Квартальна звітність до казначейства

майстер
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 28 лютого 2013, 15:31
Регіон: Львовская область
Звідки: Самбор
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення майстер »

Нам сказали зробити технічну проводку 5512 5111 на суму нарахованого зносу, але за виключенням засобів які було отримано як гуманітарну допомогу і я думаю, що у мене воно не буде відповідати.

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

в розділі ІІІ форми 2- дс був рядок 2555 "Бюджетні асигнування" у річних формах немає!!!! Куди ставити бюджетні асигнування???

nataliya28
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 02 квітня 2014, 18:38
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кобеляки
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення nataliya28 »

Як розписати зміну фінансового результату на кінець звітного року (в зв"язку з коригуванням зносу ОЗ) у пояснювальній записці?

Buhgalter_T
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 17 листопада 2017, 20:48
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Buhgalter_T »

Шановні колеги, доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, де знайти ПЗ АС "Є-Звітність" та інструкцію до нього?
Яким чином за допомогою АС "Є-Звітність" ми будемо здавати звіти до ДКСУ? Я встановила zv7m.exe (http://www.treasury.gov.ua/main/uk/doccatalog/list?currDir=160157). Чи правильно я розумію, що спочатку заповнюється ф7 у «ФОРМА7 МБ ПЦМ», файл зберігається на зовнішній носій, потім за допомогою АС "Є-Звітність" накладаються ЕЦП та передається фал в ДКСУ? Якщо так, то як бути з іншими формами звітності? Чи є детальне роз’яснення  з приводи роботи зі звітністю у 2018 році? Яке ПЗ необхідно встановити, з яких ресурсів його можна скачати та ін?
Завчасно дякую! 

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Buhgalter_T писав:Шановні колеги, доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, де знайти ПЗ АС "Є-Звітність" та інструкцію до нього?
Яким чином за допомогою АС "Є-Звітність" ми будемо здавати звіти до ДКСУ? Я встановила zv7m.exe (http://www.treasury.gov.ua/main/uk/doccatalog/list?currDir=160157). Чи правильно я розумію, що спочатку заповнюється ф7 у «ФОРМА7 МБ ПЦМ», файл зберігається на зовнішній носій, потім за допомогою АС "Є-Звітність" накладаються ЕЦП та передається фал в ДКСУ? Якщо так, то як бути з іншими формами звітності? Чи є детальне роз’яснення  з приводи роботи зі звітністю у 2018 році? Яке ПЗ необхідно встановити, з яких ресурсів його можна скачати та ін?
Завчасно дякую! 
Наскільки знаю, програмне забезпечення щодо подання звітності ще тестується. Роз'яснень щодо подання звітності в електронному вигляді ще не було.

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

VOV, але ДКСУ уже вимагає уклакдення договорів, придбанняя флешок і звіт за січень в електронному варіанті через "Є-звітність"

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

JAFA писав:VOV, але ДКСУ уже вимагає уклакдення договорів, придбанняя флешок і звіт за січень в електронному варіанті через "Є-звітність"
Я так розумію що ключі для звітності і для СДО такі самі, тому казначейство мабуть і вимагає укладення договорів.

malbuh
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 25 лютого 2013, 15:48
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення malbuh »

В казначействі вісить оголошення про наступне: починаючи з місячного звіту за січень ф.7 буде прийматись через систему АС Є_звітність. Питання де скачать програму ? Флешки для СДО є в СДОпрацюю.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

malbuh писав:В казначействі вісить оголошення про наступне: починаючи з місячного звіту за січень ф.7 буде прийматись через систему АС Є_звітність. Питання де скачать програму ? Флешки для СДО є в СДОпрацюю.
Система АС Є_звітність це не програма а сервіс. А от де з ним можна ознайомитись я поки що не знаю.
Підкажіть хто вже мав справу з казначейською Є-Звітністю.
Востаннє редагувалось 30 січня 2018, 11:59 користувачем VOV, всього редагувалось 1 раз.

malbuh
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 25 лютого 2013, 15:48
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення malbuh »

Система АС Є_звітність це не програма а сервіс. А от де з ним можна ознайомитись я поки що не знаю.
Підкажіть хто вже мав справу з казначейською Є-Звідністю.

Приєднуюсь Підкажіть . Відгукніться!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

malbuh писав:Система АС Є_звітність це не програма а сервіс. А от де з ним можна ознайомитись я поки що не знаю.
Підкажіть хто вже мав справу з казначейською Є-Звідністю.

