Річна звітність

Nata82
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 січня 2018, 01:34
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Nata82 »

Добрий вечір!!! Мої вітання зі Старим Новим роком!!!

        Допоможіть, будь-ласка, і моєму горю...    З 01 липня 2017р. наш ДНЗ перейшов на самостійний бухгалтерський облік. Актом передачі з відділу освіти були передані ОЗ, ІНМА, нарахований на них знос 50% та фонди на залишкову вартість, виробничі запаси та Дт, Кт батьківської плати (різницю між Дт та Кт батьківської плати в ІІІ кв. віднесла на фінансовий результат, так як не закривалась головна)
        Питання щодо власного капіталу.... Як мені зробити технічну проводку, адже показники на початок року відсутні. Коли ставлю в 4дс рядок 4290 суму первісної вартості ОЗ, автоматично тягне в баланс в р. 1400, і баланс не йде.
         Друге питання: сумніваюся, чи вірно я нарахувала річну амортизацію: 
8014-1411
5111-5511
5511-8014 ?
    Дякую!

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

1nata писав:По поводу логики согласна на 100%. Наши казначеи говорят, что данные в табл.8 ф.5дс нужно брать из табл.1 ф.2дс. т.е. сравнивают общую сумму доходов и общую сумму расходов.
А порядок проверки говорит совсем другое, но нелогично.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

shaten писав:подскажите,примитку 11 заполняют только кто связан с сельско-хоз деятельностью??
Безусловно. И то, само положение пока не работает. Да и не думаю, что кто-то разберется со справедливой стоимостью биологических активов, многолетние хозрасчетники-аграрии, несколько лет ломали голову, и в итоге отказались в большинстве от использовании такого метода оценки.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Nata82 писав:Добрий вечір!!! Мої вітання зі Старим Новим роком!!!

        Допоможіть, будь-ласка, і моєму горю...    З 01 липня 2017р. наш ДНЗ перейшов на самостійний бухгалтерський облік. Актом передачі з відділу освіти були передані ОЗ, ІНМА, нарахований на них знос 50% та фонди на залишкову вартість, виробничі запаси та Дт, Кт батьківської плати (різницю між Дт та Кт батьківської плати в ІІІ кв. віднесла на фінансовий результат, так як не закривалась головна)
        Питання щодо власного капіталу.... Як мені зробити технічну проводку, адже показники на початок року відсутні. Коли ставлю в 4дс рядок 4290 суму первісної вартості ОЗ, автоматично тягне в баланс в р. 1400, і баланс не йде.
         Друге питання: сумніваюся, чи вірно я нарахувала річну амортизацію: 
8014-1411
5111-5511
5511-8014 ?
    Дякую!
Нафига???
Амортизация
8014 1411
5511 8014 
Зачем вы капитал трогаете?

ALLA
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 лютого 2016, 08:46
Регіон: Винницкая область
Подякували: 2 рази

Повідомлення ALLA »

Иванников Алексей, Від всієї душі прийміть найщиріші вітання з Новим - старим роком! Також велике спасибі за розяснення щодо нової звітності.

Nata82
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 січня 2018, 01:34
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Nata82 »

Иванников Алексей писав:
Nata82 писав:Добрий вечір!!! Мої вітання зі Старим Новим роком!!!

        Допоможіть, будь-ласка, і моєму горю...    З 01 липня 2017р. наш ДНЗ перейшов на самостійний бухгалтерський облік. Актом передачі з відділу освіти були передані ОЗ, ІНМА, нарахований на них знос 50% та фонди на залишкову вартість, виробничі запаси та Дт, Кт батьківської плати (різницю між Дт та Кт батьківської плати в ІІІ кв. віднесла на фінансовий результат, так як не закривалась головна)
        Питання щодо власного капіталу.... Як мені зробити технічну проводку, адже показники на початок року відсутні. Коли ставлю в 4дс рядок 4290 суму первісної вартості ОЗ, автоматично тягне в баланс в р. 1400, і баланс не йде.
         Друге питання: сумніваюся, чи вірно я нарахувала річну амортизацію: 
8014-1411
5111-5511
5511-8014 ?
    Дякую!
Нафига???
Амортизация
8014 1411
5511 8014 
Зачем вы капитал трогаете?
Дякую!!! Вже зовсім заплуталась...
А не підкажете, я же бути з тех.проводкою?

