Бухгалтерський облік витрат на відрядження за новим планом рахунків

Finik67
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 31 травня 2016, 11:43
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Finik67 »

Вискажіть свою думку про порядок бухгалтерського обліку витрат на відрядження за новим планом рахунків (з 01.01.2017) за умови. що аванс на відрядження не видавався, а підзвітна особа звітується за власні витрати понесені у відрядженні. До нового плану рахунків  застосовувався рахунок 362, а зараз незрозуміло   у порівняльній таблиці це рахунок 2116 (2126) дебіторська заборгованість за розрахунками з підзвітними особами.  Ми аванс не видавали (це порушення) але бувають випадки кошти відсутні, а у відрядження особу направляють.

Подклада Людмила
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 25 грудня 2015, 09:00
Регіон: Полтавская область
Подякували: 4 рази

Повідомлення Подклада Людмила »

Ми ставимо на 2116 рахунок. Видатки по КЕКВ 2250 (проїзд, помешкання) на 8411. , якщо КЕКВ 2230 (харчування під час змагань) на 8013

Finik67
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 31 травня 2016, 11:43
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Finik67 »

Подклада Людмила, а до чого тут субрахунок 8411 (8421) "Інші витрати за обмінними операціями" ведеться облік втрат за активами й зобов'язаннями суб'єкта державного сектору від зміни курсу гривні до іноземної валюти, втрат від зменшення корисності активів, суми знецінення (уцінки) необоротних активів і фінансових інвестицій, витрат на відрядження тощо.

Artem1987
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 04 квітня 2017, 10:12
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Artem1987 »

Шановні колеги прошу підтримати петицію про збільшення розміру добових витрат. Адже для державних службовців це дуже болюча тема. Не можливо прожити у відрядженні на даний час за 30 грн добових.
 
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1068
 
Залучайте також своїх колег до збору підписів.

tasunja
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 28 грудня 2012, 14:16
Регіон: Киевская Область
Звідки: Ирпень
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення tasunja »

Finik67 писав:Вискажіть свою думку про порядок бухгалтерського обліку витрат на відрядження за новим планом рахунків (з 01.01.2017) за умови. що аванс на відрядження не видавався, а підзвітна особа звітується за власні витрати понесені у відрядженні. До нового плану рахунків  застосовувався рахунок 362, а зараз незрозуміло   у порівняльній таблиці це рахунок 2116 (2126) дебіторська заборгованість за розрахунками з підзвітними особами.  Ми аванс не видавали (це порушення) але бувають випадки кошти відсутні, а у відрядження особу направляють.
у мене така ж ситуація.
по 2116 ви кредиторку не покажете, бо рахунок не для цього. лише коли є дебіторська заборгованість. 
я показую кредиторку по відрядженнях на 6415. інші кредитори. 
І розношу по меморіалці 6, а не 8. Бо 8 призначена для рахунку 2116. Коли є наперед виплачені аванси.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10286
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tasunja писав:
Finik67 писав:Вискажіть свою думку про порядок бухгалтерського обліку витрат на відрядження за новим планом рахунків (з 01.01.2017) за умови. що аванс на відрядження не видавався, а підзвітна особа звітується за власні витрати понесені у відрядженні. До нового плану рахунків  застосовувався рахунок 362, а зараз незрозуміло   у порівняльній таблиці це рахунок 2116 (2126) дебіторська заборгованість за розрахунками з підзвітними особами.  Ми аванс не видавали (це порушення) але бувають випадки кошти відсутні, а у відрядження особу направляють.
у мене така ж ситуація.
по 2116 ви кредиторку не покажете, бо рахунок не для цього. лише коли є дебіторська заборгованість. 
я показую кредиторку по відрядженнях на 6415. інші кредитори. 
І розношу по меморіалці 6, а не 8. Бо 8 призначена для рахунку 2116. Коли є наперед виплачені аванси.
Як це не покажете? дебеторка може бути і по 6415, не вигадуйте зайвої роботи собі! Обліковуйте на 2116 він саме для цього і потрібен!!! Ви порушуєте все що можна порушити! І ордер не той і рахунок, ще й трудове законодавство порушуєте!

lelek66
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 07 січня 2018, 20:31
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення lelek66 »

