Квартальна звітність до казначейства

natalya9228
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 16 березня 2015, 14:54
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення natalya9228 »

Maryna1989 писав:
hamster писав:Колеги, подскажите, кто проводил списание ОЗ, МНМА  в 1 квартале? У вас результат получился в формах 1дс и 2дс ?  
По увязке стр.1420 баланса  = стр. 2390 формы 2дс.
В баланс в стр. 1420 вносим свернутое сальдо на конец периода по счетам 5511 и 5512.
У меня в этих двух  отчетных формах получается разный результат, разница на сумму первоначальной стоимости ОЗ,
т.к. была сделана проводка Дт 5111 Кт 5512. Вот теперь на сч.5512 лишняя сумма!

Помогите! Завтра срок сдачи отчета ((((
Доброго дня. У мене точно такаж сама ситуація, не иде на первісну суму ОЗ, проводки робила такіж самі... Допоможіть будь ласка, строки і справді сильно піджимають...
Мне в нашем казначействе сегодня сказали, что в стр. 1420 баланса должна быть сума = фин. рез-т - износ. Сумма естественно будет отрицательная. Я в шоке, перечитываю все инструкции, нигде подобного ничего нет. Хотя, когда сводила баланс, такая мысль промелькнула, но показалась мне вообще безумной))) увязки между 1-дс и 2-дс НЕТ. С главной книгой тоже не сойдется. Мозг кипит)))

tatyanaw1@ukr.net
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 221
З нами з: 10 липня 2015, 21:29
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 29 разів

Повідомлення tatyanaw1@ukr.net »

IrinaKovalchuk писав:Складаю Звіт про фін.результати.
В роз*ясненнях пишеться, що в розділі 1 стр. 2010 Бюджетні асигнування = Надійшло коштів по ф.2м
І в цьому ж розділі 1 прораховується результат виконання кошторису за звітній період.
питання - як все може совпасти, якщо в формі 2м надійшло коштів - одна сума,
в головній книзі по рахунку 7011 - інша (змінена на суму вилученого доходу при придбанні ІНМА - проводка 7011/5411)
по головній книзі результат виконання кошторису один,
по таблиці 1 - інший
.... дурдом... хто як робить???
при придбанні оз чи інма неробиться проводка 7011/5411,при отриманні фінансування ви зразу ставите кт5411,а проводка 7011/5411 робиться тільки тоді коли з поточних витрат які були проплачені на установку ,моонтаж и тд оз треба вилучити витрати які відносяться до первісної вартості оз

Аватар користувача
Бухало (Белоус) Даша
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 01 лютого 2015, 20:03
Звідки: Украина, Вольногорск

Повідомлення Бухало (Белоус) Даша »

Такая ситуация ІІІ раздел фин результатов, по строке 2554 Власні надходження у меня планов по спецфонду не было в годовой смете, значит в графе 7 план на отчетный период ничего не ставлю, уточнила справкой остаток денег с прошлого периода, в графе 8 план на отчетный период с изменениями, ставлю эту сумму, а факт виконання ставить эту сумму?(вроде как деньги у меня есть, хоть и полученны ранее), так как были кассовые за счет этих денег, и если не поставлю в виконання по доходам, то у меня получится что потратила больше чем получила?

Maryna1989
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 04 лютого 2017, 19:17
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Maryna1989 »

natalya9228 писав:
Maryna1989 писав:
hamster писав:Колеги, подскажите, кто проводил списание ОЗ, МНМА  в 1 квартале? У вас результат получился в формах 1дс и 2дс ?  
По увязке стр.1420 баланса  = стр. 2390 формы 2дс.
В баланс в стр. 1420 вносим свернутое сальдо на конец периода по счетам 5511 и 5512.
У меня в этих двух  отчетных формах получается разный результат, разница на сумму первоначальной стоимости ОЗ,
т.к. была сделана проводка Дт 5111 Кт 5512. Вот теперь на сч.5512 лишняя сумма!