Piatnica
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 07 листопада 2016, 23:37
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Piatnica »

Иванников Николай) Нужна помощь

Первоначальная с-ть на 01.01.2017=28043990, износ (14974048);
за год списаны МНМА на сумму 3950грн
Нам переданы по внутриведомственной -564 грн
Купили МНМА на 147753 из них ввели в эксплуатацию 80150
Сделала в декабре техн.проводку на сумму 14974048.
Как проверить внесенный капитал?
У меня по ГК 27990551.
ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

ALLA писав:Иванников Алексей, Від всієї душі прийміть найщиріші вітання з Новим - старим роком! Також велике спасибі за розяснення щодо нової звітності.
Дякую.

Аватар користувача
tata2109
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 14 серпня 2012, 15:27
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tata2109 »

Доброй ночи! Иванников Алексей хочу сказать вам огромное спасибо,благодаря вашим образцам финансовой отчетности мне удалось сдать баланс. Но у меня такой вопрос,техническую проводку я не делала,и когда списывала ІНМА купленные до 01.01.2017 года не использовала проводку Дт 5111 Кт 5512 потому что не принимали наши казначеи баланс. На сегодняшний момент 2017 год закрыт и сдан отчет. Теперь хотелось бы услышать ваше мнение можно ли как то в 2018 году исправить эту ошибку и сделать тех.проводку,чтобы все было согласно типовым проводкам и закону и в дальнейшем все шло.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Piatnica писав:Иванников Николай) Нужна помощь

Первоначальная с-ть на 01.01.2017=28043990, износ (14974048);
за год списаны МНМА на сумму 3950грн
Нам переданы по внутриведомственной -564 грн
Купили МНМА на 147753 из них ввели в эксплуатацию 80150
Сделала в декабре техн.проводку на сумму 14974048.
Как проверить внесенный капитал?
У меня по ГК 27990551.
ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА
1. Капитал был: 13 069 942, если все правильно.
2. Вы сделали его тех. проводкой равным: 28 043 990 (+14 974 048)
3. Увеличился на внутр. 564 и введенные в эксплуатацию 80 150
4. Уменьшился из-за списания на 3 950.
Начало Кт 401 = 13 069 942, что переехало в Кт 5111
Тех проводка: Д 5512 К5111 14 974 048
То бишь, стал равен первоначальной стоимости на начало года, далее плюс и минус.
По главной книге, или ошибка на начало, или ошибка проводок. У меня вышло 28 120 754, что рвет с вами на 130 203!!!
Может есть подаренные активы? Или грешите? :)

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

tata2109 писав:Доброй ночи! Иванников Алексей хочу сказать вам огромное спасибо,благодаря вашим образцам финансовой отчетности мне удалось сдать баланс. Но у меня такой вопрос,техническую проводку я не делала,и когда списывала ІНМА купленные до 01.01.2017 года не использовала проводку Дт 5111 Кт 5512 потому что не принимали наши казначеи баланс. На сегодняшний момент 2017 год закрыт и сдан отчет. Теперь хотелось бы услышать ваше мнение  можно ли как то в 2018 году исправить эту ошибку и сделать тех.проводку,чтобы все было согласно типовым проводкам и закону и в дальнейшем все шло.
Конечно можно, у нас в данном случаи применяется положение 125. Ваши казначеи дебилы, чего не принимали (у меня бы уже плакали, писавши мне официальный отказ), и на каком основании они лезут в ваш бух.учет, их дело бюджетная отчетность? На финансовый они должны были поставить отметку "прийнято до відома", и максимум проверить камерально, то есть математику.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Знаю, что они даже командировки просят включать в прочие обменные расходы. Возникает вопрос (вот чисто аудиторский): с какой "прочей" целью ездил сотрудник, и почему за деньги бюджетной программы?
Господи, спасибо, что я не проверяю бюджетником!!!

