Річна звітність

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Шановні, чи продовжувати казочку про "Присмак"?

Олена Володимирівна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 15 вересня 2017, 10:21
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Олена Володимирівна »

Иванников Алексей, Здравствуйте, что все-таки писать в 5-дс стр.110,130,170 гр.17,18??????

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

Иванников Алексей писав:
male4a писав:Иванников Алексей,підкажіть будь ласка  в який рядок форми5-дс потрібно відобразити витрати на зп?в доходи підтягнулось автоматично.дякю!
В 5-дс это не выделяется.
тобто?

Адресат
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 17 березня 2016, 13:27
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Адресат »

Иванников Алексей, спасибі за підказки по складанню річного. І всіх Вам земних благ. А скажіть будь ласка, на інші теми поспілкуватися можна ( цивільно правові угоди, штатний комунального підприємства під програму та ін.) чи краще зателефонувати?

улыбка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 14 січня 2015, 14:22
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення улыбка »

Підскажіть будь ласка! Куди в балансі ставити передплату періодичних видань-підписку?

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

улыбка писав:Підскажіть будь ласка! Куди в балансі ставити передплату періодичних видань-підписку?
Актив Витрати майбутніх періодів

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Адресат писав:Иванников Алексей, спасибі за підказки по складанню річного. І всіх  Вам земних благ. А  скажіть будь ласка, на інші теми поспілкуватися можна ( цивільно правові угоди, штатний комунального підприємства під програму та ін.) чи краще зателефонувати?
Можна, якщо знаю.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Олена Володимирівна писав:Иванников Алексей,  Здравствуйте, что все-таки писать в 5-дс стр.110,130,170 гр.17,18??????
Діапазон корисного використання, наприклад від 2 до 5 років

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

male4a писав:
Иванников Алексей писав:
male4a писав:Иванников Алексей,підкажіть будь ласка  в який рядок форми5-дс потрібно відобразити витрати на зп?в доходи підтягнулось автоматично.дякю!
В 5-дс это не выделяется.
тобто?
Там все у розділі "Витрат - усього", а розписуються саме ті витрати, які відносяться відповідно до стандарту до інших витрат від обмінних операцій, куда на превеликий жаль, за думкою казначейство багато хто пище витрати на відрядження.

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

Иванников Алексей писав:
male4a писав:
Иванников Алексей писав:
male4a писав:Иванников Алексей,підкажіть будь ласка  в який рядок форми5-дс потрібно відобразити витрати на зп?в доходи підтягнулось автоматично.дякю!
В 5-дс это не выделяется.
тобто?
Там все у розділі "Витрат - усього", а розписуються саме ті витрати, які відносяться відповідно до стандарту до інших витрат від обмінних операцій, куда на превеликий жаль, за думкою казначейство багато хто пище витрати на відрядження.
 
Витрати - всього920
    у тому числі: 
інші витрати за обмінними операціями 930
    з них:
курсова різниця 
931
витрати, пов’язані з реалізацією активів 932
уцінка активів 933
втрати від зменшення корисності активів 934
інші витрати за необмінними операціями 940
з них:
витрати, пов’язані з передачею активів, що передають суб’єкти державного сектору суб’єктам господарювання, фізичним особам та іншим суб’єктам державного сектору для виконання цільових заходів 
941
неповернення депозитів 942
то рядок 941

kobi
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 07 червня 2016, 20:22
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kobi »

НВК ЗНЗ 19 писав:Добрий день! Ми розпорядники 3 рівня.Підскажіть,для того щоб зробити технічну проводку достатньо буде моєї бух.довідки,чи потрібні якісь накази,або рекомендації з вищестоячої організації ? Наскільки я розумію їі потрібно було зробити ще в 1 кварталі?
Нам казначейство сказало ОБОВ'ЯЗКОВО всім робити дану тех. проводку і без неї  звіту не приймають. Особливо наголошували про це для головних розпорядників, що їм нівякому разі не підпишуть звіти, якщо не буде внесено змін у облікову політику. Ми (розпорядники 3 рівня) поки робимо її на основі бух.довідки без  наказу головного розпорядника, бо лише так приймає казначейство.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

male4a писав:
Иванников Алексей писав:
male4a писав:
Иванников Алексей писав:
male4a писав:Иванников Алексей,підкажіть будь ласка  в який рядок форми5-дс потрібно відобразити витрати на зп?в доходи підтягнулось автоматично.дякю!
В 5-дс это не выделяется.
тобто?
Там все у розділі "Витрат - усього", а розписуються саме ті витрати, які відносяться відповідно до стандарту до інших витрат від обмінних операцій, куда на превеликий жаль, за думкою казначейство багато хто пище витрати на відрядження.
 
