Річна звітність

Вороновська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 21 березня 2017, 15:28
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Вороновська »

1nata писав:Вороновська, сравниваются не 1дс и 2дс, а стр.1420 ф1дс и стр.4310 кол.15 ф4дс, проверьте отображена ли у вас задолженность в балансе (а не только в дод.28). И странно то, что у вас по ф.2дс получается дефицит только на сумму проектной документации, должна быть еще как минимум амортизация этого года.
в главной книге есть эта кредиторка, и в балансе она есть, дефицит у меня не только по проектной документации.

Татьяна_1977
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 14 серпня 2014, 09:19
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Татьяна_1977 »

1nata, а Ви десь проставляли суму техпроводки?

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

Татьяна_1977, на вчерашний день с нашей казной согласовано, что техн.проводку д5512 к 5111 отражаем в 4дс в стр.4010 (в кол.3 с плюсом, в кол.5 с минусом). сегодня что-то могло измениться - толковых разъяснений пока нет

Юлія Кант
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 28 лютого 2016, 22:37
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Юлія Кант »

Хто що пише в 5-дс р.1 гр.17-18 "Діапазон корисного використання"?

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

Вороновська, попробуйте все-таки заполнить ф4дс

tatyanaw1@ukr.net
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 221
З нами з: 10 липня 2015, 21:29
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 29 разів

Повідомлення tatyanaw1@ukr.net »

1nata писав:исправте что нетак.спасибо.
1)звит про рух коштив-надходження, каса или факт?и или отнимать то что через 5411 прошло? витрати каса или факт????где в нем будет видно мой залишок коштив по спецфонду
2)звит пр ВК-стр 4000 сума на початок року,4010-3кол*+*сума техпроводки,кол 5 *-*сума техпроводки ,стр 4210 сума куплених оз и инма.
а в кол 5 ФР стр 4000 ставить ФР на початок.

Аватар користувача
НаталіяЛучик
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 20 серпня 2015, 11:21
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення НаталіяЛучик »

1nata писав:katjuk@meta.ua, не відображається ця проводка в 2дс. 2дс - фінрез-тат ПОТОЧНОГО року, а цією тех.проводкою ви корегуєте накопичений фінрез-т. вона відображається  лише в ф4дс
а де саме в 4дс? і що писати в р.4200 4дс?

Аватар користувача
НаталіяЛучик
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 20 серпня 2015, 11:21
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення НаталіяЛучик »

Иванников Алексей писав:
tatyanaw1@ukr.net писав:
Иванников Алексей писав:
verbal писав:Спасибо зо ответ.Подарили основное средство на 108400.По проводкам в активе показан в основных и во внесенном капитале в пасиве, и получается если еще и в фин.результате, то будет задвоение?
У нас с вами речь идет о бесплатном получении ОС, проводки и статьи отчета:
1) 10 - 6211  108400 - оприходовали
2) 7511 - 5111  108400 - увеличили капитал изъятием из доходов.
3) 2313 - 7511 108400 - признали доходом допомогу
4) 6211 - 2313 108400 - справка в казне.
На финансовый результат не влияет в данном случаи. 
6211, 7511, 2313 - закрываются, остаються остатки в активе по 10 счету, в пассиве 5111.
алексей спасибо за ответы.очень доходчиво.
еще вопрос по зносу на благодийно полученные.
минфин предложил
8014-1411-нараховано знос 175,00
5111-7511-в одночас другий запис-175,00
потом
5511-8014 віднесено на ФР знос-175,00
7511-5511 закрито рахунок доходів у частині нарахованого зносу-175,00
вы согласны с проводкой 5111-7511 какой в ней смисл???
и еще вопрос если есть спец+загалый+благодийна,нужно к 5511 и 5512 делать аналитику или она ненужна так как сейчас в звитности отдельно фонды невыделены а ФР в одной строке в балансе. 
 
