Річна звітність

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Віка.2017 писав:Иванников Алексей, Доброго дня. Скажіть будь-ласка, сума 8014 (1411+1412) у рядку 2850 Ф2 повинна дорівнювати  сумі у рядку 1002 балансу? Дуже дякую.
Знос на початок + 8014 - списання = знос на кінець. Як такого математичного рівняння не має.

GolBuh Chernigiv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 21 грудня 2015, 13:44
Регіон: Черниговская область

Повідомлення GolBuh Chernigiv »

Шановний Олексію! Дякую за усі роз’яснення, які Ви нам тут надали. Якщоб такі-та на початок року.... Булоб набагато більше розуміння того, що відбувається та менше помилок. Прохання від мене (сподіваюся буде цікаво ще комусь): Відбулася безоплатна передача ІНМА від одного управління іншому в межах одного головного розпорядника. ІНМА був у нас введений в експлуатацію і нарах. знос 50%. Дайте, будь-ласочка, проводки списання такого ІНМА з балансу установи, яка його передала (якщо можно, приклад з цифрами, щоб було зрозуміло) А то шось ми тут заплутались з з цією передачею... Дуже дякую

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

Иванников Алексей, получила огромное удовольствие прочитав ваш "Присмак річного звіту". Дело в том, что не только бухгалтера пытаются совместить несовместимое - бух.учет и бюджетный. Суть самой формы 2дс искажена - в строке 2210 должно быть не "витрати на виконання бюджетних програм", а напрашивается "витрати на звичайну діяльність", и т.д., и т.п.. Наша казна меня "порадовала", сказав, что если мы относим затраты на налоги, штрафы на необмінні операції, то и в доходе мы должны их указать в необмінних операціях. Долго пришлось объяснять в чем разница. Да и сравнение строк 2220 и 2230 с формой 4.1, а 2310 с формой 4.3 ни в какие ворота не влазит. Ведь по ф.4.2 деньги могу получить от необменных операций (спонсорские), а потратить на обменные (любая закупка)

Віка.2017
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 17 січня 2017, 14:34
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Віка.2017 »

Иванников Алексей, Дякую

Ботанік
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 22 листопада 2017, 12:38
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Ботанік »

Існує кредитове сальдо по рахунку 6311 " Податкові зобов"язання".  Відобразили у додатку 28 . Казначейство наполягає відобразити у формі 7 "Заборгованість за бюджетними коштами". Чи правомірні такі дії?

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

GolBuh Chernigiv писав:Шановний Олексію! Дякую за усі роз’яснення, які Ви нам тут надали. Якщоб такі-та на початок року.... Булоб набагато більше розуміння того, що відбувається та менше помилок. Прохання від мене (сподіваюся буде цікаво ще комусь): Відбулася безоплатна передача ІНМА від одного управління іншому в межах одного головного розпорядника. ІНМА був у нас введений в експлуатацію і нарах. знос 50%. Дайте, будь-ласочка, проводки списання такого ІНМА з балансу установи, яка його передала (якщо можно, приклад з цифрами, щоб було зрозуміло) А то шось ми тут заплутались з з цією передачею... Дуже дякую
Речь идет о внутреведомственной передаче? Если да, то при передаче чего-то стоимостью 5000:
У вас:
1. 5111 1013 5000
2. 1412 5511 2500 (если в том же году передали, в каком пришло, иначе - 5512)

И них:
1. 1013 5111 5000
2. 8014 1412 2500

Анна Малиновская
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 20 лютого 2017, 17:29
Регіон: Черниговская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анна Малиновская »

У меня форма 4Дс  не сходиться з балансом на суму списаних основних засобів.ДОПОМОЖІТЬ!!!

