Тут викладаємо оновлення програми Payments (фіндокументи)

Надежда Данко
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 41
З нами з: 13 червня 2019, 13:37
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Надежда Данко »

EVGENIY писав:
Надежда Данко писав:На титуле программы - название той же версии, что и была (насколько помню) - v 1.3.6.3 build 2019.4   . Не должно меняться на ...2019.5?
автор забув змінити
"Забув"... В мене панічні сумніви: "Що не те зробила?!" Дякую, EVGENIY

Аватар користувача
Турчин Марина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 08 квітня 2019, 09:08
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Турчин Марина »

Доброго дня!Виникає така помилка:в ПД, коли натискаю "змінити", випадає повідомленні:"Неможливо загрузити файл помилкова структура".Натискую Ок І відкривається вікно ПД для редагування. Що це може бути?Чи вплине це на подальшу роботу в Програмі?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Оксана ХГПА
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 25 лютого 2018, 16:16
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Оксана ХГПА »

Доброго дня! Допоможіть будь ласка! Після встановлення останнього оновлення виявляється що рахунок розпорядника невірно відображається у фінасових зобов. при втягування в СДО (0611130хххххх на початку кпк видає замість номера рахунка)

Ситникова Оксана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 19 вересня 2019, 12:16

Повідомлення Ситникова Оксана »

Добрый день! Поставила последнее обновление, но в "Довідник отримувачів коштів" не вносится счет в  стандарте IBAN.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ситникова Оксана писав:Добрый день! Поставила последнее обновление, но в "Довідник отримувачів коштів" не вносится счет в  стандарте IBAN.
Значит не правильно поставили! Или что то не так делаете!

Аватар користувача
Suana
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 21 грудня 2011, 13:27
Регіон: Ивано-Франковская область
Звідки: Верховина
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Suana »

При роботі в СДО розпорядження про виділення коштів не затягуються. Пише, що структура файлу не відповідає вказаному типу.
п. Євгене, не підкажете. в чому проблема і як виходити з ситуації

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Suana писав:При роботі в СДО розпорядження про виділення коштів не затягуються. Пише, що структура файлу не відповідає вказаному типу.
п. Євгене, не підкажете. в чому проблема і як виходити з ситуації
Я ж сподіваюсь ви там ні де Іванів не ставили? Або щось змінили в СДО і нікому не сказали, або проблема в СДО!! В ці файли мені здається ніяких змін не вносили!

DEN-1987
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 19 вересня 2019, 16:00
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення DEN-1987 »

Доброго дня!Виникає така помилка:в ПД, коли натискаю "змінити", випадає повідомленні:"Неможливо загрузити файл помилкова структура".Натискую Ок І відкривається вікно ПД для редагування. Що це може бути?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

DEN-1987 писав:Доброго дня!Виникає така помилка:в ПД, коли натискаю "змінити", випадає повідомленні:"Неможливо загрузити файл помилкова структура".Натискую Ок І відкривається вікно ПД для редагування. Що це може бути?
це пропущене оновлення скоріш за все

Cheshur
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 19 вересня 2019, 16:46
Регіон: Киевская область

Повідомлення Cheshur »

Після встановлення останнього оновлення виявляється що рахунок розпорядника невірно відображається у фінасових зобов. при втягування в СДО (0611130хххххх на початку кпк видає замість номера рахунка) .  У нас тоже самое(((

Haihenya Ocsana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 19 вересня 2019, 16:33
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Haihenya Ocsana »

yaoleg писав:Оновлення до "Фіндокументи" від 12.09.2019 в.1.3.6.3
Доброго дня. Після оновлення мережі, коли я її запускаю, висвічує таке вікно (Файл приєдную). Коли я натискаю "Ок" програма запускається. Але я переживаю, що вона буде неправильно працювати чи ще щось. Що робити?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Haihenya Ocsana писав:
yaoleg писав:Оновлення до "Фіндокументи" від 12.09.2019 в.1.3.6.3
Доброго дня. Після оновлення мережі, коли я її запускаю, висвічує таке вікно (Файл приєдную). Коли я натискаю "Ок" програма запускається. Але я переживаю, що вона буде неправильно працювати чи ще щось. Що робити?
Мабуть розробники забули в оновлення вкинути. Викладаю файл з версії інсталяції. Розархівувати в папку NDI.
P.S. Цей файл потрібно було скопіювати ще з оновленням 2 та 3. Можливо Ви їх пропустили, а там потрібно було в свою чергу запустити на оновлення UPD20191.EXE та UPD20193.EXE.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Haihenya Ocsana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 19 вересня 2019, 16:33
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Haihenya Ocsana »

eMelya писав:
Haihenya Ocsana писав:
yaoleg писав:Оновлення до "Фіндокументи" від 12.09.2019 в.1.3.6.3
Доброго дня. Після оновлення мережі, коли я її запускаю, висвічує таке вікно (Файл приєдную). Коли я натискаю "Ок" програма запускається. Але я переживаю, що вона буде неправильно працювати чи ще щось. Що робити?
Мабуть розробники забули в оновлення вкинути. Викладаю файл з версії інсталяції.
Ураааааа!!!! Все працює!!! Дякую!!!!

