Звітність в електронній формі та ключі

ludmilkka21
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 08 травня 2013, 12:15
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ludmilkka21 »

Не можу відправити звіт 1ДФ у Сонаті, пише - невдалося відправити звіт "помилка аутентифікації, неправильне ім"я або пароль". Підкажіть, що зробити?!

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

ludmilkka21, прочитал это ссылка1 и это ссылка2. похоже у вас сбиты настройки почтового ящика. Советуют для использования Сонаты вообще использовать отдельный ящик, одновременно его можно и для Медка задействовать.

ludmilkka21
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 08 травня 2013, 12:15
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ludmilkka21 »

nechivan, дякую, точно-точно, я забула, що трошки змінила пароль до скриньки. Вже відправила звіт і отримала всі квитанції.

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

подскажите, надо ли менять ключі ,если уволился руководитель , но пока исполняет викон. обов'язки, потом будет после конкурса другой

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

buhg,як ви зробили? напевно нові виробляли ключі? В мене питання ще: потрібно міняти лише по директору ЕЦП чи ще й електронну печатку? В заявці на виготовлення ЕЦП печатка має прив'язку до директора, здається. І тоді чи подавали ще й заявку на сказування ЕЦП попереднього директора? На сайті Акредитований центр сертифікації ключів  є телефон, там по ньому можна заблокувати чи сказувати відкриті сертифікати; я думаю - чи потім потрібно ще в паперовому вигляді подавати заявку на скасування?

Відповісти

Повернутись до “Звітність до фіскальної служби”