Здравствуйте подскажите пожалуйста. Мы отправили воспитателя на курсы  на 13 дней ещё в феврале. Сейчас появились деньги в июне я сделала звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт на основании предоставленных билетов на проезд, проживание и суточные. Скажите как это отобрахить по провадкам и в каких мемориальных ордерах.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10286
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lelek66 писав:Здравствуйте подскажите пожалуйста. Мы отправили воспитателя на курсы  на 13 дней ещё в феврале. Сейчас появились деньги в июне я сделала звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт на основании предоставленных билетов на проезд, проживание и суточные. Скажите как это отобрахить по провадкам и в каких мемориальных ордерах.
Вот из платформы ФІТ-Бюджет я там набрал отчет и вот вам проводки
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10286
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

А ось так автоматично створиться МО 8  :31:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

lelek66
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 07 січня 2018, 20:31
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення lelek66 »

Я так поняла насчет мо8, а деньги пришли это я показываю в мо 2 Дт 2116 и Кт 2313 правильно я поняла

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10286
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lelek66 писав:Я так поняла насчет мо8, а деньги пришли это я показываю в мо 2 Дт 2116 и Кт 2313 правильно я поняла
А когда будете платить человеку , то проводку Дт 2116 кр 2313 ви покажите и в МО 2 и в МО 8, но в главную книгу переносится только из МО 2

lelek66
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 07 січня 2018, 20:31
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення lelek66 »

Спасибо за ответ

lelek66
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 07 січня 2018, 20:31
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення lelek66 »

Можно ещё вопрос? Мы купили счётчик электроенергии за счёт средств общего фонда на общую сумму 2000 грн. В августе нам его установили, мы заключили договор с Одесаобленерго, но в самом договоре не указано что это установка а как позачергова технічна перевірка 3-фазного обліку. Теперь мне нужно оприходовать  этот счётчик. Но в первоначальную стоимость входит и его установка. Так как же быть в этом случае?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10286
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lelek66 писав:Можно ещё вопрос? Мы купили счётчик электроенергии за счёт средств общего фонда на общую сумму 2000 грн. В августе нам его установили, мы заключили договор с Одесаобленерго, но в самом договоре не указано что это установка а как позачергова технічна перевірка 3-фазного обліку. Теперь мне нужно оприходовать  этот счётчик. Но в первоначальную стоимость входит и его установка. Так как же быть в этом случае?
https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... ovirku-ta/

Новосад Юля7
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 29 січня 2019, 11:58
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Новосад Юля7 »

Колеги,прошу Вашої допомоги. Лише починаю працювати в бюджетній сфері,тому хочу попросити,Можливо хтось з Вас скине приклад заповнення МО8. Підзвітні особи їздили в відрядження та купляли мат цінності за власні кошти з ПДВ

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10286
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Новосад Юля7 писав:Колеги,прошу Вашої допомоги. Лише починаю працювати в бюджетній сфері,тому хочу попросити,Можливо хтось з Вас скине приклад заповнення МО8. Підзвітні особи їздили в відрядження та купляли мат цінності за власні кошти з ПДВ
а навіщо вони їх купували? Маю на увазі матеріальні цінності у відрядженні :)

Новосад Юля7
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 29 січня 2019, 11:58
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Новосад Юля7 »

EVGENIY писав:
Новосад Юля7 писав:Колеги,прошу Вашої допомоги. Лише починаю працювати в бюджетній сфері,тому хочу попросити,Можливо хтось з Вас скине приклад заповнення МО8. Підзвітні особи їздили в відрядження та купляли мат цінності за власні кошти з ПДВ
а навіщо вони їх купували? Маю на увазі матеріальні цінності у відрядженні :)
Я не зосім правильно висловилась. Одні люди були в відрядженні,інші на місцях купили мат цінності.Була така потреба

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10286
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Приклад МО 8 , ну ось приклад! Я тільки що зробив в програмі FIT-Бюджет

А на рахунок придбання ТМЦ так це залежить конкретно що купували, замість 8411 буде той рахунок на який відносите!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Новосад Юля7
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 29 січня 2019, 11:58
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Новосад Юля7 »

EVGENIY писав:Приклад МО 8 , ну ось приклад! Я тільки що зробив в програмі FIT-Бюджет

А на рахунок придбання ТМЦ так це залежить конкретно що купували, замість 8411 буде той рахунок на який відносите!
Дякую :31:

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”