повернення тренеру викладачу витрачених ним власних коштів на оплату за навчання за яким КЕКВ

valyapautenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 27 червня 2016, 18:08
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення valyapautenko »

В бухгалтерію був зданий авансовий звіт з квитанцією з банку про оплату за навчання за курсову перепідготовку тренера-викладача як правильно оформити повернення тренеру викладачу  витрачених ним власних коштів на оплату за навчання  та за яким КЕКВ

Аватар користувача
евгеньевна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 20 березня 2013, 16:38
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Южноукраинск

Повідомлення евгеньевна »

Особисто я вважаю що за КЕКВ 2240, якщо є касові документи банку

valyapautenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 27 червня 2016, 18:08
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення valyapautenko »

А якщо проплатили по КЕКВ 2250 як виправити помилку

Аватар користувача
Margosha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 19 грудня 2012, 10:38
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Margosha »

я вважаю, що по КЕКВ 2250, напевно тренер не сам поїхав на навчання, а був наказ по підприємству відрядити його, тому це відрядження і всі витрати повинні пройти саме так.

Аватар користувача
евгеньевна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 20 березня 2013, 16:38
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Южноукраинск

Повідомлення евгеньевна »

За КЕКВ 2250 не можна сплачувати видатки на навчання. Ні в наказі №333 ні в Інструкції про відрядження таких видатків за КЕКВ 2250 не передбачено. Якщо видатки були здійснені у 2016 році, то можна написати листа в казначейство та фінансове управління щодо перенесення фінансування, касових та фактичних видатків з КЕКВ 2250 на 2240, а якщо видатки були у минулих роках, то вже ніяк не виправиш, і перевіряючі можуть це розцінити як порушення бюджетного законодавства, а саме: нецільові видатки. Може я і помиляюся, но это моё мнение.

valyapautenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 27 червня 2016, 18:08
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення valyapautenko »

чи можна брати до уваги договір який заключили між собою не два підприемства ( яке направило на навчання и яке проводить це навчання) а договір між самим тренером і підприємством яке проводить це навчання та квитанцією з банку про оплату тренером коштів за навчання чи маю я право прийняти ці документи та яким документом це підвердженно

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

Подскажите, пожалуйста. Мне принесли чек на оплату почтовых услуг по отправке заказного письма, и требуют возмещения денег. Казначейство не пропускает регистрацию авансового отчета, ссылаясь на Порядок казначейского обслуживания местных бюджетов №938. Как быть?

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”