Помилка в звіті ЄСВ

opn
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 01 липня 2013, 12:14
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення opn »

Доброго дня. У мене така проблема, в цьому році самостійно виявили помилку в звітах за минулий рік а саме: установа зареєстрована в одному районі, а люди прцюють у цьому де зареєстрована і в іншому, так от мою попередницю було невірно проінформовано з приводу подання звітності до податкової вона в жовтні подала звіт в два райони (один з них там де ми не зареєстровані) в податковій не придали цьому значення звіт був прийнятий, пізніше за другу половину працівників вона подала звіт в податкову того району в якому зареєстровано установу. На сьогодні той звіт який був поданий пізніше є, а який раніше недійсний тобто та половина працівників які були подані не в ту податкову по звітах не проходять. Підскажіть хтось будь ласка, як вийти з цієї ситуації всі говорять різне в податковій взагалі нічого не знають, я вже робила скасавуючу за той місяць і початкову але звіт помилковий . Буду дуже вдячна за підказку.

mla1989
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 30 вересня 2013, 21:32
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення mla1989 »

Таблиця 1 містить позначку «Бюджетна установа», а в підсистемі «Реєстр страхувальників ДРСС» відсутня позначка про наявність у страхувальника зазначеної ознаки. Як виправити?

Добавлено (19.06.2014, 18:52)
---------------------------------------------
Таблиця 1 містить позначку «Бюджетна установа», а в підсистемі «Реєстр страхувальників ДРСС» відсутня позначка про наявність у страхувальника зазначеної ознаки. Як виправити?

Добавлено (19.06.2014, 18:56)
---------------------------------------------
Таблиця 1 містить позначку «Бюджетна установа», а в підсистемі «Реєстр страхувальників ДРСС» відсутня позначка про наявність у страхувальника зазначеної ознаки. Як виправити?

RADANEG
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 30 березня 2013, 17:31
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення RADANEG »

Підкажіть, будь-ласка, як виправити помилку в звіті по ЄСВ, якщо не було зазаначено в табл. 5, що жінка пішла у відпустку по догляду за дитиною до 3-х років у жовтні 2013 р. 04.09.14 р. жінка виходить з відпустки. Як відобразити це в звіті? 
А ще цікавить питання, як відобразити в звіті зміну прізвища працівника? Дякую зха допомогу.

fin_slava
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 квітня 2018, 10:14
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення fin_slava »

mla1989, Таблиця 1 містить позначку «Бюджетна установа», а в підсистемі «Реєстр страхувальників ДРСС» відсутня позначка про наявність у страхувальника зазначеної ознаки. як вирішити проблему?

Аватар користувача
Пугач Виктория
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 01 лютого 2018, 14:14

Повідомлення Пугач Виктория »

Привіт! Не можу здати звіт по ЄСВ. Пише, що помилка, не заповненено повне найменування страхувальника. При перевірці, все заповнене. Так в чому тоді помилка? Як бути?

Відповісти

Повернутись до “Звітність до фіскальної служби”