Користування надрами

Аватар користувача
Angel1264
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 03 лютого 2014, 15:43
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Angel1264 »

Починаючи з квітня поточного року податкова приймає щоквартально додаток 2 до податкового розрахунку з плати за користування надрами - "Розрахунок податкового зобов*язання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у частині корисних копалин, для яких затверджено ставки у відносних показниках".

При цьому за 1 квартал 2014 р. ми здавали додаток 1 - "Розрахунок податкового зобов*язання з плати за користування надрами в цілях, не пов*язаних з видобуванням корисних копалин"

У нашої установи власна свердловина, є дозвіл на спеціальне водокористування, але воду ми використовуємо виключно для власних господарських потреб!!!

Підкажіть, як заповнювати цей додаток 2 ??? Не можемо знайти зрозумілу нам інструкцію, у податковій самі плутаються у поясненнях, оскільки додаток новий (((
В ньому ще необхідно дохід від реалізації ставити, а яка в нас реалізація??

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

Angel1264 писав:В нашей учреждения собственная скважина, есть разрешение на специальное водопользование, но воду мы используем исключительно для собственных хозяйственных нужд!

А вы уверены, что ваша скважина является объектом налогообложения?
Angel1264 писав:не можем найти понятную нам инструкцию

Посмотрите практическое руководство здесь: http://www.prof-buh.in.ua/wp-cont....006.pdf

Аватар користувача
саша2660
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 24 грудня 2012, 13:44
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава

Повідомлення саша2660 »

Шановні колеги допоможітьбудь ласка. Не можемо вияснити як нараховується плата за надра прісні підземні
води витрати становлять 25602,00 грн. х 5% = 1280,10 грн. Податкова наполягає
на застосуванню коефіцієнта коригування 0,15 тобто 1280,10 х 0,15 = 192,02
грн., Я не можу зрозуміти де взялося 0,15 і чиправильно це. Податківці самі не впевнені.

Аватар користувача
Angel1264
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 03 лютого 2014, 15:43
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Angel1264 »

саша2660 писав:Шановні колеги допоможітьбудь ласка. Не можемо вияснити як нараховується плата за надра прісні підземні води витрати становлять 25602,00 грн. х 5% = 1280,10 грн. Податкова наполягає
на застосуванню коефіцієнта коригування 0,15 тобто 1280,10 х 0,15 = 192,02
грн., Я не можу зрозуміти де взялося 0,15 і чиправильно це. Податківці самі не впевнені.
   А нам у податковій сказали коеф. 1 ставити. При цьому в самому розрахунку чомусь множить не на 5%, а просто на 5. Так ми повинні сплатити 19 грн, а нам пише 1900....

   В журнале "Учет и налогооблажение" №24 (486) от 16.06.14 - расписано как заполнять этот отчет, что где брать. Но про сам коэффициент написано, что это цитирую - "коэффициент рентабельности, исчисленный в материалах геолого-экономической оценки запасов полезных ископаемых участка недр, утвержденных Госгеонедра. Заметим, что такую оценку необходимо проводить каждые 5 лет эксплуатации участка недр (абзац первый п.25 постановления КМУ от 22.12.94 №865). При нарушении срока регулярной повторной геолого-экономической оценки плательщики исчиляют налоговые обязательства с приминением коэффициента рентабельности, равного трехкратному размеру учетной ставки НБУ."
   Короче полный абцаз с этими надрами 
   Может кто еще, что подскажет???

Аватар користувача
саша2660
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 24 грудня 2012, 13:44
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава

Повідомлення саша2660 »

Angel1264,  
Вы не могли б отправить ссылку или копию этого журнала, к сожалению я его не выписываю.   rydenkivka@meta.ua

Аватар користувача
Angel1264
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 03 лютого 2014, 15:43
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Angel1264 »

саша2660 писав:Вы не могли б отправить ссылку или копию этого журнала, к сожалению я его не выписываю.    rydenkivka@meta.ua

СТАТЬЮ ВАМ ОТПРАВИЛА, ТЕМА ПИСЬМА :"НАДРА, СТАТТЯ".

МЫ ДО СИХ ПОР НИКАК НЕ ОТПРАВИМ ЭТОТ ОТЧЕТ... ВСЕ, ЧТО НАМ ГОВОРИЛИ В НАЛОГОВОЙ, ВСЕ ЧТО В СТАТЬЕ - ВРОДЕ БЫ УЧЛИ, НО САМ ОТЧЕТ НЕ ПРОХОДИТ ПРОВЕРКУ В ПРОГРАММЕ И СООТВЕТСТВЕННО НЕ ОТПРАВЛЯЕТСЯ, В НАЛОГОВОЙ УЖЕ САМИ НЕ ЗНАЮТ ЧТО С НАМИ ДЕЛАТЬ...

МОЖЕТ КТО ЕЩЕ ЧТО ПОДСКАЖЕТ??? БУДЕМ БЛАГОДАРНЫ ЗА ЛЮБУЮ ПОДСКАЗКУ И СОВЕТ!!!!

Аватар користувача
саша2660
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 24 грудня 2012, 13:44
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава

Повідомлення саша2660 »

Попробуйте http://buhforum.com/viewtopic.php?f=17&t=551 на форуме, очень много чего узнала полезного

Klava
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 80
З нами з: 26 липня 2011, 16:12
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Klava »

Добрый день. Angel1264, а можете и мне этот журнал прислать

Аватар користувача
Angel1264
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 03 лютого 2014, 15:43
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Angel1264 »

Klava писав:Добрый день. Angel1264, а можете и мне этот журнал прислать

напишите свою адрес, я вышлю

Аватар користувача
Ludmila__LL
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 15 липня 2012, 23:36
Регіон: Луганская область
Звідки: Луганск

Повідомлення Ludmila__LL »

Angel1264, Добрый день а можно и мне выслать журнал ludmila_ll@ukr.net

Аватар користувача
ANNAkolosha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 25 серпня 2012, 15:56
Регіон: Киевская область
Звідки: Макарів

Повідомлення ANNAkolosha »

Angel1264,   журнал "Учет и налогооблажение" №24 (486) от 16.06.14 на annakolosha@mail.ru  

буду дуже вдячна, 

бо в податковій не можна добитися правди, мені говорять так, а сусідам так, хоча в нас все однакове.

Відповісти

Повернутись до “Звітність до фіскальної служби”