Програма Payments

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

mar210507 писав:коли набираю річний кошторис видає вікно з помилкою . Що я не так роблю?
Набираючи кошторис, необхідно перевибирати параметри (КФК, Код ГУДКСУ, КПОЛ, КЕКВ ) та клавішою Enter проходити по кожному з полів, тоді внизу буде з'являтись ЗФ по КПОЛ. Ви швидше за все при додаванні нового рядка КПОЛ не перевибрали, відразу мишкою на КЕКВ перескочили, тому КПОЛ насправді не підтягнувся, хоча й відображається.

dau, перевіряйте уважно налаштування: своє ЄДРПОУ, МФО ГУДКСУ, рівень мережі і рахунок який вводите...
mar210507 писав:нам ще давали в казначействі спец. файли fpo, може проблема у його відсутності у Вас
fpo в даному випадку ролі не грає

mar210507
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 25 січня 2014, 13:01
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення mar210507 »

jess, спасибі, так я переходила мишкою, тільки що спробувала Enter - більше не видавало такої помилки.

dau
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 30 березня 2012, 10:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир
Подякували: 2 рази

Повідомлення dau »

mar210507 писав:dau, нам ще давали в казначействі спец. файли fpo,   може проблема у його відсутності у Вас, або не правельно скинули в новостворену папку Мережа М
посмотрела в папке мережа этот файл есть
а вообще мне программу установили в казначействе на флешку, потому что у меня не устанавливалась, я принесла скопировала
вроде сделала и юр.и физ обяз.и платежки  - как то у меня в Парусе это все было попроще
но вот сохранить на носитель и распечатать не могу
jess писав:dau, перевіряйте уважно налаштування: своє ЄДРПОУ, МФО ГУДКСУ, рівень мережі і рахунок який вводите...
вроде уже и перепроверила уже сто пятдесят раз скидываю и ни как
что удивило - когда сохраняю на носитель пишется имя а вот в строчке где можно формат выбрать не предлагается вообще никакого варианта  ну я сохраняю и пишет что успешно сохранен с именем в формате DBF
ну и захожу в эту папку а там пусто
капец пока разберусь с этой прогой то уже пора будет аванс за февраль получат а я еще январь никак не выдам
ссори за офф топ
спасибо всем кто пытается мне помочь

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Сегодня вышли обновления Финдокументов, все таблицы в кодировке 1251.

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

dau писав:вроде уже и перепроверила уже сто пятдесят раз скидываю и ни как
я не бачив, що уже інша проблема... моя порада стосувалась введення рахунку в довідник, не варто з такою великою різницею в часі перше повідомлення змінювати.
dau писав:что удивило - когда сохраняю на носитель пишется имя а вот в строчке где можно формат выбрать не предлагается вообще никакого варианта ну я сохраняю и пишет что успешно сохранен с именем в формате DBF
При збереженні файлів потрібно просто вибрати шлях. Ані назву файлу, ані формат в цей момент міняти не треба. Програма створить на диску папку, що відповідає номеру рахунку, в якій зберігатиметься файл. Також, якщо зберігаєте на флешку, то спробуйте зберегти на локальний диск спочатку. Можливо на комп'ютері є вірус, що робить папки прихованими на флешці.
P.S. А Парус не оновлений, що у Фіндокументах набираєте?

Добавлено (25.01.2014, 14:04)
---------------------------------------------
eMelya писав:Сегодня вышли обновления Финдокументов, все таблицы в кодировке 1251.
як я люблю свою роботу!!!

dau
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 30 березня 2012, 10:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир
Подякували: 2 рази

Повідомлення dau »

jess писав:я не бачив, що уже інша проблема... моя порада стосувалась введення рахунку в довідник, не варто з такою великою різницею в часі перше повідомлення змінювати.
я извиняюсь, что так получилось, редактировала пока еще не было ответов - больше так не буду 
jess писав:При збереженні файлів потрібно просто вибрати шлях. Ані назву файлу, ані формат в цей момент міняти не треба. Програма створить на диску папку, що відповідає номеру рахунку, в якій зберігатиметься файл. Також, якщо зберігаєте на флешку, то спробуйте зберегти на локальний диск спочатку. Можливо на комп'ютері є вірус, що робить папки прихованими на флешці.
сохраняю в папку на рабочем столе, так как не работает дисковод для дискет, имя ничего не меняю только выбираю папку куда скидывать и все  и оно пишет что сохраняет, в свойствах папки сделала что бы отображались не видимые файлы но не помогло
jess писав:P.S. А Парус не оновлений, що у Фіндокументах набираєте?
да нет обновлений не выделили денег  на программу, вот теперь мучаюсь

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

dau писав:сохраняю в папку на рабочем столе,
На робочий стіл не зберігається. Потрібно вибрати тільки диск. Папка зберігається в корінь диску. Тоді файл буде, наприклад, C:\35411022041914\fu4191425012014.dbf

dau
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 30 березня 2012, 10:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир
Подякували: 2 рази

