2 квартал мають дорівнювати залишкам на рахунках 8 класу в бухгалтерському обліку станом на 1.07.2017 (якщо їх не списувати на 5511). 
Підкажіть я вірно розумію ситуацію, якщо ні то виправте.
Так, якщо не нараховували амортизацію.
А якщо нараховували то тоді як?
Вибачте, вже заплуталася, амортизація також 8 клас, тому відображаємо її по КЕКВ 2210 або 3110 у формі 2м. Я розумію так.
Ото ж і я так подумав. Виходить все закономірно.

oksanalu
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 14 лютого 2017, 14:57
Регіон: Львовская область

Повідомлення oksanalu »

Євгеній підкажіть у формі 2дс де ставити перерахований залишок коштів??

МАША-Маша
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 06 липня 2017, 22:57
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення МАША-Маша »

Добрий день! Напишіть будь-ласка хто знає!!!! Заплатили по КЕКВ 3122 за виготовлення проектної документації. У формі 2 ДС у рядку 2010 ( бюджетні асигнування) цю суму включати чи виключати? адже це витрати капітального характеру, но не на ОЗ, а на проект, який може і ніколи не вдасться зробити, якщо коштів не хватить

миронюк виктория
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 21 січня 2016, 14:25
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення миронюк виктория »

підскажіть будь-ласка!! в балансі р.1420 =р.2390 ф. 2-дс (профіцит/дефіцит)+гр.3 р.1420 балансу ? як його можна звірити?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

МАША-Маша писав:Добрий день! Напишіть будь-ласка хто знає!!!!  Заплатили по КЕКВ 3122 за виготовлення проектної документації.  У формі 2 ДС у рядку 2010 ( бюджетні асигнування) цю суму включати чи виключати? адже це витрати капітального характеру, но не на ОЗ,  а на проект, який може і ніколи не вдасться зробити, якщо коштів не хватить
включати

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Я щось не розумію. Баланс і форма 2-дс - це фінансова звітність, все решта бюджетна звітність. Приклад: Ми купили по КЕКВ 2210 20 пачок бумаги формату А-4 на суму 1400 грн.касові видатки -1400 грн, фактичні видатки 1400 грн. По бухгалтерському обліку оприбуткували бумагу на рах1812. За квартал використали лише 6 пачок бумаги на суму 420 грн. Ця сума і була списана на рахунок матеріальних витрат -8013. Ну і запитання: яку суму ми включаємо у форму 2дс в рядок2210(витрати на виконання бюджетних програм) розділу 1 - Фінансовий результат діяльності  і рядок2840 (матеріальгні витрати) розділу 4 - Елементи витрат за омінними операціями?

JaLyda
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 27 квітня 2017, 16:14
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення JaLyda »

JAFA писав:Я щось не розумію. Баланс і форма 2-дс - це фінансова звітність, все решта бюджетна звітність. Приклад: Ми купили по КЕКВ 2210 20 пачок бумаги формату А-4 на суму 1400 грн.касові видатки -1400 грн, фактичні видатки 1400 грн. По бухгалтерському обліку оприбуткували бумагу на рах1812. За квартал використали лише 6 пачок бумаги на суму 420 грн. Ця сума і була списана на рахунок матеріальних витрат -8013. Ну і запитання: яку суму ми включаємо у форму 2дс в рядок2210(витрати на виконання бюджетних програм) розділу 1 - Фінансовий результат діяльності  і рядок2840 (матеріальгні витрати) розділу 4 - Елементи витрат за омінними операціями?
Доброго дня, в мене запитання , Ви ж самі пишете, що бумаги списали лише на 420,00 грн. чому ж у фактичні витрати ви ставите теж 1400 грн.?  Касові витрати по формі №2 у вас будуть 1400 грн., фактичні 420,00 грн. і в пояснювальній записці ви напишете про те, що фактичні меньші на таку-то суму в зв'язку з залишком матеріалів на складі . А далі ви праві, ця сума піде в форму 2ДС в рядок 2210 і рядок 2840 ( фактичні 420 грн.)

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

JaLyda, тоді наступне запитання:и як у формі 2 відобразить амортизацію?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

JAFA писав:JaLyda, тоді наступне запитання:и як у формі 2 відобразить амортизацію?
Порядком застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженим наказом Міністерства фінансів України 29 грудня 2015 року N 1219 <...>, встановлено, що: на субрахунках 8014 (8024) "Амортизація" ведеться облік сум нарахованої амортизацій основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та нематеріальних активів, що використовуються суб'єктом державного сектору в процесі звичайної діяльності та на виконання програм, не пов'язаних із основною діяльністю; на субрахунках 8114 (8124) "Амортизація" ведеться облік сум нарахованої амортизації основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та нематеріальних активів, що використовуються в процесі організації та надання послуг, виготовлення продукції, виконання робіт. 