Витрати - всього920
    у тому числі: 
інші витрати за обмінними операціями 930
    з них:
курсова різниця 
931
витрати, пов’язані з реалізацією активів 932
уцінка активів 933
втрати від зменшення корисності активів 934
інші витрати за необмінними операціями 940
з них:
витрати, пов’язані з передачею активів, що передають суб’єкти державного сектору суб’єктам господарювання, фізичним особам та іншим суб’єктам державного сектору для виконання цільових заходів 
941
неповернення депозитів 942
то рядок 941
Сонечко, в тебе є вплив курсових різниць, валютні операції, уцінка активів, зменшення корисності???
Свої витрати із зарплати, нарахувань, матеріалів ти вже добре розшифрувала у розділі 4 звіту 2-дс. У примітках ми розшифровуємо те, що вплинуло на наш стан, якщо такі показники мають узагальнене відображення у інших формах, або потребують більш детальнішого пояснення. 
Витрати вашої звичайної діяльності добре розшифровані у 2-дс. Цей розділ у 5-дс будут заповнювати ті, хто дійсно мають таки показники, тобто майже ніхто. За рекомендаціями із співставляння  920 = 930 + 940, хочу с точки зору глузду 920 не є підсумком.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

kobi писав:
НВК ЗНЗ 19 писав:Добрий день! Ми розпорядники 3 рівня.Підскажіть,для того щоб зробити технічну проводку достатньо буде моєї бух.довідки,чи потрібні якісь накази,або рекомендації з вищестоячої організації ? Наскільки я розумію їі потрібно було зробити ще в 1 кварталі?
Нам казначейство сказало ОБОВ'ЯЗКОВО всім робити дану тех. проводку і без неї  звіту не приймають. Особливо наголошували про це для головних розпорядників, що їм нівякому разі не підпишуть звіти, якщо не буде внесено змін у облікову політику. Ми (розпорядники 3 рівня) поки робимо її на основі бух.довідки без  наказу головного розпорядника, бо лише так приймає казначейство.
Ще одна хвора казна. ВОНИ не мають жодних підстав суб'єкту господарювання говорити про те, що треба робити з обліком, оскільки той самий облік вони побачити не можуть!!!
Її робити доцільно, але не обов'язково.
Я знаю тих, хто надав звітність без неї, й казначейство її прийняло. 
КАЖДЫЙ СУСЛИК - АГРОНОМ! Сколько казначейств - столько и мнений. И не одно толком не прочитало ни один стандарт.

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

Олексію, чекаю на продовження, казочки. Дякую за компетентні консультації при складанні звіту!

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Наталекс писав:Олексію, чекаю на продовження,  казочки.  Дякую за компетентні консультації при складанні звіту!
Казочка буде.

dimon
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 09 квітня 2012, 14:55
Регіон: Черновицкая область
Звідки: Чернівці
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення dimon »

Також з радістю прочитаю.... вчора прочитав весь чат із захопленням ! Ще раз дякую Олексію!!!

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

По вопросу делать или не делать техническую проводку Д 5512 К 5111. Я не настаиваю на ее обязательности, но, допустим, что тех.проводку не делали. Хорошо, если через пару-тройку лет мы продолжаем работать в той же бюджетной организации, в которой работаем сейчас. Представим, что сейчас, например, год 2020 и нам необходимо списать необоротные активы (хоть основные, хоть прочие необоротные). Если по списанию износа и первоначальной стоимости объекта основных проблем нет - есть типовые проводки, то что делать с "внесеним капіталом"? Мало того, что в типовых проводках указано, что необходимо списать первоначальную стоимость ОС (п.1.28 типовых проводок), а у нас на 5111 учтена остаточная стоимость необоротных активов по состоянию на 01.01.2017. Делать тех.проводку при каждом списании или списывать по остаточной? Получается, что мы еще должны отдельно вести оборотку по остаточной стоимости по состоянию на 01.01.2017 по счету 5111 по каждому основному средству отдельно до тех пор, пока не спишем все, т.е. пожизненно? Но это еще не беда - это большая проблема. Беда будет у тех, у кого есть библиотечный фонд. При списании книг библиотекарь должен указывать дату приобретения (до 01.01.17 и после), чтобы бухгалтер мог хоть что-то сделать с внесеним капіталом? Хорошо, если списывается до 100 наименований...

