СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

Yuronchello
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 11 грудня 2012, 15:53
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Yuronchello »

Доброго дня. Допоможіть розібратися.
Відмітив посвідчення про відрядження в останній день роботи на об"єкті у відрядженні. А виїхав додому вже на наступний день після обіду, тому що був довго на роботі, а їхати далеко. Тому відповідно до документів проживання в готелі пішла ще одна доба. Тепер виходить що проживання на один день довше чим вибув з відрядження. Прибув на роботу вже з такою самою датою як вибув з готеля.

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

Посвідчення про відрядження бухгалтерії зараз(вже більше року) не потрібні зовсім. Підставою для виплати відрядних є наказ і документи що підтверджують витрати на проїзд і проживання(та ін.). Так що посвідчення можете викинути а ось в наказі дату кінця відрядження необхідно змінити(або продовжити термін за вашою заявою). А інакше проїзд і останній день не оплачується.

Крім цього ще потрібен розрахунок.

Yuronchello
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 11 грудня 2012, 15:53
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Yuronchello »

а по рахунку з готелю? Можуть оплатити, але без останнього дня? чи не оплатити зовсім?

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

Без останнього дня. Оплачуються тільки дні по наказу. Коли пишите наказ щоб не було цих непоняток - вкажіть прямо в наказі дату вибуття і дату прибуття з врахуванням графіку руху транспорту.

Аватар користувача
КЗ СОР ЦЕМД та МК
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 18 квітня 2012, 09:20
Регіон: Сумская Область
Звідки: Сумы

Повідомлення КЗ СОР ЦЕМД та МК »

Всім доброго длня та з новим роком! Підскажіть будь ласка як правильно нарахувати добові якщо згідно наказу людина була направлена на навчальні курси терміном 40 днів оплату проводимо лише за 30 днів чи за всі 40 ??

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

УСДМСОДА, наверно вы не правильно вопрос сформулировали, добові помоему вопросов не вызывают а вот средняя за время командировки вот это вопрос, согласно инструкции за работником на время командировки сохраняется средний заработок! Вот вы ему и должны в аванс выдать средний за количство рабочих дней до аванса, в зарплату за количество рабочих дней от аванса до зарплаты и в следующий аванс за количество рабочих дней... это же не отпускные их ненужно заранее выплачивать! Надеюсь я правильно понял ваш вопрос, так как добови вы ему должны сразу выплатить и на зпл они никак не влияют!

Аватар користувача
КЗ СОР ЦЕМД та МК
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 18 квітня 2012, 09:20
Регіон: Сумская Область
Звідки: Сумы

Повідомлення КЗ СОР ЦЕМД та МК »

EVGENIY згідно інструкції строк відрядження не може перевищувати 30 календарних днів, а навчальні курси тривають 40 календарних днів , - ось про що я ((((

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

УСДМСОДА, НУ вы как бухгалтер обязаны были насчитать ведь у вас есть приказ, а вот такой приказ руководитель наверно не имел права издавать

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

УСДМСОДА писав:оплату проводимо лише за 30 днів чи за всі 40 ??

Тільки за 30(ДФІ )

Аватар користувача
КЗ СОР ЦЕМД та МК
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 18 квітня 2012, 09:20
Регіон: Сумская Область
Звідки: Сумы

Повідомлення КЗ СОР ЦЕМД та МК »

всем спасибо, я то за 30 и начислила но не дает покоя пункт дословно " відрядження військово службовців, НАПРАВЛЕНИХ НА НАВЧАННЯ В СИСТЕМІ ПЕРЕПІДГОТОВКИ, УДОСКОНАЛЕННЯ, ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ, на навчальні та підсумково - випускні збори слухачів заочних факультетів вищих військових навчальних закладів - не повинен перевищувати 90 днів, а за умови відшкодування витрат стороною, що приймає , - 18 місяців."
но думаю цей пункт відноситься тільки направлених на навчання військовослужбовців а не всех направлених на навчання !

Sergiy81
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 07 грудня 2012, 09:52
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Пирятин

Повідомлення Sergiy81 »

Які необхідно надати документи до казначейської служби для відшкодування витрат на відрядження та яким нпа це передбачено? Дякую.

Добавлено (04.01.2013, 15:45)
---------------------------------------------
Яким НПА відмінили посвідчення про відрядження? Дякую.

