Програма Payments

buhgalter_2019
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 10 січня 2019, 09:29
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення buhgalter_2019 »

fanacm писав:Доброго дня. В програмі версії 1.3.5.60 при друку розподілів почало замінювати букву Ї на Є в назвах розпорядників, наприклад Миколаєвська райдержадміністрація, замість Миколаївська, проблема виникає лише з буквою Ї, інші підставляємо - друкує нормально.
При цьому в файлі VDD_1.dbf все вірно, в мережі також. 
Версію більш старішу(1.3.5.56) брали - помітили, що в ній файл vdd мав кодування Dos, а в останній Win. Чи є можливість щось зробити окрім очікування нової версії? Тимчасово вирішили проблему друком в ПДФ та редагуванням його.
теж те саме в розподілах і в довідниках банків якщо є маленька буква "ї" теж змінює на "є", якщо з великої все нормально

valavala04594
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 07 липня 2018, 14:14
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення valavala04594 »

JAFA писав:
JAFA писав:
EVGENIY писав:
JAFA писав:
eMelya писав:
JAFA писав:Доброго вечора! Внесла в довідники рахунки. Але не можу створити ні розподілу ні розпорядження . Видає таке повідомлення ""Файл AccDistr.dbf не знайдено! Перевірте його існування в папці ...\NDI"
Перевірте наявність файлу AccDistr.dbf в папці ...\NDI. Якщо він там знаходиться, значить не встановлені бібліотеки Visual FoxPro 8, для 64-розрядної Windows може знадобитися провайдер Visual FoxPro 9.
Проблема не в цьому. Коли підставляю 2018 рік відкриває і формує все, а 2019 рахунки дебет не бачить. Файл у папці NDI є.
а може змінилось МФО?
МФО змінила. Прикол в тому, що вчора вранці я ввела один рахунок і по ньому зформувала розпорядження, зберегла, роздрукувала. А коли довносила інші рахунки, все, абзац, не бачить.
Якщо комусь потрібно: видалила вайл за 2019 рік, вставила файл за 2018 рік, почистила і внесла нові рахунки.Поки працює.
Доброго дня а підкажіть що робити коли взагалі не загружає розпорядження. Рахунки всі є в файлі AccDistr.dbf, на флешку записало пустий файл, а зараз взагалі не завантажуються розпорядження які були набрані раніше.

valavala04594
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 07 липня 2018, 14:14
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення valavala04594 »

valavala04594 писав:
JAFA писав:
JAFA писав:
EVGENIY писав:
JAFA писав:
eMelya писав:
JAFA писав:Доброго вечора! Внесла в довідники рахунки. Але не можу створити ні розподілу ні розпорядження . Видає таке повідомлення ""Файл AccDistr.dbf не знайдено! Перевірте його існування в папці ...\NDI"
Перевірте наявність файлу AccDistr.dbf в папці ...\NDI. Якщо він там знаходиться, значить не встановлені бібліотеки Visual FoxPro 8, для 64-розрядної Windows може знадобитися провайдер Visual FoxPro 9.
Проблема не в цьому. Коли підставляю 2018 рік відкриває і формує все, а 2019 рахунки дебет не бачить. Файл у папці NDI є.
а може змінилось МФО?
МФО змінила. Прикол в тому, що вчора вранці я ввела один рахунок і по ньому зформувала розпорядження, зберегла, роздрукувала. А коли довносила інші рахунки, все, абзац, не бачить.
Якщо комусь потрібно: видалила вайл за 2019 рік, вставила файл за 2018 рік, почистила і внесла нові рахунки.Поки працює.
Доброго дня а підкажіть що робити коли взагалі не загружає розпорядження. Рахунки всі є в файлі AccDistr.dbf, на флешку записало пустий файл, а зараз взагалі не завантажуються розпорядження які були набрані раніше.
Як гарно що існує форум питання із загрузкою розпоряджень вирішила. Дякую всім. Теж удалила файл за 2019 рік і установила за 2018 рік, почистила, записала нові котли...і о чудо все працює

Tanya2019
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 січня 2019, 13:13
Регіон: Киевская область

Повідомлення Tanya2019 »

Допоможіть. Що це означає?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Tanya2019 писав:Допоможіть. Що це означає?
скорее всего пропущено обновление, при чем єто обновление біло даже не в 2018 году!

