Помилка, неможливо загрузити файл помилкова структура

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Innessa писав:Доброго дня! Допоможіть будь-ласка вирішити проблему. Я створила юридичні зобов"язання, а коли зайшла знов у програму щоб записати на флешку, мені видає повідомлення: "Неможливо загрузити файл помилкоа структура", про що це говорить? це ж саме повідомлення видає і при загрузці фінансових зобов"язань (хоч я їх ще не створювала).
причин много!
1. Вы пропустили обновление (на сайте казни поскачивать пропущенние обновленияи их установить, з 2020 року програма нова і не можна оновлювати з 2019 на 2020 тільки ставити з нуля 2020 і налаштовувати і тоді всі оновлення ставити тільки для 2020 року)
2. У вас новый компьютер и програму перенесли, но для ее нормальной работы нужно установить BDE (если виндовс х64, то нужен БДЕ_х64 прикріплен до повідомлення) и библиотеки визуал фокспро (прикріплено до повідомлення)

3. Папка має кирилицю або пробіл в назві (папка ось так повинна називатись C:\PM20)
4. Та ж папка знаходиться в подпапке
5. ви скопіювали в цю папку архів з оновленням і відкриваєте архів та запускаєте файл 
 файл повинен лежати в C:\PM20\pm.exe
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Лjkj
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 13 лютого 2013, 21:43
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Лjkj »

Обновили мережу  58 , 60 версия, загрузился файл появились плат.пор. но в платежных поручениях отсутствует название банка и получателя. Они прописаны символами.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Лjkj писав:Обновили мережу  58 , 60 версия, загрузился файл появились плат.пор. но в платежных поручениях отсутствует название банка и получателя. Они прописаны символами.
что означает:
загрузился файл?
появились платежные поручения?

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

EVGENIY писав:
Лjkj писав:Обновили мережу  58 , 60 версия, загрузился файл появились плат.пор. но в платежных поручениях отсутствует название банка и получателя. Они прописаны символами.
что означает:
загрузился файл?
появились платежные поручения?
в Мене таж ситуація:встановила оновлення, при формуванні платіжного доручення спочатку видавало "помилкова структура файлу"( версія була 56) скористалась вашим файликом в повідомленні, дало сформувати платужне доручення, але назву банку видає символами, а не кирилицею.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

JAFA писав:
EVGENIY писав:
Лjkj писав:Обновили мережу  58 , 60 версия, загрузился файл появились плат.пор. но в платежных поручениях отсутствует название банка и получателя. Они прописаны символами.
что означает:
загрузился файл?
появились платежные поручения?
в Мене таж ситуація:встановила оновлення, при формуванні платіжного доручення спочатку видавало "помилкова структура файлу"( версія була 56) скористалась вашим файликом в повідомленні, дало сформувати платужне доручення, але назву банку видає символами, а не кирилицею.
ну попробуйте распаковать єтот файл в папку НДИ
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

lyuda@
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 18 січня 2014, 14:09
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення lyuda@ »

Доброго дня) Не можу убрати помилку "Неможливо загрузити файл помилкова структура" вже все перепробувала не розумію вже що робити в загалі, дякую

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lyuda@ писав:Доброго дня) Не можу убрати помилку "Неможливо загрузити файл помилкова структура" вже все перепробувала не розумію вже що робити в загалі, дякую
Пропустили оновлення!!
Встановіть накопичувальне оновлення яке в собі містить всі за 2019 рік
https://budget.factor.ua/viewtopic.php? ... 180#p98633

Алла;
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 09 жовтня 2019, 13:53
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Алла; »

Здравствуйте, почему после обновления, когда только включаешь компьютер все работает нормально и буквально через пять минут при экспорте документов выдает вот это Could not create file C:\PM19\Fplat.Dbf, что бы скинуть на флешку документ нужно постоянно перезагружать компьютер, замучились уже. ЧТО НЕ ТАК???

valavala04594
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 07 липня 2018, 14:14
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення valavala04594 »

