Звітність ЄСВ

Dima25
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 12 лютого 2014, 10:38
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Дунаевцы
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Dima25 »

Доброго дня!Підскажіть будь-ласка, людина звільнилась з 12.10.2015, а з 19.10.2015 вона прийнята знову.Як правильно показати її в таблиці 5,6,7.

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

у табл.5,6,7 - двома рядками. 7-ма під питанням

Аватар користувача
berezka_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 131
З нами з: 31 січня 2013, 20:26
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення berezka_ubr »

Чи треба для посадових осіб місцевого самоврядування та держслужбовців в звіті по ЄСВ ставити категорію ЗО 25, та заповняти таблицю 7 щодо спецстажу. 6,1% з нас вже не утримують. У кого які думки на цю тему - поділитесь.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Я все заполняю.

Евгенія
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 07 лютого 2016, 11:12
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 14 разів

Повідомлення Евгенія »

Я заповнюю всі таблиці, тому що спецстаж ще поки ніхто не відміняв. Щоб потім не склалося так, що при виході на пенсію, людині ці годи в стаж держслужби не зарахують, наразі ще зовсім якісь непонятки з цією держслужбою. Краще перестахуватися. При наймі я так гадаю.

Аватар користувача
berezka_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 131
З нами з: 31 січня 2013, 20:26
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення berezka_ubr »

Дякую за відповіді)

Надєєва
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 357
З нами з: 29 травня 2014, 08:02
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Надєєва »

Я також вважаю, що таблицю 7 потрібно заповнювати та вказувати спецстаж і держслужбовців і педпрацівників і мед.персоналу.

lena-1992
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення lena-1992 »

Добрий день. У звіті по ЄСВ в таблиці 6 не сходиться 2 копійки по нарахованому ЄСВ (не сходиться сума яка автоматично розраховується із сумою яка фактино була сплачена). Вже все декілька раз вручну перерахувала і виходьть, що має бути сума та що ми заплатили. І коли рахуєш на калькулятурі ті суми, що розрахувала програма виходить на 2 копійки менше (тобто та сума, що ми дійсно заплатиои). Не знаю, що робити з цими 3 копійками? Можливо вручну виправити?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lena-1992 писав:Добрий день. У звіті по ЄСВ в таблиці 6 не сходиться 2 копійки по нарахованому ЄСВ (не сходиться сума яка автоматично розраховується із сумою яка фактино була сплачена). Вже все декілька раз вручну перерахувала і виходьть, що має бути сума та що ми заплатили. І коли рахуєш на калькулятурі ті суми, що розрахувала програма виходить на 2 копійки менше (тобто та сума, що ми дійсно заплатиои). Не знаю, що робити з цими 3 копійками? Можливо вручну виправити?
Доброго дня! А як саме ви рахуєте? На весь фонд нараховуєте 22%?? А мені здається, що в минулому році внесли зміни і нараховувати 22% необхідно на фонд окремого працівника, а потім все сумувати! Думаю в цьому ваша проблема!

lena-1992
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення lena-1992 »

