Як виправити помилку в 1ДФ???

oksana 73
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 11 вересня 2014, 15:09
Подякували: 1 раз

Повідомлення oksana 73 »

в 3 кварталі 2016 року при здачі звітності 1ДФ була допущена помилка (забули показати лікарняний і всі нарахування по ньому: прибутковий податок, військовий збір). Чи можно виправити цю помилку в 2017році, чи будуть штрафні санкції?

didok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 95
З нами з: 27 травня 2015, 09:25
Регіон: Винницкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення didok »

Дану помилку можна  виправити  лише поданням  уточнюючого розрахунку за 3 квартал. Дане порушення  трактується як подання  даних в неповному обсязі  та карається штрафом в 510 грн.., навіть якщо ви самостійно  виявили та виправили помилку  . Тому раджу, вам показати даний лікарняний у звіті за 4 кв та сподіватися , що фіскали  його не знайдуть, а заплатити штраф завжди встигнете.

oksana 73
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 11 вересня 2014, 15:09
Подякували: 1 раз

Повідомлення oksana 73 »

Большое спасибо за совет.

Nata252627
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 01 серпня 2016, 10:37
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Nata252627 »

Добрий день, в мене виникла подібна ситуація в серпні 2016р був договір підряду, який забула внести в звіт з ЄСВ та1 ДФ за 3 квартал.Відрахування та нарахування на з/п всі сплачені до бюджету... Хочу виправити помилку зараз, але не знаю як. Будь ласка допоможіть

Ольга Павлуш
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 11 січня 2018, 16:24
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ольга Павлуш »

Доброго дня! Сьогодні виявила помилку в звіті 1ДФ, а саме неправлильно заповнену суму з ознакою доходу 147. Як бути? Подавати уточнений звіт чи відкоригувати суми в третьому кварталі? Чи буде штраф якщо загальна сума доходу не змінюється? Дякую!

Відповісти

Повернутись до “Звітність до фіскальної служби”