СЛУЖБОВІ ВІДРЯДЖЕННЯ

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

ЛБ, в бухгалтерію точно не потрібно, а от кадровику - це точно!

ЛБ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 10 березня 2013, 15:23
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення ЛБ »

Спасибо,yaoleg! Ревизор требует от бухгалтерии))

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

ЛБ, може вимагати, якщо на бухгалтерію покладено функції кадровика

ЛБ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 10 березня 2013, 15:23
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення ЛБ »

Спасибо,yaoleg! Просто устали уже доказывать внутреннему ревизору, что мы бухгалтерия, а не все в одном

Olga8479
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 лютого 2014, 21:33

Повідомлення Olga8479 »

Добрий день, підскажіть будь-ласка, що робити в такій ситуації..якщо робітник їздив у відрядження в листопаді 2013 року (аванс йому не видавався, т.я. на заг.та спец. фондах бюджетної установи не було ні кошторису ні коштів на рахунках) авансовий звіт він надав в поточному році (2014). Чи може установа йому відшкодувати витрати на відрядження за рахунок кошторису 2014р.? Чи є це порушенням терміну здачі авансового звіту?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Olga8479, для того щоб працівника відправити у відрядження керівництвом видається наказ, але наказ видається лише у разі, якщо в бюджетній установі є кошторисні призначення для видатків на відрядження по КЕКВ 2250.

annamastabaeva2510
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 12 листопада 2014, 16:35

Повідомлення annamastabaeva2510 »

Добрый день, подскажите, пожалуйста, человек был на длительном больничном. в ноябре закрывала по труд договору. как считать за дни командировки в декабре? по 100 Порядку или тоже труд. договор применять?

Добавлено (11.12.2014, 16:26)
---------------------------------------------
Добрый день, подскажите, пожалуйста, человек был на длительном больничном. в ноябре закрывала по труд договору. как считать за дни командировки в декабре? по 100 Порядку или тоже труд. договор применять?

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

annamastabaeva2510, по 100

annamastabaeva2510
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 12 листопада 2014, 16:35

Повідомлення annamastabaeva2510 »

masya,спасибо

tanzaika2015
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 січня 2015, 01:07

Повідомлення tanzaika2015 »

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста! Я была на курсах повышения квалификации. В приказе было указано, что направляюсь на прерывистый цикл  на период с 09.01.14 по 25.12.14, график занятий прилагается. Занятия проходили по два раза на месяц в течении года. Командировочных добиться я не смогла. В бухгалтерии мне сказали, что каждый раз после дня курсов на следующий день я должна была заполнять авансовый отчет. Аванса мне не давали, проездных билетов у меня не было, добиралась попутным транспортом. Я думала,  что получу суточные  хотя бы в конце командировки, то есть после 25.12.14.О том, что я должна заполнять авансовый отчет, перед курсами меня никто не информировал. И правильно ли оформлен приказ?

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

tanzaika2015 писав:В приказе было указано, что направляюсь на прерывистый цикл  на период с 09.01.14 по 25.12.14, график занятий прилагается. Занятия проходили по два раза на месяц в течении года.
Сума добових визначається згідно з наказом про відрядження та відповідним первинним документом. За відсутності наказу добові витрати не виплачуються.
Таким чином, тепер підставою для виплати добових є:
1) наказ керівника про направлення у відрядження. Зауважимо, що в ньому має бути чітко зазначено дату вибуття у відрядження та прибуття до місця постійної роботи.
tanzaika2015 писав:Командировочных добиться я не смогла. В бухгалтерии мне сказали, что каждый раз после дня курсов на следующий день я должна была заполнять авансовый отчет. Аванса мне не давали
Якщо не видався аванс, за що звітуватися на слідуючий день?
tanzaika2015 писав:Я думала,  что получу суточные  хотя бы в конце командировки, то есть после 25.12.14.О том, что я должна заполнять авансовый отчет, перед курсами меня никто не информировал. И правильно ли оформлен приказ?
Наказ не правильний, згідно першої відповіді, так як має бути чітко зазначено дату вибуття у відрядження та прибуття до місця постійної роботи. Але ж якби Ви оформили авансовий звіт у грудні, та заборгованість була б зареєстрована в ф 7, то отримали б свої добові, а так це минулий рік, заборгованості по ваших добових немає, щоб відшкодовувати

tanzaika2015
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 січня 2015, 01:07

Повідомлення tanzaika2015 »