DEN-1987
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 19 вересня 2019, 16:00
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення DEN-1987 »

А якщо я скину Вам мережу, зможете подивиться що з нею не так

Литвинова Людмила
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 16 жовтня 2017, 20:51
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Литвинова Людмила »

Добрый день при загрузке файла распоряжения в СДО из программы РМ выдает "Структура файлу не відповідає вказаному типу". Это случилось после последних обновлений. Финансовые тянет нормально.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Литвинова Людмила писав:Добрый день при загрузке файла распоряжения в СДО из программы РМ выдает "Структура файлу не відповідає вказаному типу". Это случилось после последних обновлений. Финансовые тянет нормально.
Для успішного оновлення, виконайте всі кроки, які описані у файлі Readmi.txt

Литвинова Людмила
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 16 жовтня 2017, 20:51
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Литвинова Людмила »

все виконали за списком

Литвинова Людмила
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 16 жовтня 2017, 20:51
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Литвинова Людмила »

все выполнили

Haihenya Ocsana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 19 вересня 2019, 16:33
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Haihenya Ocsana »

Haihenya Ocsana писав:
eMelya писав:
Haihenya Ocsana писав:
yaoleg писав:Оновлення до "Фіндокументи" від 12.09.2019 в.1.3.6.3
Доброго дня. Після оновлення мережі, коли я її запускаю, висвічує таке вікно (Файл приєдную). Коли я натискаю "Ок" програма запускається. Але я переживаю, що вона буде неправильно працювати чи ще щось. Що робити?
Мабуть розробники забули в оновлення вкинути. Викладаю файл з версії інсталяції.
Ураааааа!!!! Все працює!!! Дякую!!!!
Доброго дня. Я зарано зраділа. Сьогодні почала працювати в мережі. І все йшло прекрасно до того моменту, коли я дойшла до моменту набору платіжки. Мережа мені видала нову інформацію. ( Файл приєдную.)  :(
Що з цим робити?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

пропустили оновлення OnovPaym_2019.2.zip  там є файл апдейт його запустіть або ж по черзі встановіть всі оновлення з сайту ДКСУ можливо ви ще щось пропустили

Оксана ХГПА
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 25 лютого 2018, 16:16
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Оксана ХГПА »

Доброго дня! Проблему "Неможливо загрузити файл помилкова струкутура" так і не вирішила. На серпневому оновленні цієї версії такої помилки не видає, а з останнього оновлення з сайту казни така помилка. Всі оновлення встановлені. Навіть коли всі по черзі заново встановити то дає те саме.

Валентина-notar
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 23 серпня 2019, 13:16
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Валентина-notar »

Доброго дня, підкажіть яке я оновлення пропустила, якщо у платіжках не вистачає місця забити Івана??????? (можна тільки 14 символів у полі рахунок :15: )
P.S. оновлення -  OnovPaym_2019.5.zip встановила

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Оксана ХГПА писав:Доброго дня! Проблему "Неможливо загрузити файл помилкова струкутура" так і не вирішила. На серпневому оновленні цієї версії такої помилки не видає, а з останнього оновлення з сайту казни така помилка. Всі оновлення встановлені. Навіть коли всі по черзі заново встановити то дає те саме.
в мене нормально встановлені всі оновлення і такої помилки не має!! Звідси висновок ви не вірно їх встановлюєте! Там є файлкі які треба класти в корінь програми і запускати а є ще файліки дбф які треба додавати. ви щось пропустили це 100%

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Валентина-notar писав:Доброго дня, підкажіть яке я оновлення пропустила, якщо у платіжках не вистачає місця забити Івана??????? (можна тільки 14 символів у полі рахунок :15: )
P.S. оновлення -  OnovPaym_2019.5.zip встановила
рахунки додавайте в довіднику РАХУНКИ ОТРИМУВАЧІВ а не в платіжних дорученнях, а в платіжному дорученні вже обирайте із довідника

Валентина-notar
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 23 серпня 2019, 13:16
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Валентина-notar »

EVGENIY писав:
Валентина-notar писав:Доброго дня, підкажіть яке я оновлення пропустила, якщо у платіжках не вистачає місця забити Івана??????? (можна тільки 14 символів у полі рахунок :15: )
P.S. оновлення -  OnovPaym_2019.5.zip встановила
рахунки додавайте в довіднику РАХУНКИ ОТРИМУВАЧІВ а не в платіжних дорученнях, а в платіжному дорученні вже обирайте із довідника
В довідник додала, ІВЕН вліз, можете тицьнути пальцем, куди нажимати, щоб  зробити платіжку?
P.S. ми не бюджетна установа, а просто юр.ос

