переведення по посадах, як показати в таблиці 5

galanet82
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 20 січня 2018, 20:25
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення galanet82 »

в мене з 16 числа було переведення по посадах наукових , прочитавши як потрібно заповняти , заповнила ... і опппа не так, вже третій раз , задумалася , може непотрібно це робити ?????????????????????

Tatyana2018
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 10 вересня 2018, 12:54
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Tatyana2018 »

А что не так? Ошибку в квитанции выдало?

melit.katerina
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 13 вересня 2018, 12:38
Регіон: Запорожская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення melit.katerina »

galanet82 писав:в мене з 16 числа було переведення по посадах наукових , прочитавши як потрібно заповняти , заповнила ... і опппа не так, вже третій раз , задумалася , може непотрібно це робити ?????????????????????
Показывать нужно, обязательно, тем более если есть запись в трудовой книжке, требование ПФ. 
У меня тоже ошибка, но по перемещениям внутри месяца без ошибок (двумя строками на начало и конец трудовых отношений, где  в колонке підстава припинення трудових відносин - укажите приказ), а при переводе на другую должность с 01.09, ведь я их должна показать и в отчете за август (по 31 августа в колонке дата припинення) и за сентябрь (дата початку - с 1 сентября), пока писала ответ, пришла квитанция, чтоб конец месяца нормально прошел, без ошибок, в колонке - підстава припинення трудових відносин - укажите приказ, согласно которого происходит перемещение.
надеюсь понятно изъяснилась)

Ira555
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 15 березня 2017, 12:19
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ira555 »

Якщо змінилася назва посади, не у зв'язку з класифікатором (був дефіс між двома словами, зараз прибрали), є наказ про здачу та прийняття посади, чи потрібно заповнювати табл.5? Чи заповнювати тільки тоді, коли перевод відбувається на зовсім іншу посаду?

galanet82
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 20 січня 2018, 20:25
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення galanet82 »

нарешті мій звіт прийнятий,
в пятій таблиці треба ділити двома рядками, якщо є переведення по посадах, і це обовязково тепер показується,
а в мене звіт не йшов, через таблицю сьому, оскільки не виконувалася ув"язка по днях застрахованої особи, 
бо переведення відбувалися з 16 числа
тому в сьомій таблиці, так як і в пятій, потрібно по застрахованій особі, яка перевелася з посади на посаду наукову,
 показати два рядки , з числами до 15, і з 16 числа (в моєму випадку)
Всім УДАЧІ  :10:

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

в т.7 така ж була ситуація-розбила на дати-все стало нормально. а ось в ситуації, коли після відпустки до 3р вийшла на роботу достроково- були роз"яснення, що в т.5 треба показати закінчення відпустки і наступним рядком з другого дня на яку вийшла посаду. а т.7 не сприймає таку ситуацію. прийшлось викинути рядок із т.5 про посаду- і звіт було прийнято.

майстер
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 28 лютого 2013, 15:31
Регіон: Львовская область
Звідки: Самбор
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення майстер »

У мене у вересні пройшло переведення: людина працювала вихователем на ставку, 3 18 вересня перейшла працювати на 0,5 ставки психолога і 0,5 ставки вихователя. Як тепер показати у т.5 такий перехід?

2244785
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 06 квітня 2018, 10:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення 2244785 »

Друзі, в кого як відділ кадрів пише накази?
Наприклад у нас пишуть перевести 16 вересня на посаду ..... звільнивши з посади .....
Я ж не можу показати 16 вересня закінчення трудових відносин по одній посаді
І тут же 16 вересня початок по іншій

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

2244785 писав:Друзі, в кого як відділ кадрів пише накази?
Наприклад у нас пишуть перевести 16 вересня на посаду ..... звільнивши з посади .....
Я ж не можу показати 16 вересня закінчення трудових відносин по одній посаді
І тут же 16 вересня початок по іншій
так і показуєте двома рядками, тільки без підстави (то для звільнених). у 1 рядку кінець 15.09, посада і № та дата наказу, а в 2 рядку початок 16.09, нова посада і наказ

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

майстер писав:У мене у вересні пройшло переведення: людина працювала вихователем на ставку, 3 18 вересня перейшла працювати на 0,5 ставки психолога і 0,5 ставки вихователя. Як тепер показати у т.5 такий перехід?
ми, зазвичай, приймаємо за сумісництвом-і тоді по рядку основної посади відображаємо труд.книжку і неповний р/час, а по рядку сумісника -буз трудової та неповний р/час. кількість днів у труд.відносинах по рядку основної посади - за повний місяць. ЄСВ мінімальний порівнюємо з розрахованим із загального доходу

julijavoloshko@i.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 травня 2018, 16:27
Регіон: Черниговская область

Повідомлення julijavoloshko@i.ua »

Підскажіть будь-ласка, як у таблиці 5 звіту з ЄСВ показати код класифікатора якщо призначено в.о. начальника по строковому договору недержавним службовцем

julijavoloshko@i.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 травня 2018, 16:27
Регіон: Черниговская область

Повідомлення julijavoloshko@i.ua »

Olga_K писав:
2244785 писав:Друзі, в кого як відділ кадрів пише накази?
Наприклад у нас пишуть перевести 16 вересня на посаду ..... звільнивши з посади .....
Я ж не можу показати 16 вересня закінчення трудових відносин по одній посаді
І тут же 16 вересня початок по іншій
так і показуєте двома рядками, тільки без підстави (то для звільнених). у 1 рядку кінець 15.09, посада і № та дата наказу, а в 2 рядку початок 16.09, нова посада і наказ
а якщо перевод з 2 січня , ставлю звільнення 1 а прийом 2 пише помилку у таблиці 7

chris1815
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 06 червня 2019, 14:39
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення chris1815 »

Доброго дня! Допоможіть будь-ласка. Виникла така ситуація оскільки у працівника зовнішнього сумісника закінчився термін сертіфіката лікаря його було прийнято на посаду лікаря стажиста з терапії. В травні цей працівник пройшов навчання і тому отримав сертифікат і його перевели на посаду лікаря терапевта. Чи потрібно відображати це в таблиці 5 звіту ЄСВ?

ppl92
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 21 липня 2014, 09:24
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення ppl92 »

Добрий день! Працівник працює на посаді - водій автотранспортних засобів ІІІ категорії, з 01.08.2019 р. йому підвисили категорію - водій автотрпанспортних засобів ІІ категорії. Чи потрібно заповнювати таблицю 5 (дод.4 звіту з ЄСВ) , якщо у працівника посада не змінілася , а змінилася категорія?

Відповісти

Повернутись до “Звітність до Пенсійного фонду”