PM.exe

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

yaoleg писав:Радистка_Кэт, если в договоре не указано бухгалтер решает сам! Имхо, ставьте последний банковский день месяца

Я так тоже делаю
 
А теперь вот засомневалась - мне когда-то казначеи объясняли, что нужно высчитывать, типа, от этого зависит просроченность кредиторки.
 
А сроки оплаты в договорах я вообще сейчас стараюсь не писать - смысл

Аватар користувача
Юса
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 27 червня 2013, 10:53
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юса »

Радистка_Кэт писав:А теперь вот засомневалась - мне когда-то казначеи объясняли, что нужно высчитывать, типа, от этого зависит просроченность кредиторки.
Наши говорят, что "просроченная" - это та, которая не оплачена более 30 дней. Следовательно, срок оплаты фин.обязательства стоит указывать в этих пределах. Но вообще стоит учитывать указанные в договоре сроки оплаты.

ingardio
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 01 жовтня 2012, 11:14

Повідомлення ingardio »

скажіть, будь-ласка, чому в кошторисах не можна набрати спеціальний фонд, загальний і план асигнувань набираються без проблем!!!
програма оновлена!!!

buhgalter123
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 12 листопада 2013, 11:08
Регіон: Луганская область
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення buhgalter123 »

Удалось не только втянуть, но и сдать кошториси и плани асигнуваннь.

Sabrak
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 10 січня 2014, 16:41
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Sabrak »

Здравствуйте! Не могу при добавлении кошторысу ввести КПОЛ - отсутствует в "довіднику мережі" (FPO.db). Ввести в довіднику тоже не получается. Буду крайне признателен за помощь!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Sabrak, прочитайте красніе букві на главной странице! Там где новость об обновлении мережи!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ingardio писав:скажіть, будь-ласка, чому в кошторисах не можна набрати спеціальний фонд, загальний і план асигнувань набираються без проблем!!! програма оновлена!!!
вы наверно скриншот прикрепите к сообщению, глянем чо там увас! 

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

orif писав:я тогда пишу следующий после получения товара день, почему не знаю

ггг

Добавлено (10.01.2014, 21:11)
---------------------------------------------
А я ото сижу, ничего не загружаю - у нас тишина...

MotorInHead
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 11 січня 2014, 15:54
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Каховка

Повідомлення MotorInHead »

Набираю аванс по школам района, всего 19 сель.советов, на каждый из которых перечисляется своя сумма подоходного налога, в старой программе (платежки-фин-юр обязательства) все просто вводилось и сочеталось, в новой же (Payments которая) после ввода 1го сель.совета, 2ой*, 3 и последующие уже не хотят сохранятся из за того, что запись с таким номером, датой и т.д. и т.п. уже есть. Подобный вопрос встречал где то в комментариях к программе, ответом была ссылка на перечень обновлений (Readme.txt) в папке с программой:

Змiни вiд 15.11.2013
- при збереженнi зобов"язань та фiнансових зобов"язань додано контроль на унiкальнiсть за
наступними реквiзитами:
для зобов"язань - дата реєстрацiї, рахунок, КЕКВ, номер та дата зобов"язання;
для фiнансових зобов"язань - дата реєстрацiї, рахунок, КЕКВ, номер та дата зобов"язання,
номер та дата фiнансового зобов"язання, код за ЄДРПОУ клiєнта.

Как с этим бороться?
*Записи с подоходным налогом отличаются только суммой и расчетным счетом сельских советов

lubava
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 01 грудня 2012, 22:22
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення lubava »

yaoleg,

Добавлено (11.01.2014, 19:58)
---------------------------------------------
Помогите пожалуйста создать файл ,чтоб справочник мережа заполнить.В кошторысах КПОЛ НЕ ЗАПОЛНЯЕТСЯ
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

lubava, сделал http://us.ua/1323845/ 

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Natali66611 писав:Помогите мне! Я ввела индивидуальные сметы, скинула DBF-й файл в казну, они импортируют его в свою систему, открывают, а там у них формирует сводные ведомости. А мне надо индивидуальные.
Якщо я правильно розумію проблему, то допомагати треба не Вам, а казначейству. В АС"Є-Казна" файли кошторисів імпортуються спочатку як зведені. Перед взяттям на облік казначею потрібно відредагувати рядки кошторису в АС "Є-Казна". Там є такі колонки Код розпорядника і Код отримувача. З файлу Фіндокументів колонка з кодом лише одна і в Є-Казні вона попадає в Код отримувача, в Код розпорядника автоматично ставиться  "0". А це - умова для взяття на облік зведених показників. Казначею потрібно проставити в себе в колонці Код розпорядника такий же код, що й в Код отримувача, тоді показники сядуть на облік, як індивідуальні...