nnnn1974@i.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 25 жовтня 2017, 13:53
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення nnnn1974@i.ua »

Иванников Алексей, Доброго ранку!! Можливо не по темі але мені потрібна Ваша допомога! Я працюю недавно бухгалтером в сільській раді. Сільська рада надає одноразову допомоу по КЕКВ 2730 малозаб.сім"ям через пошту Як облікувати цю допомогу ПО Дт та Кт. і як облікувати послуги пошти КЕКВ 2240 ???? Дякую

ірина ірина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 травня 2017, 15:17
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ірина ірина »

Уважаемый Алексей! Наше казначейство считает, что финрезультат на конец года равен финрезультату на начало + профицит/дефицит текущего года+техпроводка. А куда мы деваем списанные в течение года основные? Я не могу доказать, что в 4-дс необходимо показать списание ОС, которое изменяет финрезультат. Ведь даже в типовых прводках есть проводка 5111-5512 на суму списания.

Адресат
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 17 березня 2016, 13:27
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Адресат »

[font="Noto Sans", sans-serif]Адресат написав:Иванников Алексей, спасибі за підказки по складанню річного. І всіх  Вам земних благ. А  скажіть будь ласка, на інші теми поспілкуватися можна ( цивільно правові угоди, штатний комунального підприємства під програму та ін.) чи краще зателефонувати?[/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]Можна, якщо знаю.[/font]

[font="Noto Sans", sans-serif]       Дякую. А як краще по телефону чи на електронну адресу писати?  І окремо спасибі за "казки" , по іншому не назвеш. У вас бухгалтерський облік це божий дар.[/font]

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Иванников Алексей писав:
Piatnica писав:Иванников Николай) Нужна помощь

Первоначальная с-ть на 01.01.2017=28043990, износ (14974048);
за год списаны МНМА на сумму 3950грн
Нам переданы по внутриведомственной -564 грн
Купили МНМА на 147753 из них ввели в эксплуатацию 80150
Сделала в декабре техн.проводку на сумму 14974048.
Как проверить внесенный капитал?
У меня по ГК 27990551.
ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА
1. Капитал был: 13 069 942, если все правильно.
2. Вы сделали его тех. проводкой равным: 28 043 990 (+14 974 048)
3. Увеличился на внутр. 564 и введенные в эксплуатацию 80 150
4. Уменьшился из-за списания на 3 950.
Начало Кт 401 = 13 069 942, что переехало в Кт 5111
Тех проводка: Д 5512 К5111 14 974 048
То бишь, стал равен первоначальной стоимости на начало года, далее плюс и минус.
По главной книге, или ошибка на начало, или ошибка проводок. У меня вышло 28 120 754, что рвет с вами на 130 203!!!
Может есть подаренные активы? Или грешите? :)
Я вже взагалі заплуталася. Сума внесеного капіталу збільшується на суму зносу це зрозуміло, а як бути з балансом (рядок 1400) на кінець звітного періоду якщо проставити суму внесеного капіталу після коригування, то на цю суму рве баланс, (хіба що фінансовий результат проставити з мінусом), але тоді цей результат не йде з 2-дс, у звіті про власний капітал взагалі не знаю, куди і що проставляти, але в казначействі сказали що цей звіт має йти з балансом.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

nnnn1974@i.ua писав:Иванников Алексей,  Доброго ранку!! Можливо не по темі але мені потрібна Ваша допомога! Я працюю недавно бухгалтером в сільській раді. Сільська рада надає одноразову допомоу по КЕКВ 2730 малозаб.сім"ям через пошту Як облікувати цю допомогу ПО Дт та Кт. і як облікувати послуги пошти КЕКВ 2240 ???? Дякую
Пошту як послуги, та списувати на обмінні витрати 8013, допомогу як трансферти населенню та списувати як необмінні витрати 8511.