Аватар користувача
Счастливая
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 25 лютого 2014, 11:44
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Счастливая »

Спасибо Огромнейшее приогромнейшее Алексею ИВАННИКОВУ за колоссальный труд,  за проделанную работу, за сладкий сон бухгалтеров бюджетников!!!!  Желаем Вам дальнейшего интузиазма и неугосаемого рвения в решении загадок Министерства Финансов) А самое главное ЗДОРОВЬЯ и неисчерпаемого оптимизма! Спасибо Вам за то, что Вы есть! Надеемся видеть и читать Ваши разъяснения в столь доходчивой форме)Остантесь с нами навсегда!!

Аватар користувача
tata2109
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 14 серпня 2012, 15:27
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tata2109 »

Иванников Алексей писав:
tata2109 писав:Доброй ночи! Иванников Алексей хочу сказать вам огромное спасибо,благодаря вашим образцам финансовой отчетности мне удалось сдать баланс. Но у меня такой вопрос,техническую проводку я не делала,и когда списывала ІНМА купленные до 01.01.2017 года не использовала проводку Дт 5111 Кт 5512 потому что не принимали наши казначеи баланс. На сегодняшний момент 2017 год закрыт и сдан отчет. Теперь хотелось бы услышать ваше мнение  можно ли как то в 2018 году исправить эту ошибку и сделать тех.проводку,чтобы все было согласно типовым проводкам и закону и в дальнейшем все шло.
Конечно можно, у нас в данном случаи применяется положение 125. Ваши казначеи дебилы, чего не принимали (у меня бы уже плакали, писавши мне официальный отказ), и на каком основании они лезут в ваш бух.учет, их дело бюджетная отчетность? На финансовый они должны были поставить отметку "прийнято до відома", и максимум проверить камерально, то есть математик
Алексей как можно с вами связаться ,чтобы все правильно откорректировать ведь финансовый результат 2017 года уже выведен и годовой отчет сдан.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Счастливая писав:Спасибо Огромнейшее приогромнейшее Алексею ИВАННИКОВУ за колоссальный труд,  за проделанную работу, за сладкий сон бухгалтеров бюджетников!!!!  Желаем Вам дальнейшего интузиазма и неугосаемого рвения в решении загадок Министерства Финансов) А самое главное ЗДОРОВЬЯ и неисчерпаемого оптимизма! Спасибо Вам за то, что Вы есть! Надеемся видеть и читать Ваши разъяснения в столь доходчивой форме)Остантесь с нами навсегда!!
Спасибо вам, что всколыхнули мой мозг.

Аватар користувача
tata2109
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 14 серпня 2012, 15:27
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tata2109 »

tata2109 писав:
Иванников Алексей писав:
tata2109 писав:Доброй ночи! Иванников Алексей хочу сказать вам огромное спасибо,благодаря вашим образцам финансовой отчетности мне удалось сдать баланс. Но у меня такой вопрос,техническую проводку я не делала,и когда списывала ІНМА купленные до 01.01.2017 года не использовала проводку Дт 5111 Кт 5512 потому что не принимали наши казначеи баланс. На сегодняшний момент 2017 год закрыт и сдан отчет. Теперь хотелось бы услышать ваше мнение  можно ли как то в 2018 году исправить эту ошибку и сделать тех.проводку,чтобы все было согласно типовым проводкам и закону и в дальнейшем все шло.
Конечно можно, у нас в данном случаи применяется положение 125. Ваши казначеи дебилы, чего не принимали (у меня бы уже плакали, писавши мне официальный отказ), и на каком основании они лезут в ваш бух.учет, их дело бюджетная отчетность? На финансовый они должны были поставить отметку "прийнято до відома", и максимум проверить камерально, то есть математик
Алексей как можно с вами связаться ,чтобы все правильно откорректировать ведь финансовый результат 2017 года уже выведен и годовой отчет сдан
Или тут завтра пообщаемся, хотя бы на условных примерах или на реальных цифрах,я правильно понимаю что трогать финансовый результат уже нельзя.