Спасибо! Так наказ должны были оформлять отдельно на каждый день курсов( 9.01.14 отбыл 9.01.14 прибыл и т.д.)? Я 26.12.14 прибыла в бухгалтерию, но мне никто не сказал, что я должна оформить авансовый отчет, а сказали, что неверно оформлено командировочное удостоверение , в котором было написано, что я на курсах с 09.01.14 по 25.12.14 (без слова прерывистые), и предложили мне предоставить командировочное, в котором за каждый день стояла бы печать о прибытии и отбытии. Я психонула  и ушла. Но потом уже в 15 году вернулась, чтобы мне объяснили , в чем моя вина. Потом мне сказали, что командировочное удостоверение для бухгалтерии не есть документом, и то, что я должна была за каждый день оформлять отчет(о котором мне никто никогда не говорил, а на курсах я не первый год). Знакомый работник кру сказал, что мне достаточно привезти с командировки довидку, что я действительно находилась на занятиях в такие-то дни( хотя мне выдали удостоверение о прохождении курсов и прилагался график занятий), а то не мои проблемы, что мне не правильно оформили командировку. Вы говорите, что я должна была оформить отчет в декабре. За что я должна была отчитываться? Cпасибо!

Добавлено (22.01.2015, 01:30)
---------------------------------------------
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста! Я еду на курсы повышения на месяц. У меня есть возможность каждый день ездить туда и обратно ( у меня 8-летний ребёнок). После окончания курсов мне могут оплатить проезд туда и обратно за каждый день, или только день прибытия и день отбытия cогласно приказу?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

tanzaika2015, можуть, якщо в наказі буде: "із щоденним поверненням до місця роботи"

джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

чи обовязковий авансовий звіт, якщо є розпорядження сільського голови на відрядження , аванс не надавався,в кінці місяця надаєм в казну на оплату згідно витягів з журналу реєстрації відряджень ,але перераховується  на карточки з затримкою буває і через 2-4 місяці( через казначейство)???

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

джус, авансовий звіт надається з платіжними дорученнями для оплати в казначейство. Згідно розпорядження/наказу Ви можете лише виплати добові, а як бути із витратами на дорогу і іншими витратами, які відшкодовуються за час перебування у відрядженні?

джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

платимо тільки добові!

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Ну и что? Все равно нужен авансовый отчет, на другой стороне пишете - суточные, основание - постановление КМУ.

student_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 07 червня 2013, 11:46
Регіон: Закарпатская Область
Звідки: Ужгород
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення student_ubr »

Шановний ДЖУС. Авансовий звіт це є факт підтвердження господарської операції для бухгалтерії. Ви не можете відображати в бух.обліку виплату добових згідно наказу(виплатити кошти - так), а у 8 м/о відображати витрати  згідно авансового звіту.

IraStruts
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 жовтня 2012, 23:20
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення IraStruts »

Добрий день! Ми лікарня, повністю утримуємся за рахунок місцевого бюджету. Лікаря відправляють у відрядження по наказу у Луганськ. Видатки на відрядження кошторисом не передбачено. Як нам оплатити відрядження та добові? В яких офіційних документах, інструкціях, постановах можна це почитати??

Аватар користувача
IRENE
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 19 травня 2011, 10:44
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення IRENE »

IraStruts, треба зробити перерозподіл бюджетних призначень між КЕКВ.  Інакше ніяк.  Немає призначень - немає видатків.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

IraStruts, Якщо по кошторису не буде передбачено видатки на відрядження, то тоді лише за власний кошт. При цьому роботодавець не повинен вимагати від Вас безкоштовно їхати в інший населений пункт.

кечамут
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 02 вересня 2014, 20:18
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення кечамут »

Допоможіть розібратись. Постійний кошторис відсутній, а в тимчасовому відсутні кошти на відрядження. Працівник, який їдить у відрядження приймається розпорядження відрядити у Хмільник і дата.(не прописано, що бухгалтерії виплатити кошти) Я допівідаю,що кошти відсутні. Мені у відповідь, а можливо щось станеться з людиною треба, щоб була підстава. Можна вести журнал реестрації авансових звітів хто приніс тому оплатили. У табелі кадровик не ставить відрядження бо немає коштів. Якщо працівник у відряджені йому заробітна плата нарах. по серед. з/п. Як вийти з такої ситуації. Працівник у відряджені був 20.01.15р здавав звіт кошти відсутні в казначействі не зарееструєш тому у лютому авансовий звіт(за січень) ставимо місяць і дату в лютому це буде порушення?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

кечамут, Керівник немає права підписувати таке розпорядження! Та й, як його можна видати якщо бухгалтер це розпорядження ВІЗУЄ!? Якщо бухгалтер знає, що немає коштів на відрядження - отже ОФІЦІЙНО працівник не може бути у відрядженні!!! 