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Кузя писав:
Иванников Алексей писав:
Piatnica писав:Иванников Николай) Нужна помощь

Первоначальная с-ть на 01.01.2017=28043990, износ (14974048);
за год списаны МНМА на сумму 3950грн
Нам переданы по внутриведомственной -564 грн
Купили МНМА на 147753 из них ввели в эксплуатацию 80150
Сделала в декабре техн.проводку на сумму 14974048.
Как проверить внесенный капитал?
У меня по ГК 27990551.
ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА
1. Капитал был: 13 069 942, если все правильно.
2. Вы сделали его тех. проводкой равным: 28 043 990 (+14 974 048)
3. Увеличился на внутр. 564 и введенные в эксплуатацию 80 150
4. Уменьшился из-за списания на 3 950.
Начало Кт 401 = 13 069 942, что переехало в Кт 5111
Тех проводка: Д 5512 К5111 14 974 048
То бишь, стал равен первоначальной стоимости на начало года, далее плюс и минус.
По главной книге, или ошибка на начало, или ошибка проводок. У меня вышло 28 120 754, что рвет с вами на 130 203!!!
Может есть подаренные активы? Или грешите? :)
Я вже взагалі заплуталася. Сума внесеного капіталу збільшується на суму зносу це зрозуміло, а як бути з балансом (рядок 1400) на кінець звітного періоду якщо проставити суму внесеного капіталу після коригування, то на цю суму рве баланс, (хіба що фінансовий результат проставити з мінусом), але тоді цей результат не йде з 2-дс, у звіті про власний капітал взагалі не знаю, куди і що проставляти, але в казначействі сказали що цей звіт має йти з балансом.
Вже розібралася, але чи прийме казна звіт (який вже 2 рази возила), якщо у мене в балансі фінансовий результат на кінець звітного періоду з мінусом через коригування і зовсім не сходиться з "фінансовий результат на початок періоду+ Профіцит/дефіцит за звітний період форми 2-дс". Як їм пояснити, що в мене в головній книзі так виходить? Може в пояснюючій написати?

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

ірина ірина писав:Уважаемый Алексей! Наше казначейство считает, что финрезультат на конец года равен финрезультату на начало + профицит/дефицит текущего года+техпроводка. А куда мы деваем списанные в течение года основные? Я не могу доказать, что в 4-дс необходимо показать списание ОС, которое изменяет финрезультат. Ведь даже в типовых прводках есть проводка 5111-5512 на суму списания.
А как казначейство может проверить ваш бух учет?
Если не берут отчет, то пусть пишут офіційну відмову у прийнятті. Працівники казначейства є державними службовцями, які повинні діяти в межах Конституції та законів. Всі листи, конференції та приватні думки не є підставою для дій. Тому нехай викладають їх у відмові вам. Або надсилайте звіт поштою.
Востаннє редагувалось 17 січня 2018, 12:48 користувачем О.Іванніков, всього редагувалось 1 раз.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Кузя писав:
Кузя писав:
Иванников Алексей писав:
Piatnica писав:Иванников Николай) Нужна помощь

