Тут викладаємо оновлення програми Payments (фіндокументи)

serg2021
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 02 червня 2021, 15:12
Регіон: Полтава
Подякували: 3 рази

Повідомлення serg2021 »

Для того щоб перенести нові кошториси зі старої програми в нову: експорт файлу кошторисів зі старої програми та імпорт в нову за допомогою кнопки ДОЗАПИС ІНФОРМАЦІЇ З МАГНІТОНОГО НОСІЯ в категорії КОШТОРИС та ПОМІСЯЧНИЙ ПЛАН. Все працює, перевірено

Аня Федько
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 28 листопада 2022, 12:35
Регіон: Херсонська область

Повідомлення Аня Федько »

Зрозуміла, дякую.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Я так зрозумів, можна вкинути нову PM.EXE та довідники банків і класифікації в стару копію і буде працювати. По структурі таблиць начебто змін немає. Хтось так робив? Поки помилок не видає.

osvita_alex
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 січня 2024, 16:03
Регіон: Кропивницький

Повідомлення osvita_alex »

Згідно цього документа вордовського

Інструкція з оновлення програмного забезпечення "Фіндокументи"

1. Запустити у зручний для користувача спосіб наявне програмне забезпечення "Фіндокументи" (далі - Програма).

2. Запам'ятати (записати) з поля "Шлях до файлів бази даних" наведений там шлях до папки з Програмою.

3. ОБОВ'ЯЗКОВО вийти з Програми.

4. Зробити копію папки Програми у спеціально відведену для архівів Програми папку. Для зручності подальшого з'ясовування інсторії створення архівів бажано копіювати у підпапку з датою копіювання записаною у порядку YYYYMMDD, де YYYY - рік, MM - місяць, DD - день.

5. Завантажити оновлення Програми з веб-портала Державної казначейської служби України з розділа "Електронні сервіси" -> "Програмне забезпечення для завантаження" -> "Програмний комплекс <Фіндокументи> (кошториси, помісячні плани асигнувань, розподіли, розпорядження, реєстри юридичних та фінансових зобов'язань, платіжні інструкції)" за посиланням "Оновлення до програмного забезпечення "Фіндокументи": OnovPaym_YYYY_1-YYYY_N (від Дата), де YYYY - рік, N - певний номер, який збільшується для кожного наступного оновлення.

6. Завантажене оновлення Програми, яке є архівним файлом, розархівувати (розпакувати) в будь-яку пусту папку. Досить зручно розпаковувати через контексне меню (правою кнопкою миші на архівному файлі пунктом на кшталт "Видобути до "назва папки").

6. Файли й папки, які утворилися в пустій папці, необхідно скопіювати та вставити в папку записану з поля "Шлях до файлів бази даних", при вставці погодитися на заміну файлів та злиття папок.

7. Видалити папку, в яку здійснювали розпаковку архівного файла.

Після оновлення в папці з Програмою оновиться також файл readme.txt, в якому описується суть змін. Останні зміни додаються на початку файла.

то якщо це все діло зробить то буде чиста програма без налаштувань, рахунків і т.д... чому не викладати чисто ті файли, які треба замінити в програмі.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

osvita_alex писав:
15 січня 2024, 16:16

то якщо це все діло зробить то буде чиста програма без налаштувань, рахунків і т.д... чому не викладати чисто ті файли, які треба замінити в програмі.
в програмі тепер є кнопка яка переносе всі довідники і налаштування із старої програми тобто із 2023 року

osvita_alex
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 січня 2024, 16:03
Регіон: Кропивницький

Повідомлення osvita_alex »

EVGENIY писав:
15 січня 2024, 18:54
в програмі тепер є кнопка яка переносе всі довідники і налаштування із старої програми тобто із 2023 року
Якщо замінити в старій програмі тільки PM.exe то все нормально працюватиме чи були якісь зміни в інших файлах?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

