Програма Payments

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

yaolka писав:Я завантажила, а на яку адресу відправляти? 
http://dropmefiles.com/lfeyB
Працює http://dropmefiles.com/VkAbe
Щоб таких помилок не з'являлось, слідкуйте за оновленнями до програми! Або ж, щороку встановлюйте чисту програму з усіма оновленнями!!!

Аватар користувача
berezka_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 131
З нами з: 31 січня 2013, 20:26
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення berezka_ubr »

grek писав:У меня такой код есть! Посмотрите в папке NDI файл Tpklvkmb есть такой код у Вас
большое спасибо))) Вы меня спасли, переустановила этот файл и все получилось

Ярослава2791
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 12 грудня 2013, 15:43
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ярослава2791 »

Ярослава2791 написав:Сломался мой компьютер, пытапюсь переустановить программу на другой. При скачивании с сайта казны - архив поврежден, а при скачивании через dropbox антивирусник обнаруживает троян и ничего сделать я не могу. Помогите!!!
Спасибо! Отключила, скачала. Но заполнить довидник бюджетов у меня не получается, строки в довидник не добавляются, пишет что не находит файл budget.dbf (хотя он есть), а потом при закрытии "Invalid variant type conversion"

Sosed
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 січня 2017, 19:46
Регіон: Сумская область

Повідомлення Sosed »

Здравствуйте. Пожалуйста помогите. Вообще не знаем что делать((((( когда скидываем на флешку выбивает такая ошибка
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Sosed писав:Здравствуйте. Пожалуйста помогите. Вообще не знаем что делать((((( когда скидываем на флешку выбивает такая ошибка
Скидывайте не на флешку, а на диск Д к примеру!

grek
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 28 березня 2013, 08:22
Регіон: Донецкая область
Звідки: Донецкая область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення grek »

Ярослава2791 писав:
Ярослава2791 написав:Сломался мой компьютер, пытапюсь переустановить программу на другой. При скачивании с сайта казны - архив поврежден, а при скачивании через dropbox антивирусник обнаруживает троян и ничего сделать я не могу. Помогите!!!
Спасибо! Отключила, скачала. Но заполнить довидник бюджетов у меня не получается, строки в довидник не добавляются, пишет что не находит файл budget.dbf (хотя он есть), а потом при закрытии "Invalid variant type conversion"
А у Вас старая программа осталась? Если нет, то для начала Вам нужен файл Fpo.dbf, его можно взять в казначействе.

Ярослава2791
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 12 грудня 2013, 15:43
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ярослава2791 »

Старую программу вытащили с жесткого диска и файл Fpo.dbf есть, я его записала в папку новой программы. Но Payment его не видит.
А нельзя где-нибудь скачать ферсию от 29.11.16? Я ее скачивала и все прекрасно работало, а сейсач сайт казны дает скачать только последний вариант.

grek
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 28 березня 2013, 08:22
Регіон: Донецкая область
Звідки: Донецкая область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення grek »

Ярослава2791 писав:Старую программу вытащили с жесткого диска и файл Fpo.dbf есть, я его записала в папку новой программы. Но Payment его не видит.
А нельзя где-нибудь скачать ферсию от 29.11.16? Я ее скачивала и все прекрасно работало, а сейсач сайт казны дает скачать только последний вариант.
А на том ПК куда Вы установили прогу FoxPro установлен?

Ярослава2791
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 12 грудня 2013, 15:43
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ярослава2791 »

Код: Виділити все

Re: Програма Payments
grek » 4 хвилин тому

Ярослава2791 написав:
Старую программу вытащили с жесткого диска и файл Fpo.dbf есть, я его записала в папку новой программы. Но Payment его не видит.
А нельзя где-нибудь скачать ферсию от 29.11.16? Я ее скачивала и все прекрасно работало, а сейсач сайт казны дает скачать только последний вариант.

А на том ПК куда Вы установили прогу FoxPro установлен?

Нет

grek
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 28 березня 2013, 08:22
Регіон: Донецкая область
Звідки: Донецкая область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення grek »

Нужно установить! Скачайте с сайта казначейства, если у Вас win ХР то 8 версию качайте, а если win 7 то 9 версию.
Если хотите я помогу через TeamViewer.

yulia_drugak
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2016, 09:35
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення yulia_drugak »

yaoleg писав:
yaolka писав:Я завантажила, а на яку адресу відправляти? 
http://dropmefiles.com/lfeyB
Працює http://dropmefiles.com/VkAbe
Щоб таких помилок не з'являлось, слідкуйте за оновленнями до програми! Або ж, щороку встановлюйте чисту програму з усіма оновленнями
Величезне вам дякую. все набралося. на флешку скинула. але при друкування видає помилку невірна структура файла

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

Ярослава2791, Обращаю Ваше внимание, сведения о доступе к Вашему компьютеру не передавайте открыто, для этого есть ЛС.