Первоначальная с-ть на 01.01.2017=28043990, износ (14974048);
за год списаны МНМА на сумму 3950грн
Нам переданы по внутриведомственной -564 грн
Купили МНМА на 147753 из них ввели в эксплуатацию 80150
Сделала в декабре техн.проводку на сумму 14974048.
Как проверить внесенный капитал?
У меня по ГК 27990551.
ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА
1. Капитал был: 13 069 942, если все правильно.
2. Вы сделали его тех. проводкой равным: 28 043 990 (+14 974 048)
3. Увеличился на внутр. 564 и введенные в эксплуатацию 80 150
4. Уменьшился из-за списания на 3 950.
Начало Кт 401 = 13 069 942, что переехало в Кт 5111
Тех проводка: Д 5512 К5111 14 974 048
То бишь, стал равен первоначальной стоимости на начало года, далее плюс и минус.
По главной книге, или ошибка на начало, или ошибка проводок. У меня вышло 28 120 754, что рвет с вами на 130 203!!!
Может есть подаренные активы? Или грешите? :)
Я вже взагалі заплуталася. Сума внесеного капіталу збільшується на суму зносу це зрозуміло, а як бути з балансом (рядок 1400) на кінець звітного періоду якщо проставити суму внесеного капіталу після коригування, то на цю суму рве баланс, (хіба що фінансовий результат проставити з мінусом), але тоді цей результат не йде з 2-дс, у звіті про власний капітал взагалі не знаю, куди і що проставляти, але в казначействі сказали що цей звіт має йти з балансом.
Вже розібралася, але чи прийме казна звіт (який вже 2 рази возила), якщо у мене в балансі фінансовий результат на кінець звітного періоду з мінусом через коригування і зовсім не сходиться з "фінансовий результат на початок періоду+ Профіцит/дефіцит за звітний період форми 2-дс". Як їм пояснити, що в мене в головній книзі так виходить? Може в пояснюючій написати?
Як може не йти? Якщо зміні фінрезультату відображаються у двох формах: 2-дс - діяльність, 4-дс - коригування, виправлення помилок.

danata
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 04 червня 2014, 11:56
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення danata »

Иванников Алексей писав:

Обліко меморіале!

P. S. Взявся за новий квест – розроблю форми ордерів та направлю пропозицію у мінфін.
(то далі буде, буду план рахунків паскудити)
Доречніше було б повернути журнально-ордерну форму обліку, великі установи точно б подякували! Пане Олексію, Вас треба відправити ПРИМУСОВО на роботу в Мінфін (бажано міністром)! Дякуємо Вам, що нам трохи розвиднілось після Ваших пояснень!

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

1nata писав:По вопросу делать или не делать техническую проводку Д 5512 К 5111. Я не настаиваю на ее обязательности, но, допустим, что тех.проводку не делали. Хорошо, если через пару-тройку лет мы продолжаем работать в той же бюджетной организации, в которой работаем сейчас. Представим, что сейчас,  например, год 2020 и нам необходимо списать необоротные активы (хоть основные, хоть прочие необоротные). Если по списанию износа и первоначальной стоимости объекта основных проблем нет - есть типовые проводки, то что делать с "внесеним капіталом"? Мало того, что в типовых проводках указано, что необходимо списать первоначальную стоимость ОС (п.1.28 типовых проводок), а у нас на 5111 учтена остаточная стоимость необоротных активов по состоянию на 01.01.2017. Делать тех.проводку при каждом списании или списывать по остаточной? Получается, что мы еще должны отдельно вести оборотку по остаточной стоимости по состоянию на 01.01.2017 по счету 5111 по каждому основному средству отдельно до тех пор, пока не спишем все, т.е. пожизненно? Но это еще не беда - это большая проблема. Беда будет у тех, у кого есть библиотечный фонд. При списании книг библиотекарь должен указывать дату приобретения (до 01.01.17 и после), чтобы бухгалтер мог хоть что-то сделать с внесеним капіталом? Хорошо, если списывается до 100 наименований...
Подписываюсь под каждым словом.

Людмила 2608
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 17 грудня 2016, 21:23
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 2608 »

Олексій будь ласка підкажіть по яній причині в мене баланс рве на суму зносу з ф.2

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

danata писав:
Иванников Алексей писав:

Обліко меморіале!

P. S. Взявся за новий квест – розроблю форми ордерів та направлю пропозицію у мінфін.
(то далі буде, буду план рахунків паскудити)
Доречніше було б повернути журнально-ордерну форму обліку, великі установи точно б подякували! Пане Олексію, Вас треба відправити ПРИМУСОВО на роботу в Мінфін (бажано міністром)! Дякуємо Вам, що нам трохи розвиднілось після Ваших пояснень!
Я теж вважаю, що краще журнал-ордерна система, але э де-які але.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Людмила 2608 писав:Олексій будь ласка підкажіть по яній причині в мене баланс рве на суму зносу з ф.2
А ви знос до складу витрат "Виконання бюджетних програм" включили?

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”