-------------------
: Зміни в версіях :
-------------------

2024.1 (1.3.8.1)
================

1. В програмі зняті обмеження на застосування ознаки "не публікувати (НО)" при наборі даних реєстра фінансових зобов'язань (Наказ МФУ від
02.03.2012 № 309 "Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних
коштів в органах Державної казначейської служби України").
Якщо ознака застосовується (відмічена), то ознака "приховати персональні дані (ПД)" стає недоступною і з неї знімається відмітка.
2. Додано шаблони, які були відсутні в проміжній початковій версії 2024 року, яку почали розповсюджувати.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Сергій Бобтейл
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 січня 2024, 17:07
Регіон: Харківська обл

Повідомлення Сергій Бобтейл »

Після оновлення до версії 2024.1, якщо натиснути на кнопку "Опис змін" то програма закривається. Це тикий баг, чи може я щось не так обновив?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Сергій Бобтейл писав:
16 січня 2024, 17:38
Після оновлення до версії 2024.1, якщо натиснути на кнопку "Опис змін" то програма закривається. Це тикий баг, чи може я щось не так обновив?
Мабуть, щось пішло не так, в наступному оновленні виправлять. Але то не біда. Зміни можна подивитися в файлі Versions.txt

Сергій Бобтейл
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 січня 2024, 17:07
Регіон: Харківська обл

Повідомлення Сергій Бобтейл »

Дякую. І на справді. Чого піклуватися за "Опис змін". Але і друга біда перейшла з 2023 року. В 2024 році при збереженні платіжних інструкцій виникає глюк - збережена платіжна інструкція зависає і з кожним неодноразовим натисненням на клавішу "зберегти" копіюється, але не закривається. Якщо закрити іконку то збережені копії видаляються всі разом, якщо крестик видалення ініціювати біля однії із копій. Однак після повторного закриття та відкриття програми баг зникає. Іноді після декількох маніпуляцій.

SVETLANA07
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 05 січня 2023, 16:50
Регіон: Запорізька область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення SVETLANA07 »

Доброго дня! В мене чомусь з PM не видаляються рахунки(видатки), які мені не потрібні.

IRudenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 17 січня 2024, 12:29
Регіон: Kramatorsk

Повідомлення IRudenko »

Добрий день. Допоможіть, будь ласка, - після оновлення програми не можу додати платіжні документи, вибираю з фінзобовязань, додаю призначення платежу, нажимаю зберегти, а вони не зберігаються. В чому може бути проблема?

MCHO
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 27 квітня 2023, 22:15
Регіон: Чернівецька
Подякували: 2 рази

Повідомлення MCHO »

Добрий день! Перед додаванням платіжної інструкції нажимайте зелений трикутник для відбору даних.

MCHO
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 27 квітня 2023, 22:15
Регіон: Чернівецька
Подякували: 2 рази

Повідомлення MCHO »

SVETLANA07 писав:
17 січня 2024, 11:08
Доброго дня! В мене чомусь з PM не видаляються рахунки(видатки), які мені не потрібні.
Добрий день! Стаєте на рахунок. Зверху тиснете чорних хрестик (помічаєте для видалення(. Навпроти рахунка має з'явитися хрестик. Таким чином помічаєте всі непотрібні рахунки. Виходите з довідника. Заходите в довідник. Рахунки раніше помічені для видалення мають зщезнути.
Востаннє редагувалось 18 січня 2024, 00:18 користувачем MCHO, всього редагувалось 1 раз.

MCHO
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 27 квітня 2023, 22:15
Регіон: Чернівецька
Подякували: 2 рази

Повідомлення MCHO »

osvita_alex писав:
15 січня 2024, 16:16

Інструкція з оновлення програмного забезпечення "Фіндокументи"

1. Запустити у зручний для користувача спосіб наявне програмне забезпечення "Фіндокументи" (далі - Програма).

Фіндокументи "оновлюють" по принципу: спочатку року нова копія програми на рік.

