Програма Payments

Аватар користувача
yuliay@gad
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 03 січня 2014, 14:37
Регіон: Черновицкая область
Звідки: Романковцы

Повідомлення yuliay@gad »

Підкажіть будь-ласка як увести та друкувати довідки про зміниплану асигнувант та кошторису в цій програмі? Ще не робила ніколи, а хочу навчитись.

makibalchish
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 11 вересня 2015, 19:08
Регіон: Луганская область

Повідомлення makibalchish »

dpl26 писав:Добрый день! Поставили обновление от 24.02.2016. Нужно набрать кошторис. Набираем, нажимаем "Зберегти", пишет dxMemZvdb_gg:Field'S204'not found. Помогите! Очень нужно.
Уже писали об этом.
Порядок оновлення:
розпакувати архів в папку програми
виконати mZM.exe
виконати mVDD.exe

Македонский
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 138
З нами з: 16 березня 2015, 16:06
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Македонский »

не забыв с прошлых обновлений запустить mZvDb.exe

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10302
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

yuliay@gad писав:Підкажіть будь-ласка як увести та друкувати довідки про зміниплану асигнувант та кошторису в цій програмі? Ще не робила ніколи, а хочу навчитись.
Ой не советую! Советую лучше посмотреть в сторону АРМ Бюджетна установа вроде досих пор бесплатная для роспорядникив третьего уровня!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 24 лютого 2016, 14:50 користувачем EVGENIY, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Добавил Инструкцию

МаринаШ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 02 листопада 2015, 16:21
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення МаринаШ »

1. после обновлений в Розподіле не влазит в столбике "номер рахунку" последняя цифра счета. В розподиле появился новый столбик  "Код надходжень СФ".
2. по спецфонде в "Зведення показників спецфонду", (который открывается после закрытия печати розподилу показникив),  не влазит последняя цифра в последнем столбике.

Все нажимала, все вдд и прочее. Че делать?

Ірина Кос
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 25 лютого 2016, 12:52

Повідомлення Ірина Кос »

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка : після останнього поновлення 24.02.16 р., заходжу у кошториси- дані є(тобто внесені), але неможливо скинути на флешку, та й роздрукувати неможливо.(видає, що файл відсутній). Вже зверталась у своє УДКСУ, нічого не допомогли. Проблема далі є. Спробувала видалити кошторис. І заново занести дані. ( заносила разів десять). Все марно - кошторис не зберігає. Не можу зрозуміти в чому причина, адже до поновлення все було гараз. Зараз видає помилку : Field S100 does not accept null vaues. Допоможіть, будь ласка, виправити помилку.
Востаннє редагувалось 25 лютого 2016, 15:09 користувачем Ірина Кос, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10302
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

makibalchish писав: Порядок оновлення:
розпакувати архів в папку програми
виконати mZM.exe
виконати mVDD.exe

Ірина Кос
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 25 лютого 2016, 12:52

Повідомлення Ірина Кос »

Справа в тому, що я так і зробила. А тепер виникла проблема з кошторисом ( я описала вище). Як це можна виправити ???? Допоможіть, будь ласка

Македонский
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 138
З нами з: 16 березня 2015, 16:06
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Македонский »

Field S100 does not accept null vaues.
Это значит что вы установили одно из январьских обновлений, но не установили потом OnovPaym_2016.2_1251.zip и не запускали mZvDb.exe (дата этого файла 09.02.2016).
Запуск mZvDb.exe убирает в файле кошториса поле "S100", которое было ранее добавлено в обновлении OnovPaym_2016.1_1251.zip исполнительным файлом mZvDb.exe (дата этого файла 17.01.2016).

