Билеты заполненые вручную

Lana1000
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 05 червня 2013, 13:56
Регіон: Одесская область

Повідомлення Lana1000 »

Re: Билеты заполненые вручную

Ковшова Олена, добрий день, скиньте і мені про білети написані від руки. Дуже вдячна.

Аватар користувача
Муштей (Кононенко) Евгения
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 листопада 2015, 14:23
Звідки: Ukraine, Терновка

Повідомлення Муштей (Кононенко) Евгения »

[font="Noto Sans", sans-serif]Ковшова Олена, прохання скинути цю статтю на адресу Veintq2291244@gmail.com[/font]

татаяна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 24 січня 2012, 12:03
Регіон: Черниговская Область
Подякували: 1 раз

Повідомлення татаяна »

Добрый день! И мне пожалуйста скиньте информацию о билетах заполненную в  вручную на t.kobzar@ukr.net   Спасибо.

Олена ПМ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 05 травня 2017, 10:57
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Олена ПМ »

Re: Билеты заполненые вручную
татаяна » 
Добрый день!   скиньте, пожалуйста, информацию о билетах заполненную в  вручную на kultura-sport@ukr.net
  Спасибо.

Олена ПМ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 05 травня 2017, 10:57
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Олена ПМ »

Доброго дня, Можна і мені інформацію щодо білетів заповнених вручну.на kultura-sport@ukr.net

felixG_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 11 серпня 2011, 08:38
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Смела
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення felixG_ubr »

Доброго дня, можна і мені інформацію щодо білетів заповнених вручну на felixG@ukr.net

татаяна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 24 січня 2012, 12:03
Регіон: Черниговская Область
Подякували: 1 раз

Повідомлення татаяна »

Скажите, кому-то прислали информацию по билетах???

Аватар користувача
Расен Евгений
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 15 травня 2017, 10:57
Звідки: Украина, Донецк

Повідомлення Расен Евгений »

Люди поделитесь нормативкой по билетам? кому то ведь уже прислали!? dyadyaghenya@gmail.com  Заранее благодарен

Svevas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 28 липня 2016, 20:04
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Svevas »

Пожалуйста, можна и мне эту нормативку? Заранее спасибо. svevas@e-mail.ua

Natalia Ivanivna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 03 лютого 2015, 22:26
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Natalia Ivanivna »

Доброго дня , надішліть інформацію щодо квитків sportschool@i.ua

талла
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 лютого 2017, 16:12
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення талла »

Ковшова Олена, будь-ласка надішліть ще  раз (нічого не прйшло) статтю по білетах заповнених вручну на адресу pronina_vk@ukr.net

Олена ПМ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 05 травня 2017, 10:57
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Олена ПМ »

[font="Noto Sans", sans-serif]Будь ласка, Можна мені інформацію щодо білетів заповнених вручну.на kultura-sport@ukr.net, бо я нічого так і не отримала[/font]

Олена ПМ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 05 травня 2017, 10:57
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Олена ПМ »

Ковшова Олена, буль ласка скиньте статтю по білетам

Янковець
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 05 листопада 2015, 16:42
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Янковець »

Ковшова Олена писав:
Lud@ писав:Luda_66, якщо можна надішліть і мені матеріали стосовно білетів на проїзд. Дякую
Якщо ви мені напишите свою електронну адресу, я вам надішлю статтю

Аватар користувача
Расен Евгений
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 15 травня 2017, 10:57
Звідки: Украина, Донецк

Повідомлення Расен Евгений »

я так понял ответа не будет...или ответчика нет, или желания дать информацию. Коллеги, кому скинули информацию поделитесь пожалуйста ! Ковшова наверняка не может физически всех ею обеспечить, это займет у нее уйму времени...

panova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 червня 2015, 22:31
Регіон: Николаевская область

Повідомлення panova »