Помогите! Завтра срок сдачи отчета ((((
Доброго дня. У мене точно такаж сама ситуація, не иде на первісну суму ОЗ, проводки робила такіж самі... Допоможіть будь ласка, строки і справді сильно піджимають...
Мне в нашем казначействе сегодня сказали, что в стр. 1420 баланса должна быть сума = фин. рез-т - износ. Сумма естественно будет отрицательная. Я в шоке, перечитываю все инструкции, нигде подобного ничего нет. Хотя, когда сводила баланс, такая мысль промелькнула, но показалась мне вообще безумной))) увязки между 1-дс и 2-дс НЕТ. С главной книгой тоже не сойдется. Мозг кипит)))
Щось я тоді зовсім заплуталася. Але навіть якщо стр.1420 ставити как я вам сказали у казначействі все одно фін результат у балансі не співпадає зі звітом про фін.результат  :30:

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

згідно довідки змін по СФ передбачено асигнування у сумі 30200,00 ставлю цю суму у розділ ІІІ форми 2-дс касових ні фактичних видатків не було,. Ця сума автоматично проставляється у р 2790 з знаком + і -, це так повинно бути?

kimka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 26 березня 2017, 10:48
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення kimka »

Доброго дня. Підкажіть де відобразити кредиторку по відрядних (КЕКВ 2250) в формі 2дс та 1дс. Буду дуже вдячна.

Аватар користувача
Бухало (Белоус) Даша
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 01 лютого 2015, 20:03
Звідки: Украина, Вольногорск

Повідомлення Бухало (Белоус) Даша »

inna.kuzmenko писав:
Maryna1989 писав:
hamster писав:Колеги, подскажите, кто проводил списание ОЗ, МНМА  в 1 квартале? У вас результат получился в формах 1дс и 2дс ?  
По увязке стр.1420 баланса  = стр. 2390 формы 2дс.
В баланс в стр. 1420 вносим свернутое сальдо на конец периода по счетам 5511 и 5512.
У меня в этих двух  отчетных формах получается разный результат, разница на сумму первоначальной стоимости ОЗ,
т.к. была сделана проводка Дт 5111 Кт 5512. Вот теперь на сч.5512 лишняя сумма!

Помогите! Завтра срок сдачи отчета ((((
Доброго дня. У мене точно такаж сама ситуація, не иде на первісну суму ОЗ, проводки робила такіж самі... Допоможіть будь ласка, строки і справді сильно піджимають...
стр.1420 баланса = фін.результат на початок року + стр.2390 форми 2дс, стр.1400 1дс= стр.1000 1дс.
у меня тоже не идут результаты на сумму первоначальной стоимости, только я приобретала за счет остатка с предыдущих периодов спецфонда и проводка Дт 5512 Кт 5111, не знаю что делать

natalisenk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 19 квітня 2016, 13:48
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення natalisenk »

Доброго дня! Підскажіть куда ставити в балансі лікарнянні листи (які установа повинна людям)?

natalya9228
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 16 березня 2015, 14:54
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення natalya9228 »

Maryna1989 писав:
natalya9228 писав:
Maryna1989 писав:
hamster писав:Колеги, подскажите, кто проводил списание ОЗ, МНМА  в 1 квартале? У вас результат получился в формах 1дс и 2дс ?  
По увязке стр.1420 баланса  = стр. 2390 формы 2дс.
В баланс в стр. 1420 вносим свернутое сальдо на конец периода по счетам 5511 и 5512.
У меня в этих двух  отчетных формах получается разный результат, разница на сумму первоначальной стоимости ОЗ,
т.к. была сделана проводка Дт 5111 Кт 5512. Вот теперь на сч.5512 лишняя сумма!

Помогите! Завтра срок сдачи отчета ((((
Доброго дня. У мене точно такаж сама ситуація, не иде на первісну суму ОЗ, проводки робила такіж самі... Допоможіть будь ласка, строки і справді сильно піджимають...
Мне в нашем казначействе сегодня сказали, что в стр. 1420 баланса должна быть сума = фин. рез-т - износ. Сумма естественно будет отрицательная. Я в шоке, перечитываю все инструкции, нигде подобного ничего нет. Хотя, когда сводила баланс, такая мысль промелькнула, но показалась мне вообще безумной))) увязки между 1-дс и 2-дс НЕТ. С главной книгой тоже не сойдется. Мозг кипит)))
Щось я тоді зовсім заплуталася. Але навіть якщо стр.1420 ставити как я вам сказали у казначействі все одно фін результат у балансі не співпадає зі звітом про фін.результат  :30:
Задавала такой вопрос, сказали, что он не должен и не будет совпадать!!!