Тобто, суми нарахованої амортизації на основні засоби, інші необоротні матеріальні активи та нематеріальні активи, що використовуються суб'єктом державного сектору в процесі звичайної діяльності та на виконання програм, не пов'язаних із основною діяльністю, відображаються у статті "Витрати на виконання бюджетних програм" (рядок 2210). 

Суми нарахованої амортизації на основні засоби, інші необоротні матеріальні активи та нематеріальні активи, що використовуються в процесі організації та надання послуг, виготовлення продукції, виконання робіт, відображаються у статті "Витрати на виготовлення продукції (надання послуг, виконання робіт)" (рядок 2220).

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/dksu-shchodo-byudzhetnoyi-ta-finansovoyi-zvitnosti-pro-vikonannya/

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

EVGENIY, я запитую не про форму 2дс Звіт про фінансові результати, а про форму 2 Звіт про надходження і використання коштів загального фонду

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

JAFA писав:EVGENIY, я запитую не про форму 2дс Звіт про фінансові результати, а про форму 2 Звіт про надходження і використання коштів загального фонду
Так само! Для 11 рахунку по КЕКВ 2210 для 10 по кекв 3110!

МАША-Маша
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 06 липня 2017, 22:57
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення МАША-Маша »

EVGENIY писав:
МАША-Маша писав:Добрий день! Напишіть будь-ласка хто знає!!!!  Заплатили по КЕКВ 3122 за виготовлення проектної документації.  У формі 2 ДС у рядку 2010 ( бюджетні асигнування) цю суму включати чи виключати? адже це витрати капітального характеру, но не на ОЗ,  а на проект, який може і ніколи не вдасться зробити, якщо коштів не хватить
включати
Євгеній. дуже дякую!!!

Ириса
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 22 травня 2013, 10:22
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Веселое

Повідомлення Ириса »

EVGENIY, добрий день. Підскажіть, будь- ласка, чи включаємо ми в свою квартальну звітність,  видатки у вигляді трансферт по КЕКВ 2610 одержувачам ??? Ми сільська рада, виділили кошти комунальному підприємству. Я зробила Форму 2м по КФК 6052, але в казначействі говорять, щоб я її прибрала, бо цю звітність будуть показувати одержувачі

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Ириса писав:EVGENIY, добрий день. Підскажіть, будь- ласка, чи включаємо ми в свою квартальну звітність,  видатки у вигляді трансферт по КЕКВ 2610 одержувачам ??? Ми сільська рада, виділили кошти комунальному підприємству. Я зробила Форму 2м по КФК 6052, але в казначействі говорять, щоб я її прибрала, бо цю звітність будуть показувати одержувачі
Вірно сказали. Ці кошти покаже одержувач у своєму звіті та Ви у зведеному звіті

Ириса
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 22 травня 2013, 10:22
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Веселое

Повідомлення Ириса »

Дякую!

Б Ольга
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 02 жовтня 2016, 11:51
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Б Ольга »

Напишіть, будь-ласка, хто знає!!! у формі 2 Дс рядок 2290( Усього витрати за обмінними операціями) і рядок 2890 повинні бути однакові згідно рекомендацій. У мене не йде на суму амортизації. Якщо у рядок 2290 + амортизацію, як пише у шпаргалці, тоді профіцит/ дефіцит зміниться і не піде баланс на цю суму амортизації. Може ще десь треба включити цю амортизацію?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Такого не може бути, що різниця була лише в сумі амортизації!!! Хоча б тому, що суму амортизації ви показуєте як у складі рядків 2210, 2220,  так і окремо у рядку 2850. 
будь ласка, перевірте, які субрахунки потрапили до ваших рядків

Б Ольга
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 02 жовтня 2016, 11:51
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Б Ольга »

Матвєєва Вікторія писав:Такого не може бути, що різниця була лише в сумі амортизації!!! Хоча б тому, що суму амортизації ви показуєте як у складі рядків 2210, 2220,  так і окремо у рядку 2850. 
будь ласка, перевірте, які субрахунки потрапили до ваших рядків
дякую за відповідь! Вже все передивилася!!! ми купили калькулятор вартістю 535 грн, я нарахувала знос 50% вартості 267 грн. І ці 267 грн я ставлю + в рядок 2210 і в рядок 2890. І звичайно в баланс пішла сума в рядок 1002 ( знос). Де ще цей знос вказувати? я працюю недавно, багато-чого незнаю

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Б Ольга писав:
Матвєєва Вікторія писав:Такого не може бути, що різниця була лише в сумі амортизації!!! Хоча б тому, що суму амортизації ви показуєте як у складі рядків 2210, 2220,  так і окремо у рядку 2850. 
будь ласка, перевірте, які субрахунки потрапили до ваших рядків
дякую за відповідь! Вже все передивилася!!! ми купили калькулятор вартістю 535 грн, я нарахувала знос 50% вартості 267 грн. І ці 267 грн я ставлю + в рядок 2210 і в рядок 2890. І звичайно в баланс пішла сума в рядок 1002 ( знос). Де ще цей знос вказувати? я працюю недавно, багато-чого незнаю
Что не сходится????
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Б Ольга
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 02 жовтня 2016, 11:51
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Б Ольга »

Євгеній, дуже дякую!!!