Ковшова Олена писав:
Lud@ писав:Luda_66, якщо можна надішліть і мені матеріали стосовно білетів на проїзд. Дякую
Якщо ви мені напишите свою електронну адресу, я вам надішлю статтю
Якщо можна надішліть і мені матеріали стосовно білетів на проїзд. Дякую. Моя електронка albatross2000@ukr.net

panova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 червня 2015, 22:31
Регіон: Николаевская область

Повідомлення panova »

[font="Noto Sans", sans-serif]Доброго дня, Можна і мені інформацію щодо білетів заповнених вручну.на [/font][font="Noto Sans", sans-serif]albatross2000@ukr.net[/font]

panova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 червня 2015, 22:31
Регіон: Николаевская область

Повідомлення panova »

[font="Noto Sans", sans-serif]Люди поделитесь нормативкой по билетам? кому то ведь уже прислали!? [/font]
[ltr][font="Noto Sans", sans-serif]albatross2000@ukr.net[/font][/ltr]
[font="Noto Sans", sans-serif]  Заранее благодарна[/font]

Олена ПМ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 05 травня 2017, 10:57
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Олена ПМ »

хоч комусь вислали інформацію по білетам??? поділіться будь ласка

Svetlanka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 02 квітня 2012, 17:03
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Svetlanka »

[font="Noto Sans", sans-serif]Пожалуйста, и мне сбросьте инфу по билетам заполненных вручную на мою почту Sutulina_86@ukr.net  так как практически все маршрутки (частники) в нашем городе выдают именно такие билеты[/font]

kvitka_0802
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 лютого 2017, 11:56
Регіон: Полтавская область

Повідомлення kvitka_0802 »

Доброго дня, поділіться інформацією щодо білеті: in_boca@ukr.net Дякую!

Аватар користувача
Ковшова Олена
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 122
З нами з: 03 лютого 2014, 07:48
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Ковшова Олена »

Шановні користувачі Форуму.

Отримати потрібну статтю можна за ретропередплатою (якщо ви не маєте потрібного номеру газети "Місцеве самоврядування" або не є передплатником газети "Місцеве самоврядування") за телефоном (044) 581-10-10.

Нагадаю ще раз, стаття про білети, заповнені водієм від руки, розміщена в червневому номері газети за 2016 рік "Місцеве самоврядування" (стаття "Ручний" квиток: чи можна відшкодувати?", автор Ковшова О.)

Стаття не надсилається на електронні адреси.

Jellyfishka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 03 квітня 2017, 09:58
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Jellyfishka »

Лист мінінфраструктури від 06.01.2017 р. N 62/25/10-17. Там про квитки, заповнені вручну.
Щодо типових форм квитків та їх заповнення
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.01.2017 р. N 62/25/10-17

Щодо типових форм квитків та їх заповнення

Міністерство інфраструктури розглянуло запит <...> щодо надання роз'яснень з приводу типових форм квитків та їх заповнення та повідомляє.

Порядок здійснення перевезень пасажирів та їх багажу автобусами, таксі, легковими автомобілями на замовлення, а також обслуговування пасажирів на автостанціях визначаються Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту (далі - Правила), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 р. N 176. Вони є обов'язковими для виконання організаторами регулярних перевезень, замовниками транспортних послуг, автомобільними перевізниками, автомобільними самозайнятими перевізниками, персоналом автомобільного транспорту, автостанціями та пасажирами.

Згідно з пунктом 115 Правил перевізники відповідно до укладених договорів здійснюють продаж квитків через автостанції, агентства з продажу квитків та/або самостійно. Примірну форму договору про продаж квитків затверджує Мінінфраструктури.

Продаж квитків може здійснюватися водієм автобуса в разі відсутності у населеному пункті автостанції або агентства з продажу квитків, а також після закриття квитково-касової відомості на автостанції.

Пунктом 2 наказу Міністерства транспорту та зв'язку України "Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування" від 25.05.2006 р. N 503, зареєстрованого Міністерством юстиції України 21.09.2006 р. від N 1065/12939 (далі - наказ), зазначено, що вартість проїзду за розрахунками пасажирських перевізників, інформація про перевізника, страховика та страхову суму вносяться у квитки друкованим способом.