Аватар користувача
Счастливая
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 25 лютого 2014, 11:44
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Счастливая »

Нет уж это Вам спасибо за то, что наш мозг поставили на место, а самое главное сохранили наши нервишки)

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

tata2109 писав:
Иванников Алексей писав:
tata2109 писав:Доброй ночи! Иванников Алексей хочу сказать вам огромное спасибо,благодаря вашим образцам финансовой отчетности мне удалось сдать баланс. Но у меня такой вопрос,техническую проводку я не делала,и когда списывала ІНМА купленные до 01.01.2017 года не использовала проводку Дт 5111 Кт 5512 потому что не принимали наши казначеи баланс. На сегодняшний момент 2017 год закрыт и сдан отчет. Теперь хотелось бы услышать ваше мнение  можно ли как то в 2018 году исправить эту ошибку и сделать тех.проводку,чтобы все было согласно типовым проводкам и закону и в дальнейшем все шло.
Конечно можно, у нас в данном случаи применяется положение 125. Ваши казначеи дебилы, чего не принимали (у меня бы уже плакали, писавши мне официальный отказ), и на каком основании они лезут в ваш бух.учет, их дело бюджетная отчетность? На финансовый они должны были поставить отметку "прийнято до відома", и максимум проверить камерально, то есть математик
Алексей как можно с вами связаться ,чтобы все правильно откорректировать ведь финансовый результат 2017 года уже выведен и годовой отчет сдан.
Киса, телефон есть тут на какой-то странице. :)) Не пишу специально еще раз, пусть читают другие остальные страницы.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Будем трогать именно результат, но прошлых периодов. Почему его трогать нельзя? Можно, и даже нужно ПСБО 101, 125

Аватар користувача
tata2109
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 14 серпня 2012, 15:27
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tata2109 »

Иванников Алексей писав:Будем трогать именно результат, но прошлых периодов. Почему его трогать нельзя? Можно, и даже нужно ПСБО 101, 125
Буду искать телефон,я дошла до 5 страницы,пока не встречала.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Счастливая писав:Нет уж это Вам спасибо за то, что наш мозг поставили на место, а самое главное сохранили наши нервишки)
Да, ну. Сидел себе скучал, перекладывал свой кредит 79 счета, матюкая НДС, акциз и рентную плату... И, тут! Я прямо удовольствие получил. Сегодня рассматривал ваши мемориальные ордера - еще одно изобретение пьяной обезьяны. Кому это мракобесие надо?