Доброго дня підскажить в чому причина я набрала юридичні а коли заходжу на фінасові то при наборі коду ЄДРПОУ взагалі зикає всґ мережа. Просто виключаеться. Що роботи? може по новому обновити мережу. Дуже чекаю на відповідь

valavala04594
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 07 липня 2018, 14:14
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення valavala04594 »

ще хочу додати до свого попереднего повідомлення, що рахунки набирала вручну, а не з довідника бо в довідник IVAN не можу занести

lyuda@
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 18 січня 2014, 14:09
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення lyuda@ »

EVGENIY писав:
lyuda@ писав:Доброго дня) Не можу убрати помилку "Неможливо загрузити файл помилкова структура" вже все перепробувала не розумію вже що робити в загалі, дякую
Пропустили оновлення!!
Встановіть накопичувальне оновлення яке в собі містить всі за 2019 рік
https://budget.factor.ua/viewtopic.php? ... 180#p98633

Кара Светлана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 15 січня 2020, 15:41

Повідомлення Кара Светлана »

первый раз обновляю мережу, у меня установлена 2020.1, что делать, чтоб обновить до 2020.2? обновление скачала, а дальше?...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Кара Светлана писав:первый раз обновляю мережу, у меня установлена 2020.1, что делать, чтоб обновить до 2020.2? обновление скачала, а дальше?...
там же написано в текстовом файле как обновлять

Alina120
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 04 жовтня 2019, 12:45
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Alina120 »

Доброго дня! Не можу убрати помилку "Неможливо загрузити файл помилкова структура" вже все перепробувала версію оновлено до 2020.2, два дні тому набирала юридичні, зберегла на магнітний носій, все було нормально, учора почала набирати нові документи програма почала видавати помилку "Неможливо загрузити файл помилкова структура", обновила знову програму, все було нормально, набрала фінансові, юридичні, платіжки, сьогодні я їх знову не можу загрузити пише знову "Неможливо загрузити файл помилкова структура" не розумію вже що робити в загалі, дякую

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Alina120 писав:Доброго дня! Не можу убрати помилку "Неможливо загрузити файл помилкова структура" вже все перепробувала версію оновлено до 2020.2, два дні тому набирала юридичні, зберегла на магнітний носій, все було нормально, учора почала набирати нові документи програма почала видавати помилку "Неможливо загрузити файл помилкова структура", обновила знову програму, все було нормально, набрала фінансові, юридичні, платіжки, сьогодні я їх знову не можу загрузити пише знову "Неможливо загрузити файл помилкова структура" не розумію вже що робити в загалі, дякую
попробуйте переустанвоить БДЕ и запускайте прогу от имени администратора, єто у вас с компом что то а не с програмой

Alina120
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 04 жовтня 2019, 12:45
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Alina120 »

EVGENIY я правильно Вас зрозуміла, зараз мені потрібно видалити ту базу, яка є і встановити Setap_p_2020.2 від імені адміністратора?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Alina120 писав:EVGENIY я правильно Вас зрозуміла, зараз мені потрібно видалити ту базу, яка є і встановити Setap_p_2020.2 від імені адміністратора?
не треба нічого видаляти!! Запустіть БДЕ  з правами адміна крізь тисніть ОК, потім свою програму з правами адміна і подивіться чи є помилка

Alina120
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 04 жовтня 2019, 12:45
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Alina120 »

EVGENIY писав:
Alina120 писав:EVGENIY я правильно Вас зрозуміла, зараз мені потрібно видалити ту базу, яка є і встановити Setap_p_2020.2 від імені адміністратора?
не треба нічого видаляти!! Запустіть БДЕ  з правами адміна крізь тисніть ОК, потім свою програму з правами адміна і подивіться чи є помилка
Дякую!

MARIA69
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 04 січня 2023, 15:32
Регіон: Рівненський

Повідомлення MARIA69 »

Доброго дня! Допоможіть будь-ласка вирішити проблему. Я створила юридичні зобов"язання, а коли зайшла знов у програму щоб записати на флешку, мені видає повідомлення: "Неможливо загрузити файл помилкоа структура", про що це говорить? це ж саме повідомлення видає і при загрузці фінансових зобов"язань (хоч я їх ще не створювала).ДОПОМОЖІТЬ!!!!! :23:

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”