Розповідаємо про результати ревізіі органів ДКРС

Обговорюємо та ділемось результатами перевірок
Аватар користувача
stickpin
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 12 січня 2011, 09:37
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення stickpin »

Що Вам пришили, чого не треба пришивати

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

Спасибочки, вот теперь у меня такая ситуация, идет проверка КРУ и хотят поставить на баланс асфальт, который стелил еще райком партии , и елочки которые посажены при постройке здания, мотивируя тем, что у нас уже есть акт на землю. Кто-то с этим сталкивался?

Добавлено (11.03.2011, 19:38)
---------------------------------------------
Отвечаю на свой вопрос может кому пригодится, после ревизии вот, что у нас получилось. Согласно Инструкции Государственного казначейства Украины
"Об утверждении Инструкции по учету основных средств и других необоротных активов бюджетных учреждений" № 64 17.07.2000
====
1.3. У складі необоротних активів обліковуються:багаторічні насадження,.....капітальні витрати на поліпшення земель....На підставі наказу Міністерства юстиції № 660/5 МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ стосовно визначення нерухомого майна, що знаходиться на земельних ділянках, право власності на які підлягає державній реєстрації розділ ІІ п.2 дається визначення асфальтобетонного покриття.
Так вот если у вас есть акт на землю и старое асфальтное покрытие в придачу с деревьями, вызываете независимого эксперта оцениваете и ставите на баланс деревья счет 108, асфальт 103.Да еще при условии если деревья не учтены в зеленом хозяйстве, делаете запрос и берете справку.

Аватар користувача
Швец
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 08 квітня 2011, 12:45
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення Швец »

Спасибо masya, У нас была в марте практически такая-же ситуация, только наши ревизоры еще придумали: "Вы создайте свою комиссию, оцените асфальт и деревья, и, оприходуйте" Т.е. своими руками создайте стоимость своего нарушения, а у нас будет еще один покатель в акте. Сумели отстоять, что стоимость будет определена экспертной оценкой. А так как это процесс не двух дней, то нарушение без цены, вроде и не нарушение. К следующей ревизии будем готовы. А вообще не раз убеждались, что ревизоры не всегда "семи пядей во лбу", и им иногда можно доказать, что черное, это белое, главное - спокойная увереннсть в своей правоте.

Аватар користувача
alla-drejko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 21:57
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення alla-drejko »

Висновок після обласної перевірки Фонду соц.страх.Якщо в закладі працює жінка на неповну ставку ,яка має дитину віком до 3-х років і пішла на лікарняний по догляду за дитиною то:
а) лікарняний не оплачується,якщо вона отримує ще допомогу в совбезі по догляду за дитиною до 3-х років,
б) лікарняний оплачується,якщо жінка вийшла на роботу на повну ставку і за місцем основної роботи подала в бухгалтерію довідку із соцзабеза,що ні вона,ні будь- хто з членів її сім"ї не отримує допомогу по догляду за дитиною до 3-х років. В нашому соцзабезі видали тільки довідку ,що мама не отримує таку допомогу,а про членів сім"ї нічого не написали(бо можливий варіант переоформлення допомоги на тата,бабусю..в такому випадку лікарняний мамі за місцем роботи не оплачується також). Ну от для того,щоб відстояти правильність нарахованого лікарняного я пів дня провела в совбезі і мені таки видали потрібну довідку!!!(добре що таке лікарняне в мене було одне).Може в когось подібна ситуація ,візміть на замітку!Дуже не хочеться мати не прийняті до заліку лікарняні і відповідні наслідки!

Аватар користувача
zviitzven2
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 10 червня 2011, 11:10
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення zviitzven2 »

премія за грудень місяць 2009 року виплачена в січні 2010 року, це помилка чи ні. Як КРУ.

