Відрядження за рахунок спеціального фонду повернення за минулі роки?

Sholga
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 23 вересня 2013, 15:09
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Sholga »

Будь ласка допоможіть у вирішені такої ситуації

Під час перевірки ДФІ працівником були повернуті зайво виплачені в минулому році відрядні за спеціальним фондом.

Працівники ДФІ за результатами перевірки не вимагають перерахування цих коштів до бюджету.


Як правильно відобразити таку операцію і чи потрібно коригувати результат виконання кошторису за спеціальним фондом?

Чи можливо відобразити цю операцію у такий спосіб?

Дт         Кт

823        362     (200,00 грн.)     сторно  відрядні за минулий рік

323        362       200,00 грн.     повернуто працівником на рахунок установи
 
823        432       200,00 грн.      коригуємо фінансовий результат виконання кошторису за спецфондом

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10283
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ні, фактичні видатки вже чипати не можна адже ви їх списали в кінці року на результат виконання!
Я думаю у вас буде отриманий залишок, це із 44 наказу
у графі "Отримано залишок" (форма N 4-1д, N 4-1м) (додаток 5) відображається сума коштів минулого бюджетного періоду, що була отримана у звітному періоді і не може бути віднесена на збільшення надходжень звітного періоду (року). У формі така сума відображається без розподілу за кодами економічної класифікації видатків бюджету;
Дт 323 Кр 364 - надійшли кошти минулих рокуів
Кр 364 Дт 432 - нараховано до повернення коштів минулих років

Є ще другий варіант! Здається я колись читав що такі кошти треба вважати доходом, але щось не можу знайти! Хоча тут теж до якого доходу їх віднести не зрозуміло! Треба пошукати листи ДКСУ!

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”