ЗАРАНЕЕ СПАСИБО ЗА ОТВЕТ.жду с нетерпением.
Более чем. Так как даренный конь. Смысл в том, что активы безоплатные не должны стать причиной расходов по причине их существования.
По поводу аналитики - колхоз - дело добровольное.
Поясніть, будь-ласка, стосовно зносу на благодійно отримані НА. У нас подаровані сценічні костюми, обліковуються на рах. 1018. Вкінці року я нараховую на них знос - що мені це треба тепер робити з проводкою Дт 5111 Кт 7511 - зменшуючи внесений капітал? У мене ж тоді не зійдеться він в балансі з первісною вартістю ОЗ. До того ж є ще необоротні активи придбані за кошти загального фонду, на які знос нараховується просто Дт8014 Кт1412.

Iaroslavka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 03 листопада 2015, 10:00
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Iaroslavka »

Наталія Лучик   Такая ситуация у всех, кто получил подарки)))) у меня тоже 10+11 не идет с 5111 на сумму начисленной амортизации на безвозмездно полученных мнма

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

tatyanaw1@ukr.net писав:
алексей спасибо за ответы.очень доходчиво.
еще вопрос по зносу на благодийно полученные.
минфин предложил
8014-1411-нараховано знос 175,00
5111-7511-в одночас другий запис-175,00
потом
5511-8014 віднесено на ФР знос-175,00
7511-5511 закрито рахунок доходів у частині нарахованого зносу-175,00
вы согласны с проводкой 5111-7511 какой в ней смисл???
и еще вопрос если есть спец+загалый+благодийна,нужно к 5511 и 5512 делать аналитику или она ненужна так как сейчас в звитности отдельно фонды невыделены а ФР в одной строке в балансе. 
 
ЗАРАНЕЕ СПАСИБО ЗА ОТВЕТ.жду с нетерпением.
Более чем. Так как даренный конь. Смысл в том, что активы безоплатные не должны стать причиной расходов по причине их существования.
По поводу аналитики - колхоз - дело добровольное.

buhg Что думаете по єтому ответу.?
Попробую пояснить подробнее. Вы получили бесплатный актив, из-за него надо признать доход. Давайте вспомним суть бухучета, что пассивом в балансе мы называем источник получения активов. Итак, наши активы увеличились, но причиной их увеличения стали не наши действия, а действия третьих лиц, в хоз. расчеты мы бы использовали счет, который называется доп. капитал. А потом бы уменьшали его, увеличивая доходы, на сумму начисленной амортизации. Так как эксплуатация объекта по сути такая, что является бесплатной. В бюджете такого не придумали, но положение по основным практически такое же как в хозрасчете.

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

прийшло роз'яснення щото техпроводки "рекомендуємо здійснити в обліку та відобразити в річній фін.звітності за 2017 коригування фін.результату та внесеного капіталу на суму нарахованого зносу ОЗ, які було надійшли до 01.01.2017, за виключенням ОЗ, які було отримано як гум.допомогу". Дт 5512 Кт 5111. Питання, а якщо не виділю ті ОЗ, що по гум.допомозі прийшли? На що це вплине?
Востаннє редагувалось 10 січня 2018, 14:38 користувачем mamochka, всього редагувалось 1 раз.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Народ, файлик, что я сделал прекрасно все заполняет, вы пробовали, просто следуя просто инструкции его заполнить. Он же очень много переносит и считает автоматически. Те, кто у меня консультировались трое из них уже сдали без проблем. Я же дал номер телефона, блин. И еще, не дублируйте вопросы, а то я как баран пишу одно и тоже, читайте весь форум. Файл можно скачать, тут есть ссылка, не просите переслать.

buch_lizej@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 03 жовтня 2017, 15:59
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення buch_lizej@ukr.net »

Доброго дня ще раз. мене цікавить таке питання, ми в жовтні отримали назад на баланс по акту прийому-передачі два кабінета, переданих раніше в оренду, з цього слідує що в нас збільшився рах 1013 на 9961,00грн та рах. 1411 - 9961,00грн. це показується тільки 4дс? чи у 2дс нараховану амортизацію (9961,00) теж показувати у витратах? Дякую)

