Тут викладаємо оновлення програми Payments (фіндокументи)

Аватар користувача
Ирина6174
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 17 листопада 2014, 11:55
Регіон: Донецкая область
Звідки: Донецька область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ирина6174 »

Виктория Карачёва писав:Доброго дня! Допоможіть будь ласка, встановила оновлення, нові рахунки IBAN при друці реєстру платіжних доручень видно добре, а коли вводжу МФО та старий рахунок, при друці реєстру зрізає останню цифру МФО. Підкажіть як виправити?
У мене теж саме. ЩО РОБИТИ?

shkeeper
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 жовтня 2019, 11:58
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення shkeeper »

Veda писав:
shkeeper писав:Не видно весь IBAN при печати платежки. Куда копать?
При заполнении финансового обязательства, поставьте в ячейке МФО  0   и сохраните, тогда в платежке будет виден весь счет ИБАН
Спасибо. А не подскажите кто разработчик и откуда брать подобную инфу? Или все методом проб?))

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

shkeeper писав:
Veda писав:
shkeeper писав:Не видно весь IBAN при печати платежки. Куда копать?
При заполнении финансового обязательства, поставьте в ячейке МФО  0   и сохраните, тогда в платежке будет виден весь счет ИБАН
Спасибо. А не подскажите кто разработчик и откуда брать подобную инфу? Или все методом проб?))
Вы не поверите, но разработчик - ГКСУ. https://www.treasury.gov.ua/ua/file-storage/programniy-kompleks-findokumenti-koshtorisi-pomisyachni-plani-asignuvan-rozpodili-rozporyadzhennya-reestri-yuridichnikh-ta-finansovikh-zobovyazan-platizhni-doruchennya

Alina120
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 04 жовтня 2019, 12:45
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Alina120 »

Доброго дня! оновила програму до версії OnovPaym_2019.5, оновлення встановлювала всі по черзі, коли починаю вносити в Довідники-Отримувачі коштів не дає повністю внести рахунок IBAN, вноситься тільки половина.Може хтось підкаже в чому проблема?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Недооновили структуру файлів, тому влазить 14 символів.

Alina120
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 04 жовтня 2019, 12:45
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Alina120 »

Дякую! все вийшло, працює!

SvitlanaKorol
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 23 серпня 2018, 08:58
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення SvitlanaKorol »

Veda писав:
shkeeper писав:Не видно весь IBAN при печати платежки. Куда копать?
При заполнении финансового обязательства, поставьте в ячейке МФО  0   и сохраните, тогда в платежке будет виден весь счет ИБАН
У мене та ж проблема. Але Ваша порада, на жаль не допомогла - на екран виводить платіжку з порожньою клітинкою, де мав би бути номер рахунку (правда, ширина клітинки така, що вмістила б IBAN). Але і таку платіжку не дає роздрукувати. Що в такому випадку можна зробити? (Антивірус вже видалила). Дякую
Востаннє редагувалось 07 жовтня 2019, 10:10 користувачем SvitlanaKorol, всього редагувалось 1 раз.

irina-kadikova
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 31 травня 2017, 15:47
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення irina-kadikova »

Добрий день! Після оновлення , з'являється  таке повідомлення. Що не так зробила ? Дякую
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

irina-kadikova писав:Добрий день! Після оновлення , з'являється  таке повідомлення. Що не так зробила ? Дякую
https://budget.factor.ua/viewtopic.php? ... 316#p97316

Tanchik52
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 25 квітня 2014, 10:02
Регіон: Закарпатская Область
Звідки: Ужгород
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Tanchik52 »

Только что решал  проблему c неполным номером рахунку. Помогла повторная установка всех обновлений за 2019 г. именно с сайта https://www.treasury.gov.ua/ua/file-sto ... ovlennya-2, само собой с запуском файлов  
upd20191.exe-upd20196.exe. После этого в финобязательствах № появился полностью и даже сохранился при открытии для редактирования. При открытии платежки и нажатии на копейку МФО сразу равен 0 и номер появляется полностью. P.S. Перед созданием обязательств в довидниках отримувачив коштив  была добавлена строка с МФО = 0 и номером рахунку в IBAN, а 0 в ячейку МФО в финобязательствах нужно проставлять вручную после двойного нажатия левой кнопки мыши.
Востаннє редагувалось 07 жовтня 2019, 11:53 користувачем Tanchik52, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
crl admin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 03 вересня 2019, 14:37
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення crl admin »

