Консолідована звітність.

natalisa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 02 січня 2013, 20:44
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення natalisa »

Всім привіт.Скажіть чи потрібно подавати  місячну консолідовану звітність-ф7?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

natalisa писав:Всім привіт.Скажіть чи потрібно подавати  місячну консолідовану звітність-ф7?
Поняття консолідована звітність в бюджетній звітності не існує, є ЗВЕДЕНА! 

https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... zvitnosti/

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

16. Зведена бюджетна звітність складається головними розпорядниками та розпорядниками нижчого рівня, що мають свою мережу, на підставі бюджетної звітності розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що включені до їх мережі, а також бюджетної звітності за своїми операціями. 

Головні розпорядники бюджетних коштів до зведеної річної бюджетної звітності окремо подають зведену бюджетну звітність розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що знаходяться на тимчасово окупованій території.

Головні розпорядники та розпорядники нижчого рівня, що мають у своїй мережі розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, до зведеної квартальної та річної бюджетної звітності подають окремі зведені звіти форм N 2д, N 2м, N 4д, N 4м, N 7д, N 7м, N 7д.1, N 7м.1 за всіма кодами програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету або за всіма кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу): 
щодо розпорядників бюджетних коштів; 
щодо одержувачів бюджетних коштів; 
загальний зведений звіт.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/poryadok-skladanja-zvitnosti/

natalisa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 02 січня 2013, 20:44
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення natalisa »

Дякую,я читала 44 наказ.І спитала те що спитала.В 44 наказі написано квартальна і річна зведена звітність.Про місячну ні слова.Я хотіла знати чи в Є-звітності потрібно робити місячну консолідовану форму.Бо департамент фінансів в області каже не треба,Казна каже треба.

Yana270207
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 10 жовтня 2018, 18:49
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Yana270207 »

Всім привіт, підкажіть,будь ласка, при консолідації фінансової звітності система видає таку помилку: ""Консолідація даних виконана з помилками(10.10.2018 18:54:57):Звітна форма по edrpou=32193391  ЖКП Звітна форма КВК= не знайдено!!!"" Що робити?

Аватар користувача
berezka_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 131
З нами з: 31 січня 2013, 20:26
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення berezka_ubr »

сьогодні по графіку здаю звіт за себе, а завтра по графіку консолідована звітність. Мій звіт казна ще не перевірила, а підлеглі установи вже підписані казной. По підлеглим звітність вже набрала.
Чи можу я почати робити консолідовану звітність, тобто формувати додатки, а вже як казна прийме мою звітність то тоді консолідувати набрані додатки. Бо час біжить, а звіт робити треба, в мене більше 60 додатків.
Консолідовану звітність здаю вперше,  тому ще не спец.

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

berezka_ubr писав:сьогодні по графіку здаю звіт за себе, а завтра по графіку консолідована звітність. Мій звіт казна ще не перевірила, а підлеглі установи вже підписані казной. По підлеглим звітність вже набрала.
Чи можу я почати робити консолідовану звітність, тобто формувати додатки, а вже як казна прийме мою звітність то тоді консолідувати набрані додатки. Бо час біжить, а звіт робити треба, в мене більше 60 додатків.
Консолідовану звітність здаю вперше,  тому ще не спец.
Форму ви створити  можете, але поки казна не прийме ваш звіт, консолідацію не виконаєте

Тетяна777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 17 вересня 2018, 09:24
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Тетяна777 »

Доброго дня! Побачила кілька запитань стосовно подання консолідованої звітності:
"Якщо заповнюємо консолідовану звітність, то що треба заповнювати (я головний розпорядник) - консолідовану звітність (чи консолідовану загальну?)+ консолідована одержувач+ консолідована розпорядник?"
Яка консолідована звітність з перелічених у програмі подається головним розпорядником до казначейства?"... 

Відповіді не знайшла((( Поділіться, будь ласка, досвідом!  Заздалегідь вдячна за відповідь!

Олена Кушнір
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 13 квітня 2016, 09:10
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Олена Кушнір »

Головні розпорядники роблять всі типи консалідованої звітності, ну окрім на непідконтрольний території, якщо у вас таких немає

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Слід звернути увагу, що спочатку робиться консолідована, Потім:
консолідована розпорядники
консолідована родержувачі.
Далі чекаємо, казначейство приймає всі звіти. Після цьог робимо:
консолідована розпорядники (загальна)
консолідована одержувачі (загальна)
консолідована загальна.
 І дужеееееееееее великенне запитання: а який ід.. розумний чоловік все це придумав? Я формувала близько 150 форм звітів

LoraAndr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 17 листопада 2017, 12:09
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення LoraAndr »

ДОПОМОЖІТЬ! ЯКА послідовність набирання консолідованої звітності, якщо ми головний розпорядник, є у нас одержувач, треба всі пункти консолідованої звітності набирати, спочатку: консолідовану по КПК головн. розпорядник+ одержувач консолідувати, потім розпорядник -це гол.розпорядник,потім одержувач, потім консолідовані загальні, чи треба дод.10, та дод15?


Masha_63
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 січня 2014, 10:46
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Masha_63 »

За 2017 рік ми подавали додаток 10 в консолідованій звітностф а додаток 15 ні

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

LoraAndr писав:

ДОПОМОЖІТЬ! ЯКА послідовність набирання консолідованої звітності, якщо ми головний розпорядник, є у нас одержувач, треба всі пункти консолідованої звітності набирати, спочатку: консолідовану по КПК головн. розпорядник+ одержувач консолідувати, потім розпорядник -це гол.розпорядник,потім одержувач, потім консолідовані загальні, чи треба дод.10, та дод15?

Выше вашего сообщения ответ на ваш вопрос!

Masha_63
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 січня 2014, 10:46
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Masha_63 »

Набераємо всі консолідовані форми: 1. Консолідована форма розпорядника . 2. Консолідованана форма розпорядника (загальна) . 3. Консолідована форма загальна ( тут додаток 10 додаток 15 не набирали) . 4. Консолідована форма

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”