Аватар користувача
НаталіяЛучик
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 20 серпня 2015, 11:21
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення НаталіяЛучик »

Анна Малиновская писав:У меня форма 4Дс  не сходиться з балансом на суму списаних основних засобів.ДОПОМОЖІТЬ!!!
у мене була така ж ситуація - пишіть вартість списаних засобів в рядок 4290 гр.5

Анна Малиновская
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 20 лютого 2017, 17:29
Регіон: Черниговская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анна Малиновская »

НаталіяЛучик писав:
Анна Малиновская писав:У меня форма 4Дс  не сходиться з балансом на суму списаних основних засобів.ДОПОМОЖІТЬ!!!
у мене була така ж ситуація - пишіть вартість списаних засобів в рядок 4290 гр.
Спасибо

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

у кого есть наказ про тех проводку , помогите составить

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

Иванников Алексей, добрий день! хотіла Вас запитати продуктів харчування на початок року було на 5000 грн, а на кінець року 11000 грн. ( це у активі балансу у запасах). А у формі 2 д рядок 2210 віднімати 6000 тис( ці продукти що поступили і не використалися)? ( це я питаю для знайомого бухг з садочку). у неї нейде звіт ніяк,

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

buhg, а зачем наказ на техпроводку? бух.довидка - з метою приведення обліку у відповідність нац.стандартам...

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

ну думаю надо внести змини до учетн политики

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Аліна-Аліна писав:Иванников Алексей, добрий день! хотіла Вас запитати продуктів харчування на початок року було на 5000 грн, а на кінець року 11000 грн. ( це у активі балансу у запасах). А у формі 2 д рядок 2210 віднімати 6000 тис( ці продукти що поступили і не використалися)? ( це я питаю для  знайомого бухг з садочку). у неї нейде звіт ніяк,
Математично певно так, проте звітність повинна не математично заповнюватися.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Деякі зміни у формі, для тих в кого є капітальні інвестиції.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

1nata писав:buhg, а зачем наказ на техпроводку? бух.довидка - з метою приведення обліку у відповідність нац.стандартам...
Наказ обов'язково, так як змінюється саме частина облікової політики.

Батюченко Ольга9
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 08 червня 2017, 08:23
Звідки: Ukraine, Odessa

Повідомлення Батюченко Ольга9 »

Иванников Алексей, Здравствуйте скиньте пожалуйста отчет на batjuchenkoolga@ukr.net заранее спасибо

Юлія 210
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 13 січня 2018, 17:19
Регіон: Полтавская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юлія 210 »

Иванников Алексей, Добрий вечір, підскажіть, будь ласка, в мене надходження в нату ральній формі - основні засоби. Чи потрібно проставляти дану суму в цільове фінансування форма 3 та капітальні інвестиції в примітках, казначейство вимагає я вважаю, що ні.

Юлія 210
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 13 січня 2018, 17:19
Регіон: Полтавская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юлія 210 »

Иванников Алексей, і чи потрібно роз.8 в примітках усього витрат проставляти загальну суму витра з форми 2дс

shaten
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 13 липня 2017, 23:33
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення shaten »

Подскажите,в примитках 5дс 1 вообще не показывается списание остаточной(залишковой) стоимости ОС?

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

shaten писав:Подскажите,в примитках 5дс 1 вообще не показывается списание остаточной(залишковой) стоимости ОС?
Залишкова потрапить у звіт про фінансовий результат.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Юлія 210 писав:Иванников Алексей, Добрий вечір, підскажіть, будь ласка, в мене надходження в нату ральній формі - основні засоби. Чи потрібно проставляти дану суму  в цільове фінансування форма 3 та капітальні інвестиції в примітках, казначейство вимагає я вважаю, що ні.
Надходження були здійсненні у вигляді довідки у казначейство, що привело до банківської виписка, рух є. Проте, вважати їх цільовим фінансуванням чи доходами - поки що питання відкрите.

ntupal@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 03 грудня 2017, 19:54
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ntupal@ukr.net »

Иванников Алексей, підскажіть заповнення 4дс

Ніно Крам
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 22 жовтня 2017, 18:47
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ніно Крам »

Здравствуйте. В балансе пассив меньше актива на сумму приобретенных ОС (по КЕКВ 3110), хотя эта сумма сидит в строчке 1400. По форме 2дс у меня профицит на сумму начисленного износа. Подскажите, это как-то взаимосвязано? Получается, что в 2дс нужно поставить приобретенные ос, чтоб увеличить на эту сумму профицит\дефицит, чтоб сошелся баланс. Но куда? Или я не правильно мыслю?