Сподіваюсь, мені пояснити вдалося
P.S. Ось такий, вибачте "геморой" поки що получається... і вручну довго вносити, і з електронних носіїв імпортувати - не завжди зручно, якщо це індивідуальний кошторис

Добавлено (11.01.2014, 22:05)
---------------------------------------------
MotorInHead писав:Как с этим бороться?
На даному етапі мабуть тим, що ставити, наприклад, номер документ "3-1", "3-2", "3-3" і т.д.
Напевно таке обмеження ввели через специфіку АС"Є-Казна". Ми в грудні ой, як намучились із любителями ставити однакові номери. Не в з/платі звісно, в інших платежах... "Смешались кони, люди..." Дуже важко було проаналізувати сплачені/несплачені зобов'язання. Того мабуть контроль унікальності у Фіндокументах зробили технічно на все

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

А мне удобно на каждый год новую мережу заводить.
 

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Радистка_Кэт писав:А мне удобно на каждый год новую мережу заводить
якщо це до мого поста, то який зв'язок?

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

jess писав:Ми в грудні ой, як намучились із любителями ставити однакові номери. Не в з/платі звісно, в інших платежах...

А как же с зарплатой выходили из ситуации? Например по зарплате райотдела образования, платежей на подоходный налог в реестре полтора десятка, все на один код ЕДРПОУ районного казначейства, по всем номер документа "заявка"?

MotorInHead
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 11 січня 2014, 15:54
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Каховка

Повідомлення MotorInHead »

Sneman писав:А как же с зарплатой выходили из ситуации?
Сегодня в казначействе компьютерщик сказал, что удалось достучатся до разработчика, вроде бы в понедельник должно быть обновление, которое поспособствует решению этой проблемы, как я понял, на примере того же подоходного по сельским советам, если все реквизиты одинаковые, но расчетный счет другой будет, то программа должна будет пропускать и сохранять записи.
Так же само сегодня хотел сделать реестр финансовый на -/+, вроде бы как зарегистрировали на неправильный расчетный счет ЕСВ и нужно было одинаковую сумму перебросить с ошибочного счета на правильный, но опять таки не возможно из за этого самого контроля уникальности.
И еще, в фин. и юр. реестрах не подбивается сумма ни по КЕКВах, ни общая по реестру, хотя в реестрах платежных поручений вроде бы все нормально с этим.

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Sneman, у клієнтів в грудні Фіндокументи ще була старої версії, яка такий контроль унікальності ще не робила, то й номери там ставили які хотіли. Але в Є-Казні з/плата прийшла-пішла і з нею не критично було. А от як по товарах-послугах пореєстровано було всього, щось перенеслося з старої Казни в нову, щось дореєстрували - от тоді все змішалось, де номера однакові були.
Ну а в цьому році, ще особо нічого й не було ж.
P.S. Я так, розумію, що "Заявка" ставиться лише на готівку чи вкладні рахунки, а не на податки. І якщо навіть не робитимуть ніяких змін до Фіндокументів чи до Порядку заповнення реєстру фін.зоб., то, думаю, ніхто не розстріляє, якщо номер ставити з індексом, як я писав вище. Все одно ж технічної можливості на даний момент зробити інакше немає.
MotorInHead писав:Так же само сегодня хотел сделать реестр финансовый на -/+, вроде бы как зарегистрировали на неправильный расчетный счет ЕСВ и нужно было одинаковую сумму перебросить с ошибочного счета на правильный, но опять таки не возможно из за этого самого контроля уникальности.
Так, дійсно... в межах однієї дати +/- не можна набрати. Якщо реєстр на "-" робити наступним днем, то пускає
MotorInHead писав:И еще, в фин. и юр. реестрах не подбивается сумма ни по КЕКВах, ни общая по реестру
А хіба там підбивалась? Там вже ж давно не підбивається сума по реєстру.

