Электронный билет на проезд

Natalia
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 03 серпня 2017, 12:47
Регіон: Львовская область

Повідомлення Natalia »


Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Добрий  ранок. Підкажіть, якщо квиток придбан через електрону систему, чи можна відшкодовувати електронне бронювання, сервісний збір та оплату платіжної системи?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Тетяна-бух писав:Добрий  ранок. Підкажіть, якщо квиток придбан через електрону систему, чи можна відшкодовувати електронне бронювання, сервісний збір та оплату платіжної системи?
https://budget.factor.ua/viewtopic.php?t=2225#p8369

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

EVGENIY писав:
Тетяна-бух писав:Добрий  ранок. Підкажіть, якщо квиток придбан через електрону систему, чи можна відшкодовувати електронне бронювання, сервісний збір та оплату платіжної системи?
https://budget.factor.ua/viewtopic.php?t=2225#p8369
Я читала. Це застаріла інформація. Працівник зі своєї картки через Приватбанк купив електронний квиток. Вартість квитка 400грн. Але заплатив 450грн., є виписка з карткового рахунку, де 50грн це платіжна система 20грн, електронне бронювання 10грн та сервісний збір 20грн. Питання: чи можна відшкодовувати ці 50грн?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Тетяна-бух писав:
EVGENIY писав:
Тетяна-бух писав:Добрий  ранок. Підкажіть, якщо квиток придбан через електрону систему, чи можна відшкодовувати електронне бронювання, сервісний збір та оплату платіжної системи?
https://budget.factor.ua/viewtopic.php?t=2225#p8369
Я читала. Це застаріла інформація. Працівник зі своєї картки через Приватбанк купив електронний квиток. Вартість квитка 400грн. Але заплатив 450грн., є виписка з карткового рахунку, де 50грн це платіжна система 20грн, електронне бронювання 10грн та сервісний збір 20грн. Питання: чи можна відшкодовувати ці 50грн?
Що саме в цій інформації застаріло?
Якщо це дійсно додаткова послуга, що не входить до вартості квитка, то й немає підстав для її відшкодування.

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

вивчаю
Востаннє редагувалось 17 травня 2019, 14:16 користувачем Тетяна-бух, всього редагувалось 1 раз.

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

EVGENIY писав:
Тетяна-бух писав:
EVGENIY писав:
Тетяна-бух писав:Добрий  ранок. Підкажіть, якщо квиток придбан через електрону систему, чи можна відшкодовувати електронне бронювання, сервісний збір та оплату платіжної системи?
https://budget.factor.ua/viewtopic.php?t=2225#p8369
Я читала. Це застаріла інформація. Працівник зі своєї картки через Приватбанк купив електронний квиток. Вартість квитка 400грн. Але заплатив 450грн., є виписка з карткового рахунку, де 50грн це платіжна система 20грн, електронне бронювання 10грн та сервісний збір 20грн. Питання: чи можна відшкодовувати ці 50грн?
Що саме в цій інформації застаріло?
Якщо це дійсно додаткова послуга, що не входить до вартості квитка, то й немає підстав для її відшкодування.
Інструкція 59 абз. 2 п.4 розд.1 У разі якщо працівник застосував платіжну картку для проведення розрахунків у безготівковій формі, йому відшкодовується збір за переказ грошових коштів електронними засобами (згідно з правилами платіжної системи) за наявності документального підтвердження його сплати (виписка з карткового рахунку або інший документ на паперовому носії, що підтверджує суму сплаченого збору).
Інструкція 59 п.6 розд 2 Витрати на проїзд (у тому числі перевезення багажу, бронювання транспортних квитків) до місця відрядження і назад відшкодовуються в розмірі вартості проїзду повітряним, залізничним, водним і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі) з урахуванням усіх витрат, пов'язаних із придбанням проїзних квитків і користуванням постільними речами в поїздах, та страхових платежів на транспорті.
Думаю, на підставі цього можна відшкодовувати. А як думаєте Ви?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Тетяна-бух писав:Інструкція 59 абз. 2 п.4 розд.1 У разі якщо працівник застосував платіжну картку для проведення розрахунків у безготівковій формі, йому відшкодовується збір за переказ грошових коштів електронними засобами (згідно з правилами платіжної системи) за наявності документального підтвердження його сплати (виписка з карткового рахунку або інший документ на паперовому носії, що підтверджує суму сплаченого збору).
Інструкція 59 п.6 розд 2 Витрати на проїзд (у тому числі перевезення багажу, бронювання транспортних квитків) до місця відрядження і назад відшкодовуються в розмірі вартості проїзду повітряним, залізничним, водним і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі) з урахуванням усіх витрат, пов'язаних із придбанням проїзних квитків і користуванням постільними речами в поїздах, та страхових платежів на транспорті.
Думаю, на підставі цього можна відшкодовувати. А як думаєте Ви?
Ваш працівник не застосував картку, він використав мобільний додаток для сплати!!
От як би він квіток купив в  залізничній касі із використанням картки от до нього би цей абзац підходив! Якщо я завтра піду до якогось ФОПу і він мені за 1000 грн купе квіток, ви мені відшкодуєте ці 1000 грн? Ваш працівник сам вирішив скористатися додатком ось він за використання додатка заплатив!! І ви це не відшкодовуєте!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

бронювання і сервісний збір може ще підпадає для відшкодування, але це теж питання! Яке там до речі за посиланням розжоване!

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

EVGENIY писав:
Тетяна-бух писав:Інструкція 59 абз. 2 п.4 розд.1 У разі якщо працівник застосував платіжну картку для проведення розрахунків у безготівковій формі, йому відшкодовується збір за переказ грошових коштів електронними засобами (згідно з правилами платіжної системи) за наявності документального підтвердження його сплати (виписка з карткового рахунку або інший документ на паперовому носії, що підтверджує суму сплаченого збору).
Інструкція 59 п.6 розд 2 Витрати на проїзд (у тому числі перевезення багажу, бронювання транспортних квитків) до місця відрядження і назад відшкодовуються в розмірі вартості проїзду повітряним, залізничним, водним і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі) з урахуванням усіх витрат, пов'язаних із придбанням проїзних квитків і користуванням постільними речами в поїздах, та страхових платежів на транспорті.
Думаю, на підставі цього можна відшкодовувати. А як думаєте Ви?
Ваш працівник не застосував картку, він використав мобільний додаток для сплати!!
От як би він квіток купив в  залізничній касі із використанням картки от до нього би цей абзац підходив! Якщо я завтра піду до якогось ФОПу і він мені за 1000 грн купе квіток, ви мені відшкодуєте ці 1000 грн? Ваш працівник сам вирішив скористатися додатком ось він за використання додатка заплатив!! І ви це не відшкодовуєте!
Дякую! Розжували гарно  :28:

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”