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

Залежить від виданого наказу по установі

Аватар користувача
RUSYA_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 16 червня 2011, 21:31
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення RUSYA_ubr »

Также это зависит от того, какие условия премирования (в том числе сроков и периодов) изложены у вас в Положении о премировании.

svetlaya_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 20 травня 2011, 16:00
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення svetlaya_ubr »

Допоможітиь розв"язати таку проблему: перевіркою КРУ було зроблено перерахунок зарплати колишнього сільського голови сільської ради, в результаті акт - відшкодувати колишньому голові N суму коштів. Фінвідділ каже, що я не маю права виплачувати кошти колишнім працівникам по КЕКВ 1111, а КРУ наполягає на відшкодуванні, інакше передадуть на прокуратуру і тоді я буду відшкодовувати із свого кармана. Що мені робити, порадьте, будь-ласка!!!

svetlaya_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 20 травня 2011, 16:00
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення svetlaya_ubr »

Дякую Альбина. Фінвідділ наполягає на тому, що я маю виплачувати зарплату по КЕКВ 1111 по КФК 010116 тільки штатним працівникам.

Аватар користувача
zviitzven2
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 10 червня 2011, 11:10
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення zviitzven2 »

Підскажіть будь-ласка. Помилка минулих періодів по КЕКВ 1111 повернуто в бюджет 700,00 грн, як бути з КЕКВ 1120( всі фонди за 2007 рік). Потрібно писати листи та робити коригуючі звіти по фондах? Чи вирішувати це питання з Пенсйним фондом на данний час.

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

tatyana, Вы знаете я думаю фонды то остались напишите письма объясните ситуацию в любом случае они вам дадут ответ.

Аватар користувача
Лена_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 03 лютого 2011, 16:12
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення Лена_ubr »

По поводу возврата по 1120, у меня такой вопрос возникал, пенсионный не коректирует отчисления которые были сделаны да 2011года. Пишите письма в фонды ,но четкой системы возврата денег у них нет, ну КРу я отчиталась о проделаной работе.

Аватар користувача
zviitzven2
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 10 червня 2011, 11:10
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення zviitzven2 »

Спасибо большое.

HNA_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 01 квітня 2011, 10:11
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Горностаевка

Повідомлення HNA_ubr »

У меня проверка КРУ , помогите разобраться.. ситуация выглядит так касовые и фактичексие расходы в пределах утвержденного кошторысу , но превышают суму установленных лимитов. Подскажите, неужели суму свыше установленного лимита придется возмещать как предварительно говорит об этом крушник

одним словом: что важнее: лимит или кошторыс?
теперь более подробно:
мы разпорядители денег третьей степени , наше обласное УМВД утвердило нам кршторысы. в том числе и по КЕКВ 1134, далее это же УМВД издает Наказ о лимитах на услуги связи тоесть на каждый вид связи устанавливается определенная сума. в конечном итоге я влаживаюсь в суму утвержденную кошторысом но вот в разрезе по видам связи получается там перелимит тамэкономия. теперь крушники хотят что бы все сумы по перелимиту были возмещены. Но ведь главное это кошторыс ведь именно по нему мы оплачиваеи через ДКУ . Только вот как им обоснованно доказать?
заранее всем спасибо за помощь.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

HNA, а какая вы установа? Как вы так умудрились? Если вы месный совет почему лимиты не перетянули? Если госбюджет то это как бы невозможно сделать! Если вы в месном бюджете розпорядник нижнего уровня то кто вам дал деньги сверх лимитов при этом их не перетянув на нужный месяц? На счёт возмещать это нужно читать!

HNA_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 01 квітня 2011, 10:11
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Горностаевка

Повідомлення HNA_ubr »

Gorg1310. районный отдел внутренних дел. дело в том что это лимиты на 1134 код (послуги зв"язку) , тоесть на каждый одельно взятый телефон(наказ УМВД области) У меня по одному телефону перелимит 100 грн а по второму экономия 100 так вот за каждый перелимит крушники хотят возврата денег. Но ведь я же в целом в кошторыс влезла. НЕ могу понять почему я должна возвращать деньги.