Доброго дня. Виникла така проблема. Оновили програму. Створюємо юр. зобов'язання. При зміні дати у програмі видаляє створені юридичні зоб.  Ще раз запустив оновлення, перестало видаляти. Сьогодні увімкнули комп'ютер і при завантаження юр. зоб - вони знову зникли. архів програми приложую
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Черная Анна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 10 січня 2019, 11:41

Повідомлення Черная Анна »

SvitlanaKorol писав:
Veda писав:
shkeeper писав:Не видно весь IBAN при печати платежки. Куда копать?
При заполнении финансового обязательства, поставьте в ячейке МФО  0   и сохраните, тогда в платежке будет виден весь счет ИБАН
У мене та ж проблема. Але Ваша порада, на жаль не допомогла - на екран виводить платіжку з порожньою клітинкою, де мав би бути номер рахунку (правда, ширина клітинки така, що вмістила б IBAN). Але і таку платіжку не дає роздрукувати. Що в такому випадку можна зробити? (Антивірус вже видалила). Дякую
У меня таже проблема. Но... когда печатаю с программы. А потом я решила сбросить платежку на флешку. И ,о чудо, распечатывается со счетом. Попробуйте сбросить сделать експорт документов в любое место, а потом через вкладку документы на МД их распечатать.

Л.М.
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 07 жовтня 2019, 12:26
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Л.М. »

підскажіть будь ласка, встановила всі оновлення, у платіжному дорученні можу набрати рахунок IBAN, а в довідниках не дає,підскажіть що робити?

VasiliyBedran
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 09 січня 2019, 17:06
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення VasiliyBedran »

Доброго дня! Після останнього оновлення програми не зберігаються платіжні доручення. Підскажіть, що потрібно зробити.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Оновлення 1.3.6.3 build 5, на сайті немає, казна роздає. Які зроблені зміни чи виправлені помилки невідомо. Залишу тут, може комусь знадобиться. Кому встановлював, на помилки не скаржились (при умові, що оновлення встановлюю всі, від дати останньої версії PM.EXE)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Котёнок05
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 69
З нами з: 22 березня 2012, 10:14
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Котёнок05 »

Добрий день! після оновлення , коли зберігаю фінансові зобов'язання на флешці, мій рахунок розпорядника стає інший був 354100420ХХХХХ став 2131041ХХХХХ. Так повинно бути? не розумію. Допоможіть будь-ласка.

Sneman
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 27 січня 2012, 22:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 61 раз

Повідомлення Sneman »

eMelya писав:Оновлення 1.3.6.3 build 5, на сайті немає, казна роздає. Які зроблені зміни чи виправлені помилки невідомо. Залишу тут, може комусь знадобиться. Кому встановлював, на помилки не скаржились (при умові, що оновлення встановлюю всі, від дали останньої версії PM.EXE)
Если этой версии нет на сайте - значит она еще тестируется. Зачем выкладывать здесь на форуме сырую версию, в которую могут быть внесены еще изменения? Т6ем более Вы сами даже не знаете, что там поменялось Это же только путаница будет. И казначеям вашим тоже, видимо, делать нечего.