MotorInHead
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 11 січня 2014, 15:54
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Каховка

Повідомлення MotorInHead »

jess писав:Там вже ж давно не підбивається сума
Нам программу Payments выдали на руки в самом конце декабря 2013 (где то 25 числа, когда оповестили о том, что счета меняются и меняется программа у нас "клиентов" и у самого казначейства), ввели в обиход только с 2 января 2014, до этого все время пользовались простенькой мережой для набора платежек и реестров.

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

MotorInHead, а зрозуміло... підсумкові суми в реєстрах зобов'язань не передбачені 309-им наказом і наказами, що були до нього - теж, якщо пам'ять не підводить

anzela
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 13 січня 2013, 22:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення anzela »

Помогите! Набранные платеджки в Мереже не сохраняются!!!

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

anzela, мало інформації... якщо не має досвіду роботи з Фіндокументами, то можу припустити, що наприклад не вибрали фонд і рахунок та натиснули кнопку завантажити, а просто ввели рахунок мимо довідника прямо у формі вводу платіжок... Інші варіанти можливі, але треба конкретніше знати точну послідовність дій і чи є якісь повідомлення про помилку.

anzela
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 13 січня 2013, 22:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення anzela »

Платіжки вводила завантаженням з фін. зобов'язань, рахунки підтягувала з довідників. В самій програмі відсутній файл fplat.dbf, є тільки zplat.dbf (це по аналогу старої мережі). Повідомлень про помилку ніяких не виводить.

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

anzela,  fplat.dbf - це файл, у який зберігались пд для передачі до казначейства, а всі набрані пд зберігаються у Pm.dbf. Можливо випадково змінили дату під час набору. Спробуйте вибрати період рік і завантажити... (Хоча колись один клієнт випадково набрав 2001 роком Поки я сам їхній дбф не відкрив, не могли розібраться). Якщо є чим відкрити Pm.dbf (і знання, щоб не нашкодити), то можна заглянути прямо туди.

anzela
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 13 січня 2013, 22:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення anzela »

Дякую, зараз спробую. Але фін. зобов'язання зберігаються, тобто дата правильна

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

А! В оновленні ж (від 25/12/13) змінилась структура файлу Pm.dbf. Якщо Фіндокументи встановлювалися не з нуля, то необхідно виконати MDSTRUPM.EXE, цей файл має бути в каталозі програми. (Або ж скачати останнє оновлення OnovPaym_2013.7.RAR, там теж є). Ще можна встановити програму з нуля в іншу папку і просто звідти скопіювати Pm.dbf у свою

anzela
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 13 січня 2013, 22:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення anzela »

Файл Pm.dbf не змінюється. Відкрити його не змогла. Дата останнього оновлення стоїть 20.12.2013, тоді як файл  Finzb.dbf дата останнього оновлення змінилась на поточну дату. Я можу вам вислати файл Pm.dbf , якщо це допоможе. Тільки напишіть, куди

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Можна зробити ще простіше, ось мій пустий файл Pm.dbf, просто замініть його у себе. Ну тільки ж звісно при цьому, якщо там таки були якісь платіжки, то вони зникнуть.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

anzela
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 13 січня 2013, 22:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення anzela »

Велике дякую! зараз спробую!!!

Добавлено (12.01.2014, 20:34)
---------------------------------------------
Велике спасибі!!! Замінила айл і в мене все вийшло! Платіжні доручення зберіглись!!!

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Будь ласка! Був радий допомгти

Аватар користувача
Maryana7506
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 10 січня 2014, 22:45
Регіон: Ивано-Франковская Область
Звідки: Калуш

Повідомлення Maryana7506 »

Підкажіть. будь-ласка. "новачку" в "PAYMANTS": програму гарно скинула, FPO.dbf підтянула, в налаштуваннях і довідниках все заповнила, набрала ТИ ЧАСОВИЙ КОШТОРИС З/Ф і поміс. план з/ф - хочу скинути на дискету, а мені вибиває: "Виявлено помилки: суми річного кошторису с\ф не відповідають сумам поміс. плану! Ви бажаєте виконати запис на змінний магнітний носій?"   
при чому тут с/ф? 
 я підтвердила і записала, але що побачить казначей - не знаю??

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”