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Так-то оно так, но такие ситуации реальны, и необходимость командировки настолько важна иногда для деятельности организации, что этот момент с деньгами отходит на второй план. Бывает, что ехать очень нужно, и не отвертишься, особенно в некоторых органах.

Выход, хоть и слабенький и корявый, такой: однозначно из приказа пункт про оплату убрать. Авансовые не датировать.

После получения ассигнований зарегистрировать текущей датой авансовый (как возмещение потраченных собственных средств сотрудника). 

Нарушение будет в таком случае не бюджетного законодательства, а законодательства про командировки (в части не обеспечения сотрудника средствами). Которое мы и так сплошь и рядом нарушаем, не выплачивая аванс...

Кстати, когда проверка находит такое нарушение, они заставляют выплачивать сотрудникам невыплаченные командировочные.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Радистка_Кэт, я з Вами згоден, працівники не повинні їздити у відрядження за власний кошт. Але якщо є наказ/розпорядження про відрядження і бухгалтер його завізував, тоді постає питання чому БУХГАЛТЕР невідшкодував витрати на відрядження працівникові. Якщо він візуючи наказ про відрядження знав, що кошти непередбачені по КЕКВ 2250? І хто тоді крайній?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Ну да, я ж и написала - важно, чтоб бухгалтер в этом приказе вообще не фигурировал

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

IraStruts писав:Лікаря відправляють у відрядження по наказу у Луганськ
просто жутко интересно, а как он в Луганск попадет?

кечамут
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 02 вересня 2014, 20:18
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення кечамут »

Радистка_Кэт писав:Выход, хоть и слабенький и корявый, такой: однозначно из приказа пункт про оплату убрать. Авансовые не датировать.
У нас розпорядження бухгалтер не візує і про кошти не прописано ні слова. Тільки дата і місце куди їздить у відрядження. Авансовий звіт число не ставимо. Потім дату в авансовому ставимо коли є гроші. Що робити якщо держава на рік по КЕКВ 2250 300 грн дає. А на курси відправляє на два тижні, що робити? Дякую за допомогу ми так і робимо. Що робити можливо вести журнал по авансових звітах хто коли приніс і відмічати.

Добавлено (06.02.2015, 22:43)
---------------------------------------------
yaoleg писав:Радистка_Кэт, я з Вами згоден, працівники не повинні їздити у відрядження за власний кошт. Але якщо є наказ/розпорядження про відрядження і бухгалтер його завізував, тоді постає питання чому БУХГАЛТЕР невідшкодував витрати на відрядження працівникові. Якщо він візуючи наказ про відрядження знав, що кошти непередбачені по КЕКВ 2250? І хто тоді крайній?
Бухгалтер не візує. Як на Вашу думку можливо така ситуація безболісна: 1.Відправляють у відрядження і приймають розпорядження. 2.Бухгалтер розпорядження не візує, кадровик подає в табелі усіх хто був у відрядженні. 3. Бухгалтер середню за день відрядження нараховує. 4. У разі здачі авансового звіту ( якщо є кошти звичайно) відображаємо в журналі реєстрації авансових звітів. Можлива така ситуація?

Добавлено (06.02.2015, 22:47)
---------------------------------------------
orif писав:просто жутко интересно, а как он в Луганск попадет?
Платить свої кошти і в Луганск, а що робити бухгалтер чи керівник з свого карману не витягнуть якщо  в кошторисі по КЕКВ 2250 00000,000грн? Якщо лікарі там проще вони фінансуються з місцевого бюджету їм легше перекинути кошти. Якщо ви мали на увазі за відрядження, а не те що робиться в країні.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

кечамут, я розумію Вашу ситуацію і вона така не тільки у Вас. Але чому бухгалтер нараховує середню з/п за час відрядження при цьому "не бачить" наказу на це відрядження? Один табель не є підставою для нарахування середньої з/п та ДОБОВИХ за час відрядження. А взагалі всі накази, які стосуються будь-яких виплат/розрахунків, які проводить бухгалтерія повинні головним бухгалтером або начальником відділу візуватися, інакше це вже порушення під час створення наказу.

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

кечамут писав:Цитата orif ()просто жутко интересно, а как он в Луганск попадет?
Платить свої кошти і в Луганск
я не о том, а о том как физически это будет сделано? к нам все дороги перекрыты ВСУ и проезд запрещен

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”