Морозов Александр
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 січня 2019, 11:22

Повідомлення Морозов Александр »

Реально ли где-то скачать все версии Мережи чтобы правильно обновить и не пропустить промежуточных обновлений. Или есть какой-то способ чтобы решить выпадающие ошибки?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Морозов Александр писав:Реально ли где-то скачать все версии Мережи чтобы правильно обновить и не пропустить промежуточных обновлений. Или есть какой-то способ чтобы решить выпадающие ошибки?
установить с нуля и перенести все справочники со старой

Mefbbk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 31 січня 2019, 09:57
Регіон: Луганская область

Повідомлення Mefbbk »

У мене пропали Довідники а саме Довідники в самій программі :Рахунки(розподіл-дебіт) і Рахунки(розподіл-кредіт) в 2018 році все було, при встановлені нової заново все працює,але нема цих довідників, підскажіть як повернути?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Mefbbk писав:У мене пропали Довідники а саме Довідники в самій программі :Рахунки(розподіл-дебіт) і Рахунки(розподіл-кредіт) в 2018 році все було, при встановлені нової заново все працює,але нема цих довідників, підскажіть як повернути?
в налаштуваннях мабуть не виставили що ви головний розпорядник!

Лариса3305
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 10 січня 2019, 10:30
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Лариса3305 »

Де можна скачати поновлення по кошторисах від 12.02.2019р.?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Лариса3305 писав:Де можна скачати поновлення по кошторисах від 12.02.2019р.?
Поновлення завжди виходять після набрання чиннсоті нормативних актів, і майже завжди із затримкою.

Елена717171
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 86
З нами з: 13 січня 2017, 10:30
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Елена717171 »

Лариса3305 писав:Де можна скачати поновлення по кошторисах від 12.02.2019р.?
а вы думаете, там будет что толковое? я даже в нормальном виде законодательный документ не могу найти по изменениям)

Наталія Melnyk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 55
З нами з: 31 травня 2018, 11:08
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Наталія Melnyk »

Доброго дня така проблема, з Пейментсом
коли набирати кошториси
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Елена717171 писав:
Лариса3305 писав:Де можна скачати поновлення по кошторисах від 12.02.2019р.?
а вы думаете, там будет что толковое? я даже в нормальном виде законодательный документ не могу найти по изменениям)
Он был у нас на сайте, и у нас же на сайте 57 приказ с изменениями! В чем проблема?

Цвященко Григорій
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 20 лютого 2019, 10:01

Повідомлення Цвященко Григорій »

При  друку фінансових зобовязань. не видно останню цифру року, що за проблема

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Цвященко Григорій писав:При  друку фінансових зобовязань. не видно останню цифру року, що за проблема
https://budget.factor.ua/viewtopic.php? ... 705#p23705

svetlanavl88
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 грудня 2014, 19:59

Повідомлення svetlanavl88 »

Виникла потреба заповнити додаткові реквізити в платіжному дорученні(у фізичної особи немає ідентифікаційного коду) код заповнили нулями,  а в поле додаткові реквізити зайти неможливо(саме поле існує). Можливо  пропущене якесь поновлення для PM. Якщо таке поновлення було, то коли і де взяти.(вимоги НБУ по заповненню ДР були дуже давно)

Derkach Max
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 21 серпня 2017, 09:13
Звідки: Ukraine, Dnepropetrovsk
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Derkach Max »

Вопрос такой: собираемся в учреждении переустанавливать ОС (сейчас XP - будет Windows 7). Как быть с программой Merega ? Перенести ее на другой диск/носитель вместе с файлами, которые экспортируются (платежки, фин-юр обязательства) будет достаточно ? Основная цель, чтобы все настройки сохранились (на данный момент там куча счетов, корреспондентов и прочих других реквизитов) и ничего по дороге миграции на новую систему не потерялось. Что можете сказать по этому поводу ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Derkach Max писав:Вопрос такой: собираемся в учреждении переустанавливать ОС (сейчас XP - будет Windows 7). Как быть с программой Merega ? Перенести ее на другой диск/носитель вместе с файлами, которые экспортируются (платежки, фин-юр обязательства) будет достаточно ? Основная цель, чтобы все настройки сохранились (на данный момент там куча счетов, корреспондентов и прочих других реквизитов) и ничего по дороге миграции на новую систему не потерялось. Что можете сказать по этому поводу ?
Все что нужно єто скопировать полностью папку програми
На новой ОС проделать так как написано в пункте 2
Скопировать папку назад и работать дальше!