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

VOV писав:
Иванников Алексей писав:
VOV писав:
Иванников Алексей писав:
natali_kav писав:Добрий день! Підкажіть, будь ласка,  Форма 2ДС  ІІІ розділ не заповнюється  розпорядниками? Порядок заповнення форм фінансової звітності в державному секторі зі змінами почитали. Але виникають питання.  А спеціальний фонд теж не заповнювати ? В звітності за 3 квартал цей розділ заповнений, а тепер за 2017 рік цей розділ пустий? не дуже зрозуміло. Дякую за допомогу
1. Не заповнюємо, за винятком того випадку, якщо ви є казначейством або фондом.
2. Про спец. фонд не зрозумів питання. Дані бух. обліку заповнюємо.
Якщо буде зручніше, то, наприклад, витрати по з/п дорівнюють витратам з/п за загальним та спеціальним фондом.
Загальний фонд, КЕКВ, КПК - це все терміни і елементи виконання бюджету, де є надходження та касові видатки.
Бух. облік - це узагальнені показники, де є доходи та витрати, а, ось, фонд за яким вони здійснені не має значення. .
З цього виникають питання.
1. Якщо я є казначейством то що я повинен заповнювати у 2 ДС  ІІІ розділ? Податкові і неподатковінадходження у Державний бюджет України?
2. Чому в квартальній звітності цей розділ заповнювався усіма? Чим річний відрізняється?
Було запитання про спеціальний фонд маючи на увазі не заповнювати цей розділ через те що в ньому по своїй суті проставляють надходження що стосуються бюджету (місцевого чи державного) а от власні надходження спеціального фонду не надходять до бюджету а прямо на рахунки установи, тому вони якісно відрізняються від коштів загального фонду та спеціального фонду у частині інших надходжень.
Для відповіді на це запитання потрібно знати відповідь на вищезадані запитання. Тоді можна зрозуміти чому цей розділ заповнюють лише казначейства. Хоча не факт що вдасться зрозуміти...
Вова!
Буду по-русски, ответ очевиднее вопроса. В данном случаи мы имеем дело с исполнением бюджета. То есть получаем финансовый результат бюджета. Учет доходно-расходной части ведет казначейство, именно по-этому оно и заполняет раздел. Квартально распорядителе теперь тоже не будут сдавать, сдавали до - из-за коллизии нормативного акта.
Тогда всё таки остаётся один вопрос. Как раз с целью выделить отчётность по исполнению бюджета в 2017 году была явно разделена отчётность на финансовую и бюджетную, что явно предусматривает что одна из них касается выполнения бюджета (ф2, 4-1,4-2,4-3 и т.д). И соответственно с этим казначейство делает каждый квартал отчётность по местным бюджетам которые оно обслуживает (согласно форм бюджетной отчётности). Так вот вопрос в том что мы рассматриваем заполнение фрмы 2-дс которая относится как раз к финансовой отчётности и никаким боком к бюджетной не относится. Выходит или я не правильно понял смысл этого разделения или логики в отчётности уже нет?
Вова, я могу это объяснить, но думаю, что тут не стоит, так как запутаем народ. Мы исходим из того, что нам оно не надо.

lyulyl
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 25 вересня 2014, 12:49
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення lyulyl »

Иванников Алексей писав:Народ, файлик, что я сделал прекрасно все заполняет, вы пробовали, просто следуя просто инструкции его заполнить. Он же очень много переносит и считает автоматически. Те, кто у меня консультировались трое из них уже сдали без проблем. Я же дал номер телефона, блин. И еще, не дублируйте вопросы, а то я как баран пишу одно и тоже, читайте весь форум. Файл можно скачать, тут есть ссылка, не просите переслать.
Добрый день, Алексей! Пытаюсь в который раз пройти по ссылке для закачки файла не пропускает пишет вредоносный. Очень буду благодарна если вы сбросите на почту kutrc-izm@ukr.net. Заранення благодарна

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

katjuk@meta.ua писав:Доброго дня ще раз. мене цікавить таке питання, ми в жовтні отримали назад на баланс по акту прийому-передачі два кабінета, переданих раніше в оренду, з цього слідує що в нас збільшився рах 1013 на 9961,00грн та рах. 1411 - 9961,00грн. це показується тільки 4дс? чи у 2дс нараховану амортизацію (9961,00) теж показувати у витратах? Дякую)
Вам було передано з балансу на баланс, чи как? Но за вашим питанням, ви же не нараховували її, а прийняли. у вас буде 5-дс, 1-дс. Якщо я вірно зрозумів питання.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

