Перехідний лікарняний та єдиний внесок у звіті з ЄСВ

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

є лист ДФСУ від 02.02.2017р №1925/6/99-99-13-02-01-15, в якому розписано таку ситуацію. ми здали звіт з типом "2", а ось тільки отримали роз"яснення і не знаємо що тепер робити-змінити звіт чи як? виходячи з листа-то ми повинні нарахувати додаткову базу за фактичний час на тих працівників, у яких розпочався л/л у лютому та ще й встигнути її перерахувати, щоб було як у звіті

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення antonenko »

Olga_K писав:є лист ДФСУ від 02.02.2017р №1925/6/99-99-13-02-01-15, в якому розписано таку ситуацію. ми здали звіт з типом "2", а ось тільки отримали роз"яснення і не знаємо що тепер робити-змінити звіт чи як? виходячи з листа-то ми повинні нарахувати додаткову базу за фактичний час на тих працівників, у яких розпочався л/л у лютому та ще й встигнути її перерахувати, щоб було як у звіті
В минулому мсяці я зробила все згідно листа, поставила коди 29 та 13. Все пропустило, ніяких попереджень та помилок, прийшла друга квіитанція, що здано. Тільки слідом подзвонили з пенсійного, сказали, що це неправильно, хоч співробітник був на лікарняному, та донарахування ми робимо на зарплату, тому змінити 29 на 1. Я міняю на 1 - червоним горить помилка. Дзвоню до Пенсійного, посилаюсь на цей лист, сказали, що він вже застарів, тільки начальниця з Київа приїхала, де їм на навчанні сказали, що замість 13 за попередні місяці ставити 2. Питаю, так мене тоді можна штрафувати? Відповіли, що в таблиці 1 робиться роз"яснення, що людина була на лікарняному, тому штрафу не буде. Ну що ж, переробила, здала. Тільки вже в цьому місяці в мене не одна така людина з нарахованими лікарняними, а декілька, і я запанікувала. Лист, той ДФСУ гугл видає відразу, а вот такого роз"яснення, що надав мені наш Пенсійний - ніде немає.
Колеги, підкажіть, будь ласка, так що робити в таких ситуаціях?

didok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 95
З нами з: 27 травня 2015, 09:25
Регіон: Винницкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення didok »

А пенсійний надав вам письмове роз"яснення ? Слова типу "начальниця десь була і щось чула " - не аргумент.Перевіряти правильність нарахування ЄСВ будуть фіскали і тому робіть згідно офіційного листа ДФС .

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення antonenko »

didok писав:А пенсійний надав вам  письмове роз"яснення ? Слова типу "начальниця десь була і щось чула " - не аргумент.Перевіряти правильність нарахування ЄСВ будуть фіскали і тому робіть згідно офіційного  листа ДФС .
Дякую за відповідь. Це я вже після 20ого лютого подумала, чому ж я не наполягла на роз"ясненні того, чим аргументується наш пенсійний. Звіт здала, помилок не вибило. В цьому місяці подам  таки згідно того листа-роз"яснення ДФС. Якщо знову подзвонять з пенсійного, буде вже інша розмова.

Відповісти

Повернутись до “Звітність до Пенсійного фонду”