PM.exe

1711
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 серпня 2012, 22:03
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення 1711 »

Люди добрі, допоможіть не можу набрати розпорядження (сільська рада) видає (Код одкржувача (КПОЛ)відсутній в довіднику рахунків АссDiskr.dbf. А також не знаю, яку довідку змін повинна вибрати в меню кошториси (Зміни кошторису та поміс. плану за довідками Мінфіну чи довідками ГРК? дЯКУЮ, я новачок

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

EVGENIY писав:Цитата Alex25 ()Люди ХЕЛП!! Пытаемся распечатать финансовые обязательства-подгружаем файлик финансовых обязательств-пишет: "Неможливо загрузити файл помилкова структура або відсутній драйвер" Кто-то сталкивался?
Все сталкивались, пока не установили БДЕ!
EVGENIY, встановлено БДЕ, пише те ж саме, що саме неприємно, що доки пробний реєстр фінансових набирала, на друк виводилось і роздруковувалось, а зараз  "Неможливо загрузити файл помилкова структура або відсутній драйвер". БДЕ встановлювала не один раз, що робити?

Добавлено (21.01.2014, 11:09)
---------------------------------------------
Цитата avraha
Цитата писав:а у меня все печатает с флешки, кроме финансовых обязательсв. БДЕ установлена. Что делать??? Добавлено (17.01.2014, 22:06) --------------------------------------------- "а проблема была вот в чем: когда я скинула на флешку файл с финанс. обяз. я его переместила в папку и назвала "фін. аванс", короче ЛЮДИ когда работаете с этой программой не используйте букву " і " (ы,s)


Дійсно, проблема була в назві, точніше в літері папки куди експортовані фін. зобов"язання та платіжки. Папка в мене була названа "електроенергІя", перейменувала на "електроенергИя", загрузилось на друк. Саме дивно, що для друку реєстру юридичних, літера і в назві папки була не проблема. Сто разів дивна програма , якби не форум, не знайшла б в чому причина. Так це я ще хоч знаю де можна почитати та запитати, а є бухгалтери сільських рад, які за таких проблем з роботою в програмі катають системники в район.

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

tinamar, старайтесь вообще при работе в ОС Windows любой версии и разрядности в названиях файлов не использовать особые буквы украинского алфавита - і, ї, є.

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

nechivan, так це не назва файла, це папка! Надалі буду знати

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

1711, По-перше пропишіть в довідку код одержувача, а по-друге вибираємо ГРК

Аватар користувача
Maryana7506
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 10 січня 2014, 22:45
Регіон: Ивано-Франковская Область
Звідки: Калуш

Повідомлення Maryana7506 »

підкажіть, що ви писали в довіднику (рахунки-видатки) в полі "назва"??? назву розпорядника коштів чи назву кпк/кфк??? чи ще щось інше?? %)

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Maryana7506, можна писати що завгодно!

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

tinamar писав:так це не назва файла, це папка!
Так... для розуміння процесу... Це папка, яка задіюється програмою, тому й так трапилось. Для ОС чи будь-яких програм особливо ролі не грає при зверненні до файлу, де трапиться проблемний символ: в назві файлу чи папці, в якій він знаходиться, оскільки звернення йде за шляхом до файлу, який містить і назви папок (в яких файл знаходиться) і назву самого файлу. І українські спеціфічні символи можуть вилізти боком в будь-якому місці (наприклад при спробі дістати з раніше зробленого архіву якийсь файл-документ з такими символами), тому у назвах файлів та папок краще або уникати їх, або заміняти англійськими схожими "i" "e"

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

jess, спасибі за інформацію, буду знати

smirnov
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 24 січня 2013, 16:20
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення smirnov »

deleted

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Peresmik писав:Допоможіть я зробив все правильно но в казначействі не тягне моє розпорядження що робити
Варіантів маса... уточніть на якому етапі не тягне: не імпортується чи не береться не облік, яку помиклу у казначействі пише?

Добавлено (22.01.2014, 14:43)
---------------------------------------------
Peresmik писав:чому пише після Кфк Кпк у розпорядженні і як це виправити
не дуже зрозумів проблему... але мабуть треба копати в сторону Довідники - Бюджети, перевіряти там.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

cerpen, Всі розпорядники коштів 3 ступеню подають до органів ДКСУ 
1) КОШТОРИС на 2014 рік,
2) помісячний план асигнувань ... на 2014рік,
3) Зведення показників по спецфонду на 2014 рік.

Всі ці документи затверджені Наказом 57
Порядок складання кошторисів затверджен 228 наказом
Всі ці накази ви знайдете в розділі сайту НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

cerpen, программа ФИНДОКУМЕНТЫ не предназначена для РОСПИСИ, к сожелению, может потом доделают, в разделе бланки есть форма росписа, больше ничем помочь не могу

GTHP
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 23 січня 2014, 10:39
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Горловка

Повідомлення GTHP »

Добрый день! Смотрю, что у некоторых пользователей пропала проблема с проверкой уникальности документов. Скажите как справились?
Я установила последнее обновление с сайта казначейства, но это не помогло

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

GTHP, якщо Ви маєте на увазі проблему з реєстрацією фінансових зоб. на один ЄДРПОУ, але різні рахунки, то  встановлення оновлення від 14/01/14 вирішує проблему. Якщо у вас саме така проблема, то можливо оновлення некоректно зроблене, якщо інша - тоді уточніть що саме реєструєте, можливо там дійсно параметри, які не проходять контроль унікальності

GTHP
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 23 січня 2014, 10:39
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Горловка

Повідомлення GTHP »

jess, реєструю фін. зобов'язання по зарплаті. ЄСВ не вноситься окремими рядками, реєструє загальною сумою, а потім платіжні доручення вже друкую окремо на кожну суму.
Потім реєструю фін. зобов'язання по воді та стокам: 2 рахунки під одним номером і датою, всі реквізити однакові, крім суми. Теж фін. зобов'язання беру загальне, а платіжки роблю на 2 суми.

