Облік відряджень: відображення в балансі

Аватар користувача
Волощук Наталия
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 03 квітня 2017, 16:59
Звідки: Украина, Чернигов
Подякували: 1 раз

Повідомлення Волощук Наталия »

Працівнику надано аванс на відрядження. Проводка 2116-2313. Авансовий звіт зареєстровано в останній день місяця. Проводка 8411-2116. Виникла кредиторська заборгованість, бо витрати перевищили суму авансу на відрядження. Підкажіть, будь-ласка, де в пасиві балансу відобразити кредиторську заборгованість за витратами на відрядження????

Світлана Шавалда
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 23 вересня 2015, 16:06
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Світлана Шавалда »

У мене теж схожа ситуація. Ми не видаємо аванс на відрядження, а відшкодовуємо витрати згідно авансого звіту після повернення з відрядження. На кінець кварталу не вистачило коштів і залишились невідшкодовані авансові звіти. Де відображати в балансі ці кошти. По головній книзі ця сума в мене на Кт 211611, а як в балансі?

tasunja
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 28 грудня 2012, 14:16
Регіон: Киевская Область
Звідки: Ирпень
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення tasunja »

Волощук Наталия писав:Працівнику надано аванс на відрядження. Проводка 2116-2313. Авансовий звіт зареєстровано в останній день місяця. Проводка 8411-2116. Виникла кредиторська заборгованість, бо витрати перевищили суму авансу на відрядження. Підкажіть, будь-ласка, де в пасиві балансу відобразити кредиторську заборгованість за витратами на відрядження????
 дивітся яка ситуація
я вже в цим питанням голову проморочила всім.
рах 2116 він активний. якщо почитати інструкцію, то по ньому не передбаче кредиторки. по ньому може бути лише дебіторка, яка потім відображається в активі.
в мене, наприклад, наперед ніколи не видаються гроші на відряження. Знаю, що це грубе порушення, і буде велика біда як перевірять.
я для себе винайшла вихід такий, виходячи з того, суми по яких рахунках ставляться в пасив.
 в мене кредиторка йде по 6415 рахунку, як інші кредитори, і суми ставляться в пасиві в рядку 1575 інші поточні зобовязання.
але виходить тепер, що меморіалка 8 для цих операцій не підходить, бо по ній проходять лише обороти по 2116. в мене це мемор.6.
не претендую на правильність, але по інакшому не знаю як.

tasunja
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 28 грудня 2012, 14:16
Регіон: Киевская Область
Звідки: Ирпень
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення tasunja »

Світлана Шавалда писав:У мене теж схожа ситуація. Ми не видаємо аванс на відрядження, а відшкодовуємо витрати згідно авансого звіту після повернення з відрядження. На кінець кварталу не вистачило коштів і залишились невідшкодовані авансові звіти. Де відображати в балансі ці кошти. По головній книзі ця сума в мене на Кт 211611, а як в балансі?
 кредита по рах 2116 не може бути, тому цю суму і не можна поставити в пасив.

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

Добрий день! Як відобразити відшкодування за пальне? Директор їздить на своєму автомобілі у службових цілях, надає талони, авансовий звіт. ми витрачену суму переводимо йому на рахунок. Які будут проводки?

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”