lyulyl писав:
Иванников Алексей писав:Народ, файлик, что я сделал прекрасно все заполняет, вы пробовали, просто следуя просто инструкции его заполнить. Он же очень много переносит и считает автоматически. Те, кто у меня консультировались трое из них уже сдали без проблем. Я же дал номер телефона, блин. И еще, не дублируйте вопросы, а то я как баран пишу одно и тоже, читайте весь форум. Файл можно скачать, тут есть ссылка, не просите переслать.
Добрый день, Алексей! Пытаюсь в который раз пройти по ссылке для закачки файла не пропускает пишет вредоносный. Очень буду благодарна если вы сбросите на почту kutrc-izm@ukr.net. Заранення благодарна
Отправил, пересылайте дальше :)

Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 250
З нами з: 04 лютого 2014, 08:06
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людмила »

lyulyl, надішліть будь-ласка на khorol-csssdm@ukr.net

Ромашкина78
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 25 березня 2016, 10:26
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ромашкина78 »

Добрый день! я тут заполняю годовой отчет (бюджетная организация) - додаток 15 Реєстр

залишків коштів загального та спеціального фондів державного (місцевого) бюджету на реєстраційних (спеціальних реєстраційних) та поточних рахунках розпорядників бюджетних коштів, що належать до сфери управління розпорядників бюджетних коштів вищого рівня,...его заполнять нужно? просто первый раз делаю

Варварук Лариса
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 21 лютого 2017, 11:15
Звідки: Ukraine, Kamenets podolski

Повідомлення Варварук Лариса »

Иванников Алексей писав:Матюкаясь, я все-таки сделал финансовую отчетность в excel, чтоб на основании 5-дс, 4-дс она заполнялась. Кому сие надо?
Давно такого квеста не проходил!
Можете свой отчет скинуть, для инфор.?

Ромашкина78
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 25 березня 2016, 10:26
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ромашкина78 »

Иванников Алексей, а можно и мне......плиз...плиз....первый раз делаю...голова кругом........traffic-ss@ukr.net

Piatnica
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 07 листопада 2016, 23:37
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Piatnica »

Иванников Алексей писав:Народ, файлик, что я сделал прекрасно все заполняет, вы пробовали, просто следуя просто инструкции его заполнить. Он же очень много переносит и считает автоматически. Те, кто у меня консультировались трое из них уже сдали без проблем. Я же дал номер телефона, блин. И еще, не дублируйте вопросы, а то я как баран пишу одно и тоже, читайте весь форум. Файл можно скачать, тут есть ссылка, не просите переслать.
  Алексей, а можно этот Ваш файлик)) а то запуталась уже. (ogdi_22@ukr.net)CПАСИБО
Ошибка(ogdi_2@ukr.net)
Востаннє редагувалось 10 січня 2018, 15:24 користувачем Piatnica, всього редагувалось 1 раз.

olchik123
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 65
З нами з: 26 квітня 2015, 12:57
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення olchik123 »

Людмила писав:lyulyl, надішліть будь-ласка на khorol-csssdm@ukr.net
надішліть будь ласка мені

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Доброго дня. Я, можливо, дублюю вже чиєсь питання, але не вистачає часу шукати. У формі 2-дс не заповнюємо розділ ІІІ?

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

mamochka, скажите а куда пришло разьяснение и от кого

Mysunshine
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 14 лютого 2015, 13:05
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Mysunshine »

Добрый день! Помогите пожалуйста.
В какой ДС в отчете ставить субвенцию  и с какую строку? Заранее большое спасибо!

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Кузя писав:Доброго дня. Я, можливо, дублюю вже чиєсь питання, але не вистачає часу шукати. У формі 2-дс не заповнюємо розділ ІІІ?
Не заполняем.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Mysunshine писав:Добрый день! Помогите пожалуйста.
В какой ДС в отчете ставить субвенцию  и с какую строку? Заранее большое спасибо!
Какую субвенцию?

Mysunshine
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 14 лютого 2015, 13:05
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Mysunshine »

Мы давали деньги ( погашали Кт) в виде субвенции бюджет организации.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Mysunshine писав:Мы давали деньги ( погашали Кт) в виде субвенции бюджет организации.
На нее был кошторис? Если да, то это бюджетные ассигнования.

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”