Повідомлення dau »

jess писав:На робочий стіл не зберігається. Потрібно вибрати тільки диск. Папка зберігається в корінь диску. Тоді файл буде, наприклад, C:\35411022041914\fu4191425012014.dbf
огромное Вам человеческое спасибо за вашу помощь, пока все получилось

Добавлено (25.01.2014, 14:51)
---------------------------------------------
jess, вы уж извините что   к Вам пристаю, еще такой вопрос юр.обязательства распечатались без проблем а вот платежки и финансовые пишет "невозможно загрузить файл  ошибочная структура или отсутствует драйвер"

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

dau писав:юр.обязательства распечатались без проблем а вот платежки и финансовые пишет "невозможно загрузить файл ошибочная структура или отсутствует драйвер"
Потрібно встановити BDE. Посилання є на цьому сайті і на сайті ДКСУ (який на даний момент дивлюсь недоступний...)

Добавлено (26.01.2014, 21:54)
---------------------------------------------
eMelya писав:Сегодня вышли обновления Финдокументов, все таблицы в кодировке 1251.
Спершу зверну увагу, що ті оновлення мають застосовуватись з 03/02/14
Потестував трохи... Ану,ІТ спеціалісти - відвідувачі сайту, розвійте мої сумніви... Якщо таблиці в кодуванні 1251, то логічно, що на виході ми маємо отримувати транспортний файл в кодуванні 1251. Але хитрість в тому, що ознака кодування транспортного файлу (29-й байт) вказує на Windows-кодування, тобто 1251, а от інформація реально записується в DOS-кодуванні. Це відбувається ще на етапі введення документів, тобто так записується у файли urzb.dbf, finzb.dbf, pm.dbf. Я щось не розумію? В чому "соль"? Чи нормально це тягнутиметься в Є-Казну? Чи це чергове недопрацювання розробника і після доби-двох колотнечі "у нас крякозяблики!!!" буде чергова роздача "щасливим" клієнтам чергового оновлення?

dau
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 30 березня 2012, 10:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир
Подякували: 2 рази

Повідомлення dau »

jess писав:Потрібно встановити BDE. Посилання є на цьому сайті і на сайті ДКСУ (який на даний момент дивлюсь недоступний...)

я изначально его устанавливала - перед установкой программы, мне давали в казначействе его

mar210507
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 25 січня 2014, 13:01
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення mar210507 »

Добрий день , підскажіть будь-ласка , коли набірається план або кошторис видає таке вікно та не хоче зберігати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

jess, кодова сторінка вказує програмі, як відображати символи, тому, якщо дані будуть в кодуванні 866, а в заголовок таблиці прописано 1251, то програма виведе "крякозяблики", якщо вона "не знає" цієї проблеми. Все залежить від програміста. Тому, якщо програма відправник і програма приймач не домовилися між собою - то можливі проблеми.

dau
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 30 березня 2012, 10:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир
Подякували: 2 рази

Повідомлення dau »

dau писав:Потрібно встановити BDE. Посилання є на цьому сайті і на сайті ДКСУ (який на даний момент дивлюсь недоступний...)я изначально его устанавливала - перед установкой программы, мне давали в казначействе его
все получилось, после того как запустила еще раз  файл ODBCDBF, хотя перед установкой программы запускала не однократно 
jess, еще раз спасибо за помощь

Ulyasya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 22 серпня 2012, 17:32
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ulyasya »

Платіжні доручення: помилково заповнює поле Дата док. зобов. - 30.12.1899; незаповнює поле № док. зобов.
Як виправити дану проблему?

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

mar210507
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 25 січня 2014, 13:01
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення mar210507 »

jess, Добрий день , підскажіть будь-ласка , коли набірається план або кошторис видає таке вікно та не хоче зберігати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

mar210507, не всі файли оновлені... у вересні був файл для кошторису MDKOSHT.EXE, треба було його виконати, щоб це поле додалось. Якщо операційна система 64-бітна, то тоді варіанти вирішення

Добавлено (27.01.2014, 14:51)
---------------------------------------------
Ulyasya, напевно ті платіжки були набрані до встановлення оновлення від 14/01/14. Мабуть, якщо зайти в редагування пд і перевибрати через монетку фінансові, то проблема вирішиться. Або ж просто перебрати ті платіжки

Добавлено (27.01.2014, 14:55)
---------------------------------------------
eMelya, от якраз здоровий глузд мені підказує, що крякозяблики по версії від 25/01/14 - будуть...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Ulyasya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 22 серпня 2012, 17:32
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ulyasya »

jess, спасибі. Допомогло оновлення від 14/01/14.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

jess писав:Спершу зверну увагу, що ті оновлення мають застосовуватись з 03/02/14 Потестував трохи... Ану,ІТ спеціалісти - відвідувачі сайту, розвійте мої сумніви... Якщо таблиці в кодуванні 1251, то логічно, що на виході ми маємо отримувати транспортний файл в кодуванні 1251. Але хитрість в тому, що ознака кодування транспортного файлу (29-й байт) вказує на Windows-кодування, тобто 1251, а от інформація реально записується в DOS-кодуванні. Це відбувається ще на етапі введення документів, тобто так записується у файли urzb.dbf, finzb.dbf, pm.dbf. Я щось не розумію? В чому "соль"? Чи нормально це тягнутиметься в Є-Казну? Чи це чергове недопрацювання розробника і після доби-двох колотнечі "у нас крякозяблики!!!" буде чергова роздача "щасливим" клієнтам чергового оновлення?
сегодня во всеукраинской конфе е-казна разработчик написал что первый раз слышит что что-то в е-казне будет меняться с 03.02.
Чувствую очередной сюрприз 