Ведь если почитать " Наказ Министерства финансов Украины № 45 от 27.02.1998 , пункт 10. Я вроде ничего не должна... или нет?

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

У меня вопрос причём здесь наказ УМВД области ?У вас есть кошторис под него должны быть расчёты по каждому коду, есть договора на услуги и додатки к ним (каждый год должны обновляться), но такого чтоб копались в каждом отдельно взятом телефоне я такого ещё не слышала, я пас......

Добавлено (07.10.2011, 13:50)
---------------------------------------------
На основании какого занодательного акта они хотят возврата денег в бюджет ? А как на меня то Вы никому ничего не должны возвращать: нецелевого использования нет, внебюджетки нет. На что они вообще ссылаються....

HNA_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 01 квітня 2011, 10:11
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Горностаевка

Повідомлення HNA_ubr »

так в том то и дело что в акте они просто пишут: " Порушується виконання наказу УМВС області щодо встановлених лімітів на послуги зв"язку і підлягає відшкодуванню сума " И на этом все. А я как честный бухгалтер просто хочу им правильно языком закона обьяснить что они не правы. просто не могу найти соответствующую формулировку.

теперь еще один вопрос : в августе 2008 году мы ставили на баланс землю по експерной оценке. в этом все понятно Д т 101 К-т 401 Но вот дальше нам дали указание сделать "експертну грошову оцінку права користування земельною ділянкою", согласно которой право користування стоит 41000 грн. Я ставлю его на баланс по 122 счету затем в ноябре 2008 года ссылаясь на розьяснения в журнале баланс бюджет №44от 04.11.2008 умвд засталяет снять эту суму с баланса . мы ее снимаем вообще в никуда. и лежат эти документы до 2011 года. теперь опять всплыл вопрос о необходимости постановки на учет этого "права користування" я его восстановила на 122 счете" Немат активи" но опять же умвд мне поламало баланс сням эту суму с 112 строки баланса и включив ее в 122 строку . Я прочитала не одно раз"яснение . и думаю что оно должно стоять или на 122 счету Нематериальние активи" или вообще не должно отражаться в балансе и учете.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

HNA, по поводу телефонов это к кошторису никакого отношения не имеет это видать ваше внутреннее и это не вы должны а тот кто по телефону говорил сверх нормы это должен выяснить руководитель по выпискам укртелекома, по земле я не вкурсе!

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

HNA, Согласна с Gorg1310, лимиты,доведенные вашим внутренним приказом, к кошторысу никакого отношения не имеют, нарушения по поводу использования кошторыса нет, но во исполнения внутреннего наказа ваше руководство может потребовать или объяснительную по поводу перерасхода лимитов, или возмещение, по линии КРУ нарушений нет.Так, как они копают, что бы был акт, то предъявить могут не выполнение внутреннего наказа.
По поводу земли: вопрос у вас Акт на землю есть? Если да, то только в том случае вы имеете право поставить на баланс стоимость земли (если еще и 2008 год , то и сделать ей дооценку)на 101 рахунок"земельні ділянки", согласно плану счетов.Если Акта нет приходовать землю вы не имеете права.

Добавлено (07.10.2011, 21:44)
---------------------------------------------
http://www.dkrs.gov.ua/kru....d=32243

HNA_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 01 квітня 2011, 10:11
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Горностаевка

Повідомлення HNA_ubr »

допоможіть!!! 06.09.11 приходить наказ про внесення змін до штатного розпису- скорочується 1 посада (КЗППУ ст 40), з 07.09.11 по 30.09.11 крушники встановлюють як незаконну виплату грошового забезпечення, Я пам"ятаю , що виплата проводиться 2 місяці після ознайомлення співробінитника з наказом. Підскажіть де конкретно це прописано( який законодавчий акт)
дякую.