Аватар користувача
левочка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 27 липня 2011, 08:09
Звідки: Николаев

Повідомлення левочка »

По зарплаті ЄСВ реєструйте  загальною сумою -утримання і 1 платежка з розшифровками .

GTHP
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 23 січня 2014, 10:39
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Горловка

Повідомлення GTHP »

левочка, а вам хватает места для расшифровок в платежке? там же ограниченное количество символов

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

GTHP, ну правильно... це все підпадає під контроль унікальності, описаний в останньому оновленні від 14/01/13
Цитата писав:для фiнансових зобов"язань - дата реєстрацiї, рахунок, КЕКВ, номер та дата зобов"язання,
номер та дата фiнансового зобов"язання, код за ЄДРПОУ клiєнта, код банку одержувача та
номер рахунку в банку

GTHP
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 23 січня 2014, 10:39
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Горловка

Повідомлення GTHP »

Подскажите, кто сталкивался с такой ситуацией. Наше предприятие - обособленное подразделение, мы не плательщики НДС. А наше главное предприятие - плательщик НДС. У нас есть несколько счетов доходов, с них деньги собираются на счет расходов. Ну, как обычно у всех. В прошлом году мы перечисляли НДС со счета доходов, таким образом уменьшая свои доходы. А в этом году казначейство не пропускает нам такие платежки, т.к. на доходных счетах по факту денег нет и получается, что они уходят в минус. Говорят, что нужно набирать платежки с доходных счетов. Правильно ли это?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

GTHP, чисто моё мнение, так как доходов у вас не было то вы их перечислять конечно не можете, следовательно эти доходы у вас прошли в прошлом году, я считаю что такие суммы уже нужно перечислять с расходного счёта как ПЕРЕРАХОВАНИЙ ЗАЛИШОК! При чём перечислять на расходный счёт и у главного будет ОТИМАНИЙ ЗАЛИШОК!

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

cerpen, потрібно додати в довідник КЕКВ 0000, культурно вибрати фонд, рахунок і при додаванні пд вибрати "міжбюдж.трансферти, поверн.фінанс.", тоді зобов'язання не проситиме

Никита5520
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 січня 2014, 13:26
Регіон: New York
Звідки: New York

Повідомлення Никита5520 »

Подскажите как решить такую проблему пожалуйста: когда я набираю платежки, если их открыть через ексель, то в последней колонке(у меня это колонка AW), есть пункт DATEDOCU, там у меня стоят непонятные числа ( в частности с последней платежкой 18991230)
Платежка набрана правильно, если ее открывать через мережу, печатает ее с правильными датами, более того платежка прошла

Но казначей у меня новенькая и говорит ,что ей сказали, чтобы она не брала дискеты с такими платежками
и финансовые у нее берутся, но где-то там не отображаются (такое только со мной)
хотя все проходит

сказала мне решать эту проблему, а я вообще не пойму что происходит(

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Никита5520, читайте звідси і до 206 повідомлення

Никита5520
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 січня 2014, 13:26
Регіон: New York
Звідки: New York

Повідомлення Никита5520 »

jess писав:Никита5520, читайте звідси і до 206 повідомлення

Спасибо, я думаю, что в будущем решу эту проблему, но у меня есть еще один вопрос: А что теперь будет со старыми платежками, как с теми, которые уже прошли, так и с теми, что на кредиторке? собьется кредиторка или все будет хорошо? 

и еще казначей говорит ,что финансовые мои вроде втягивались, но при этом их у нее в программе где-то не видно... 

вопрос: все полетит к чертям?

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Никита5520, перевіряєте для тих рядків, де в полі
Никита5520 писав:вопрос: все полетит к чертям?
ніхто нікуди не полетить, а зіб'ється чи ні - самі дивіться, що там показує й за потреби редагуйте

fops
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 30 січня 2014, 22:41

Повідомлення fops »

Вынужден вернуться к вопросу который уже обговаривали.Ошибка та же при печати платежек и фин обязательств."нельзя загрузить файл, ошибочная структура или отсутствует драйвер", все перечисленные ранее способы устранить проблему не помогли. Ошибка не устраняется на всех видах Windjws,специально переносили программу на разные компьютеры. Может кто еще что то подскажет. Буду благодарен.

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

fops писав:Ошибка та же при печати платежек и фин обязательств
А судячи з цього фінансові друкувались...
У вас там кілька людей на аккаунті чи що?  То жінка пише, то чоловік... про різні взаємовиключні проблеми. Уточніть які саме способи пробували.

fops
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 30 січня 2014, 22:41

Повідомлення fops »

Спасибо за помощь, проблему печати финансовые обязательства,платежки, юридических обязательств на windows 7,8 32 bit решил с помощью BDE взятого  с сайта разроботчика и запуска программы с правами администратора, с версиями 64 bit пока не пробовал. Если получится напишу.

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

fops писав:с версиями 64 bit пока не пробовал

BDE для 64 bit-них ОС вирішує проблему. Щоправда як там буде з windows 8 - хтозна, думаю розробник навіть і не пробував під нею перевірити програму... Так само і як там BDE з нею дружить не зустрічав наче відгуків...

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”