Ірина4945
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 06 жовтня 2014, 12:08
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно

Повідомлення Ірина4945 »

Бухало (Белоус) Даша писав:
inna.kuzmenko писав:
Maryna1989 писав:
hamster писав:Колеги, подскажите, кто проводил списание ОЗ, МНМА  в 1 квартале? У вас результат получился в формах 1дс и 2дс ?  
По увязке стр.1420 баланса  = стр. 2390 формы 2дс.
В баланс в стр. 1420 вносим свернутое сальдо на конец периода по счетам 5511 и 5512.
У меня в этих двух  отчетных формах получается разный результат, разница на сумму первоначальной стоимости ОЗ,
т.к. была сделана проводка Дт 5111 Кт 5512. Вот теперь на сч.5512 лишняя сумма!

Помогите! Завтра срок сдачи отчета ((((
Доброго дня. У мене точно такаж сама ситуація, не иде на первісну суму ОЗ, проводки робила такіж самі... Допоможіть будь ласка, строки і справді сильно піджимають...
стр.1420 баланса = фін.результат на початок року + стр.2390 форми 2дс, стр.1400 1дс= стр.1000 1дс.
у меня тоже не идут результаты на сумму первоначальной стоимости, только я приобретала за счет остатка с предыдущих периодов спецфонда и проводка Дт 5512 Кт 5111, не знаю что делать
А якщо було коригування фін. результату за минулі періоди згідно бух. довідок. у ф.-2дс ці суми не відображаються. На цю суму рве фін. результат?

Аватар користувача
heelen
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 04 квітня 2014, 15:53
Регіон: Киевская область
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз

Повідомлення heelen »

Поділіться у кого є бланком протоколу здачі в казначейство за 2017 (бігунець по формам) heelena@meta.ua. Буду дуже вдячна

kazna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 січня 2013, 09:23
Регіон: Киевская область
Звідки: Киевская область

Повідомлення kazna »

Добрий день.Євгене! допоможіть, щось не створює dbf по 7ф. Пусту формує, а з цифрами ні. З макросами наче розібралися. Дякую.

Аватар користувача
НаталіяЛучик
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 20 серпня 2015, 11:21
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення НаталіяЛучик »

Підскажіть, будь-ласка, в 2 розділі звіту про фінансові результати пишуться фактичні видатки чи касові? А в 3 розділі гр.5 фактична сума виконання - ?

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

Звіт квартальний по формулам Євгеном проставлений правильно!!!!!
Зверніть увагу на те, як по новим проведенням відображається надходження необоротних активів і нарахування зносу! 
Тепер залишкова вартість НЕ ДОРІВНЮЄ вартості капіталу. Тому там формулу тимчасово треба прибрати взагалі! (на перехідний період).
У подальшому в колонці Вкладений капітал буде відображатись первісна вартість активів.
Євген Ви все зробили правильно з урахуванням вимог нового законодавства, але тут на перехідний період буде явно плутанина.

Татьянка1960
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 серпня 2015, 13:28
Регіон: Луганская область

Повідомлення Татьянка1960 »

Здравствуйте! Пожалуйста, подскажите, что по доходам нужно ставить в разделе 1 ф 2-дс (начисленные или поступившие суммы). Согласно письма МОНУ №1_9-184 "За статтями розділу І звіту про фінансові результати наводяться суми нарахованих доходів та визнаних витрат, відображені на відповідних субрахунках бухгалтерського обліку". При заполнении квартальной отчетности в ф 2-дс попадают из ф 4-1д суммы доходов, которые поступили, а бюджетные ассигнования из ф 2д не попадают.

Аватар користувача
Культура-zv
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 123
З нами з: 10 липня 2012, 15:49
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Культура-zv »

так что ставим в Балансе в р.1400 и что делать с начисленным износом за 1 кв, который теперь  "рвет) актив и пассив может кто-то придумал бухг запись?

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

не знаю тоже что делать , можно вручную проставить остатки конкретно по 5111 то баланс пойдет, в журнале не написано про стр 1400 никакой увязки, но фин результат все равно не идет с 2дс на сумму списаных 10 или 113 и если даже сделать доп проводку на сумму износа на начало года 5512 5111 и будет 1000 равен 1400, то финанс результат все равно на эту сумму не будет идти, а я надеялась что пойдет и попробовала дать доп.проводку ,но не пошло,выравнивается только баланс

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

в балансі ставите в рядок Вкладений капітал суму залишкової вартості активів на початок року плюс первісна придбаних у цьому році

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

и минус списанные,так

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

ну да, само собой мінус списані


Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

Можливо хтось допоможе - якщо придбання необоротних активів за рахунок залишку коштів на початок року по спец фонду. Виходить по проведенням має бути з мінусом в пасиві цільове фінансування (54 рахунок). Бо Дт 54 рахунку при надходженні кореспондує з 51. Як показувати сальдо по рахунку 54? (надходжень не було). Можливо якесь є коригуюче проведення? Бо в Типовій кореспонденції нічого немає.

