звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій

Ira555
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 15 березня 2017, 12:19
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ira555 »

Чи взагалі є вимога, щоб доходи=витрати у звіті? У самому звіті об'єкт оподаткування розраховується не з різниці між доходами та витратами, та все одно цікаво як приймуть мій звіт в ДПС, вперше кошти залишилися на спец. рахунку.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ira555 писав:Чи взагалі є вимога, щоб доходи=витрати у звіті? У самому звіті об'єкт оподаткування розраховується не з різниці між доходами та витратами, та все одно цікаво як приймуть мій звіт в ДПС, вперше кошти залишилися на спец. рахунку.
не має такої вимоги та і не можливо по спецфонду цю вимогу виконати, адже по СФ можуть бути залишки!

turtercentr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 18 лютого 2020, 16:14
Регіон: Волынская область

Повідомлення turtercentr »

Добрий день! Складаю звіт за 2019 рік.Я новопризначений бухгалтер територіального центру.У звітах за минулі роки попереднім бухгалтером не відображені доходи і видатки по спец фондах, а тільки по загальному.Робити уточнюючі неможливо,бо це тягне за собою багато роботи за багато років.Як вийти з положення?Проблема в тому,що залишки по спецфондах були на початок і на кінець року.Я думаю відрегулювати в цьому році чи надходженням коштів ,чи видатками,щоб вийти на залишок на кінець 2019р.Спецфонди - це платні послуги і інші джерела надходжень.Інші джерела надходжень-частина пенсій на утримання пенсіонерів у відділеннях стаціонарного догляду.Їх показувати в звіті?Коли я відрегулюю цим роком , не будуть в"язатись дані з фінзвітністю .

mla1989
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 30 вересня 2013, 21:32
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення mla1989 »

Звіті про використання доходів неприбуткових організацій де поставити гуманітарну допомогу 1.6.1 чи 1.6.2?Більше підходить 1.6.2, але там потрібно заповнювати ще й додаток, в якому потрібно вказувати наказ про визнання гуманітарної допомоги та дані митної декларації, чи я невірно розумію...Боюся в мене немає таких даних(

Відповісти

Повернутись до “Звітність до фіскальної служби”