Ярослава2791
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 12 грудня 2013, 15:43
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ярослава2791 »

Здравствуйте, при оформлении платежных пороучеий в программе PM возникли такие ошибки.
К платежным поручениям прикрепились неправильные юридические обязательства, а именно юрики по кредиторской задолженности прошлого года. Финансовые обязательства, которые прикрепились к платежкам -  правильные, и юрики в реестрах этих финансовых обязательств правильные.
В платежке я не могу выбирать юрик, поэтому как исправить эту ошибку -  не знаю. Я думала что в финанасовых обязательствах неправильные юрики. Но нет, правильные. Подскажите пожалуйста, вопрос срочный нужно месяц закрывать :(.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ярослава2791 писав:Здравствуйте, при оформлении платежных пороучеий в программе PM возникли такие ошибки.
К платежным поручениям прикрепились неправильные юридические обязательства, а именно юрики по кредиторской задолженности прошлого года. Финансовые обязательства, которые прикрепились к платежкам -  правильные, и юрики в реестрах этих финансовых обязательств правильные.
В платежке я не могу выбирать юрик, поэтому как исправить эту ошибку -  не знаю. Я думала что в финанасовых обязательствах неправильные юрики. Но нет, правильные. Подскажите пожалуйста, вопрос срочный нужно месяц закрывать :(.
Вы в начале года базу чистили?

Ярослава2791
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 12 грудня 2013, 15:43
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ярослава2791 »

EVGENIY » 51 хвилин тому
Ярослава2791 написав:Здравствуйте, при оформлении платежных пороучеий в программе PM возникли такие ошибки.
К платежным поручениям прикрепились неправильные юридические обязательства, а именно юрики по кредиторской задолженности прошлого года. Финансовые обязательства, которые прикрепились к платежкам -  правильные, и юрики в реестрах этих финансовых обязательств правильные.
В платежке я не могу выбирать юрик, поэтому как исправить эту ошибку -  не знаю. Я думала что в финанасовых обязательствах неправильные юрики. Но нет, правильные. Подскажите пожалуйста, вопрос срочный нужно месяц закрывать :(.
Вы в начале года базу чистили?

Да, чистила. Но потом вводила прошлогодние юридические обязательства, т.к. по ним на конец года была кредиторка, которую платили в 2019 году.

Ярослава2791
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 12 грудня 2013, 15:43
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ярослава2791 »

Re: Програма Payments
EVGENIY » Сьогодні, 15:12
Ярослава2791 написав:Здравствуйте, при оформлении платежных пороучеий в программе PM возникли такие ошибки.
К платежным поручениям прикрепились неправильные юридические обязательства, а именно юрики по кредиторской задолженности прошлого года. Финансовые обязательства, которые прикрепились к платежкам -  правильные, и юрики в реестрах этих финансовых обязательств правильные.
В платежке я не могу выбирать юрик, поэтому как исправить эту ошибку -  не знаю. Я думала что в финанасовых обязательствах неправильные юрики. Но нет, правильные. Подскажите пожалуйста, вопрос срочный нужно месяц закрывать :(.
Вы в начале года базу чистили?

Проблема не в прошлом году.

Удалила юидические обязательства по кредиторке прошлого года, которые подтягивались в платежки этого года, также удалила соответствующие финансовые обязательства и платежки по кредиторке. Переделала платежки этого года заново.