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Валентина-notar писав:
EVGENIY писав:
Валентина-notar писав:Доброго дня, підкажіть яке я оновлення пропустила, якщо у платіжках не вистачає місця забити Івана??????? (можна тільки 14 символів у полі рахунок :15: )
P.S. оновлення -  OnovPaym_2019.5.zip встановила
рахунки додавайте в довіднику РАХУНКИ ОТРИМУВАЧІВ а не в платіжних дорученнях, а в платіжному дорученні вже обирайте із довідника
В довідник додала, ІВЕН вліз, можете тицьнути пальцем, куди нажимати, щоб  зробити платіжку?
P.S. ми не бюджетна установа, а просто юр.ос
так ви по собі додаєте рахунки??  Цього функціоналу ще не має здається! Я не пробував, так как ДКСУ ще нікому такі рахунки не відкривало, і вам так само!
Якщо ж все таки мова про отримувачів то в платіжці пишите МФО 0 (нуль) і тисните три крапочки в полі рахунки і побачите рахунків в форматі Іван
ось вам приклад
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Валентина-notar
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 23 серпня 2019, 13:16
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Валентина-notar »

EVGENIY писав: Якщо ж все таки мова про отримувачів то в платіжці пишите МФО 0 (нуль) і тисните три крапочки в полі рахунки і побачите рахунків в форматі Іван
ось вам приклад
Мова про отримувачів. Дякую, додалось, платіжку сформувала, але при друці показує лише частинку номера UA00000000000. може я не так якось роздруковую?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Валентина-notar писав:
EVGENIY писав: Якщо ж все таки мова про отримувачів то в платіжці пишите МФО 0 (нуль) і тисните три крапочки в полі рахунки і побачите рахунків в форматі Іван
ось вам приклад
Мова про отримувачів. Дякую, додалось, платіжку сформувала, але при друці показує лише частинку номера UA00000000000. може я не так якось роздруковую?
для друку треба з початку експортувати в дбф, потім зайти в ДРУК документів, там обрати платіжні доручення, обрати цей файл і там все нормально роздрукує, там здається навіть два варіанти друку зараз є

Валентина-notar
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 23 серпня 2019, 13:16
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Валентина-notar »

EVGENIY писав: для друку треба з початку експортувати в дбф, потім зайти в ДРУК документів, там обрати платіжні доручення, обрати цей файл і там все нормально роздрукує, там здається навіть два варіанти друку зараз є
1. в довідник "Отримувачі коштів" - додала новий рахунок з ІВЕНом;
2. у меню "платіжні документи", перейшла на вкладку "платіжні доручення", за рахунками інших клієнтів -  знайшла свій рахунок отримувача з ІВЕНом, все влізло і гарно показало, натиснула - зберегти. закрила вкладку "платіжні документи"
3. в меню зайшла у "Експорт документів", вкладка "платіжні доручення", нажала на трикутничок "завантажити" і побачила мої платіжні доручення(в колонці "Рахунок_К" - бачу, що не повністю відображається ІВЕН рахунок)
4. натискаю "записати відмічені документи в файл на ГМД" - зберігаю.Закриваю вкладку експорт документів.
5. в меню вибираю "Документи на МД", вибираю "платіжні доручення", "відкрити файл" і відкриваю свою платіжку. і вибираю на значку прінтер - "друк платіжних документів" і воно мені ще більше урізає ІВЕН рахунок у друкованому вигляді.

Підкажіть будь-ласка де в мене помилка?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Валентина-notar писав:
EVGENIY писав: для друку треба з початку експортувати в дбф, потім зайти в ДРУК документів, там обрати платіжні доручення, обрати цей файл і там все нормально роздрукує, там здається навіть два варіанти друку зараз є
1. в довідник "Отримувачі коштів" - додала новий рахунок з ІВЕНом;
2. у меню "платіжні документи", перейшла на вкладку "платіжні доручення", за рахунками інших клієнтів -  знайшла свій рахунок отримувача з ІВЕНом, все влізло і гарно показало, натиснула - зберегти. закрила вкладку "платіжні документи"
3. в меню зайшла у "Експорт документів", вкладка "платіжні доручення", нажала на трикутничок "завантажити" і побачила мої платіжні доручення(в колонці "Рахунок_К" - бачу, що не повністю відображається ІВЕН рахунок)
4. натискаю "записати відмічені документи в файл на ГМД" - зберігаю.Закриваю вкладку експорт документів.
5. в меню вибираю "Документи на МД", вибираю "платіжні доручення", "відкрити файл" і відкриваю свою платіжку. і вибираю на значку прінтер - "друк платіжних документів" і воно мені ще більше урізає ІВЕН рахунок у друкованому вигляді.

Підкажіть будь-ласка де в мене помилка?
Ви точно в полі МФО поставили НУЛЬ???? Чому в платіжці ви замалювали поле МФО??????????????????????????

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”