Аватар користувача
dov902
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 05 червня 2012, 18:52
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз

Повідомлення dov902 »

УСДМСОДА:
виплата добових за кожний день перебування в дорозі у
розмірі, встановленому законодавством для службових відряджень.
Іногороднім працівникам протягом першого місяця навчання добові
виплачуються в розмірі, встановленому законодавством для службових
відряджень, а в наступні місяці, до закінчення терміну навчання,
тим, хто одержує заробітну плату у розмірі менше 6
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виплачується
стипендія в розмірі 20 відсотків добових. (ПОСТАНОВА КМУ від 26.06.1997 № 695)

Добавлено (04.01.2013, 18:28)
---------------------------------------------
Sergiy81 писав:Яким НПА відмінили посвідчення про відрядження? Дякую.

Наказ Міністерства фінансів України від 21.06.2011 № 738.

Egor
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 29 червня 2012, 19:51
Регіон: Крым
Звідки: Симферополь

Повідомлення Egor »

Добрый вечер, подскажите если работник по приказу отправленный в командировку до 09.01.13 отчитался когда приехал, а отчитываеться 18.01.13 или позже, имею ли я право не принимать док-ты и не оплачивать их

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Egor, как то у вас всё перекручено
Egor писав:отчитался когда приехал, а отчитываеться 18.01.13
, вы обязаны были человеку заплатить перед тем как в командировку отправить, а не после того как он вернулся!

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

ИНФОРМАЦИЯ :
Минфин утвердил Порядок составления и форму Отчета об использовании средств, выданных на командировку или под отчет, который подается до окончания 5-го банковского дня, следующего за днем, в котором налогоплательщик завершает такую ​командировку или завершает выполнение отдельного гражданско-правового действия по поручению и за счет налогового агента налогоплательщика, предоставившего средства под отчет. 
Признан утратившим силу приказ ГНАУ от 23.12.10 г. № 996, которым были утверждены предыдущая форма и Порядок.Приказ Минфина от 05.12.12 г. № 1276 вступит в силу со дня опубликования.Следует отметить, что существенных изменений нет, поэтому не стоит терять время на поиск различий между новым и старым приказом. Минфин просто выполняет свои обязанности по переизданию бывших налоговых приказов. Т.е. изменен только гриф об утверждении отчета, а все остальное оставлено без изменений. Приказ готовится к публикации в «Офіційному віснику України» № 4 от 25.01.13 г.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Egor, Вы по-любому должны принять документы и возместить расходы понесенный сотрудником в командировке!!! В том случае, если отчет о командировке был подан после 5  банковский дней, Вы (бухгалтер) должны возместить сотруднику затраты, но уже с учетом подоходного налога - 15%. То-есть бухгалтер по-любому должен возместить затраты понесенные сотрудником во время пребывания в командировке!

Аватар користувача
Iva
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 березня 2012, 21:07

Повідомлення Iva »

Щодо бланка посвідчення. Так, він відмінений. Але на сьогодні краще перестрахуватись. Наприклад  Міністерство Оборони видали свій наказ  №530 від 29.08.2011 р.,зареєстрований в Мінюсті!!!!, і в п.1.11  сказано "Виплата добових та відшкодування витрат на наймання житлового приміщення проводяться за наявності посвідчення про відрядження засвідчених печаткою відміток про дати прибуття військовослужбовця в пунк призначення та вибуття з нього" . Ціле оборонне міністерство перестраховується - контролює ! І Мінюст ЗА ! А ми що такі безстрашні ?
Ми теж видали наказ керівника, яким для якісного контролю за використанням бюджетних коштів та переміщенням працівників затвердили бланк посвідчення про відрядження.Була ревізія, і ревізори залишились задоволені, тому що і їм легко знайти наказ ( № наказу кадри проставляють в посвідченні при відмітці про прибуття і вибуття) і менше смикали бухгалтера. Крім того є лист Мінфіну, який на мою думку підтверджує правомірність затвердження бланків посвідчень установою, і не тільки посвідчень.МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИЛИСТвід 14.03.2012 р. N 31-08410-07/23-1994/1318Міністерство фінансів України щодо оформленняпервинних документів повідомляє.Відповідно до Закону України "Про бухгалтерськийоблік та фінансову звітність в Україні" підставою для бухгалтерського
обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти
здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під
час здійснення господарської операції, якщо це неможливо - безпосередньо після
її закінчення.Згідно з Положенням про документальне забезпеченнязаписів у бухгалтерському обліку, затвердженим наказом Міністерства фінансів
України від 24.05.95 р. N 88, первинні документи складаються на бланках типових
і спеціалізованих форм, затверджених відповідним органом державної влади. Документування господарських операцій можездійснюватись із використанням виготовлених самостійно бланків, якіповинні містити обов'язкові реквізити чи реквізити типових або спеціалізованих
форм.Відповідно до зазначених Закону та Положення первиннідокументи повинні мати обов'язкові реквізити.Міру деталізації змісту і обсягу господарськоїоперації визначають особи, які відповідають за здійснення господарськоїоперації і правильність її оформлення. При цьому така деталізація маєзабезпечити розкриття змісту господарської операції та ідентифікацію активів,
зобов'язань, доходів або витрат, з нею пов'язаних.В облікових регістрах та первинних документах навнутрішнє переміщення придбаних товарів може наводитись додатковаінформація, крім тієї, яка зазначена в отриманих первиннихдокументах й інших супровідних документах продавця, виходячи з потреб
управління, контролю, аналізу та аналітичного обліку. Перший заступник Міністра А. Мярковський