Аватар користувача
Zinchenko Dinara
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 жовтня 2015, 13:08
Звідки: Україна, Харкiв

Повідомлення Zinchenko Dinara »

я - головний розпорядник, маю трьох розпорядників нижчого рівня, що знаходяться на фінансовій самостійності. Казна вимагає набирати для них кошториси, раніше такого не робили, ЯК це робити , в якому меню, як формувати такі файли

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Zinchenko Dinara писав:я - головний розпорядник, маю трьох розпорядників нижчого рівня, що знаходяться на фінансовій самостійності. Казна вимагає набирати для них кошториси, раніше такого не робили, ЯК це робити , в якому меню, як формувати такі файли
Имеется в виду, что Вы должны подать "Розподіл показників зведених кошторисів" и "Розподіл показників звдених планів асигнувань", в этих документах общая сумма сметы (плана ассигнований) по КПК и КЕКВ расшифровывается по всем Вашим подчиненным распорядителям.
Для начала у Вас должен быть заполнен справочник "Довідники"-"Мережа". Если он не заполнен или содержит не всех подчиненных -запишите в папку с программой файл fpo.dbf.
Затем в меню "Кошториси"-"Налаштування параметрів" переключаете на "Зведений" и набираете планы по всем подчиненным организациям. Затем сбрасываете файл на флешку (порядок такой же как и для обычной сметы). В дбф будут расписаны планы в разрезе Ваших подчиненных организаций. Казначейство импортирует файл и соответственно зарегистрирует розписи по этим организациям. А они в свою очередь принесут свои индивидуальные сметы сами. Ну и распечатать "Розподіл..." (годовой и помесячный) тоже нужно будет.

Аватар користувача
Козаченко Марина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 08 серпня 2016, 15:59
Звідки: Украина, Обухов

Повідомлення Козаченко Марина »

berezka_ubr писав:В программе "Мережа установ та організацій" додаю нові КПКВК, все ніби нормально, але в довідниках відсутній такий код 3240 "Організація та проведення громадських робіт". Всі є, а цього немає. Що зробити? Вручну не додається
тоже самое было, просто отключала антивирус, все прошло нормально, распаковало файл, только потом включала Антивирус, если включите раньше чем распакуете - сразу заблокирует антивирус

Аватар користувача
Деркач Макс
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 18 січня 2017, 21:21
Звідки: Украина, Днепропетровск (Днепр)

Повідомлення Деркач Макс »

Добрый день - наша организация является больницей в поселке городского типа (тоесть мы районная больница). В связи с изменением КПК - теперь мы именуемся "Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню" с КПК 2010 и КФК 0731. Как теперь всё это дело "запихнуть" в Мережу - обновления стоят самые новые, а что делать дальше не знаем, кошторис подгорает. Помогите пожалуйста !

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Деркач Макс писав:Добрый день - наша организация является больницей в поселке городского типа (тоесть мы районная больница). В связи с изменением КПК - теперь мы именуемся "Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню" с КПК 2010 и КФК 0731. Как теперь всё это дело "запихнуть" в Мережу - обновления стоят самые новые, а что делать дальше не знаем, кошторис подгорает. Помогите пожалуйста !
1. "Довідники"-"Бюджети"-"Вид бюджету" выставляем ПКВМБ
2. "Довідники"-"Програми МБ" - добавляем:
     а) код с параметрами "Відповідальний виконавець..." = 1 (Вы же перешли на ПЦМ, я правильно понял? )
     б) код типової програмної класиф. = 2010
     в) в итоге в справочнике появится строчка с новым кодом вида ХХ12010, где ХХ-ваш код КВК
3. Должен быть заполнен справочник "Довідники"-"Мережа". Если не заполнен или заполнен неверно - берите в казначействе актуальную версию и копируйте с заменой в папку с программой.
4. "Довідники"-"Рахунки видатки" меняете старый код КФК 080101 на новый  ХХ12010
И поехали :)

Аватар користувача
Деркач Макс
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 18 січня 2017, 21:21
Звідки: Украина, Днепропетровск (Днепр)

Повідомлення Деркач Макс »

Sneman,
Огромное спасибо за консультацию - единственное, я не знаю перешли ли мы на ПЦМ, если всё же нет, то что это меняет, просто пропускаем первый пункт ?!