OksanaMar1980
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 13 січня 2017, 21:06
Регіон: Львовская область

Повідомлення OksanaMar1980 »

Добрий вечір. В мене була кредиторська заборгованість за минулий рік. В червні місяці ми її погасили. Як показати її в у казначейській звітності  формі 2. Та де відобразити лікарняні за рахунок соціального страхування.

Б Ольга
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 02 жовтня 2016, 11:51
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Б Ольга »

Добрий день! Напишіть хто купляв комп'ютер по КЕКВ 3110. Як відобразити у звіті? Виключаєму цю суму з рядка 2010 бюджетні асигнування у формі 2Дс бо це капітальні витрати. А у баланс ставимо суму у первісну вартість ОЗ( актив) і внесений капітал у Пасив. А що з рядком цільове фінансування в пасиві?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Б Ольга писав:А що з рядком цільове фінансування в пасиві?
У вас на рахунку 5411 є залишок? Тільки якщо не ввели в експлуатацію! Якщо ввели то на 5411 - 0,00, і в балансі - 0,00!

Б Ольга
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 02 жовтня 2016, 11:51
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Б Ольга »

EVGENIY писав:
Б Ольга писав:А що з рядком цільове фінансування в пасиві?
У вас на рахунку 5411 є залишок? Тільки якщо не ввели в експлуатацію! Якщо ввели то на 5411 - 0,00, і в балансі - 0,00!

Б Ольга
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 02 жовтня 2016, 11:51
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Б Ольга »

EVGENIY писав:
Б Ольга писав:А що з рядком цільове фінансування в пасиві?
У вас на рахунку 5411 є залишок? Тільки якщо не ввели в експлуатацію! Якщо ввели то на 5411 - 0,00, і в балансі - 0,00!
Євгеній, дякую! я якраз над цим думала, що після акта введення в експлуатацію закривається 5411.

Вороновська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 21 березня 2017, 15:28
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Вороновська »

EVGENIY писав:
Б Ольга писав:
Матвєєва Вікторія писав:Такого не може бути, що різниця була лише в сумі амортизації!!! Хоча б тому, що суму амортизації ви показуєте як у складі рядків 2210, 2220,  так і окремо у рядку 2850. 
будь ласка, перевірте, які субрахунки потрапили до ваших рядків
дякую за відповідь! Вже все передивилася!!! ми купили калькулятор вартістю 535 грн, я нарахувала знос 50% вартості 267 грн. І ці 267 грн я ставлю + в рядок 2210 і в рядок 2890. І звичайно в баланс пішла сума в рядок 1002 ( знос). Де ще цей знос вказувати? я працюю недавно, багато-чого незнаю
Что не сходится????
Можете рух який у Вас по балансу написати, якими бух.проводками писати у головній книзі? мене цікавить 5111, по кореспонденції я знайшла тільки , якщо безоплатно передані тоді 5111 , не можу зрозуміти.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Доброго дня! Операції придбання ОЗ та МНМА було розглянуто на прикладах у газеті Бюджетна бухгалтерія № 23, 2017. Будь ласка, уважно перегляньте цей матеріал.
А про безоплатне отримання ОЗ та МНМА був свіжий матеріал у газеті Бюджетна бухгалтерія № 34, 2017

bianco
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 18 грудня 2012, 10:01
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення bianco »

Добрый вечер, уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста. Библиотека за 4 месяца 2017 года получила 7250грн. в виде бесплатных поступлений на спец.счет. На 01.01.2017г. перенесены остатки средств прошлого года в сумме 2180 (на Кт 5512). В мае 2017 года был куплен кондиционер на сумму 9430,00грн. Кондиционер оприходован в мае. Как правильно отразить в учете все хоз. операции?

Картинка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 листопада 2016, 13:37
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Картинка »

Доброго дня, підкажіть будь ласка в такому питанні: в останній день кварталу було відшкодовано середню з/п військовозобов'язаному, призваному на навчальні збори. Гроші залишилися на рахунку. В активі балансу дана сума відображається в рядках 1160,1162. В якому рядку Пасиву балансу відобразити дану суму?

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”