Надежда Данко
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 41
З нами з: 13 червня 2019, 13:37
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Надежда Данко »

Доброго дня. Обновила до последней версии сайта казначейства OnovPaym_2019.5.zip  . Исчезли все документы, сформированные за вторую половину сентября и октябрь. Что я сделала не так, или не доделала?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Sneman писав:
eMelya писав:Оновлення 1.3.6.3 build 5, на сайті немає, казна роздає. Які зроблені зміни чи виправлені помилки невідомо. Залишу тут, може комусь знадобиться. Кому встановлював, на помилки не скаржились (при умові, що оновлення встановлюю всі, від дали останньої версії PM.EXE)
Если этой версии нет на сайте - значит она еще тестируется. Зачем выкладывать здесь на форуме сырую версию, в которую могут быть внесены еще изменения? Т6ем более Вы сами даже не знаете, что там поменялось Это же только путаница будет. И казначеям вашим тоже, видимо, делать нечего.
Если Вы что-то знаете, то расскажите. На сайте не всё выкладывают и не оперативно. Разработчик если и пишет, то очень скудную информацию. Если что-то появилось в нашем казначействе, значит оно  может здесь быть только если спустили сверху. Меня попросили установить все бюджетники, я всё всем установил, проблем, как я и написал не наблюдалось. Прошла неделя успешной работы на предприятиях, после чего я выложил у себя на сайте и через полторы здесь. Но если не уверены не устанавливайте, форум есть форум.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Надежда Данко писав:Доброго дня. Обновила до последней версии сайта казначейства OnovPaym_2019.5.zip  . Исчезли все документы, сформированные за вторую половину сентября и октябрь. Что я сделала не так, или не доделала?
Я такое наблюдал, даже сам удивлялся этому явлению, когда повторил обновления с начала года. Причина была в том, что были установлены некоторые обновления 2019 года, но никто не знал какие и в каком порядке. Я продублировал все обновления с начала года и почему-то удалились документы за последние месяцы. Пришлось вернуть старую копию и "поковыряться" в программе, узнать что уже установлено, потом доустановил недостающие обновления и всё стало на свои места.

Ірина Б
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 20 січня 2016, 09:03
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ірина Б »

[font="Noto Sans", sans-serif]Розподіли виділених бюджетних асигнувань по МБ. Рахунок одержувача новий (29 знаків). Додати рахунок у довідник розподіл-кредит не можу, відповідно набрати розподіл теж неможливо. У кого була така проблема, допоможіть вирішити[/font]

nataly86
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 09 січня 2018, 17:14
Регіон: Одесская область

Повідомлення nataly86 »

Що роблю не так? Не має місця в довідниках (отримувачі коштів) для рахунка IBAN. В кого була така проблема?

work72210070
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 09 жовтня 2019, 10:43
Регіон: Одесская область

Повідомлення work72210070 »

Ірина Б писав:[font="Noto Sans", sans-serif]Розподіли виділених бюджетних асигнувань по МБ. Рахунок одержувача новий (29 знаків). Додати рахунок у довідник розподіл-кредит не можу, відповідно набрати розподіл теж неможливо. У кого була така проблема, допоможіть вирішити[/font]
У меня такая же проблема (( платежки проводит, а розподил кредит не хочет...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Tania55
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 08 грудня 2012, 17:00
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення Tania55 »

nataly86 писав:Що роблю не так? Не має місця в довідниках (отримувачі коштів) для рахунка IBAN. В кого була така проблема?
Така сама проблема. Чи вдалося вам її вирішити? Після заповнення фінансового зобовязання 0-в МФО та рахунку неможливо зберегти. Програма закривається сама

Надежда Данко
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 41
З нами з: 13 червня 2019, 13:37
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Надежда Данко »

eMelya писав:
Надежда Данко писав:Доброго дня. Обновила до последней версии сайта казначейства OnovPaym_2019.5.zip  . Исчезли все документы, сформированные за вторую половину сентября и октябрь. Что я сделала не так, или не доделала?
Я такое наблюдал, даже сам удивлялся этому явлению, когда повторил обновления с начала года. Причина была в том, что были установлены некоторые обновления 2019 года, но никто не знал какие и в каком порядке. Я продублировал все обновления с начала года и почему-то удалились документы за последние месяцы. Пришлось вернуть старую копию и "поковыряться" в программе, узнать что уже установлено, потом доустановил недостающие обновления и всё стало на свои места.
Поковырялась.  Недоставало файлов FinpmTmp.dbf, FinpmzbTmp.dbf, UrzbTmp.dbf, UrzbTmp1.dbf (скопировала из предыдущей версии, вставила в новую).  Документов за 2-ю половину сентября и октябрь по-прежнему не видно.          Зашла через старую версию - все есть. Проблема не решена. Только у меня так?