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

</b><b>Iva, Це дивлячисьяке відрядження, а взагалі є наказ по установі в якому сказано тому-то й
тому-то, тоді-то й тоді-то, виконати те, що необхідно! Навіщо ускладнювати
самим собі життя і своїм підлеглим ще й додатковим посвідченням про відрядження
коли його не всі хочуть підписувати? Чим більше паперів Ви примножуєте в своїй
діяльності, тим більше питань може виникнути у перевіряючого з приводу тих
самих паперів. Хіба перевіряючий вимагає від Вас додаткові документи про витрати
на відрядження крім встановлених Кабміном? Я впевнений, що ні!
А взагалі хай кожен для себе самостійно вирішує чи доцільно затверджувати власне посвідчення
про відрядження.

P.S. Ви хочете довести, що в армії всі дії є необхідними і з
точки зору логіки обґрунтовані? Тоді давайте запровадимо рапорти про
виконання своєї роботи – краще щоденно!!! 
З власного досвіду скажу, що людям важко відмовитись від "старого" і ще важче звикнути до "нового"

P.P.S. Посвідчення про відрядження не відноситься до первинних документів згідно п.2.1 наказу Міністерства фінансів України від 24 травня 1995 року N 88 Тому що на підставі посвідчення про відрядження Ви нічого ненараховуєте!

Аватар користувача
Iva
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 березня 2012, 21:07

Повідомлення Iva »

Олег ! Я постійно читаю все чим діляться тут колеги, я шаную їх працю, їх час і їх досвід. ЄВГЕНІЮ взагалі уклін за те що ми маємо таку можливість поспілкуватись,ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ. Я нічого не хочу доводити, тим більше про армію (однак якщо Ви маєте практику ведення обліку у військовому формуванні, знаєте що таке військова прокуратура- я охоче з Вами поспілкуюсь)  ! У вас свій досвід, у мене свій, я ним поділилась, тут всі дорослі і зроблять свій вибір.
Коли є посвідчення в якому кадри уже зробили свої відмітки про вибуття і прибуття, при прийнятті авансового звіту  бухгалтер тут же контролює чи збігається дата вибуття і прибуття з квитками, і не треба йти в діловодство- брати накази, а потім робити масу виправлень в авансових звітах ( згідно того ж наказу МФ №88 - писати "Виправленому вірити"). Моя практика показала, що з посвідченнями я єкономлю свій час, я перевіряю звіт зразу при здаванні за кілька хвилин, не правильно заповнені тут же перероблюються, вони не почеркані, без виправлень. У Вас такі кадровики, що розуміють що все що нараховує бухгалтерія має відповідати наказам, і ніколи не міняють сторінки наказів після їх підписання і Вашого ознайомлення і звідти не пропадають якісь пункти про відрядження бо у них щось там не вміщалось на сторінку ????? Не з моїм щастям ! Я завжди вимагаю витяги з наказів з датою їх подання в бухгалтерію - тоді бухгалтера не вносять переплати, якщо щось не так чи не своєчасно.
ЩОДО P.P.S.Так, я не нараховую згідно посвідчення,  я контролю правильність нарахування ( п.2.15 наказу №88) - це не сама остання функція головного бухгалтера.
Крім того зараз на форумах часто почала появлятись інформація, що у відряджених бюджетників в готелях просять  наказ про відрядження, тоді в вартість рахунку не включається туристичний збір. Якщо брати з собою у відрядження витяг з наказу  ( пункт 2.6 наказу МФ №88), то вже краще посвідчення.
Можливо за 30 років я стала перестраховуватись занадто, але достало коли у всіх хата скраю, а в усьому винна бухгалтерія.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Iva, Я Вас розумію і поважаю професію бухгалтера, бо як непросто бухгалтерам у нашій країні працювати.
З того, що Ви написали роблю висновок, що для Вас це посвідчення необхідне. В нашій установі ці посвідчення не доцільні, бо у нас відряджень мала кількість. І коли видається наказ на відрядження в той же, день в бухгалтерію, зігдно списку розсилки надсилається копія наказу про відрядження. І навіть якщо наказ "міняється" його "міняють" в бухгалтерії також. Тому може й моєму випадку приказка дійсна що: "сит голодного не знає".
Просто у нас була ситуація коли працівник відправлений у відрядження повернувся із відрядження з незаповненнм посвідченням про відрядження в графах прибув і вибув з місця відрядження. Приймаюча сторона аргументувала незаповнення цього посвідчення тим, що воно скасоване. Тому я просто хочу сказати, що не всі установи будуть ставити відмітку про прибуття та вибуття і відповідно й недоцільно це посвідчування використовувати. Але йе лише моя особиста думка і звісно ніяк не можу Вам вказувати, як Вам потрібно вести бухгалтерський облік!

