форма 4-1

belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Добрий день підкажіть хто з таким зтикався. Ми селищна рада маємо власні надходження від оренди. У формі 4-1 завжди сама ставила залишок на початок року і все було нормально. А в цьому кваралі видає помилку. В протоколі пише, що таких даних нема в казначействі. Що робити не знаю. Форма виходить помилкова. Наша казна нічого підказати не може.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

скоріш за все це помилка в є-звітності і її скоро виправлять, або ж спробуйте зателефонувати в ДКСУ

jaryna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 12 вересня 2017, 13:19
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення jaryna »

belka писав:Добрий день підкажіть хто з таким зтикався. Ми селищна рада маємо власні надходження від оренди. У формі 4-1 завжди сама ставила залишок на початок року і все було нормально. А в цьому кваралі видає помилку. В протоколі пише, що таких даних нема в казначействі. Що робити не знаю. Форма виходить помилкова. Наша казна нічого підказати не може.
У мене така ж ситуація. Телефонувала в ДКСУ, сказали що це помилка в програмі.Виправлять . Якщо не виправлять до терміну здачі звітності, відправляти з помилкою .,щоб не прострочити  термін. Потім  повернуть щоб виправити .

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”