Надежда Данко
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 41
З нами з: 13 червня 2019, 13:37
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Надежда Данко »

И еще такая же пробема, как у многих при печати п/д при помощи значка печати в программе:                       А после єкспорта на диск все О. К.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Самардак-Савченко Тетяна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 лютого 2018, 13:39
Звідки: Ukraine, Lviv

Повідомлення Самардак-Савченко Тетяна »

Ira555 писав:Допоможіть! Оновила програму, коли ввожу фін. зобов'язання,  а саме новий 29-ти значний рахунок, програма закривається без збереження
така сама проблема. чи ви змогли її вирішити?

nesev
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 21 грудня 2018, 21:19
Регіон: Херсонская область
Подякували: 3 рази

Повідомлення nesev »

Зробив генератор IBAN. Може комусь знадобиться. [url=https://nsv.net.ua/iban.php]https://nsv.net.ua/iban.php[/url]

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Надежда Данко писав:
eMelya писав:
Надежда Данко писав:Доброго дня. Обновила до последней версии сайта казначейства OnovPaym_2019.5.zip  . Исчезли все документы, сформированные за вторую половину сентября и октябрь. Что я сделала не так, или не доделала?
Я такое наблюдал, даже сам удивлялся этому явлению, когда повторил обновления с начала года. Причина была в том, что были установлены некоторые обновления 2019 года, но никто не знал какие и в каком порядке. Я продублировал все обновления с начала года и почему-то удалились документы за последние месяцы. Пришлось вернуть старую копию и "поковыряться" в программе, узнать что уже установлено, потом доустановил недостающие обновления и всё стало на свои места.
Поковырялась.  Недоставало файлов FinpmTmp.dbf, FinpmzbTmp.dbf, UrzbTmp.dbf, UrzbTmp1.dbf (скопировала из предыдущей версии, вставила в новую).  Документов за 2-ю половину сентября и октябрь по-прежнему не видно.          Зашла через старую версию - все есть. Проблема не решена. Только у меня так?
Эти файлы не добавят удаленные документы. Нужно вернуть старую копию, выяснить, какое было последнее обновление и провести последующие обновления.

Надежда Данко
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 41
З нами з: 13 червня 2019, 13:37
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Надежда Данко »

eMelya писав:
Надежда Данко писав:
eMelya писав:
Надежда Данко писав:Доброго дня. Обновила до последней версии сайта казначейства OnovPaym_2019.5.zip  . Исчезли все документы, сформированные за вторую половину сентября и октябрь. Что я сделала не так, или не доделала?
Я такое наблюдал, даже сам удивлялся этому явлению, когда повторил обновления с начала года. Причина была в том, что были установлены некоторые обновления 2019 года, но никто не знал какие и в каком порядке. Я продублировал все обновления с начала года и почему-то удалились документы за последние месяцы. Пришлось вернуть старую копию и "поковыряться" в программе, узнать что уже установлено, потом доустановил недостающие обновления и всё стало на свои места.
Поковырялась.  Недоставало файлов FinpmTmp.dbf, FinpmzbTmp.dbf, UrzbTmp.dbf, UrzbTmp1.dbf (скопировала из предыдущей версии, вставила в новую).  Документов за 2-ю половину сентября и октябрь по-прежнему не видно.          Зашла через старую версию - все есть. Проблема не решена. Только у меня так?
Эти файлы не добавят удаленные документы. Нужно вернуть старую копию, выяснить, какое было последнее обновление и провести последующие обновления.
Вроде решила проблему. Помог путь: возврат к версии 2019.4 (моя последняя) - потом версия 2019.5.1, потом версия 2019.6 (все это, заменяя по запросу запрашиваемые файлы и обновляя только их). Все работает, помещается, отовсюду печатается. Спасибо Tanchik52, Yaoleg, eMelya.

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”