Оплата при відрядженні

Дёмина Татьяна9
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 24 жовтня 2017, 12:26
Звідки: Ukraine, Pavlograd
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Дёмина Татьяна9 »

Доброго дня.Підкажіть будь ласка .Співробітник виїхав у відрядження  для підвищення кваліфікації 16 жовтня(вихідний) ,а повернувся 22 жовтня-вихідний (рах. на проживання з 17-21 жовтня на 4,5 доби) у наказі тривалість відрядження визначено 4 дні з 17 по 20 жовтня. Як провести оплату відрядження за скільки днів виплатити добові. Проживання оплатити за 4 дні чи за 4,5?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Все залежить від ситуації. Якщо працівник не міг фізично вчасно дістатися місця роботи (з об'єктивних причин), то звісно, що відкодовується повністю витрати на проживання. Якщо, ж працівник вирішив самостійно залишитись, то нехай і самостійно оплачує усі перевитрати.

Дёмина Татьяна9
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 24 жовтня 2017, 12:26
Звідки: Ukraine, Pavlograd
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Дёмина Татьяна9 »

А якось це потрібно письмово оформити,чи переробити приказ?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Якщо простіше, то переробляєте наказ. Якщо так, як треба, то працівник пише службову на керівника і вже керівник накладає відповідну резолюцію.

Аватар користувача
Пугач Виктория
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 01 лютого 2018, 14:14

Повідомлення Пугач Виктория »

Педагог пішов у відрядження. Чи потрібно на розраховану суму відрядження нараховувати відсотки за вислуги та престижності?

kuchlv82@gmail.com
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 10 червня 2018, 18:47
Регіон: Николаевская область

Повідомлення kuchlv82@gmail.com »

[font="Noto Sans", sans-serif]Підкажіть, будь-ласка! Якщо сільського голову відправили на навчання рішенням сесії, чи має право сільська рада сплачувати добові і проживання.[/font]

Аватар користувача
вишня
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 63
З нами з: 09 серпня 2013, 12:26
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення вишня »

ПЕдпрацівники направляються у відрядження на курси підвищення кваліфікації по плану.Запрошення не надається ,посвідченні про відрядження не передбачено законодавством., з курсів не привозять ніяких підтверджуючих документів,що вони там були пристутні,білетів теж не надають бо повертаються додому кожний день,до курсів 35 км на електричці.Як платити добові???????? Вони мені революцію зробили.Дайте пораду,хто знає.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

вишня писав:ПЕдпрацівники направляються у відрядження на курси підвищення кваліфікації по плану.Запрошення не надається ,посвідченні про відрядження не передбачено законодавством., з курсів не привозять ніяких підтверджуючих документів,що вони там були пристутні,білетів теж не надають бо повертаються додому кожний день,до курсів 35 км на електричці.Як платити добові???????? Вони мені революцію зробили.Дайте пораду,хто знає.
В чому революція? Добові треба платити! А от за кожень день можна ще й квитки оплачувати. якщо б в наказі це було передумовлено! Якщо дешевше їздити ніж винаймати житло то чому б і ні?

Ira555
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 15 березня 2017, 12:19
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ira555 »

В мене запитання, якщо виплатили аванс на відрядження в грудні 2018, а людина напише звіт про викор. коштів у січні 2019, то буде дебіторська заборг. на 01.01.19, а витрати спишемо у січні 2019р. на рах. 8411?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ira555 писав:В мене запитання, якщо виплатили аванс на відрядження в грудні 2018, а людина напише звіт про викор. коштів у січні 2019, то буде дебіторська заборг. на 01.01.19, а витрати спишемо у січні 2019р. на рах. 8411?
так

Natalija13
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 08 липня 2018, 14:47
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Natalija13 »

Можливо не зовсім в ту групу звертаюсь... вибачайте!!! Допоможіть розібратись.... Якщо відрядні викладача позашкільної освіти (КПК 0111090) заплатили з функції апарату (КПК 0110150) Виписка прийшла з казначейства, касові пішли з апарату. Як правильно поступити і виправити помилку????

Супрун Любов
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 21 вересня 2017, 13:19
Звідки: Ukraine, Khorol
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Супрун Любов »

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи можна працівникові, який направлений у відрядження і їздить додому кожного дня відшкодовувати вартість квитків? І чи треба це прописувати в наказі?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Супрун Любов писав:Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи можна працівникові, який направлений у відрядження і їздить додому кожного дня відшкодовувати вартість квитків? І чи треба це прописувати в наказі?
так, наприклад: "з щоденним поверненням до місця роботи".