EVGENIY писав:
lena-1992 писав:Добрий день. У звіті по ЄСВ в таблиці 6 не сходиться 2 копійки по нарахованому ЄСВ (не сходиться сума яка автоматично розраховується із сумою яка фактино була сплачена). Вже все декілька раз вручну перерахувала і виходьть, що має бути сума та що ми заплатили. І коли рахуєш на калькулятурі ті суми, що розрахувала програма виходить на 2 копійки менше (тобто та сума, що ми дійсно заплатиои). Не знаю, що робити з цими 3 копійками? Можливо вручну виправити?
Доброго дня! А як саме ви рахуєте? На весь фонд нараховуєте 22%?? А мені здається, що в минулому році внесли зміни і нараховувати 22% необхідно на фонд окремого працівника, а потім все сумувати! Думаю в цьому ваша проблема!
Так весь фонд множу на 22%. Але навіть якщо рахувати по кожному працівнику виходить на 2 копійки менше, і якщо додати на калькурторі автоматино розраховані суми виходить та сума, що ми заплатили, а програма у підсумку показує на 2 копійки більше. Що  мені порадите зробити?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lena-1992 писав:
EVGENIY писав:
lena-1992 писав:Добрий день. У звіті по ЄСВ в таблиці 6 не сходиться 2 копійки по нарахованому ЄСВ (не сходиться сума яка автоматично розраховується із сумою яка фактино була сплачена). Вже все декілька раз вручну перерахувала і виходьть, що має бути сума та що ми заплатили. І коли рахуєш на калькулятурі ті суми, що розрахувала програма виходить на 2 копійки менше (тобто та сума, що ми дійсно заплатиои). Не знаю, що робити з цими 3 копійками? Можливо вручну виправити?
Доброго дня! А як саме ви рахуєте? На весь фонд нараховуєте 22%?? А мені здається, що в минулому році внесли зміни і нараховувати 22% необхідно на фонд окремого працівника, а потім все сумувати! Думаю в цьому ваша проблема!
Так весь фонд множу на 22%. Але навіть якщо рахувати по кожному працівнику виходить на 2 копійки менше, і якщо додати на калькурторі автоматино розраховані суми виходить та сума, що ми заплатили, а програма у підсумку показує на 2 копійки більше. Що  мені порадите зробити?
Ви ж рахуйте з округленням по кожному працівнику, а потім складайте!! Я просто не вірю що програма здатна помилитися :)

lena-1992
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення lena-1992 »

lena-1992 писав:
EVGENIY писав:
lena-1992 писав:Добрий день. У звіті по ЄСВ в таблиці 6 не сходиться 2 копійки по нарахованому ЄСВ (не сходиться сума яка автоматично розраховується із сумою яка фактино була сплачена). Вже все декілька раз вручну перерахувала і виходьть, що має бути сума та що ми заплатили. І коли рахуєш на калькулятурі ті суми, що розрахувала програма виходить на 2 копійки менше (тобто та сума, що ми дійсно заплатиои). Не знаю, що робити з цими 3 копійками? Можливо вручну виправити?
Доброго дня! А як саме ви рахуєте? На весь фонд нараховуєте 22%?? А мені здається, що в минулому році внесли зміни і нараховувати 22% необхідно на фонд окремого працівника, а потім все сумувати! Думаю в цьому ваша проблема!
Так весь фонд множу на 22%. Але навіть якщо рахувати по кожному працівнику виходить на 2 копійки менше, і якщо додати на калькурторі автоматино розраховані суми виходить та сума, що ми заплатили, а програма у підсумку показує на 2 копійки більше. Що  мені порадите зробити?
Так Ви праві. Правда, що дозволяється різниця у 1 гривню чи дана інформація невірна?

lena-1992
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення lena-1992 »

Чи буде штраф за недоплату 2 копійок по ЄСВ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lena-1992 писав:Чи буде штраф за недоплату 2 копійок по ЄСВ?
Штраф в размере 20% от суми недоплати, вас сильно напугает?? :))))) К тому же каждій следующий месяц закрівает предідущий, думаю штрафа вобще не будет!

Nadin
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 18 лютого 2015, 10:02
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Nadin »

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, якщо у лютому заплатили надбавку за січень, у звіті по ЄСВ за лютий 2016р. показувати по січню чи по лютому?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

В месяце начисления. Разбиваются только отпускные и больничные

Nadin
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 18 лютого 2015, 10:02
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Nadin »

Дуже дякую Вам.

gali
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 20 травня 2011, 21:38
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 16 разів

Повідомлення gali »

Доброго дня!Підкажіть будь-ласка, компенсацію за відпустку звільненій особі в місяці звільнення в звіті ЄСВ відражати під кодом 10 чи не потрібно виділяти як відпустку?