Приєднуюсь Підкажіть . Відгукніться!
Це буде так само як клієнт казначйства - казначейство, так само будете заходити на сайт котрий потім скаже казна, авторизуєтесь і будете створювати звіти при чому бюджетна звітність підтягнеться сама з даних є-казни, а ось фінансову мабуть самі набере! Там же підпишите своїми ключами і мабуть отримаєте якійсь квітанції від ДКСУ про прийняття!

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

EVGENIY, а чому такий переполох і в терміновому порядку змушують купувати ключі? Бюджет тільки прийняли. Вв нас у підпорядкуванні 2 ДНЗ. На придбання ключів коштів не передбачалось. Бачила план заходів , згідно якого сільські селищні бюджети з липня переходять на СДО. УДКСУ і слухати не хоче про відтермінування. Відчуваю: ДНЗ будуть відправляти звіти поштою з повідомленням про отримання.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

JAFA писав:EVGENIY, а чому такий переполох і в терміновому порядку змушують купувати ключі? Бюджет тільки прийняли. Вв нас у підпорядкуванні 2 ДНЗ. На придбання ключів коштів не передбачалось. Бачила план заходів , згідно якого сільські селищні бюджети з липня переходять на СДО. УДКСУ і слухати не хоче про відтермінування. Відчуваю: ДНЗ будуть відправляти звіти поштою з повідомленням про отримання.
Ну в грудні ДКСУ представило є-звіт чи як там його назвали і тепер мабуть "добровільно" як завжди всі повинні ключи придбати, а те що там в липні по графіку то графік для дистанційного обслуговування, а тут звітність :))

malbuh
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 25 лютого 2013, 15:48
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення malbuh »

Привіт всі. Підкажіть будь ласка в СДО є можливість здавати звітність в казначейство в електронному вигляді?

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

malbuh писав:Привіт всі. Підкажіть будь ласка в СДО є можливість здавати звітність в казначейство  в електронному вигляді?
немає

Ni Marini
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 березня 2016, 09:20

Повідомлення Ni Marini »

Подскажите, в марте месяце  нашему предприятию(приют) сделали благотворительный подарок  (моющие средства(шампуни,зуб.пасты,мыло и т.д.) и подгузники), как провести ?

Ландыш
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 05 квітня 2013, 21:14
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ландыш »

Подскажите по такому вопросу. Начисли ЕСВ 22% на больничный, но забыли зарегистрировать в казне. Теперь эту задолженность показывать только в додатке 28. В балансе не нужно?

lelek66
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 07 січня 2018, 20:31
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення lelek66 »

Подскажите пожалуйста я делаю квартальный отчет. В этом периоде был приобретён картридер по КЕКВ 2210. Как это показать в форме 2дс? Его же не спишем?

Картинка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 листопада 2016, 13:37
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Картинка »

Доброго дня! Розділ ІІІ форми 2 ДС за 1 квартал 2018р заповнюємо чи ні?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Картинка писав:Доброго дня! Розділ ІІІ форми 2 ДС за 1 квартал 2018р заповнюємо чи ні?
Ні

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

lelek66 писав:Подскажите пожалуйста я делаю квартальный отчет. В этом периоде был приобретён картридер по КЕКВ 2210. Как это показать в форме 2дс? Его же не спишем?
[font='Noto Sans', sans-serif]Це необоротний актив, цільове фінансування рах 5411, у формі 2дс на цю суму треба зменшити бюджетні асигнування в рядку2010.[/font]

lelek66
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 07 січня 2018, 20:31
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення lelek66 »

Я так понимаю эта сума на покупку картридера и к расходом в форме 2дс не включается мы увеличиваем первоначальную стоимость основных средств и начисляем на него износ?