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

EVGENIY писав:сегодня во всеукраинской конфе е-казна разработчик написал что первый раз слышит что что-то в е-казне будет меняться с 03.02
В мене є невеличка надія, що Є-Казна "зрозуміє" обидва кодування... але, враховуючи січневі "крякозяблики", дуже невеличка...
А ще ж і маски файлів деяких міняються...

devan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 22 січня 2013, 09:38
Регіон: Крым
Звідки: Симферополь

Повідомлення devan »

Здравствуйте. Помогите, пожалуйста. С нового года я очистила базу и платежки начали нумерацию с №1. Потом казначейство попросило платежки с прошлого года повторить (старые номера) и теперь нумерация сбилась. Как мне вернуть все в норму?

liv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 01 листопада 2013, 09:35
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення liv »

Ulyasya писав:Платіжні доручення: помилково заповнює поле Дата док. зобов. - 30.12.1899; незаповнює поле № док. зобов.  Як виправити дану проблему?


    Вот да, интересно, нам в казначейство клиенты приносят довольно часто такие платёжки. Ставим им обновление от 14-го помогает не всегда. При чём в их программе набираю у себя - всё правильно проставляется. Они у себя набирают - шляпа... Вот сижу, руками забиваю дбф-ники, у которых по 70 платёжек.
   Что за глюк такой? От чего зависит? Может, от настроек БДЕ, или от операционки?   Меня скоро опера вместе с клиентами сьедят...

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

liv, ну не знаю... у нас сьогодні одна с/р теж так принесла, кілька рядків в пакеті виявились з такою ж бідою. Оновлення по ідеї там від 14/01/14 є. Може й в програмі глюк, а може й клієнт якось хитро дані вводить, що не підтягуює дані юридичного зобовязання в останні два поля пакету платіжок. До цього не було такої проблеми. І сам також не можу її відтворить.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

liv, jess, путём научного тыка вычислили, что такая дата ставится если не использовали монетки при наборе физиков и платёжек! И второй вариант если при заполнении дат не использовали кнопочку когда выезжает календарик и нужно выбрать дату, т.е. дату вбивали ручками а нужно было выбрать в календарике!

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

EVGENIY, дякую! зажму пальці в двері клієнту  , запитаю як набирали... без монетки наче не набирають, а от варіант з датою - цілком може бути

devan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 22 січня 2013, 09:38
Регіон: Крым
Звідки: Симферополь

Повідомлення devan »

Здравствуйте. Помогите, пожалуйста. С нового года я очистила базу и платежки начали нумерацию с №1. Потом казначейство попросило платежки с прошлого года повторить (старые номера) и теперь нумерация сбилась. Как мне вернуть все в норму?

liv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 01 листопада 2013, 09:35
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення liv »

devan писав:Здравствуйте. Помогите, пожалуйста. С нового года я очистила базу и платежки начали нумерацию с №1. Потом казначейство попросило платежки с прошлого года повторить (старые номера) и теперь нумерация сбилась. Как мне вернуть все в норму?

Так а перед очисткой базы вы куда-то делали копию, или сбрасывали документы в архив?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

devan, тільки якщо Ви зробили архів, або ж вручну вводити з потрібними номерами

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

EVGENIY писав:liv, jess, путём научного тыка вычислили, что такая дата ставится если не использовали монетки при наборе физиков и платёжек! И второй вариант если при заполнении дат не использовали кнопочку когда выезжает календарик и нужно выбрать дату, т.е. дату вбивали ручками а нужно было выбрать в календарике!
"зловив за руку" одного клієнта сьогодні... в них в реєстрі фінансових неправильні дані фінансового зобов'язання були (дата і номер документа), то після виправлень фінансових вони поредагували у платіжках ці дані (дату і номер док-та) в отих полях синеньких, що справа внизу, не скориставшись монеткою і при збереженні змін, відповідно, дані зобов'язання не підтягнулись

devan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 22 січня 2013, 09:38
Регіон: Крым
Звідки: Симферополь

Повідомлення devan »

liv, да, архив делала.

Добавлено (30.01.2014, 15:48)
---------------------------------------------
yaoleg, я сделала архив

GTHP
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 23 січня 2014, 10:39
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Горловка

Повідомлення GTHP »

А я никогда не пользуюсь монеткой при наборе документов. Никогда проблем не возникало. А в этом году тоже возникла проблема с датой документов

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”