Работа с ППЗ "финдокументами"

Аватар користувача
Abramovka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 06 січня 2014, 00:40
Регіон: Москва
Звідки: Москва

Повідомлення Abramovka »

Помогите пожалуйста! До 2014 года мы работали в к-файле, а сейчас дали в казначействе программу ППЗ "Финдокументы" и обновление к ней. На вин.? стала хорошо, но как в ней работать, все сокращенно, инструкцию  дали 2005 года , но там подробного ничего нет, какими-то заумными кодами написано, если у кого есть подробная инструкция по настройке и работе в программе дайте ответ.Эта программа очень отличается от к-файла. Заранее очень благодарна

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Более подробной инструкции, чем в файле HELP.chm в папке MeregaM наверное нет, кроме того в каждом рабочем режиме (кошториси, платіжні документи) есть тоже небольшая справка. Вы лучше конкретные вопросы задавайте, что именно неясно, будем разбираться сообща )

Аватар користувача
Abramovka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 06 січня 2014, 00:40
Регіон: Москва
Звідки: Москва

Повідомлення Abramovka »

В самій програмі інструкція користувача не працює. У мене місцевий бюджет - сільська рада, що я повинна поставити в налаштуваннях програми в пункті "рівень мережі" та "ступінь клєнта"

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Abramovka, 
Abramovka писав:рівень мережі
3
Abramovka писав:ступінь клєнта
1

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Abramovka писав:В самій програмі інструкція користувача не працює
запускайте файл HELP.chm из папки программы

Аватар користувача
Abramovka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 06 січня 2014, 00:40
Регіон: Москва
Звідки: Москва

Повідомлення Abramovka »

А як заповнити Довідники "Мережа"

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

Вручную этот справочник не заполняется. Нужно файл fpo.dbf (это ваша мережа) скопировать в папку программы MeregaM. Если у Вас такого файла нет - попросите в своем казначействе

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Abramovka, або завантажуєте програму 'Формування мережі підвідомчих установ та організацій, які отримують кошти з бюджету', в своєму казначействі берете витяг з Єдиного реєстру(електронний) і згідно інструкції формуєте мережу установ, а потім експортуєте її у файл FPO.DBF

P.S. Або ж, напишіть мені через "Личные сообщения" Вашу інформацію по мережі, і я Вам сформую вже готовий для імпорту в "Фіндокументи" файл FPO.DBF.

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

victorns, якщо вручну, то Довідники - Відомства, Програми, Функції, а там на "+". Але таке краще с сайту ДКСУ брати. Тим більше, що зараз якраз свіжі оновлення є.

Аватар користувача
Мадемуазелька
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 22 грудня 2013, 11:13
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Новотроицкое

Повідомлення Мадемуазелька »

Добрый день, помогите пожалуйста у меня такая проблема. После установки обновления 09.01.2014 года набрала юридические и финансовые обязательства, все загрузилось и распечаталось. А вот с платежками проблема. Начинаю формировать но они не записываются, не загружаются и соответственно не распечатываются. Что не так? Сегодня поставила еще обновление от 14.01.2014. Запустила програмку BDE, ничего не изменилось. Что нужно сделать? Помогите!!!! На сегодня деньги заказала в казначействе.

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Мадемуазелька, не оновили pm.dbf, ось я вже викладав в іншій темі http://ukrbudget.ru/forum/29-5-13374-16-1389551208

SVhoy
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 04 березня 2013, 14:55
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Подякували: 9 разів

Повідомлення SVhoy »

Мадемуазелька,  ошибка какая выскакиевает? у меня такое было позавчера... выскакивала ошибка - системная...это потомму что криворуко подвязана локальная сеть... ответ системщика (когда показала ему ошибку) - НЕ обновлять программу, а установить новую - с нуля! мне помогло, правда пришлось всё заново вводить и р/счета и плат1жки на аванс...

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

SVhoy, А какая разница - компьютер подключен к сети или нет? Имхо, все равно должно работать, если все настроено нормально!

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

SVhoy писав:это потомму что криворуко подвязана локальная сеть
напевно якби справа була в "сети", то вирішенням проблеми було б "выпрямление подвязки сети", а так помогла установка установка з нуля, яка забезпечила наявнысть правильного pm.dbf

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

jess, вот и наше казначейство рекомендует устанавливать на каждый бюджетный год "чистую" программу "Финдокументы" со всеми обновлениями! А то, одно обновление установили, другое забыли, а третье вообще не взяли и тогда начинаются "танцы с бубном"

Аватар користувача
Мадемуазелька
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 22 грудня 2013, 11:13
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Новотроицкое

Повідомлення Мадемуазелька »

Спасибо, обновила файл pm.dbf, платежки сформировались. А вот записать на флешку не могу - пишет (Microsoft) (Драйвер ODBC dBase) Инструкция INSERT INTO содержит неизвестное имя поля NDOCU. Проверьте, что имя задано без ошибок, и повторите операцию. Что мне нужно сделать теперь. Где проверить?

