Відомість по заробітній платі, головному розпоряднику?

Обговорюємо та ділемось результатами перевірок
uLogin24
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 19 серпня 2015, 13:39

Повідомлення uLogin24 »

Головний розпорядник коштів просить подивитись відомість по заробітній платі?
Чи можу я показувати її?працюю в бюджетній орг.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Главный распорядитель, скорей всего, является субъектом внутреннего финансового контроля. Они и на проверку прийти может

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10288
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

uLogin24 писав:Головний розпорядник коштів просить подивитись відомість по заробітній платі?
Чи можу я показувати її?працюю в бюджетній орг.
А что вас смущает? Он же вам деньги выделяет, почему это он не имеет права вас прверить?

Вот из Бюджетного кодекса:
5. Головний розпорядник бюджетних коштів:
7) здійснює управління бюджетними коштами у межах встановлених йому бюджетних повноважень та оцінку ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;


9) здійснює внутрішній контроль за повнотою надходжень, взяттям бюджетних зобов'язань розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів і витрачанням ними бюджетних коштів;

10) забезпечує організацію та ведення бухгалтерського обліку, складання та подання фінансової і бюджетної звітності у порядку, встановленому законодавством;

uLogin24
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 19 серпня 2015, 13:39

Повідомлення uLogin24 »

Я вважала ,що ця інформація є власністю організації .І може бути надана тільки компетентними органам.

uLogin24
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 19 серпня 2015, 13:39

Повідомлення uLogin24 »

Ще питання , Головний розпорядник може просити переглянути відомість офіційно через лист чи просто зателефонувати,щоб принесли ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10288
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

9. Копії первинних документів та регістрів бухгалтерського обліку можуть бути вилучені у підприємства лише за рішенням відповідних органів, прийнятим у межах їх повноважень, передбачених законами. Обов'язковим є складання реєстру документів, що вилучаються у порядку, встановленому законодавством.
Вилучення оригіналів таких документів та регістрів забороняється, крім випадків, передбачених кримінальним процесуальним законодавством.

Стаття 9. Первинні облікові документи та регістри бухгалтерського обліку
(Закон, ВР України, від 16.07.1999, № 996-XIV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні")

Тому краще буде якщо вони звернуться до Вас з листом і ви їм надасте копії, але не оригінали!

Відповісти

Повернутись до “Перевірки та відповідальність”