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Иванников Алексей писав:
verbal писав:
Иванников Алексей писав:
verbal писав:Спасибо зо ответ.Подарили основное средство на 108400.По проводкам в активе показан в основных и во внесенном капитале в пасиве, и получается если еще и в фин.результате, то будет задвоение?
У нас с вами речь идет о бесплатном получении ОС, проводки и статьи отчета:
1) 10 - 6211  108400 - оприходовали
2) 7511 - 5111  108400 - увеличили капитал изъятием из доходов.
3) 2313 - 7511 108400 - признали доходом допомогу
4) 6211 - 2313 108400 - справка в казне.
На финансовый результат не влияет в данном случаи. 
6211, 7511, 2313 - закрываются, остаються остатки в активе по 10 счету, в пассиве 5111.
так когда показываешь в 2 дс"Інші доходи від необмінних операцій" эта сумма прибавляется к общему доходу и минус Видатки - эта влияет на строку Дефицит/ профицит (2390) потом прибавляем остаток по счету 5512 и баланс не идет на эту сумму 108400(безкоштовне надходження)
Сонечко, ці доходи вилучені, не списані, а саме вилучені. До складу 2-дс ми відносимо відповідні доходи за формулою: Кт 7.. - вилучення. Якщо можливо, то дайте ваші надайте залишки по рахункам 7 та 8 з урахуванням вилучення, та без списання на 5511. Щоб було зрозумілим, наприклад, у грудні казна підняла залишки на рахунках, вони до складу доходів не увійшли, так як здійснилося саме вилучення. Якщо у вас невеликий обсяг, то можу допомогти.
Тобто, у вашому випадку 108400 до строки 2130 не включаються, так як вилучені із складу доходів.
Нам передали з районного бюджету до місцевого три будівлі загальною вартістю 72048,00 грн. знос на них нараховано 100% . Як мені відобразити цю суму зносу?

НВК ЗНЗ 19
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 червня 2017, 15:34
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення НВК ЗНЗ 19 »

Добрий день! Ми розпорядники 3 рівня.Підскажіть,для того щоб зробити технічну проводку достатньо буде моєї бух.довідки,чи потрібні якісь накази,або рекомендації з вищестоячої організації ? Наскільки я розумію їі потрібно було зробити ще в 1 кварталі?

Roma_shka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 27 січня 2015, 08:59
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Roma_shka »

Роменська ЦРЛ писав:
Иванников Алексей писав:Больница, чего ждем и не звоним? Я жду, уйти не могу от компа?
Дякую! Не маю зараз цифр . Уже дома. А робота з голови не йде. Може в пенеділок мені вийде з Вами зв'язатися. В любому випадку дякую Вам за відповідь)
Иванников Алексей. Велика подяка Вам за Вашу участь і за всі Ващі коментарі у форумі. Дуууже багато користного для себе прочитала і уяснила. Сам Боженька Вас нам послав, мабуть побачив як нам бухгалтерам - бюджетникам тяжко. З фінансовим результатом розібралася. Дякую за підтримку.

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

Иванников Алексей,підкажіть будь ласка в який рядок форми5-дс потрібно відобразити витрати на зп?в доходи підтягнулось автоматично.дякю!

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

Ніно Крам писав:Здравствуйте. В балансе пассив меньше актива на сумму приобретенных ОС (по КЕКВ 3110), хотя эта сумма сидит в строчке 1400. По форме 2дс у меня профицит на сумму начисленного износа. Подскажите, это как-то взаимосвязано? Получается, что в 2дс нужно поставить приобретенные ос, чтоб увеличить на эту сумму профицит\дефицит, чтоб сошелся баланс. Но куда? Или я не правильно мыслю?
рядок 1400 балансу заповнюється на основі з 5 дф, правильно заповніть цю форму. А капітальні витрати точно "-" в 2 дф. У мене теж є кап в-ти, все зійшлось

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

male4a писав:Иванников Алексей,підкажіть будь ласка  в який рядок форми5-дс потрібно відобразити витрати на зп?в доходи підтягнулось автоматично.дякю!
В 5-дс это не выделяется.

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”