Враховуючи викладене, на думку Мініфраструктури, у разі якщо придбаний у водія квиток відповідає типовій формі, містить інформацію про перевізника, страховика, страхову суму, а вартість проїзду, відстань проїзду, пункти відправки та прибуття, вписані у квиток вручну друкарськими літерами, це не буде порушенням вимог наказу.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату
Д. Роменський
Востаннє редагувалось 31 травня 2017, 11:00 користувачем EVGENIY, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Додав лист

Аватар користувача
Расен Евгений
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 15 травня 2017, 10:57
Звідки: Украина, Донецк

Повідомлення Расен Евгений »

Ковшова Олена писав:Шановні користувачі Форуму.

Отримати потрібну статтю можна за ретропередплатою (якщо ви не маєте потрібного номеру газети "Місцеве самоврядування" або не є передплатником газети "Місцеве самоврядування") за телефоном (044) 581-10-10.

Нагадаю ще раз, стаття про білети, заповнені водієм від руки, розміщена в червневому номері газети за 2016 рік "Місцеве самоврядування" (стаття "Ручний" квиток: чи можна відшкодувати?", автор Ковшова О.)

Стаття не надсилається на електронні адреси.
Що більш за все удручає, що кожен намагається хоч на чомусь да обідрати свого ближнього. Накой біс мені підписка на місцеве самоврядування, якщо цікава лише одна стаття!!...еееехххх.

Аватар користувача
Расен Евгений
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 15 травня 2017, 10:57
Звідки: Украина, Донецк

Повідомлення Расен Евгений »

Jellyfishka писав:Лист мінінфраструктури від 06.01.2017 р. N 62/25/10-17. Там про квитки, заповнені вручну.
Дякую !

silradatal
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 16 листопада 2015, 15:28
Регіон: Черкасская область

Повідомлення silradatal »

Підскажіть будь-ласка,  що тепер робити тим працівникам яким потрібно їхати у відрядження, а в населеному пункті немає автостанції? Можливо у когось є досвід, як вийти з даної ситуації. Чи можливо в телефонному режимі замовляти квитки?

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.01.2017 р. № 62/25/10-17

Щодо типових форм квитків та їх заповнення

Міністерство інфраструктури розглянуло запит <...> щодо надання роз'яснень з приводу типових форм квитків та їх заповнення та повідомляє.

Порядок здійснення перевезень пасажирів та їх багажу автобусами, таксі, легковими автомобілями на замовлення, а також обслуговування пасажирів на автостанціях визначаються Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту (далі - Правила), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 р. N 176. Вони є обов'язковими для виконання організаторами регулярних перевезень, замовниками транспортних послуг, автомобільними перевізниками, автомобільними самозайнятими перевізниками, персоналом автомобільного транспорту, автостанціями та пасажирами.

Згідно з пунктом 115 Правил перевізники відповідно до укладених договорів здійснюють продаж квитків через автостанції, агентства з продажу квитків та/або самостійно. Примірну форму договору про продаж квитків затверджує Мінінфраструктури.

Продаж квитків може здійснюватися водієм автобуса в разі відсутності у населеному пункті автостанції або агентства з продажу квитків, а також після закриття квитково-касової відомості на автостанції.

Пунктом 2 наказу Міністерства транспорту та зв'язку України "Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування" від 25.05.2006 р. N 503, зареєстрованого Міністерством юстиції України 21.09.2006 р. від N 1065/12939 (далі - наказ), зазначено, що вартість проїзду за розрахунками пасажирських перевізників, інформація про перевізника, страховика та страхову суму вносяться у квитки друкованим способом.

Враховуючи викладене, на думку Мініфраструктури, у разі якщо придбаний у водія квиток відповідає типовій формі, містить інформацію про перевізника, страховика, страхову суму, а вартість проїзду, відстань проїзду, пункти відправки та прибуття, вписані у квиток вручну друкарськими літерами, це не буде порушенням вимог наказу.

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”