Єдиний соціальний внесок

Марина27
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 17 січня 2013, 10:31
Регіон: Житомирская область
Звідки: Житомирська область

Повідомлення Марина27 »

Підкажіть чи потрібно утримувати і нараховувати внески до ПФ на 10  посадових окладів, що виплачуються при виході на пенсію держслужбовця  і як правильно їх відобразити в звіті?

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Марина27, ПДФО-так, ЄСВ-ні і не відображаєте

Добавлено (16.08.2013, 13:04)
---------------------------------------------
http://kodekc.blogspot.com/2011/11/10.html
http://podatok.vlasnasprava.info/podatko....04.html

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Чи потрібно вказувати спецстаж (таблиця 7) для працівників, які перебувають у відпусці по догляду до 3-х  років, до 6-ти років? Якщо так, то хто це повинен робити, бухгалтерія роботодавця, чи органи, які виплачують допомогу по догляду?

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

eMelya, однозначно, роботодавці цей спецстаж не вказують, та й програма сам спецстаж без нарахованої зарплати сприймає як помилку. Особисто я  за свою декретницю одноразово заповняла табличку 5 про трудові відносини , де вказала початок припинення трудових відносин (там є  вказано,згідно яких статей). Так мені пояснили в пенсійному.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

mulberry, дякую

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

mulberry, тут на предыдущей странице мы это обсуждали и вроде решили типа нужно указывать!! 

почитайте моё сообщение 42 и не моё сообщение 44! Я уже три месяца как показываю, ПФУ молчит, разьяснений так и нет

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

mulberry писав:програма сам спецстаж без нарахованої зарплати сприймає як помилку

Перевірив - видає як попередження, а з попередженнями звіт можна здавати. Залишається зрозуміти, чи рахується спецстаж при відсутності відпрацьованого часу!

AMK
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 11 жовтня 2012, 14:41
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення AMK »

eMelya, Декретчицам код 42 ставится только при начислении больничных с кодом 8 и разбивается по месяцам, как переходящие отпускные в месяце начисления. Все последующие месяца больничного показывать надо с кодом 25 (спецстаж) и нулевым доходом.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

EVGENIY, а мое ПФУ сказало не показувати, то я  й не показувала. І вище стояща організація не показує, вони теж консультувались в ПФУ. Сьогодні ще раз піду і буду їх  діставати. Може, щось пояснять.

Добавлено (21.08.2013, 08:42)
---------------------------------------------
eMelya, AMK, якщо йдеться про допомогу по вагітності і пологах, то згідна, за новим законом показуєм декретні та спецстаж, а що стосується відпусток по догляду до 3-, 6- років,    то спецстаж не показуєм (немає доходу, немає спецстажу). Зрештою, ще раз перепитаю в ПФУ, потім відпишусь

AMK
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 11 жовтня 2012, 14:41
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення AMK »

mulberry, я показываю всех до 3-х и 6-ти лет в 7 табл. (спецстаж). Мой ПФ требует.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Щойно питалась в ПФУ, підтвердили-до 3-х і тим більш до 6- років спецстаж не показувати. При нарахуванні пенсії за місяці перебування в відпустках по догляду беруть дані з соцзабезу.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

mulberry, от і я так думаю, що по догдяду до 3-х та до 6-ти повинен подавати соцзабез, але (не можу сказати за все ПФУ) один з інспекторів ПФУ, який приймає звіт, наполягає на тому, щоб їх відображати в 7 таблиці. Тому і підняв цю тему, щоб знайти правду.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

eMelya, ну, навіть не знаю, що вам на це відповісти... Як ваш ПФУ приймає, то й здавайте. Цим гірше декретницям точно не зробите. Наш ПФУ каже, що не потрібно, у нас так всі і здають, тобто за декретниць не звітуються по спецстажу  доти, доки вони не виходять на роботу.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »


Аватар користувача
Амплитуда_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 70
З нами з: 26 січня 2013, 15:45
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Амплитуда_ubr »

eMelya писав:Чи потрібно вказувати спецстаж (таблиця 7) для працівників, які перебувають у відпусці по догляду до 3-х років, до 6-ти років?

Я  в свой ПФУ каждый божий месяц перед сдачей персонификации звоню и спрашиваю 2 вопроса: есть ли обновления программы и нужно ли показывать декретчиц до 3х лет и до 6 лет в табл.7? Ответ на второй вопрос пока не менялся: не нужно.

ALISA-12
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 14 березня 2013, 23:50
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення ALISA-12 »

А наш ПФУ ответил "спросите у своей вішестоящей - если идет спецстаж - показівайте, не идет - показівайте"
я показіваю

AMK
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 11 жовтня 2012, 14:41
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення AMK »

да уж, со спецстажем без бутылки не разберешься)))))))))))

Светлана1736
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Регіон: Херсонская Область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Светлана1736 »

eMelya.  У моей работницы закончился декретный  отпуск и в нашем Пенсионном сказали таблицу 7 по спецстажу до 3-х лет не заполнять

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Светлана1736, да я и не против, вот бы только документик какой подтверждающий.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

При обновлении МЕДКа до версии 171 не работает печать. Кто не обновился, ждите исправления в следующей версии. Кто уже обновился и нужно срочно печатать загрузите файл DMF.Native.dll, закройте МЕДОК и скопируйте этот файл в папку МЕДКа.

http://www.ex.ua/696227049847

Марина27
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 17 січня 2013, 10:31
Регіон: Житомирская область
Звідки: Житомирська область

Повідомлення Марина27 »

Як відобразити в звіті в табл.5 додатку 4  підставу для припинення трудових відносин якщо працівник пішов на пенсію як державний службовець та в таблиці 7 ознаку сезону якщо було відпрацьовано не повний місяць????????????