Анюня
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 22 серпня 2011, 12:18
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепродзержинск

Повідомлення Анюня »

Подскажите! В течении которого времени я могу зарегистрировать в казне юридические и финансовые обязательства по командировкам. Сотрудники ездили в командировку в январе и отчитались в январе. Но во временной смете не были заложены расходы по командировке. Могу ли я зарегистрировать расходы в феврале месяце?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Анюня, если в смете не было статьи по командировочным затратам Вы соответственно не должны были отправлять сотрудников в комадировку и ни о какой регистрации обязательств не может быть!
Откуда Вы знали что в постоянной смете будут командировки??? Официально Вы не могли знать, ибо не было у Вас и у Вашего управления казначейства зарегистрированной сметы по командировкам!

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

Зареєструвати по закону можна, але це буде порушення БК - взяття зобов'язань понад виділені асигнування з усіма наслідками.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

user, Ви самі собі суперечити, як можна їх зараєструвати, якщо немає кошторису??? І який казначей Вам їх зареєструє?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

У готелі мали видати квитанцію чи будь-який інший документ, який підтверджує факт оплати за номер готелю. Якщо ж працівник при складанні звіту не надає таких документів, то йому кошти невідшкодовуються!
Вісник податкової служби від 20.04.2012 № 15
Пам’ятка щодо порядку оформлення службових відряджень в межах України

Natalya71
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 05 лютого 2013, 12:35
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Natalya71 »

подскажите, если руководитель едет  в командировку за границу и все расходы оплачивает принимающая сторона, я ничего не должна оплачивать,
суточные, например? какие документы у меня должны быть?

Аватар користувача
dov902
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 05 червня 2012, 18:52
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз

Повідомлення dov902 »

Natalya71 писав:какие документы у меня должны быть? Наказ про відрядження та запрошення приймаючої сторони, в якому зазначено, що всі витрати пов'язані із відрядженням (проїзд, харчування, добові тощо) здійснюється за їх рахунок...
Добавлено (26.02.2013, 21:15)
---------------------------------------------
какие документы у меня должны быть?

Добавлено (26.02.2013, 21:27)
---------------------------------------------
Наказ про відрядження та запрошення приймаючої сторони, в якому зазначено, що всі витрати пов'язані із відрядженням (проїзд, харчування, добові тощо) здійснюється за їх рахунок...

Natalya71
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 05 лютого 2013, 12:35
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Natalya71 »

dov902 писав:Наказ про відрядження та запрошення приймаючої сторони, в якому зазначено, що всі витрати пов'язані із відрядженням (проїзд, харчування, добові тощо) здійснюється за їх рахунок..
Спасибо

Марина27
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 17 січня 2013, 10:31
Регіон: Житомирская область
Звідки: Житомирська область

Повідомлення Марина27 »

Підкажіть, якщо працівник знаходиться 5 днів на курсах підвищення кваліфікації(у відрядженні) і начальник видав наказ на преміювання всіх співробітників за фактично відпрацьований цас.За цей період що людина перебувала у відрядженні  можна нараховувати премію чи ні?

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Премія працівникові нараховується за відпрацьований час згідно положення про преміювання. Хоча час відрядження вважається відпрацьованим часом, але якщо працівнику нараховують зарплату за час відрядження по середній зарплаті, то дні відрядження відкидаються при розрахунку премії. Тим часом  премія працівника враховується  при порівнянні середньоденної зарплати за умовами трудового договору( тобто по вісімках) та за середньою зарплатою і вибирається кращий варіант для оплати часу перебування у відрядженні. Отож працівник за будь-яких умов у заробітку не втратить.

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”