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Чи повинен рядок 1420 ф.1-дс = 1420 ф.1-дс на початок року+2390 ф.2-дс за звітний період???  В мене рве на первісну вартість списаних ІНМА. Пілдкажіть будь ласка. Дуже прошу.

Zhozi
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 05 жовтня 2012, 15:46
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы

Повідомлення Zhozi »

ssvet_ubr писав:Можливо хтось допоможе - якщо придбання необоротних активів за рахунок залишку коштів на початок року по спец фонду. Виходить по проведенням має бути з мінусом в пасиві цільове фінансування (54 рахунок). Бо Дт 54 рахунку при надходженні кореспондує з 51. Як показувати сальдо по рахунку 54? (надходжень не було). Можливо якесь є коригуюче проведення? Бо в Типовій кореспонденції нічого немає.
В мене та сама проблема. Але придбання відбулося за рахунок: залишок на початок+надходження цього року. Якщо з коштами цього року все зрозуміло, то що робити із залишком - питання. Мені здається треба коригувати фін. результат минулого року.

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Допоможіть!!! Чи повинні р. 010 "Надійшло коштів за звітний період№ по ф 2м =  Бюджетні асигнування р.2010 ф.2-дс. У мене рве на суму  придбання  ІНМА (5411 цільове фінансування). Чи це вірно???

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Тетяна-бух писав:Допоможіть!!! Чи повинні р. 010 "Надійшло коштів за звітний період" по ф 2м =  Бюджетні асигнування р.2010 ф.2-дс. У мене рве на суму  придбання  ІНМА (5411 цільове фінансування). Чи це вірно???

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ssvet_ubr »

Буду коригувати фін.результат на початок року. Проведенням Дт 55 Кт 54. І схиляюсь до того, що на початок року треба збільшити суму капіталу на суму зносу. Інакше будуть проблеми зі списанням. Як потім плутатись, що і як списувати ( після 2017 придбане по одному, а раніше по іншому). Тим більше, що списання в типових проведеннях не передбачено перехідний варіант.

Аватар користувача
tata2109
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 14 серпня 2012, 15:27
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tata2109 »

Помогите пожалуйста! В разъяснениях к заполнению формы 2-дс,прочитала что рядок 2490 Таблица 2 должен равняться рядку 2190 Таблица 1, у меня не сходиться,а вообще он должен соответствовать или нет.

NataliyaZ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 квітня 2017, 21:53
Регіон: Полтавская область

Повідомлення NataliyaZ »

спеціалісти в казначействі сказали ,що р1400 балансу"внесений капітал" повинен залишитись без змін ,які були на 1 січня,такі залишаються на 1 квітня! не розумію чому,якщо були надходження безоплатні в межах орг.роз.бюдж.кошт. та дооцінка! підкажіть , як правильно

Аватар користувача
Бухало (Белоус) Даша
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 01 лютого 2015, 20:03
Звідки: Украина, Вольногорск

Повідомлення Бухало (Белоус) Даша »

ssvet_ubr писав:Можливо хтось допоможе - якщо придбання необоротних активів за рахунок залишку коштів на початок року по спец фонду. Виходить по проведенням має бути з мінусом в пасиві цільове фінансування (54 рахунок). Бо Дт 54 рахунку при надходженні кореспондує з 51. Як показувати сальдо по рахунку 54? (надходжень не було). Можливо якесь є коригуюче проведення? Бо в Типовій кореспонденції нічого немає.
У меня тоже в этом квартале было приобретение ОС за счет остатка спецфонда, очень долго искала ответ, какие же проводки, и наконец-то в журнале Бухгалтерия бюджет №10 от 13.03.17 есть статья по новому учету ОС и там есть проводки, так вот приобретение будет отражено Дт 5512 Кт 5411, в итоге появилась новая проблема  фин результат формы 1-дс и 2-дс не идет на эту сумму приобретения. И возник лично у меня вопрос, как этот остаток спецфонда показывать в ІІІ разделе фин.результатов, в строке "власні надходження" эту сумму ставить в фактична сума виконання

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

В мене така ж проблема - а якщо зняти первісну вартість ОЗ закупленого по спецфонду з доходів???Але в мене баланс ще й не йде і на суму кредитрської заборгованості, чому не можу зрозуміти, може хтось підкаже куди подивитися?????

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”