Македонский
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 138
З нами з: 16 березня 2015, 16:06
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Македонский »

LoraSofija писав:Уважаемый админ! Вчера Вам писала, но видно поздно. Мне досталась битая программа, поднимала её как могла, вроде работает, но не скидываются финансовые, галочкой отмечаются, а дальше " Variable "Flags" is not found". Помогите пожалуйста!
Вы уже решили свою проблему?
Дело в том, что вы пропустили обновление от 09.2015 года )
Запуск файла mFinZB.exe (этот файл идет в общем архиве S204.zip) исправляет вашу ошибку и добавляет в структура файла фин.зб необходимое поле. И уже только потом вы сможете экспортировать свои ФЗ на носитель.
TzaR писав:скріншот
При додаванні юридичного зобов'язання, КПК стає рівним 0.
Що може бути?
У вас не хватает последнего обновления.
Достаточно заменить РМ.ехе свежей версией и ваша проблема исчезнет.
Востаннє редагувалось 18 січня 2017, 23:34 користувачем Македонский, всього редагувалось 1 раз.

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Деркач Макс писав:Sneman,
Огромное спасибо за консультацию - единственное, я не знаю перешли ли мы на ПЦМ, если всё же нет, то что это меняет, просто пропускаем первый пункт ?!
Пожалуйста :) Районные бюджеты вроде бы все перешли на ПЦМ, но если вдруг нет - то всего навсего в пункте 2.а вместо 1 выберите 0.

Аватар користувача
Деркач Макс
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 18 січня 2017, 21:21
Звідки: Украина, Днепропетровск (Днепр)

Повідомлення Деркач Макс »

Вообщем, если НЕ перешли на ПЦМ, то в графе "Відповідальний виконавець..." ставим 0. Так ?

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Деркач Макс писав:Вообщем, если НЕ перешли на ПЦМ, то в графе "Відповідальний виконавець..." ставим 0. Так ?
Да, правильно. Вы в любом случае в справочнике бюджетов ставите ПКВМБ, а в справочнике "Програми МБ" - "Відповідальний виконавець..." ставите 1 если перешли на ПЦМ и 0 если не перешли.

Аватар користувача
Деркач Макс
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 18 січня 2017, 21:21
Звідки: Украина, Днепропетровск (Днепр)

Повідомлення Деркач Макс »

Спасибо еще раз - завтра на работе буду пробовать на всех компах

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Деркач Макс писав:Спасибо еще раз - завтра на работе буду пробовать на всех компах
Удачи :)

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Офіційне оновлення версії 52 та інструкція для налаштувань !
http://dropmefiles.com/BJhga

qwir
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 20 січня 2015, 12:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Яготин
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення qwir »

yaoleg писав:Чергове оновлення версії 52
http://dropmefiles.com/mSj9C
У мене завантажуються пусті архівні папки. Вірніше, написано, 1,9 Мб, але, коли відкриваю, то там пусто. Не підкажете, що це може бути? Так само й з попереднім оновленням.

grek
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 28 березня 2013, 08:22
Регіон: Донецкая область
Звідки: Донецкая область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення grek »

qwir писав:
yaoleg писав:Чергове оновлення версії 52
http://dropmefiles.com/mSj9C
У мене завантажуються пусті архівні папки. Вірніше, написано, 1,9 Мб, але, коли відкриваю, то там пусто. Не підкажете, що це може бути? Так само й з попереднім оновленням.
У меня всё нормально скачалось! У Вас может антивирус рубит.

kot488
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 11 січня 2014, 13:00
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення kot488 »

Ребят, извините что с дурным вопросом обращаюсь. Вели докименты в этой программе, новый год, бухи говорят что нужно обнулить нумерацию платежек что бы начать год с первой платежки. Раньше просто ставил программу в новую папку и они все справочники вносили в ручную. Может есть вариант как обнулить только платежки а справочники все оставить?

YuliaKikot
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 18 січня 2017, 15:47
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення YuliaKikot »

kot488
Я робила так: Сервіс - стиснути базу док-в -зберегти базу док-в в архів - очистити базу док-в , але там де очистити вказала галочками очистити юр.зоб.,фін зоб. та плат.доручення. Все залишилось, всі довідники на місці, нумерація тепер з 1 починається.

YuliaKikot
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 18 січня 2017, 15:47
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення YuliaKikot »

Зробила оновлення спочатку 51 потім 52 все нормально, а коли набираю кошторис видає вікно Variable "S204" is not found. Все тут перечитала, але як уладнати цю помилку не знаю. Допоможіть будь-ласка,хто знає що це)

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”