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

lelek66 писав:Я так понимаю эта сума на покупку картридера и к расходом в форме 2дс не включается мы увеличиваем первоначальную стоимость основных средств и начисляем на него износ?
Картридер, токены и прочие малоценные необоротные активы. Их отражение в отчетности зависит от того, ввели ли их в эксплуатацию и что произошло раньше деньги или накладная. Отражение следующее:
1. Дт 2313 — Кт 7011 — получили ассигнования. (МО 2)
2. Дт 1312 — Кт 6211 — получили токены или картридер. (МО 6)
3. Дт 7011 — Кт 5411 — признали сумму, необходимую для расчетов за МНА целевым финансированием и изъяли из доходов. (МО 17)
4. Дт 6211 — Кт 2312 — рассчитались с поставщиком. (МО 2, и отметка в МО 6)
И допустим что в эксплуатацию это не успели ввести и нас застала дата баланса. В таком случаи остатки у нас есть только на двух счетах: 5411 и 1312. Сальдо по ним попадет в актив как «Незавершенные капитальные инвестиции», в пассив — «Целевое финансирование». В отчет о фин. результатах не попадет никуда, но доход (бюджетные ассигнования) там будет отображен за минусом суммы целевого финансирования из-за проводки №3. 
Если успели ввести в эксплуатацию до конца квартала:
5. Дт 1113 — Кт 1312 — включили в состав НМА (МО 17)
6. Дт 5411 — Кт 5111 — увеличили капитал на сумму целевого финансирования (МО 17)
7. Дт 8014 — Кт 1412 — начислили 50% износа и начали эксплуатировать (МО 17)
Тогда в балансе все это попадет в актив — «Необоротные активы», в пассив — «Внесенный капитал». В отчете о фин. результатах по-прежнему в доходах ничего не будет, а вот расходная часть увеличится на сумму начисленного износа (разд. 1, 4).

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

AngelaS писав:Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, у формі 2-дс р.І ставимо нараховано доходів (сальдо по рахунку 7111) чи отримано доходів (ф. № 4-1 ряд. 020 гр. 9 + ряд. 030 гр. 9 за вирахуванням показника «Капітальні витрати» ф. № 4-1 ряд. 430 гр. 11)????? Бо вже просто загубилась у трьох соснах!!!! Дякую!
В форме 2-дс все данные только по бух. учету, не связывайте финансовую отчетность с бюджетной. 
Вас интересуют доходы (7011, 7111 и т.д.) сальдо этих счетов.

Аватар користувача
berezka_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 131
З нами з: 31 січня 2013, 20:26
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення berezka_ubr »

Які зміни відбулись в квартальній звітності? Маю на увазі що змінилось в бланках, які викладені на сайті.

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Не можу зайти на сайт казначейства, що побачити коли здавати звіт, а в нашому казназначействі не кажуть, бо "все є на сайті".

Ольга14
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 30 жовтня 2017, 18:11
Регіон: Киевская область

Повідомлення Ольга14 »

Доброго дня! Два дні намагаюся ввести в Є-Звітність Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма 4-3м), коли ввожу дані і нажима СТВОРИТИ, виводить звіт без табличної частини. У всіх таке???

nvoda
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 26 січня 2018, 09:48
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення nvoda »

Ольга14 писав:Доброго дня! Два дні намагаюся ввести в Є-Звітність Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма 4-3м), коли ввожу дані і нажима СТВОРИТИ, виводить звіт без табличної частини. У всіх таке???
В нас аналогічна ситуація. Зробила так, створила звіт, на екрані лише "шапка" без таблиці, дала на друк, на друк вивело на екран весь звіт з заповненими даними, далі друк закрила, підписала звіт і відправила. Правда відповіді від казаначейства ще не отримала.

Сказка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 04 липня 2018, 14:46
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Сказка »

Добрый день . Подскажите пожалуйста решить проблему : при формировании квартальной отчетности ( бюджетной ) , начиная с 10- го додатка  выпадает неполное меню для заполнения : т.е. нет КВК , КПКВК , вследствие чего автоматически подтягивается направильное КВК .
Казначейство не принимает отчетность.

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

nvoda писав:
Ольга14 писав:Доброго дня! Два дні намагаюся ввести в Є-Звітність Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма 4-3м), коли ввожу дані і нажима СТВОРИТИ, виводить звіт без табличної частини. У всіх таке???
В нас аналогічна ситуація. Зробила так, створила звіт, на екрані лише "шапка" без таблиці, дала на друк, на друк вивело на екран весь звіт з заповненими даними, далі друк закрила, підписала звіт і відправила. Правда відповіді від казаначейства ще не отримала.
У мене на цю тему прикол - звіт 4.3 у мене підтягнувся норм без помилок з цифрами, відправила до дксу а у них так як ви говорите - шапка та підписи - без цифр. Чотири рази повертали, і знову по колу, поки я не попросила щоб подивилися цей звіт на другому компі у другого казначея - там нормально, з цифрами.

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”