Ірина Кос
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 25 лютого 2016, 12:52

Повідомлення Ірина Кос »

Re: Македонському
Дуже дякую за підказку. Я щойно спробувала почергово поставити всі поновлення ( тобто  OnovPaym2016.1_1251, виконавши тих 2 файли, далі  2016.2_1251, і аналогічно 2016.3_1251). І УРА !!!!! Все получилось - тепер кошторис зберігає, і т.д. Дуже дякую за пораду ( швидку і конкретну), бо вже другий день нічого зробити не могла ( і в УДКСУ не змогли поправити). :10:

TALA6371
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 26 листопада 2014, 10:11
Регіон: Ивано-Франковская Область
Звідки: Снятин
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення TALA6371 »

Допоможіть будь- ласка! Друкує не правильний реєстр платіжних доручень! Програму закрити не можливо, потрібно перезагружати комп’ютер! Вибиває помилку: "Помилка запису параметрів налаштування в файл ТТ2svr.ini"

Македонский
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 138
З нами з: 16 березня 2015, 16:06
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Македонский »

Не нужно удалять старый кошторис. Просто отредактируйте строчки, внесите правильные данные и все.

elena605
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 березня 2016, 14:26
Регіон: Харьковская область

Повідомлення elena605 »

Помогите, пожалуйста, после установки последнего обновления не печатает Реєстр змін зведення показників спеціального фонду, обновления с официального сайта, но когда запускала файл mvdd не написал что обновление успешно. Пробовала несколько раз эффекта ноль.

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

Ребят, спасайте! Вышло сегодня обновление Мережи. Инструкция старая, но exe-шников не 2, а 3! Что делать с mZvDb.exe - запускать его или нет? По логике вещей, если он есть, то нужно запустить. А по факту - ХЗ.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10302
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Minzdrav писав:Ребят, спасайте! Вышло сегодня обновление Мережи. Инструкция старая, но exe-шников не 2, а 3! Что делать с mZvDb.exe - запускать его или нет? По логике вещей, если он есть, то нужно запустить. А по факту - ХЗ.
Запускайте!  :8:

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

Запустил. Вылезла такая ошибка:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10302
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Держите!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

shvager
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 березня 2016, 11:38
Регіон: Волынская область

Повідомлення shvager »

При спробі виконати mVDD.exe  нічого  не відбувається(не вискакує віконце, що успішно виконано)

І при спробу роздрукувати Довідку про зміни кошторису - помилка: неможливо загрузити файл...(((
Оновлення встановлювали, усі по порядку. Єдине, що нічого не вискакує при спробі виконати mVDD.exe

shvager
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 березня 2016, 11:38
Регіон: Волынская область

Повідомлення shvager »

Встановив чисту в нову папку. Перетянув зі старої версі ці файли і плюс ще Zmglv_16.dbf і Zmglv_16_26450.dbf  (Як я зрозумів це кошториси?)   і усьо запрацювало.
Дякую

Khoridza
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 12 серпня 2014, 15:29
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення Khoridza »

Добрый день! Подскажите, почему не печатает платежки вида "МІЖБЮДЖЕТНІ ТРАНСФЕРТИ" по расчетным счетам, которые мы недавно открыли (например, 31555301147540). У нас много перебросов с одного нашего счета на другой (родительская оплата), не могу перебросить без создания юридических и финансовых. Как сделать міжбюджетний трансферт?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10302
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

elena605 писав:Помогите, пожалуйста, после установки последнего обновления не печатает Реєстр змін зведення показників спеціального фонду, обновления с официального сайта, но когда запускала файл mvdd не написал что обновление успешно. Пробовала несколько раз эффекта ноль.
Я и не знал что она такое умеет печатать Реєстр змін зведення показників спеціального фонду, а остальное работает??

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10302
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Khoridza писав:Добрый день! Подскажите, почему не печатает платежки вида "МІЖБЮДЖЕТНІ ТРАНСФЕРТИ" по расчетным счетам, которые мы недавно открыли (например, 31555301147540). У нас много перебросов с одного нашего счета на другой (родительская оплата), не могу перебросить без создания юридических и финансовых. Как сделать міжбюджетний трансферт?
Давайте начнём с того а как вы его пробывали делать? С какими параметрами вы добавили счёт 3155 в довидник счетов??
П.С. Это вобще то не межбюджетный трансфер  :52:

elena605
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 березня 2016, 14:26
Регіон: Харьковская область

Повідомлення elena605 »