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Мадемуазелька, не впевнений, але можливо ще не оновлений zplat.dbf

Добавлено (15.01.2014, 22:24)
---------------------------------------------
yaoleg, Фіндокументи з одного боку простенька програма, яку куди встромиш - там і працює, а з іншого - складна в оновленні для недосвідченого користувача. В 2/3 наших клієнтів серйозна проблема дістати файли з архіву і замінити їх у каталозі програми... або ж розібратися відпрацював *.ехе для модифікації структури якогось *.dbf чи ні... навіть просто з налаштуванням своїх даних проблеми. Я мовчу про те, що й інтернет не у всіх є. Тому, роздавши цю програмку ще десь у 2006р., на початку кожного року я аналізую всі зміни які були (ну чи й серед року, якщо важливі зміни є) , готую sfx-архів для клієнтів, інструкцію і роздаю їм... В мене записано в кого де  програма встановлена і загалом десь 4-6 варіантів архівів (для різних шляхів) роздаю. Хтось можливо скаже, що це не моя робота... що це довго... так пару тижнів пограться треба (підготувати, роздати, проконсультувати якщо проблеми), зате потім протягом року не треба бігати до умовно кажучи кожного dbf-ніка, вгадувати якою версією його зробили, чи вгадувати по телефону, що там у клієнта за проблема, не знаючи толком правильно він все оновляв чи ні. Так що всі ці роки обходились оновленням і роботою з одним каталогом Це вже цього року через BDE заодно вирішив більш універсально організувати розміщення програми і по можливості перенести з диска С у клієнтів (бо вінду перевстановили - "шеф все пропало!!!"), то мороки трохи більше.
Звісно таким чином всі помилки не виключаються, але їх в усякому разі менше і точніше знаєш, де шукати.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
Мадемуазелька
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 22 грудня 2013, 11:13
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Новотроицкое

Повідомлення Мадемуазелька »

Вообщем-то плюнула на все и переустановила заново с нуля 2014 года и все заработало. Сколько наслышана по нашим розпорядникам у всех проблемы с єтой программой. А обращаться в наше казначейство бесполезно - отмораживаются, говорят что это не их проблемы - мы должны сами, ведь мы работаем с этой программой. Замкнутый какой-то круг. Хочу сказать огромное всем спасибо кто откликается на призыв о помощи)))

ox87
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 січня 2011, 09:08
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення ox87 »

yaoleg, помогите пожалуйста

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »


jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

МарияВаськевич, по всьому р-ну - це вже чужа інформація, яку Вам ніхто не дасть. Просіть в казначействі персонально для Вашої установи, або читайте повідомлення yaoleg №8 у цій темі

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Що у Вас не виходить?

Иримея
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 13 березня 2018, 13:26
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Иримея »

Здравствуйте. И мне нужна помощь. Добавляю счет в эту программу. Захожу в Довідники-Рахунки (розподіл-Дебет)- добавляю строку "счет/код/КПК/название" и сохраняю. Затем захожу в Платіжні документи, выбираю код фонда, указанный ранее и не вижу добавленного счета. Подскажите что и где я упустила? Что мне нужно сделать чтоб я могла набирать платежки и обязательства с этого счета?

Заранее благодарна.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Иримея писав:Здравствуйте. И мне нужна помощь. Добавляю счет в эту программу.  Захожу в Довідники-Рахунки (розподіл-Дебет)- добавляю строку "счет/код/КПК/название" и сохраняю. Затем захожу в Платіжні документи, выбираю код фонда, указанный ранее и не вижу добавленного счета. Подскажите что и где я упустила? Что мне нужно сделать чтоб я могла набирать платежки и обязательства с этого счета?

Заранее благодарна.
рахунки (видатки) додайте, а не розподіл-дебет!

Strilak Oksana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 14 березня 2018, 19:29
Звідки: Ukraine, Chernovtsy

Повідомлення Strilak Oksana »

Доброго вечора! Підкажіть будь-ласка чому у мене не друкуються довідки про зміни до кошторису, на друк тільки реєстри змін..? Дякую!

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”