Светлана1736
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Регіон: Херсонская Область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Светлана1736 »

Компенсація за невикористану відпустку працівникам входить до фонду оплати праці у складі додаткової заробітної плати та є об'єктом для нарахування і утримання ЄСВ.
Оскільки компенсація за дні невикористаної щорічної відпустки - це додаткова заробітна плата, то в таблиці 6 дод. Д4 до звіту по ЄСВ нараховані працедавцем суми компенсації працівникові вказуються в гр. 17 "Загальна сума нарахованої заробітної плати (доходу) (усього з початку звітного місяця)" без зазначення коду типу нарахувань.

http://golovbukh.ua/news/robocha_situat ... atsivnika/

gali
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 20 травня 2011, 21:38
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 16 разів

Повідомлення gali »

Дякую за відповідь

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

что делать с отчетом по эсв за февраль,может сдать по-стпрому и не ждать новой формы,кто знает ?,осталось всего ничего, а новой формы нет

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

buhg писав:что делать с отчетом по эсв за февраль,может сдать по-стпрому и не ждать новой формы,кто знает ?,осталось всего ничего, а новой формы нет
конечно сдавайте на старой форме, уже все сдали  :52:

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

спасибо большое, за все

ШОР
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 18 лютого 2016, 16:28
Регіон: Львовская область

Повідомлення ШОР »

Я зробила звіт по ЄСВ за старою формою за лютий в медок онлайн і відправляю, приходить квитанція №1 і пише невідповідний формат даних в полі "номер облікової картки ЗО". Вже все перевірила, а навіть видалила записи старі, набрала все по новому. І те саме. може хтось знає що робити. Заздалегіть дякую!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ШОР писав:Я зробила звіт по ЄСВ за старою формою  за лютий в медок онлайн і відправляю, приходить квитанція №1 і пише невідповідний формат даних в полі "номер облікової картки ЗО". Вже все перевірила, а навіть видалила записи старі, набрала все по новому. І те саме. може хтось знає що робити. Заздалегіть дякую!
може у вас є працівники у яких не має коду і ви там пишите паспорт? Там є нюанс з прописом паспорт але я вже не пам'ятаю який саме!

lenok81
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 09 червня 2013, 19:33
Регіон: Винницкая область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення lenok81 »

В мене працівниця пішла у відпустку з 29.02 на 28 кал. дні.
Роблю звіт з ЄСВ за лютий, показую двома рядками відпускні. Якби не но ... працівниця вирішила звільнитись і їй потрібно повертати зайво нараховані відпускні так як має право тільки на 6 днів а не на 28 . Що робити з ЄСВ за березень показувати з мінусом суму? Це буде штраф?

Аватар користувача
TinaM30
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 04 березня 2013, 22:32
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення TinaM30 »

lenok81 писав:В мене працівниця пішла у відпустку з 29.02 на 28 кал. дні.
Роблю звіт з ЄСВ за лютий, показую двома рядками відпускні. Якби не но ... працівниця вирішила звільнитись і їй потрібно повертати зайво нараховані відпускні так як має право тільки на 6 днів а не на 28 . Що робити з ЄСВ за березень показувати з мінусом суму? Це буде штраф?
Подайте знову звіт ЄСВ за лютий правильний, ви ж маєте час до 20 лютого

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10263
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

TinaM30 писав:
lenok81 писав:В мене працівниця пішла у відпустку з 29.02 на 28 кал. дні.
Роблю звіт з ЄСВ за лютий, показую двома рядками відпускні. Якби не но ... працівниця вирішила звільнитись і їй потрібно повертати зайво нараховані відпускні так як має право тільки на 6 днів а не на 28 . Що робити з ЄСВ за березень показувати з мінусом суму? Це буде штраф?
Подайте знову звіт ЄСВ за лютий правильний, ви ж маєте час до 20 лютого
Штрафа не будет даже если в марте покажете с минусом отпуск!

lenok81
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 09 червня 2013, 19:33
Регіон: Винницкая область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення lenok81 »

EVGENIY, Дякую!
Бухгалтер не боїться роботи а боїться штрафів ;(

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

А зачем показывать с минусом отпуск? Просто общей суммой доход с учетом перерасчета

Відповісти

Повернутись до “Звітність до фіскальної служби”