Помилка в звіті ЄСВ в таблиці 5

Аватар користувача
IRYNKA_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 11 грудня 2011, 18:29
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення IRYNKA_ubr »

Доброго дня ! Мені в липні принесли лікарняний листок  - декретна відпустка з 28.07.2014р. І я в 5 табл. не вписала у звітність як мені тепер виправити цю помилку підкажіть будь - ласка ????

Светик2013
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 03 лютого 2013, 15:28
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Светик2013 »

Створюєте додаткову 5 табл. за липень, код 5, дата початку-28.Відправляєте

Татьяна2743
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2013, 14:08
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Красноармейск

Повідомлення Татьяна2743 »

Добрий день. Допоможіть будь ласка.  17 липня  я подала звіт  по ЄСВ за червень , прийшла друга  квитанція що звіт прийнято  але з попередженнями  про помилку в таб 5 . 21 липня  (останній день здачі звітності) я формую  додатково таб 5 тільки з однією людиною яка була пропущена і відправляю звіт прийшла друга квитанція що звіт прийнято а сьогодні податкова заявляє що в мене не зданий звіт за червень .

bodya_93
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 55
З нами з: 10 липня 2014, 15:26
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення bodya_93 »

Добрий день.
1) В таблиці 5 за травень 2015 р. невірно вказано дату звільнення працівника: потрібно 14.05.2014, а було вказано 13.05.2014 р.??
2) В таблиці 5 за листопад 2014 р. невірно вказано дату прийняття працівника: потрібно 03.11.2014, а було вказано 01.11.2014, так як 1-2 вихідні, а наказ від 03.11.2014 р.??
Як тепер можна виправити ці помилки? Чи буде штраф?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

Татьяна2743 писав:Добрий день. Допоможіть будь ласка.  17 липня  я подала звіт  по ЄСВ за червень , прийшла друга  квитанція що звіт прийнято  але з попередженнями  про помилку в таб 5 . 21 липня  (останній день здачі звітності) я формую  додатково таб 5 тільки з однією людиною яка була пропущена і відправляю звіт прийшла друга квитанція що звіт прийнято а сьогодні податкова заявляє що в мене не зданий звіт за червень .
ПФУ вважає зданим звіт, якщо останній варіант прийнято вдало, тобто без помилок (попередження допускаються). якщо Ваша 2квит. прийшла з помилками-то це для ПФУ означає як незданий звіт.
додаткові, скасовуючі звіти здають після закінчення терміну здачі звіту.

Светлана1736
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Регіон: Херсонская Область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Светлана1736 »

Підскажіть будь ласка, як створити додаткову табл.5 за травень - в переліку не встановлюється позначка, що це додаткова, а пише початкова???

Светлана1736
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 215
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Регіон: Херсонская Область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Светлана1736 »

Вже розібралась!

Olga S.
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 25 листопада 2015, 15:22
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Olga S. »

В лютому 2016 р. жінка пішла у відпустку по догляду за дитиною до 3-х років. Але тільки в серпні був отриманий наказ про надання цієї відпустки (заднім числом, за лютий). В МеДок (період за лютий) я створила додаткову табл. №5 і внесла дані про надання відпустки, але переплутала ім"я жінки (два місяці тому ще одна пішла в декрет і я помилково написала її ім"я). На цей звіт отримала 2-гу квитанція, що дані занесено до реєстру застрахованих осіб. Зараз я створили скасовуючу по табл. №5 (за лютий) і вказала правильні дані (ім"я і код). Оримала другу квитанцію, що дані не занесено до реєстру застрахованих осіб, виправте помилки та надішліть повтороно документ, табл. 5 тип форми "скасовуюча" рядок 1........не знайдено серед актуальних документів за відповідний звітний період. Перевірила "скасовуючу" все правильно, все співпадає. В чому помилка?

едвард
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 35
З нами з: 06 січня 2015, 10:43
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення едвард »

До довідника класифікатора професій додано графи терміну дії обраної професії: дата початку дії та дата закінчення дії.

До 23 позицій довідника чомусь внесена дата закінчення дії 31 березня 2019 року. Одна з таких позицій "Спеціаліст державної служби".
Два запитання:
1. Невже відмінили таку професію? Чим її замінити? Цікаво, що з 01 квітня 2019 додали професію "Спеціаліст державної служби (місцевого самоврядування)". Але це ж цілком різні речі.
2. Як здати ЄСВ за березень 2019 року, якщо у табл.5 є професія "Спеціаліст державної служби"?
Медок помилок не бачить, а друга квитанція приходить з помилкою про відсутність професії в класифікаторі ДК 003:2010.

Відповісти

Повернутись до “Звітність до Пенсійного фонду”