Так вот, если в этом году уже был договор по контрагенту, то платежка цепляется именно на этот первый по прядку договор. неважно что сумма договора уже полностью закрыта актами и оплачена. :(

PanasenkoS
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 листопада 2013, 09:11
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення PanasenkoS »

При манипуляции с бюджетом сменой ПКВМБ на ТКВМБ  и при просмотре изменения кошторыса по довидкам Минфина "пропали" довидки набраные в ПКВМБ. Как их можно вернуть? Кто сталкивался с проблемой?

БухгалтерМоквин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 30 березня 2018, 11:53
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення БухгалтерМоквин »

Доброго дня. В програмі Payments Фіндокументи при друку розпорядження зміщує колонки (в колонку 4 КВК ставить і КВК і КПКВК, а колонка 5 лишається порожньою). Що можна зробити?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

qwir
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 20 січня 2015, 12:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Яготин
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення qwir »

Доброго дня. Така проблемка. По інклюзивних центрах фінансування проводилось по ТПКВКМБ 1161, а тепер наказом МінФінУ від 21.02.2019 № 78 вводиться ТПКВКМБ 1170 з 01.01.2019. В програмі такого коду немає. Чи не переведу я програмку, якщо введу в файл з розширенням .dbf код 1170?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

qwir писав:Доброго дня. Така проблемка. По інклюзивних центрах фінансування проводилось по ТПКВКМБ 1161, а тепер наказом МінФінУ від 21.02.2019 № 78 вводиться ТПКВКМБ 1170 з 01.01.2019. В програмі такого коду немає. Чи не переведу я програмку, якщо введу в файл з розширенням .dbf код 1170?
Ось папка НДИ зі всіма поновленнями 
можете прям всі файли в свою папку НДІ скопіювати і той КПК у вас з'явиться!

qwir
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 20 січня 2015, 12:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Яготин
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення qwir »

EVGENIY писав:
qwir писав:Доброго дня. Така проблемка. По інклюзивних центрах фінансування проводилось по ТПКВКМБ 1161, а тепер наказом МінФінУ від 21.02.2019 № 78 вводиться ТПКВКМБ 1170 з 01.01.2019. В програмі такого коду немає. Чи не переведу я програмку, якщо введу в файл з розширенням .dbf код 1170?
Ось папка НДИ зі всіма поновленнями 
можете прям всі файли в свою папку НДІ скопіювати і той КПК у вас з'явиться!
Дякую. Бо я не витримала і морочилась сама, але ніяк не можу нормальну програму для дбф файликів знайти, щоб відразу можна було їх там правити (раніше така у мене була. Чи може це якась утіліта була?). Та, що в мене зараз, відкриває файли тільки через програму і якщо назва з укр. літерами "і", то ніяк не можу скопіювати білоруську літеру (у з хвостиком) для того, щоб підтягувало правильну назву((((  Так що величезне ДЯКУЮ, Вам ще раз)))

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

qwir писав:
EVGENIY писав:
qwir писав:Доброго дня. Така проблемка. По інклюзивних центрах фінансування проводилось по ТПКВКМБ 1161, а тепер наказом МінФінУ від 21.02.2019 № 78 вводиться ТПКВКМБ 1170 з 01.01.2019. В програмі такого коду немає. Чи не переведу я програмку, якщо введу в файл з розширенням .dbf код 1170?
Ось папка НДИ зі всіма поновленнями 
можете прям всі файли в свою папку НДІ скопіювати і той КПК у вас з'явиться!
Дякую. Бо я не витримала і морочилась сама, але ніяк не можу нормальну програму для дбф файликів знайти, щоб відразу можна було їх там правити (раніше така у мене була. Чи може це якась утіліта була?). Та, що в мене зараз, відкриває файли тільки через програму і якщо назва з укр. літерами "і", то ніяк не можу скопіювати білоруську літеру (у з хвостиком) для того, щоб підтягувало правильну назву((((  Так що величезне ДЯКУЮ, Вам ще раз)))
в мене DBFNavigator

0107Sveta
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 березня 2019, 10:23
Регіон: Полтавская область

Повідомлення 0107Sveta »

Доброе утро! а у всех такое происходит - при внесении платежек, а потом при их корректировке(если была ошибка) в итоге получаются 2 платежки под одним номером. Удаляешь ту что неправильная, удаляются обе. И вносишь заново платёжку......

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”