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Марина27,  Якщо не помиляюся: ст.36 п.2 КЗпПУ (пп.а,г п.2, пп.а п.6 ст.26 ПВОiВС)
"В зв'язку iз закiнченням строку трудового договору (закiнчення строку служби (контракту) для вiйськовослужбовцiв включно)"
А в 7 таблиці - 1 Повністю в межах місяця, але ми ніколи там нічого не проставляємо.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

eMelya, от мені сьогодні попався на очі текст, що відповідає на Ваше питання , чи потрібно заносити спецстаж по декретницях . Ви хотіли офіційного, тобто документального підтвердження. Дивимось :
Опис формата звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державнесоціальне страхування органам Пенсійного фонду України відповідно до
Порядку,  затвердженого постановоюправління Пенсійного фонду України  від08.10.2010 № 22-2 , зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
01.11.2010  за № 1014/18309 враховуючи  зміни постанови правління Пенсійного фонду №18-1 від 23.06.2011 та  зміни постановиправління Пенсійного фонду № 24-1 від 10.12.2012

 Звертаємось до :

Реквізит 15. Кількість  днів перебування утрудових /ЦП  відносинах протягомкалендарного  звітного місяця.  і читаєм:

"Відсутність даних про суми заробітної плати зазвітний місяць (перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження
заробітної плати і т.д.) не впливає на обов’язковість заповнення цього
реквізиту, крім випадків перебування у відпустці по догляду за дитиною до трьох
та шести років. "

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

mulberry, перше питання -  яке відношення таб.6 має до спецстажу крім позначки у реквізиті 20? В самому тексті не зрозуміло на що впливає перебування у відпусці по догляду до 3-6 років: реквізит 15 повинен бути обов'язково заповнений, навіть, якщо немає доходу. У випадку відпустки до 3-6 років реквізит 15 можна не заповнювати, але і доходів ніяких немає. Тобто запис в таб.6 робити зовсім немає сенсу. Щодо таб.7 питання залишається відкритим.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

eMelya, ну з табл.6 розібрались, і те добре. Але ж хіба при заповненні тільки однієї табл.7 не видає помилку? Якщо б цей реквізит потрібно б було заповнювати для декретниць, то розробники мали б це врахувати?
"Відомості про осіб які перебувають у відпустці подогляду за дитиною до трьох років та з трьох до шести років подаються на
загальних підставах"-це про табл.7. Ця табличка заповнюється соцзабезом, ну хіба я знов щось не вловлюю?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

mulberry, якщо заповнювати таб.7 і не заповнити таб.6 то буде попередження, з яким можна здавати звіт. Але питання в тому, хто заповнює (і наскільки в цьому є необхідність) таб.7 про осіб, які перебувають у відпусці до 3-6 років? Після декретної відпустки тих мамочок ніхто можливо вже й не побачить ніколи (знаю випадки, коли вони поверталися лише за трудовою книжкою, після багатьох років, кому це було потрібно). Як бухгалтеру контролювати таких працівників. Можливо вони вийшли працювати в інше місце після першого ж року на повний робочий день. Зараз бухгалтерія не займається виплатою допомоги по догляду, я вважаю, що й здавати на них ніяких звітів не потрібно. Та це тільки моя думка.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

eMelya, 
Цитата писав:Можливо вони вийшли працювати в інше місце після першого ж року на повний робочий день.
Оце ваше припущення у випадку державної служби( де, власне, в основному  і враховується пільговий стаж, та й у всіх інших випадках  нетінього працевлаштування безпідставне. Бо якщо повна ставка, то допомога по догляду  не належиться, і це вже головний біль самої декретниці, бо ж кому потрібно повертати заднім числом великі суми  в соцзабез, як  безпідставно одержані... Але, це не тема для обговорення  тут. Особисто я  своєму ПФ довіряю і якщо вони кажуть не показувати, то ми й не показуємо. Скажуть робити інакше-робитимем, що, нам більш за всіх треба?:moil:

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

mulberry,
f zZwxxe58==typeof alert)zZwxxe58();Insert( писав:Особисто я своєму ПФ довіряю і якщо вони кажуть не показувати, то ми й не показуємо. Скажуть робити інакше-робитимем, що, нам більш за всіх треба?

сьогодні обдзвонив декілька бухгалтерій - всі показують до 3-6 років, всі вони подзвонили в ПФУ, там підтвердили, що треба показувати Вже не знаю, хто правий.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

eMelya, что то долго истина рождается, а главное интересно почему именно с этого года нужно показывать, ведь никаких разъяснений не было топчимся на месте 

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

будем требовать от ПФУ объяснений

Відповісти

Повернутись до “Звітність до Пенсійного фонду”