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Присмак річного звіту
Отже майже всі вже здали річний звіт. Хтось дійсно зробив, хтось підтасував, хтось щось зрозумів, хтось ліпив з того що було. За цей час я вже не знаю скільком я відповів на запитання тут й телефоном, багато з вас привітали мене із святами, за що всім вам дякую. Але, у мене завжди залишається але… Хочу підвести деякі підсумки, зробити висновки. Насамперед розвію міф про те, що я працюю у високих структурах, та моя наявність є вказівкою згори. Я – у минулому головний бухгалтер здебільшого госпрозрахункових підприємств, проте мав рік стажу у бюджеті. Зараз я є аудитором та іноді консультую з питань податкового та бухгалтерського обліків. Сфера інтересів полягає у міжнародних стандартах бухгалтерського обліку та фінансової звітності.
Той самий присмак, що залишився у мене. По-перше в Україні, в котрий раз, щось зробили «заднім умом». Взяли гарні й збалансовані міжнародні стандарти бухобліку у державному секторі, переклали та втопили все це у радянську ментальність планової моделі економіки. По-друге, колеги, в мене склалось враження що вас попередніми інструкціями зовсім відволікли від бухгалтерського обліку та його суті. Подивився на ваше минуле: на все була інструкція, та облік був побудований, щоб чітко відповідати бюджетному плануванню і виконанню, відволікаючи вас від самого обліку. Аби казна прийняла, аби у призначеннях платежів крапки з комами співпадали за кількістю з думкою окремого робітника казначейства.
Що відбулося першого січня 2017 року? Вас повернули до обліку, де не існує інструкцій, а є стандарти та професійна думка. Так вас зґвалтували раптовістю, але повернули до суті обліку. У той самий час, може й з добрим наміром, вам знову нав’язують облікові регістри, інструкції, здебільш еротичного характеру, та типову кореспонденцію рахунків. Хочу дещо тут зупинитися та сфокусувати вашу увагу. До загального впровадження комп’ютерної техніки у всіх сферах життя, бухгалтерський облік здійснювався або за журнал-ордерною, або за меморіально-ордерною системою. З двох, складнішою є остання. Коли я читав у перше ще до впровадження ваші положення (стандарти), я радів, що у вас буде щось зрозуміле та просте. Але, у підсумку, маємо то, що маємо. Зрозумійте, що меморіальні ордери за типовою формою, яка аж ніяк в суті не змінена, та стандарти бухгалтерського обліку – це неприроднє кохання котика з білочкою, від яких ні дітей, ні обліку. Тому не чіпляйтесь до них, вони привносять вам виключне добірне зло. Ті, хто дійсно пробував працювати весь рік за новими проведеннями, можуть побачити, що найбільшу кореспонденцію за кількістю різних за суттю проведень отримав ордер довільної форми №17. Що приводить нас саме до розуміння суті господарської операції, яку треба відобразити у довільній формі шляхом подвійного запису. Отже філософія бухобліку, незмінна ще з часів Луки Пачолі, у всій своєї красі. З другого боку за такою термінологією, як касові видатки, фактичні витрати, код економічної класифікації, спеціальний та загальний фонд, ви забули зовсім що таке актив та пасив. Зрозумійте ви не лише виконуєте бюджет, а в першу чергу ведете бухгалтерський облік, тобто забезпечуєте користувачів інформацією про стан і результати діяльності вашої установи. На цьому закінчено ліричні спекуляції та трохи відновімо щось у пам’яті, щоб почати розуміти стандари.
1. Будь-яке підприємство має майно. До складу майна входить все, чим володіємо де-факто (запаси, будівлі, кошти) та де-юре (борги, які нам винні). Все це майно для цілей бухгалтерського обліку називаються активами.
2. Майно не виникає нізвідки, в нього є джерело його походження. Таким джерелом ми вважаємо борги, які винні ми в наслідок отримання майна, запозичення, резерви (заначка чоловіка) та спадок. Всі ці джерела для цілей бухгалтерського обліку називаються пасивами.
3. Іноді внаслідок нашої праці з одного майна ми отримуємо інше більш складніше майно. В такому випадку джерелом його походження є результат нашої діяльності. Для цілей бухгалтерського обліку таке джерело називається фінансовим результатом діяльності.
4. Бувають такі господарі в наслідок діяльності яких майно не збільшується, а приходить або в занепад, або зменшується, або залишається без змін. Такі собі квартиранти у чужій хаті. Таких господарів ми називаємо неприбутковими установами, а хату – майном держави або громади.
5. Головним джерелом майна для тих, хто своєї хати не має ми звемо батьками або друзями. Ці особи для цілей бухобліку є засновниками, а надане ними майно – внесеним капіталом.
6. Все що має підприємство є активом, кожний актив має джерело його походження – пасив. Пасивом може бути наша діяльність та її результати, внесений капітал.
7. Добрий господар знає що в нього є, та звідки взялось, кому винен, зберігає те, що надали батьки. Тобто володіє станом свого господарства. Такий звіт на певну дату, ми звемо звітом про фінансовий стан підприємства, історично – балансом, де відображаємо майно (активи) у активі по ліву руку, а джерела у пасиві по праву, від батьківської хати до того, що добудували (внесений капітал, фінансовий результат). Саме тому, що у будь-якого майне є джерело його походження, актив з пасивом завжди будуть дорівнювати. (Пам'ятаєте правою рукою беру, лівою віддаю?)
8. У такому господарстві виникають поділення на відповідальних за окремі частки господарства. Таких осіб ми називаємо посадовими та матеріально-відповідальними. Але всі без винятку вони бережуть батьківський заповіт щодо господарювання та іноді його доповнюють новими традиціями. Такий заповіт ми звемо обліковою політикою.
(далі буде, якщо стало цікаво)

Юлія Кант
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 28 лютого 2016, 22:37
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Юлія Кант »

Дякую Вам, за численні консультації та допомогу, особливо, за форми фінансової звітності з формулами, які дійсно виручили не одну тисячу бухгалтерів, а також дякую за чуйність, людяність і готовність допомогти! Успіхів Вам, здоров'я, щастя та можливостей впливати на формування адекватного обліку в Україні!!!