відповідно setup_p_NNNN.exe - інсталяція з нуля з ЧИСТОЮ базою
а Onov - це оновлення відповідної року зі збереженням даних

SVETLANA07
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 05 січня 2023, 16:50
Регіон: Запорізька область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення SVETLANA07 »

MCHO писав:
17 січня 2024, 23:47
SVETLANA07 писав:
17 січня 2024, 11:08
Доброго дня! В мене чомусь з PM не видаляються рахунки(видатки), які мені не потрібні.
Добрий день! Стаєте на рахунок. Зверху тиснете чорних хрестик (помічаєте для видалення(. Навпроти рахунка має з'явитися хрестик. Таким чином помічаєте всі непотрібні рахунки. Виходите з довідника. Заходите в довідник. Рахунки раніше помічені для видалення мають зщезнути.
Саме так і роблю, але заходжу знов в довдники, а рахунки не видалилися(((

MCHO
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 27 квітня 2023, 22:15
Регіон: Чернівецька
Подякували: 2 рази

Повідомлення MCHO »

Можете навести приклад такого рахунка з усіма параметрами ?

SVETLANA07
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 05 січня 2023, 16:50
Регіон: Запорізька область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення SVETLANA07 »

MCHO писав:
18 січня 2024, 23:33
Можете навести приклад такого рахунка з усіма параметрами ?
[/quote
КФК 0611200, код коштів 1 (заг.фонд)
чи вам потрібен номер рахунку? Але ніякий рахунок не можу видалити, у мене їх ще 4 з попереднього року, які закриті вже

oksanka77
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 06 грудня 2017, 15:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення oksanka77 »

SVETLANA07 писав:
21 січня 2024, 14:12
MCHO писав:
18 січня 2024, 23:33
Можете навести приклад такого рахунка з усіма параметрами ?
[/quote
КФК 0611200, код коштів 1 (заг.фонд)
чи вам потрібен номер рахунку? Але ніякий рахунок не можу видалити, у мене їх ще 4 з попереднього року, які закриті вже
В мене також не видалялись в програмі старі рахунки. Я їх видалила в самому файлі Accounts.dbf в папці NDI

MCHO
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 27 квітня 2023, 22:15
Регіон: Чернівецька
Подякували: 2 рази

Повідомлення MCHO »

SVETLANA07 писав:
21 січня 2024, 14:12
MCHO писав:
18 січня 2024, 23:33
Можете навести приклад такого рахунка з усіма параметрами ?
[/quote
КФК 0611200, код коштів 1 (заг.фонд)
чи вам потрібен номер рахунку? Але ніякий рахунок не можу видалити, у мене їх ще 4 з попереднього року, які закриті вже
номер рахунка, будь-ласка

MCHO
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 27 квітня 2023, 22:15
Регіон: Чернівецька
Подякували: 2 рази

Повідомлення MCHO »

oksanka77 писав:
21 січня 2024, 16:39
SVETLANA07 писав:
21 січня 2024, 14:12
MCHO писав:
18 січня 2024, 23:33
Можете навести приклад такого рахунка з усіма параметрами ?
[/quote
КФК 0611200, код коштів 1 (заг.фонд)
чи вам потрібен номер рахунку? Але ніякий рахунок не можу видалити, у мене їх ще 4 з попереднього року, які закриті вже
В мене також не видалялись в програмі старі рахунки. Я їх видалила в самому файлі Accounts.dbf в папці NDI
це варіант для прямого заповнення, але ж програма мусила б дозволяти робити це по-людськи

Reinkard
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 10 грудня 2019, 10:49
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Reinkard »

EVGENIY писав:
16 січня 2024, 15:41
-------------------
: Зміни в версіях :
-------------------

2024.1 (1.3.8.1)
================

1. В програмі зняті обмеження на застосування ознаки "не публікувати (НО)" при наборі даних реєстра фінансових зобов'язань (Наказ МФУ від
02.03.2012 № 309 "Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних
коштів в органах Державної казначейської служби України").
Якщо ознака застосовується (відмічена), то ознака "приховати персональні дані (ПД)" стає недоступною і з неї знімається відмітка.
2. Додано шаблони, які були відсутні в проміжній початковій версії 2024 року, яку почали розповсюджувати.
Не критично, але при натисненні на "Опис змін" не відкриває текстовий блокнотик Versions.txt, а програма вилітає. Можливо програма не враховує, що може знаходитись не на системному диску С, а деінде?

