Звіт ЕСВ таблиця 5

Козакевич Ольга
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 03 червня 2015, 16:07
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Козакевич Ольга »

Добрый день. Подскажите пожалуйста. Сегодня выяснилось, что в отчете за прошлый период ( январь 2015) в таблице №5 была неверно указана статья, по которой был уволен сотрудник (вместо ст36 п,1 была указана ст38). Я знаю, что нужно создать в том периоде сначала скасовуючу, потом початкову.но интересует вот какой вопрос :
У меня в том месяце было 6 сотрудников(увольнение, прием). В скасовуючей и початковой я показываю только 1 человека по которому корректирую данные или же дублирую еще и остальных ( с правильными данными) ?
 спасибо огромное за ответ

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Особливості виправлення помилок в таблиці 5 додатка 4:


Якщо потрібно повністю скасувати відомості, зазначені в таблиці 5 додатка 4 до Порядку, подаються тільки скасовуючі документи стосовно виявлених недостовірних відомостей про застраховану особу.

Якщо в таблиці 5 додатка 4 до Порядку страхувальник не зазначив будь-якої дії щодо застрахованої особи з тих, що передбачені пунктом 8 розділу IV Порядку, він подає Звіт за попередній період, який містить: титульний аркуш (перелік таблиць Звіту) із позначкою «додаткова» та таблицю 5 зі статусом «додаткова», яка містить дані на цю застраховану особу.

Звіт із позначкою «додаткова» не повинен містити таблиць 1 – 4 додатка 4 до  Порядку.

Якщо страхувальником до спливу строку подання Звіту подається окрема таблиця 5 за поточний звітний період Звіту зі статусом «скасовуюча», «додаткова», цей Звіт не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.

У разі якщо страхувальник подає за один і той самий звітний період таблиці зі статусами «скасовуюча» та «додаткова», вони подаються з окремими титульними аркушами (як два окремих звіти).

https://buhgalter.com.ua/dovidnik/pratsya-ta-zarobitna-plata/zrazki-dokumentiv/opis-formatu-zvitu-esv/

Козакевич Ольга
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 03 червня 2015, 16:07
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Козакевич Ольга »

EVGENIY, дякую .  В мене було питання, чи вносити в скасовуючу, початкову таблички окрім даних працівника, які виправляю ще й  достовірні дані інших  ( в мене по факту їх 6 чол). Відповідь знайшла тут

Як я зрозуміла в скасовуючій табличці інформація яка є недостовірною тільки по 1 людині ( в моєму випадку), а в початковій всі 6 працівників з вірною. Здається так

У періоді виявлення помилки слід сформувати два Звіти: скасову- ючий і новий. Новий Звіт повинен містити: титульний аркуш з пе- реліком таблиць; заповнену таблицю (таблиці) зі статусом «Скасо- вуюча» (у ній робиться позначка напроти зазначеного типу Звіту). У таблиці (таблицях) повторно відображаються виявлені недо- стовірні відомості (на одну або декілька застрахованих осіб). При цьому до скасовуючої таблиці переносять інформацію тільки про тих застрахованих осіб, у даних яких було допущено помилки. Од- ночасно вносяться правильні дані до таблиці (таблиць) зі статусом «Початкова». Інші дані повторюються. Разом із таблицями потріб- но подати пояснювальну записку про причини зміни даних (п. 5.2 Порядку № 454). Правда, на практиці цього не вимагають. Зверніть увагу: якщо виникає необхідність повністю скасувати дані в таблицях 5 та 7 Звіту, подаються тільки скасовуючі таблиці
https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct= ... 8183,d.bGQ

kOtE
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 11 грудня 2014, 14:59
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення kOtE »

Доброго дня. 
Проблема з скасуванням рядка в таблиці 5.
Працівник виконував роботи по договору ЦПХ в серпні 2017 року. На той час не було коштів, та не були впевнені що оплатимо його, але в грудні 2017 року оплатили договір і поставили грудневі терміни в звіті
Людина стоїть в центрі зайнятості, тепер виникли проблеми, адже перебуваючи з 18.08.2017 р. в центрі зайнятості не повинна мати доходи.
Поговоривши з спеціалістами центру зайнятості, дійшли висновку, щоб людина не "постраждала" потрібно поставити термін договору та виконання робіт 01.08.2017 р.
Таблиця 6 - відкоригувала
Таблиця 5 - не виходить, хоче початкову таблицю 5, звіт не прийнятий....
Що робити?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

стаєте курсором на звіті за серпень і створюєте скасовуючу. створюється початкова та скасовуюча. початкову видаляєте, а в скасовуючій заповнюєте дані на ту особу, зберігаєте та відправляєте звіт. я працюю в МЕДок

kOtE
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 11 грудня 2014, 14:59
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення kOtE »

Дякую, ніколи не пробувала)))
Все вийшло

Відповісти

Повернутись до “Звітність до фіскальної служби”