ТаЭрис
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 09 жовтня 2017, 12:24
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ТаЭрис »

добрый день) подскажите, в форме 5-дс в колонке "диапазон корисного використання" - что ставить? месяца? года?

Piatnica
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 07 листопада 2016, 23:37
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Piatnica »

Иванников Алексей писав:
Piatnica писав:Иванников Николай) Нужна помощь

Первоначальная с-ть на 01.01.2017=28043990, износ (14974048);
за год списаны МНМА на сумму 3950грн
Нам переданы по внутриведомственной -564 грн
Купили МНМА на 147753 из них ввели в эксплуатацию 80150
Сделала в декабре техн.проводку на сумму 14974048.
Как проверить внесенный капитал?
У меня по ГК 27990551.
ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА
1. Капитал был: 13 069 942, если все правильно.
2. Вы сделали его тех. проводкой равным: 28 043 990 (+14 974 048)
3. Увеличился на внутр. 564 и введенные в эксплуатацию 80 150
4. Уменьшился из-за списания на 3 950.
Начало Кт 401 = 13 069 942, что переехало в Кт 5111
Тех проводка: Д 5512 К5111 14 974 048
То бишь, стал равен первоначальной стоимости на начало года, далее плюс и минус.
По главной книге, или ошибка на начало, или ошибка проводок. У меня вышло 28 120 754, что рвет с вами на 130 203!!!
Может есть подаренные активы? Или грешите? :)
Алексей, можно бросить Вам 4ДС?

Светлана Николаевна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 червня 2017, 15:06
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Светлана Николаевна »

Спасибо за все консультации . Грамотно. Уважаю. Но не кажется ли Вам что технической проводкой мы делаем убыточными бюджетные организации с определенной целью?

Onb18
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 05 січня 2018, 00:41
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Onb18 »

Шановний,  Иванников Алексей! Хочу сказати Вам, щире ДЯКУЮ за те, що не залишили нас, простих бухгалтерів бюджетної сфери, допомогали нам, пояснювали, дякую за Ваші форми звітності, які дуже допомогли нам. Бажаю Вам здійснення Ваших найзаповітніших мрій та втілення найсміливіших планів.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Piatnica писав:
Иванников Алексей писав:
Piatnica писав:Иванников Николай) Нужна помощь

Первоначальная с-ть на 01.01.2017=28043990, износ (14974048);
за год списаны МНМА на сумму 3950грн
Нам переданы по внутриведомственной -564 грн
Купили МНМА на 147753 из них ввели в эксплуатацию 80150
Сделала в декабре техн.проводку на сумму 14974048.
Как проверить внесенный капитал?
У меня по ГК 27990551.
ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА
1. Капитал был: 13 069 942, если все правильно.
2. Вы сделали его тех. проводкой равным: 28 043 990 (+14 974 048)
3. Увеличился на внутр. 564 и введенные в эксплуатацию 80 150
4. Уменьшился из-за списания на 3 950.
Начало Кт 401 = 13 069 942, что переехало в Кт 5111
Тех проводка: Д 5512 К5111 14 974 048
То бишь, стал равен первоначальной стоимости на начало года, далее плюс и минус.
По главной книге, или ошибка на начало, или ошибка проводок. У меня вышло 28 120 754, что рвет с вами на 130 203!!!
Может есть подаренные активы? Или грешите? :)
Алексей, можно бросить Вам 4ДС?
Можно позвонить.

Віка.2017
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 17 січня 2017, 14:34
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Віка.2017 »

Иванников Алексей, Доброго дня. Скажіть будь-ласка, сума 8014 (1411+1412) у рядку 2850 Ф2 повинна дорівнювати  сумі у рядку 1002 балансу? Дуже дякую.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Светлана Николаевна писав:Спасибо за все консультации . Грамотно. Уважаю. Но не кажется ли Вам что технической проводкой мы делаем убыточными бюджетные организации с определенной целью?
Не кажется, а так оно и есть. С моей точки зрения - это больше соответствует реальному состоянию бюджетных хозяйств. А если вы намекаете на подводные камни, то куда без них...

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”