MCHO
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 27 квітня 2023, 22:15
Регіон: Чернівецька
Подякували: 2 рази

Повідомлення MCHO »

Думаю, це помилка в програмі, яка в подальшому буде виправлена

2igar2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 10 квітня 2023, 14:46
Регіон: Київ

Повідомлення 2igar2 »

Добрий день
У версії для 2024 року змінився механізм збереження документів для на МД
Основна проблема у тому що раніше після вибору шляху збереження юр/фін/плат і зміни кпкв адреса для збереження зберігалась і було зручно зберігати одразу декілька документів
Тепер же адресу збереження потрібно кожен раз зазначати знову (при роботі з мережевими папками дуже не зручно оскільки до кінцевого місця збереження може бути до 5 підкореневих папок)
після оновлення до 2024,1 нічього не змінилось і так само не зручно зберігати

катюша
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 19 січня 2015, 11:05
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення катюша »

Доброго вечора всім. Додам ще, що кожен документ створює нову папку, тобто якщо я вигружаю на оплату финансові та платіжку, то створює дві папки. Дуже незручно.

m1r2n3
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 лютого 2024, 10:18
Регіон: Київська область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення m1r2n3 »

Добрий день, допоможіть будь ласка розібратись, перенесла програму на новий комп'ютер, а вона відкривається з "ієрогліфами", що робити в такому разі? Дякую.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

m1r2n3 писав:
08 лютого 2024, 10:45
Добрий день, допоможіть будь ласка розібратись, перенесла програму на новий комп'ютер, а вона відкривається з "ієрогліфами", що робити в такому разі? Дякую.
viewtopic.php?f=114&t=9726

m1r2n3
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 лютого 2024, 10:18
Регіон: Київська область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення m1r2n3 »

EVGENIY писав:
08 лютого 2024, 12:41
m1r2n3 писав:
08 лютого 2024, 10:45
Добрий день, допоможіть будь ласка розібратись, перенесла програму на новий комп'ютер, а вона відкривається з "ієрогліфами", що робити в такому разі? Дякую.
viewtopic.php?f=114&t=9726
Все зробила, все одно пише "ієрогліфи"

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

m1r2n3 писав:
08 лютого 2024, 13:02
EVGENIY писав:
08 лютого 2024, 12:41
m1r2n3 писав:
08 лютого 2024, 10:45
Добрий день, допоможіть будь ласка розібратись, перенесла програму на новий комп'ютер, а вона відкривається з "ієрогліфами", що робити в такому разі? Дякую.
viewtopic.php?f=114&t=9726
Все зробила, все одно пише "ієрогліфи"
Точно встановили візуал фокспро і БДЕ? Точно при точно?

m1r2n3
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 лютого 2024, 10:18
Регіон: Київська область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення m1r2n3 »

EVGENIY писав:
08 лютого 2024, 15:51
m1r2n3 писав:
08 лютого 2024, 13:02
EVGENIY писав:
08 лютого 2024, 12:41
m1r2n3 писав:
08 лютого 2024, 10:45
Добрий день, допоможіть будь ласка розібратись, перенесла програму на новий комп'ютер, а вона відкривається з "ієрогліфами", що робити в такому разі? Дякую.
viewtopic.php?f=114&t=9726
Все зробила, все одно пише "ієрогліфи"
Точно встановили візуал фокспро і БДЕ? Точно при точно?
Точно при точно, вже "100500" разів встановлювала і все ніяк, пише "ієрогліфи", зараза така.

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”