EVGENIY писав:
elena605 писав:Помогите, пожалуйста, после установки последнего обновления не печатает Реєстр змін зведення показників спеціального фонду, обновления с официального сайта, но когда запускала файл mvdd не написал что обновление успешно. Пробовала несколько раз эффекта ноль.
Я и не знал что она такое умеет печатать Реєстр змін зведення показників спеціального фонду, а остальное работает??
Я из нее печатаю только розподіли та реєстри змін по сети подведомственных, остальными функциями не пользуюсь.

qwir
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 20 січня 2015, 12:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Яготин
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення qwir »

Khoridza писав:Добрый день! Подскажите, почему не печатает платежки вида "МІЖБЮДЖЕТНІ ТРАНСФЕРТИ" по расчетным счетам, которые мы недавно открыли (например, 31555301147540). У нас много перебросов с одного нашего счета на другой (родительская оплата), не могу перебросить без создания юридических и финансовых. Как сделать міжбюджетний трансферт?
Я могу ошибаться, но некоторые платёжки по перекидке можно набрать просто на бланке "Платіжне доручення", не через программу. Пообщайтесь по этому поводу с Вашим казначейством (примут они у Вас только платёжку или нет?).У нас, например, иногда по-другому не получается. Без финобязательств Вы никак через программу не введёте. Во всяком случае, у меня не получалось.

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

EVGENIY писав:Держите!
Спасибо. Скачал архив, посмотрел. В мереже файл идентичный. На всякий случай, попробовал заменить файл и заново запустить mZvDb.exe - программа выдает всё ту же самую ошибку. Видимо, ждём новое обновление...

Khoridza
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 12 серпня 2014, 15:29
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення Khoridza »

EVGENIY писав:Давайте начнём с того а как вы его пробывали делать? С какими параметрами вы добавили счёт 3155 в довидник счетов??
П.С. Это вобще то не межбюджетный трансфер  :52:
Это возврат переплаченых родительских денег. Платежку я сделала только добавив юридические и финансовые, за видатками. Может эти счета вообще не предназначены для выплат? У меня при создании платежки неактивная вкладка "міжбюджетні трансферти" (не выделена черным) Параметры счета:- код коштів 2 , кфк 070101 - назва Дошк.закл. освіти, или я не о том?)
Как в программе это правильно вводить?(((

Khoridza
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 12 серпня 2014, 15:29
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення Khoridza »

qwir писав:Я могу ошибаться, но некоторые платёжки по перекидке можно набрать просто на бланке "Платіжне доручення", не через программу. Пообщайтесь по этому поводу с Вашим казначейством (примут они у Вас только платёжку или нет?).У нас, например, иногда по-другому не получается. Без финобязательств Вы никак через программу не введёте. Во всяком случае, у меня не получалось.
Хотелось бы через программку конечно, но спасибо. Буду пробовать на бланке.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Просто введіть відповідну комбінацію клавіш і зможете набрати в програмі.

Македонский
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 138
З нами з: 16 березня 2015, 16:06
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Македонский »

Спокойно набираются все эти переброски в программе.
Открываете "Платіжні документи", Выбираете фонд, счет и день. Сразу открываете третью вкладку "Платіжні доручення"
Далее нажимаете комбинацию клавиш Ctrl + V
и у вас открывается форма перечисления с вашего выбранного банковского счета на любые реквизиты минуя и ЮЗ и ФЗ.
Тут же (не сбрасывая на электронный носитель) можно и распечатать.

qwir
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 20 січня 2015, 12:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Яготин
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення qwir »

Македонский писав:Спокойно набираются все эти переброски в программе.
Открываете "Платіжні документи", Выбираете фонд, счет и день. Сразу открываете третью вкладку "Платіжні доручення"
Далее нажимаете комбинацию клавиш Ctrl + V
и у вас открывается форма перечисления с вашего выбранного банковского счета на любые реквизиты минуя и ЮЗ и ФЗ.
Тут же (не сбрасывая на электронный носитель) можно и распечатать.
Дякую. Раніше ніколи не чула, що за допомогою комбінаціі клавіш можна набрати платіжне по перекидках в програмі. Серед року в мене небагато перекидок, а от в кінці року іноді буває багатенько. Дуже допомогли, ще раз - спасибі.

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”