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

Подскажите,как исправить ошибку в оплате за командировку. Не доплатила в прошлом месяце за проживание. Обнаружила в этом месяце. 
.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Лариса79 писав:Подскажите,как исправить ошибку в оплате за командировку. Не доплатила в прошлом месяце за проживание. Обнаружила в этом месяце. 
.
Не знаю как так могло получится, вам принесли отчет на одну суму а ви в бухучете провели на другую и виплатили другую? Тепер конечно нужно доначислить и виплатить!

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

Евгений, наши сотрудники приносят только пакет документов , а отчет заполняю я сама. Спасибо хоть подпись ставят на пустом бланке. В этот раз документы мне оставили,когда я в отпуске была. В итоге я немного запуталась в них и вместо двух суток проживания оплатила одни. И естественно, ко мне пришли с претензией. Теперь думаю, как оформить доплату.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Лариса79 писав:Евгений, наши сотрудники приносят только пакет документов , а  отчет заполняю я сама. Спасибо хоть подпись ставят на пустом бланке.  В этот раз документы мне оставили,когда я в отпуске была.  В итоге я немного запуталась в них и вместо двух суток проживания оплатила одни. И естественно, ко мне пришли с претензией.  Теперь думаю, как оформить доплату.
все  расходы должны быть отражены в авансовом отчете, вот теперь делайте авансовый верно (правда не знаю как в казначействе отреагируют) пишите бух справку что начислили и перечислили меньше тогда то и тогда таким то платежним поручением и до начисляйте и перечисляйте! Это я так вижу! Но еще нужно посмотреть что у вас там в авансовом реально было написано!

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

Огромное спасибо, Евгений.

Yanochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 16 жовтня 2012, 11:06
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Дніпропетровськ
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Yanochka »

Доброго дня. Можливо вже було таке питання, але я не знайшла. Ми бюджетна установа (сільська рада), каси в нас немає, готівки немає. Яким чином правильно провести оплату добових, (видати кошти під звіт не можем), як правильно це оформити документально.Можливо в розпорядженні голови необхідно прописати,що оплату здійснити після повернення з відрядження?  ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА!!!!! :30:

Олія
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 17 січня 2022, 15:21
Регіон: Нововолинськ

Повідомлення Олія »

Доброго дня підкажіть, будь ласка, працівник був у відрядженні 29-30 грудня 2021 року(аванс не одержував). Звіт про використання коштів здав у січні 2022р. Чи можна йому оплатити у 2022 році?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Олія писав:
17 січня 2022, 15:52
Доброго дня підкажіть, будь ласка, працівник був у відрядженні 29-30 грудня 2021 року(аванс не одержував). Звіт про використання коштів здав у січні 2022р. Чи можна йому оплатити у 2022 році?
а як по другому? Треба було планувати в кошторисі на 2022 рік ці витрати! Взагалі то направлення працівника у відрядження без сплати йому авансу це порушення яке тягне штраф від 1020 грн! Так що яка тепер різниця ви і так порушили :)

Олія
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 17 січня 2022, 15:21
Регіон: Нововолинськ

Повідомлення Олія »

EVGENIY писав:
17 січня 2022, 17:23
Олія писав:
17 січня 2022, 15:52
Доброго дня підкажіть, будь ласка, працівник був у відрядженні 29-30 грудня 2021 року(аванс не одержував). Звіт про використання коштів здав у січні 2022р. Чи можна йому оплатити у 2022 році?
а як по другому? Треба було планувати в кошторисі на 2022 рік ці витрати! Взагалі то направлення працівника у відрядження без сплати йому авансу це порушення яке тягне штраф від 1020 грн! Так що яка тепер різниця ви і так порушили :)
А якщо наказ на відрядження мені дали 28.12, казначейство на той час вже не реєструвало зобов’язань по незахищених статтях, та й грошей у грудні по 2250 вже не було :)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Олія писав:
18 січня 2022, 09:26
EVGENIY писав:
17 січня 2022, 17:23
Олія писав:
17 січня 2022, 15:52
Доброго дня підкажіть, будь ласка, працівник був у відрядженні 29-30 грудня 2021 року(аванс не одержував). Звіт про використання коштів здав у січні 2022р. Чи можна йому оплатити у 2022 році?
а як по другому? Треба було планувати в кошторисі на 2022 рік ці витрати! Взагалі то направлення працівника у відрядження без сплати йому авансу це порушення яке тягне штраф від 1020 грн! Так що яка тепер різниця ви і так порушили :)
А якщо наказ на відрядження мені дали 28.12, казначейство на той час вже не реєструвало зобов’язань по незахищених статтях, та й грошей у грудні по 2250 вже не було :)
Так той хто видавав наказ повинен був думати і як мінімум знати що грошей вже не має! Повірте моєму досвіду в суді на це не зважають чи були у вас гроші чи не були, я бачив як платили штрафи за те що казна затримувала проплату за відрядження тобто і гроші були і платіжки віднесли але казна не проплатила і керівник платив штраф!

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”