Відпускні і з/пл відображено однією сумою

Mosnenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 жовтня 2013, 10:07
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Mosnenko »

Доброго дня. Допоможіть будь ласка. В липні місяці при складанні звіту з ЄСВ, сума відпускних за липень і сума заробітної плати за липень була відображена одним рядком і однією сумою. Як виправити помилку в поточному місяці?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Mosnenko писав:Доброго дня. Допоможіть будь ласка. В липні місяці при складанні звіту з ЄСВ, сума відпускних за липень і сума заробітної плати за липень була відображена одним рядком і однією сумою. Як виправити помилку в поточному місяці?
Реквізит 04. Тип — позначка «Х»: уноситься в клітинку відповідного варіанту:

• початкова — відомості, на підставі яких формуються відомості в реєстрі застрахованих осіб за певний місяць;

• скасовуюча — повністю скасовує відомості про застраховану особу ранішеподаного звіту за певний місяць, використовується для виправлення помилок у реквізитах 6–16 та реквізитах 22–25 таблиці 6 додатка 4.

Для таблиці 6 додатка 4 «скасовуюча» форма не може застосовуватися без одночасного подання початкової відомості.

Під час заповнення таблиці 6 додатка 4 із типом «скасовуюча» страхувальник повинен одночасно заповнити таблицю 6 додатка 4 із типом «початкова» таким чином, щоб суми, зазначені в реквізитах 17, 18, 19, 20, 21, відповідали сумам, зазначеним у «скасовуючій».

Пакет документів «скасовуюча» та «початкова» можуть стосуватися лише одного рядка.

https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prats ... zvitu-esv/

Mosnenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 жовтня 2013, 10:07
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Mosnenko »

Можна ще раз, але вже на конкретному прикладі. В звіті показано: місяць, рік - 7, 2015; сума - 729,53 ( в т.ч. сума відпускних - 492,72, з/пл - 236,81). В скасовуючій я покажу теж саме, а що мені показувати в початковій, чи можна показати відразу 2 рядки - тобто 1-й рядок з/пл - 236,81, 2-й рядок за типом нарахування 10 - сума відпустки - 492,72? У нас один знайомий бухгалтер зробив наступне: в поточному місяці показав окремим рядком неправильну суму з мінусом(вказав, що це липень), а нижче двома рядками розбивши цю суму на з/п і відпустку зі знаком плюс. Як правильно?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Mosnenko писав:Можна ще раз, але вже на конкретному прикладі. В звіті показано: місяць, рік - 7, 2015; сума - 729,53 ( в т.ч. сума відпускних - 492,72, з/пл - 236,81). В скасовуючій я покажу теж саме, а що мені показувати в початковій, чи можна показати відразу 2 рядки - тобто 1-й рядок з/пл - 236,81, 2-й рядок за типом нарахування 10 - сума відпустки - 492,72? У нас один знайомий бухгалтер зробив наступне: в поточному місяці показав окремим рядком неправильну суму з мінусом(вказав, що це липень), а нижче двома рядками розбивши цю суму на з/п і відпустку зі знаком плюс. Як правильно?
Да когда то ПФУ писал про то что делать с минусом можно, но это касалось к примеру больничных во время отпуска, когда нужно пересчитать! Хотя я не отрицаю что можно сделать и так как ваш знакомый сделал! Мне кажется лучше в ПФУ уточнить! Ну или может ещё кто то напишет! :23:

Mosnenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 жовтня 2013, 10:07
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Mosnenko »

Дякую.

Відповісти

Повернутись до “Звітність до Пенсійного фонду”