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

Перш ніж видати наказ про звільнення працівників за скороченням штату, слід довести необхідність скорочення штату та звільнення. Підприємства, установи, організації повинні приготувати техніко-економічне обґрунтування на скорочення посад чи штату працівників, що обов'язково погоджується з профспілковим комітетом, якщо він діє на підприємстві, установі, організації. Якщо профспілки немає, то ці питання бажано погоджувати з виборним представником від трудового колективу. Після цього складається і затверджується новий штатний розпис. До нового штатного розпису не заносяться посади, які скорочено.
Після затвердження нового штатного розпису працівники, посади яких скорочуються, згідно зі ст. 49.2 КЗпП України персонально попереджаються про вивільнення не пізніше ніж за два місяці.
Таким чином, працівники, яких попереджено про наступне звільнення, і посади яких вже вилучені із штатного розпису, продовжують працювати ще не менше двох місяців і отримують заробітну плату. Посади вже відсутні у штатному розписі підприємства, установи, організації але виплата заробітної плати здійснюється на підставі чинного трудового договору, дія якого не припинена. Трудовий договір продовжується. Ст. 94 КЗпП України передбачає, що заробітна плата виплачується працівникові за виконану ним роботу.

Добавлено (11.10.2011, 20:14)
---------------------------------------------
Виплачемо з/п плату до звільнення( працівнику може звільнитись и раніше 2 місячного терміну якщо забажає), крім того йому надається право на 1 годину в робочій день на пошуки роботи, та відповідно до статті 44 КЗпП України при припиненні трудового договору з підстав, зазначених у пункті 1 статті 40 КЗпП України, працівнику виплачується вихідна допомога в розмірі не менше середнього місячного заробітку.( ПРО ВИХІДНУ ДОПОМОГУ У БУХБУДНЯХ / ЗАРОБІТНА ПЛАТА В БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ )

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ещё и отчётик есть в центр занятости и кажется мне он подается как раз за два месяца до увольнения

Аватар користувача
АНТОНІЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 35
З нами з: 19 березня 2011, 18:37
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Александровка

Повідомлення АНТОНІЯ »

При цьому звіт про вивільнення в центр зайнятості подається в день наказу, та це фіксують в журналах реєстрації, та в подальшому навіть якщо працівник звільняється раніше встановленого строку в ЦЗ подається інформація про звільнення та на якій підставі.

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

..... якщо кому треба можу скинути алгоритм скорочення для кадровика

Tercentr_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 05 жовтня 2011, 15:31
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення Tercentr_ubr »

В нашей организации 7 печек, ставки истопника нет в штатке. Доплата шла сторожам и подсобному работнику "за розширення зони обслуговування". После проверки КРУ директор и главбух были жестоко за это наказаны. Если сейчас установить доплату "за складність і напруженість у роботі" не получим снова наказания? Работаем по прик.308/519 (терцентр). Заранее благодарю.

HNA_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 01 квітня 2011, 10:11
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Горностаевка

Повідомлення HNA_ubr »

підскажіть при проведенні перевірки крушниками, було встановлено факти переплати грошового забезпечення, тепер я маю провести утримання цих зайво нарахованих коштів, як правильно провести утримання ( необхідно готувати наказ, чи достаньо акту ревізії КРВ)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

HNA, Мне кажется тут нужны заявления работников, вроде согласно кзоту вы не имеете права удерживать если прошло больше месяца, вот если меньше месяца тогда достаточно наказа, ну это я так вроде где то читал!

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

КОДЕКС ЗАКОНІВ ПРО ПРАЦЮ УКРАЇНИ :
Стаття 127. Обмеження відрахувань із заробітної плати
Стаття 128. Обмеження розміру відрахувань із заробітної плати

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lilya, не ясно почему вы такой вопрос отнесли к теме ревизии Тут как бы никакая инструкция и ненужна, делом в том что Накладная это свидетельство того что товар получен а как извесно бюджетные установы не могут делать предоплату а оплачивают только после получения (ну есть исключения их регулирует постанова кму номер уже не помню), а Счёт не означает что вы товар получили!! Это вот такое моё мнение!

Відповісти

Повернутись до “Перевірки та відповідальність”